Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Bár ki vagyok én, hogy beleszóljak, de egy 100 limites, 100+ tagos szeróra nagyon komoly vezetőség kell. Pár ember nem fogja vinni. Illetve tanuljatok az én .netes hibámból: ne töltsétek a keretet a "jövök falut húzni" playerekkel, mert nem lesztek elegen.

Ha én lennék a vezér, nem számolnám bele se a duálokat, se a "megyek a backlineba szórakozni" embereket, mert mire odajuthatnátok, hogy legyen backline, bedarálnak. Az se baj, ha most így mittomén, 40-en vagytok, de fals képet ad a félinaktív, 2 hónap alatt felhúzok 5 falut playereket beleszámolni az aktívak közé.
Nagyjából pontosan azt tesszük amit mondasz.
Nincs falu húzó es a dualok többnyire eggyut indulnak az elejétől
Egy másik fontos dolog a szerveren
A feltűnő foglalasokat szankcionaljak a szerveren igy a falu húzó nem is jöhet számításba.
Nem tudjuk senkinek garantálni a peremen való indulast se mivel nincs át helyező igy az elején mindenki oda kerül ahova a rullet asztal dobja.
De Vadi az igazi király bízunk benne hogy egyedül megoldja a klán összes feladatát. :D:D:D
 
A reakció pontszáma
46
Ha lehet bele pofázni, szerintem az első hetet skippeljétek.

Azt követően pedig naponta max 20-30 fiók menjen be. Lépcsőzetesen.

A centert hanyagoljátok, ha nem akartok közellenség lenni.

A perem meg a legjobb barát, és a legnagyobb fejlődési lehetőség ever.

Lehet én is be nézek. :)
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Ha lehet bele pofázni, szerintem az első hetet skippeljétek.

Azt követően pedig naponta max 20-30 fiók menjen be. Lépcsőzetesen.

A centert hanyagoljátok, ha nem akartok közellenség lenni.

A perem meg a legjobb barát, és a legnagyobb fejlődési lehetőség ever.

Lehet én is be nézek. :)
Ez nem lehetséges ha csak nem akarunk 24 konti lenni...
Nincs át helyező se ujra kezdés igy csak akkor kerülünk egy helyre klán szinten ha előregbe megyünk be.
Mindenkinek ott kell lenni akkor.
 
A reakció pontszáma
46
Ez nem lehetséges ha csak nem akarunk 24 konti lenni...
Nincs át helyező se ujra kezdés igy csak akkor kerülünk egy helyre klán szinten ha előregbe megyünk be.
Mindenkinek ott kell lenni akkor.
Mindenki csinál több emailt.
Akármilyen néven csatlakozik.
Ami sikerül megmarad, a többi delete.
Átnevezés.

A reg helye pedig figyelhető. Van egy hullám, avagy vastagodás az égtájon, ahova dobni fog. A "hullám" elé dobálja az újakat.

Tényleg nem bele pofázni akarok, de insta defeat az előreg és a center. Akármilyen profi vagy, középen megfolytanak. Vagy végig azért kell küzdeni, hogy legyen kiút a peremre.

Így a leg analfabétább, 1 hónappal később regelő playerek és klánok is le fognak titeket fejlődni.

Kivéve, ha nem kezdtek el belül legénykedni, hanem folyamatosan gyűritek magatokat a perem felé és két irányba.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Mindenki csinál több emailt.
Akármilyen néven csatlakozik.
Ami sikerül megmarad, a többi delete.
Átnevezés.

A reg helye pedig figyelhető. Van egy hullám, avagy vastagodás az égtájon, ahova dobni fog. A "hullám" elé dobálja az újakat.

Tényleg nem bele pofázni akarok, de insta defeat az előreg és a center. Akármilyen profi vagy, középen megfolytanak. Vagy végig azért kell küzdeni, hogy legyen kiút a peremre.

Így a leg analfabétább, 1 hónappal később regelő playerek és klánok is le fognak titeket fejlődni.

Kivéve, ha nem kezdtek el belül legénykedni, hanem folyamatosan gyűritek magatokat a perem felé és két irányba.
Nem lehet elvárni az emberektől, hogy csináljanak 40 fiókot, mert az első 39 áthelyező nélkül rossz helyre tette őket.
100 fiókról beszélünk, ha költözünk, akkor 100 fióknak kell egymáshoz alkalmazkodni. Nem túl nagy a valószínűsége, hogy realisztikus próbálkozásból összehozható.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Mindenki csinál több emailt.
Akármilyen néven csatlakozik.
Ami sikerül megmarad, a többi delete.
Átnevezés.

A reg helye pedig figyelhető. Van egy hullám, avagy vastagodás az égtájon, ahova dobni fog. A "hullám" elé dobálja az újakat.

Tényleg nem bele pofázni akarok, de insta defeat az előreg és a center. Akármilyen profi vagy, középen megfolytanak. Vagy végig azért kell küzdeni, hogy legyen kiút a peremre.

Így a leg analfabétább, 1 hónappal később regelő playerek és klánok is le fognak titeket fejlődni.

Kivéve, ha nem kezdtek el belül legénykedni, hanem folyamatosan gyűritek magatokat a perem felé és két irányba.
Azért ez nem ennyire egyszerű...
Ha a klánunk csak félig is aktív lesz nem tudnak le fejlődni... Nincs nyersanyag szerzés opció a tovabiakban se... Csak a termelés... Semmi más... Nincs épület építési idő felező se... Szóval aki 1 het mulva jön be már akkora lemaradása lesz hogy b.. Hatja...
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Azért ez nem ennyire egyszerű...
Ha a klánunk csak félig is aktív lesz nem tudnak le fejlődni... Nincs nyersanyag szerzés opció a tovabiakban se... Csak a termelés... Semmi más... Nincs épület építési idő felező se... Szóval aki 1 het mulva jön be már akkora lemaradása lesz hogy b.. Hatja...

Ok, nyersi szempontjából nem gond a center, mert úgyse lehet farmolni (eleget), de hátország az nagyon kéne. Így hogy körbe lesztek véve nagyon okos és stabil dipó kellesz
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Ok, nyersi szempontjából nem gond a center, mert úgyse lehet farmolni (eleget), de hátország az nagyon kéne. Így hogy körbe lesztek véve nagyon okos és stabil dipó kellesz
Ez így van, minél közelebb helyezkedik el valaki a peremhez, annál nagyobb lesz a mozgástere. Ott nem lesznek szervezett klánok, sokkal könnyebben lehet majd haladni.

Ettől függetlenül teljesen RNG dönt, hogy hova dob. Ezek nem 4, hanem 12+ kontis szerverek. Reménykedni lehet csak, hogy perem közelébe dob.

Ettől függetlenül szándékosan később mentünk be előregbe is. Elvileg nem számít a regisztráció időpontja elhelyezkedésnél, de hátha nem ért az Inno sem a saját kódjához.

Ezen kívül csak reménykedni tudunk, hogy nem dől el első napon.
 
Fent