GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Igaz az, hogy hiába hívták meg a többi régió játékosait egyedül a magyarok voltak akik indultak a lengyel szerveren? (Természetesen rajtuk kívül)
Nem sikerült mégse sajnos nekik az a nemzetközi jubileumi koncepció, kisebb lett a világ, és kevesebb az induló mint ahogy remélték. :(
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Na @GreenCatHun látom lehet normálisan is írni!
Megleptél most!

Igen több regiót is meghívtak, viszont ahogy olvasható a lengyel külsőn, eléggé lecsökkent minden piac játékos állománya, így alapból sokan nem tudtak érdemlegesen embereket össze szedni. Ezért ink. nem indultak, vagy ha indultak is, "nem látszanak" a Top25-be.
Továbbá kis szurkálodás meg hülyéskedés megy a külső fórumon, amint felkerültünk a tegnapi nap [mondhatni folyamatosan] a Top1-re, onnantól néhány klán/játékos rá ment a piac/kovács építésére, hogy pontba behozzanak minnket. Ezt be is írták külsőre! :D
Mi továbbra is tartjuk a sablont kisebb változásokkal néhány Társnál, viszont jelenleg ez a felállás:
1709366119553.png
Mivel kezdeti lépések, így alapból ez sokat nem számít, de köcsögségből ki íra @BMEQÉpület és @Thomas Shelby , hogy én vagyok a diplomata, így tegnap is valami 12-13 lengyel vezető kapott meg dipli érdekében. Voltak akik kérdezöskődtek, hogy hogy kerültünk ide, meg ne foglalkozzunk az idiótákkal, mert van sok [de ezt tapasztaltuk a - "Helikopter on fire" lejátszó tagtól xD] viszont üdvözöltek minket és örültek, hogy ott vagyunk.


Remélhetőleg sikerül egy jó diplomáciát kötni, pontosabban egy jó oldalhoz szegődni, s ha nem hazudik az építkezési sablonunk, meg végig nézve a többi klán fejlődését pontba, remélhetőleg nálunk lesz leghamrabb nemes. De ha minden kötél is szakad, szerintem rá fogunk menni a katákra, s akkor annyi ér mint egy nemes! :D

Jó elemzést majd Máté hozni fog, Ő érti magát ebbe.
Ha kérdés van, kérdezzetek bátran, itt vagyunk Srácok!

Hajrá HELL!!
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Na @GreenCatHun látom lehet normálisan is írni!
Megleptél most!

Igen több regiót is meghívtak, viszont ahogy olvasható a lengyel külsőn, eléggé lecsökkent minden piac játékos állománya, így alapból sokan nem tudtak érdemlegesen embereket össze szedni. Ezért ink. nem indultak, vagy ha indultak is, "nem látszanak" a Top25-be.
Továbbá kis szurkálodás meg hülyéskedés megy a külső fórumon, amint felkerültünk a tegnapi nap [mondhatni folyamatosan] a Top1-re, onnantól néhány klán/játékos rá ment a piac/kovács építésére, hogy pontba behozzanak minnket. Ezt be is írták külsőre! :D
Mi továbbra is tartjuk a sablont kisebb változásokkal néhány Társnál, viszont jelenleg ez a felállás:
8380 bővítmény megtekintése
Mivel kezdeti lépések, így alapból ez sokat nem számít, de köcsögségből ki íra @BMEQÉpület és @Thomas Shelby , hogy én vagyok a diplomata, így tegnap is valami 12-13 lengyel vezető kapott meg dipli érdekében. Voltak akik kérdezöskődtek, hogy hogy kerültünk ide, meg ne foglalkozzunk az idiótákkal, mert van sok [de ezt tapasztaltuk a - "Helikopter on fire" lejátszó tagtól xD] viszont üdvözöltek minket és örültek, hogy ott vagyunk.


Remélhetőleg sikerül egy jó diplomáciát kötni, pontosabban egy jó oldalhoz szegődni, s ha nem hazudik az építkezési sablonunk, meg végig nézve a többi klán fejlődését pontba, remélhetőleg nálunk lesz leghamrabb nemes. De ha minden kötél is szakad, szerintem rá fogunk menni a katákra, s akkor annyi ér mint egy nemes! :D

Jó elemzést majd Máté hozni fog, Ő érti magát ebbe.
Ha kérdés van, kérdezzetek bátran, itt vagyunk Srácok!

Hajrá HELL!!
Eddig is normálisan, és értelmesen írtam, csak egyeseknek nem tetszett a szöveg tartalma. :)
Mindenesetre érdekes a dolog, úgy látszik már globális szinten probléma a játékosállomány csökkenés.
Kíváncsi leszek mikor fognak olyan lépéseket megtenni, ahol egy-egy szervert összevonnak, mert ha ilyen ütemben hal lefele mindenki a játékról, muszáj lesz valamit kezdeni vele.
Mivel nagyon semmiből nincs nyersanyag gondolom a bányahúzó sablon stratégia érvényesül többnyire.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Lengyel külsőn mar téma ez eleg sok helyen
6 piac maradna
Lengyel /német /brazil /török /portugál / nemzetközi.
Kérdés hogy tudnak valamit vagy csak feltételezés.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Találgatás szerintem, a török szervereken a felhasználók túlnyomó többsége nem élő játékos fiók
 
A reakció pontszáma
46
Ha volna 10-20... akármennyi fiók, akiknek alkalmas lenne a jövő hét kedd-szerda (vagy hétvégi) indulás, akkor egy adott időben beregelhetnénk erre a Lengyel szerverre.

Mázlink van, nem a túlsó oldalra teszi a csapatot. De akkor max középen találkozunk a fő klánnal! :D

Amúgy ha belépek a Hell-be, akkor én leszek a főnök!? :oops::cool:
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Ha volna 10-20... akármennyi fiók, akiknek alkalmas lenne a jövő hét kedd-szerda (vagy hétvégi) indulás, akkor egy adott időben beregelhetnénk erre a Lengyel szerverre.

Mázlink van, nem a túlsó oldalra teszi a csapatot. De akkor max középen találkozunk a fő klánnal! :D

Amúgy ha belépek a Hell-be, akkor én leszek a főnök!? :oops::cool:
Szerintem engedd el.
Boven eleg oda egy magyar csapat.
A vegen meg ugyan az lenne belole mint az itteni szerokon ha tobben indulnak. :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Szívesen látunk mindenkit a szerveren, szórakozni bárkinek adott a lehetőség. Egy komoly indulást biztosan nehezen lehetne összerakni a maradék emberből, elég ránézni 85re :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Ami nagyon is jól jönne nekünk, de a perem egyre jobban távolodik. És ha be is jössz a szerverre 99%, hogy máshová dob. Tehát nincs újra kezdés, nincs áthelyezés, barát meghívás sem. Égtáj választás sem aktív.
Tehát random dob. Próbát megér avval nincs baj, csak nehéz lesz vissza hozni a 3 nap lemaradást is. Viszont szerintem a HELL nevében mondhatom, hogy nem vagyunk elzárkózva a tagok előtt. Tehát erősíteni a csapatot az mindig jól jön és kell.
 
Fent