Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Baszki GreenCat Te mekkora egy balek vagy xD
Nem elég a 84es szenvedésetek, most a magyarok ellen akartok kémkedni lengyel szerveren xD
Hát mit fog ehez szólni Don? :D
Én azt hallottam, hogy mindig a tiszta játékot szajkózza, de még a Support is mindig ellene van. XD
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Baszki GreenCat Te mekkora egy balek vagy xD
Nem elég a 84es szenvedésetek, most a magyarok ellen akartok kémkedni lengyel szerveren xD
Hát mit fog ehez szólni Don? :D
Én azt hallottam, hogy mindig a tiszta játékot szajkózza, de még a Support is mindig ellene van. XD
Erre sajnos válszt nem kapunk :( ilyenkor az összes asg s meg húzza magát és kussol :(
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Erre sajnos válszt nem kapunk :( ilyenkor az összes asg s meg húzza magát és kussol :(
Csak, hogy mindenki tisztán lásson. Beírta Cat fórumra, hogy lehet e jönni még velünk lengyelre (A kamufiókja aláírásával) Majd mikor látta, hogy a sajátjáról küldte el gyors törölte és újra írta a kamufiók fiókjáról :D
Ejj ejj ejj, hát de Don azt mondta mindenki repül 84-ről aki nem engedelmeskedik neki.
Most akkor a Cat fiókot kell leadnia vagy a friss kamufiókot amivel most ment be a szerverre, hogy falut húzzon magának?
Miért nem válaszoltok? Hol van az a tartás és egyenesség amit Don annyit szajkóz?
Vagy most jön a duma, hogy nem is tudott róla, meg ez valaki rokon fiókja aki egy interneten van? :D
 

Csatolmányok

  • 1000005593.jpg
    1000005593.jpg
    141,2 KB · Megtekintések: 56
  • 1000005594.jpg
    1000005594.jpg
    142 KB · Megtekintések: 57

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Btw kérdezzétek meg vigyorit, mit csinálna, én is tőle lestem el. Helyetekben én azonnal amint van vonat indulnék a peremre a lehető legmesszebb, azt "regtervként" felosztva, első falu meg ameddig megmarad megmarad, ha nem, akkor meg viszi aki akarja. Rövid távon lemaradtok, de akkor lesz későbbre esély. Ha ott maradtok az origón és reménykedtek, hogy jó helyre dobjon, akkor 20 faluig se fogtok eljutni.
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Baszki GreenCat Te mekkora egy balek vagy xD
Nem elég a 84es szenvedésetek, most a magyarok ellen akartok kémkedni lengyel szerveren xD
Hát mit fog ehez szólni Don? :D
Én azt hallottam, hogy mindig a tiszta játékot szajkózza, de még a Support is mindig ellene van. XD
Én a helyedben meg se szólalnék. :)
Ki ellen kémkednék a lengyel szerveren, mikor egy magyar csapat indul?
Ebből is látszik milyen logikus és okos gyerek vagy. :)
Eleve előszőr is nem terveztem indulni, ti hívtatok meg, majd mikor már találtam magamnak duált az starthoz, megkaptam az accountot samtől, kibasztatok ezzel a hülye dumával. :)
Pedig én aztán tényleg igyekeztem normális lenni, és értelmesen beszélni mindenkivel, még úgyis hogy csak az oltásokat láttam/kaptam a színvonalas dc beszélgetéseitekben.
Nem érzem fairnak se velem, de főleg a duálommal szemben aki nem tehetett az egészről.
Nektek sajnos valami beteges perverziótok ez a Dongáborozás, nem tudtok leszakadni a témáról.
Az hogy ennyi telik a magyar közösség egy jelentős részéről megmutatja milyen gyerekes és és éretlen.

Sok sikert kívánok nektek a lengyel szerveren, és további jó játékot.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Én a helyedben meg se szólalnék. :)
Ki ellen kémkednék a lengyel szerveren, mikor egy magyar csapat indul?
Ebből is látszik milyen logikus és okos gyerek vagy. :)
Eleve előszőr is nem terveztem indulni, ti hívtatok meg, majd mikor már találtam magamnak duált az starthoz, megkaptam az accountot samtől, kibasztatok ezzel a hülye dumával. :)
Pedig én aztán tényleg igyekeztem normális lenni, és értelmesen beszélni mindenkivel, még úgyis hogy csak az oltásokat láttam/kaptam a színvonalas dc beszélgetéseitekben.
Nem érzem fairnak se velem, de főleg a duálommal szemben aki nem tehetett az egészről.
Nektek sajnos valami beteges perverziótok ez a Dongáborozás, nem tudtok leszakadni a témáról.
Az hogy ennyi telik a magyar közösség egy jelentős részéről megmutatja milyen gyerekes és és éretlen.

Sok sikert kívánok nektek a lengyel szerveren, és további jó játékot.
Csak nem? Csak nem? Sok sikert a kövi szerverhez :)
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Na mert mit mondanál, ha a helyemben lennél?
Nem baj, az a hír járja, hogy az ASG indulni akar 85ön is, mert talán rajtuk kívül ott már tényleg nem lesz senki egyéb induló klán, és ha 84en elverik őket ott már talán valóban nem lesz ellenfél és Easy Win :D
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
nyugi én egyedül visszem a fiókom xd.
mivel nem ismerek senkit a lengyelen , nekem egyik se ellenfél.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Lengyel tánc a pokolban I. (HELL)

Megtörtént a regisztráció, kb 2 órával nyitás után így néz ki a világtérkép:
1709209100241.png

Láthatólag perem közelébe sikerült kerülni. Hogy ennek a szerencséhez, vagy az utólagos előregisztrációhoz van köze, azt soha nem tudjuk meg, de mindenesetre ez az ideális kimenetel.

Bekerült közénk egy hírek és profilok alapján kezdőbb lengyel klán. Ideális (bányákat priorizáló) sablonok mellett jelenleg 230 ponttal kellene állni (Amit a nagyobb klánok relatíve egységesen tartanak), náluk azonban kiugró értékek vannak, ami valószínűleg középtávon lemaradást fog okozni a rossz sablon miatt.

A lengyel szervereknek is megvannak a helyi FS-CotL klánjaik, közülük a szerveren résztvevők győzelmek számában sorrendbe állítva így néznek ki:

SPEED - 6
APK - 4
!N! -3
WITAM - 2
TI - 1
STEFAN - A helyi ASG

1709209685640.png

1709209655163.png

Az látszódik, hogy a keleti kontinenseken szabad a gazda, amire valószínűleg a SPEED fog tudni érdemben elindulni.

Számunkra ezek közül a TI és !N! viszonya lesz legérdekesebb. Nincs kizárva, hogy kapcsolatba lépnek, és az !N! keleti irányba terjeszkedik a SPEED elől területet szerezve, így pedig a TI haladási irányába ütközhetünk idővel.

Persze ilyenkor még csak kezdetleges találgatások vannak, azonban lengyel szervereken elvileg szokás a diplomáciai kapcsolatokat az első 1-2 hétben lerendezni, majd a szerver végéig véresen komolyan azokat betartani. Már most vannak hírek klánok diplomáciájáról, megpróbálunk nem kiesni a hatalmi tengelyek közül.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent