GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
hát eléggé random hogy hova dobna, hiszen már az előregisztráció véget ért, és áthelyező sincsen.
Nem tudom hogy a barátmeghívás opció e ott esetleg, mert ha az se játszik egy ilyen világon eléggé szanaszét lennének a tagok.
(Ahogy látom barni már meg is válaszolta a barátmeghívós opciót)
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Csak úgy lehetne több embernek közösen jönni, ha annyi fiókkal próbálkoznak, amíg kellően közel kerülnek egymáshoz :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Ha kezdő lejárta után történik nagyobb esemény, vagy körülrajzolódnak a diplomáciai tengelyek, akkor írok majd egy elemzést az első kb 1 hétről.
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Úgy látom azért kezdenek kirajzolódni a komolyabb csapatok illetve vannak olyanok akik 2 esetleg 3 klánt is megtudnak tölteni.
Kíváncsi vagyok a kezdővédelem után hogy fognak alakulni dolgok.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Dipli szempontból, egyik legerősebb klánnak titulált klán családdal mennek az egyeztetések, s pozitív úton vagyunk. Végülis Ők ajánlották fel. Nekünk még nagyon is jól jön területileg.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Ahhoz képest hogy elhúzott a klán az elején, most azért eléggé visszaesett.
Mi történt?
Más sablont használunk, több klán már az elején nekiállt harcolni. Mi egy kicsit jobban skálázódó sablonnal játszunk, hogy hamarabb jussunk el egy fenntartható állapotra (amit már elértünk). Meglesz ennek is az eredménye napokon/egy héten belül, egy passzív bevételes szerveren kevésbé számít a pontelőny. A bányák szintje határozza meg, hogy hogyan haladsz
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Amúgy már most kezdünk visszajönni pontban is, csak közben nálunk már napok óta megy a 0-24 sereggyártás építkezés mellé. Holnap estig top 3-4ig vissza is mászunk.
 
Utoljára szerkesztve:
A reakció pontszáma
46
Viszont vonatokra sem érdemes rá feszülni szerintem. Én legalábbis az SBT, vagy DSA féle korai akciók híve vagyok. 3-4 fiók támad 1 CP-t, és mindig valaki más megy pucolni, és más megy foglalni.

Ez azért is jó, mert:
- Nem kell kiizzadni 4-5 FN-es vonatokat.
- Nem lehet meg vágni.
- Kevésbé sérülékeny, mert sereg lehalás után megy tovább minden, ugyanis egy másik player megy előre. Aki lehalt, meg megy utolsónak.
- Plusz növeli a csapatjáték kiforrását, kommunikációt, egymás kiismerése is megtörténik már az elején.

Ötlet, vélemény. :)
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Viszont vonatokra sem érdemes rá feszülni szerintem. Én legalábbis az SBT, vagy DSA féle korai akciók híve vagyok. 3-4 fiók támad 1 CP-t, és mindig valaki más megy pucolni, és más megy foglalni.

Ez azért is jó, mert:
- Nem kell kiizzadni 4-5 FN-es vonatokat.
- Nem lehet meg vágni.
- Kevésbé sérülékeny, mert sereg lehalás után megy tovább minden, ugyanis egy másik player megy előre. Aki lehalt, meg megy utolsónak.
- Plusz növeli a csapatjáték kiforrását, kommunikációt, egymás kiismerése is megtörténik már az elején.

Ötlet, vélemény. :)
Ilyesmi fog nálunk is történni. Egymás hegyén-hátán van a társaság, az elejétől kezdve a közös foglalás volt a terv.
 
Fent