Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser

Vendég
de ezen minek rugózol, ettől még nem nőttetek nagyra, erősre, még az eredeti rebels se jön össze ... ne nekem, hanem az sfsk felé bizonygasd hogy most aztán milesz, hátha beveszik, hogy mostantól jobban kell félni tőletek

eddig se féltünk, és ezen a szokásunkon nem szándékozunk változtatni :)
 

DeletedUser

Vendég
Engem csak egy érdekel ebből dologból, így még jobban látszik hogy nincs lefutva ez a világ, végjáték ide vagy oda. Mondhatjuk úgy is ezzel a kis akcióval csökkentek az inso nyerési esélyei, nekem ennyi elég a többi csak körítés.
 

DeletedUser

Vendég
úgy igaz, nincs és eddig se volt lefutva a "világvége", érdemes folytatni a társasjátékot (az innogamestől ezért a mondatért akár jutalékot is kaphatnék :D), hajrá

az inso szempontjából a jó hír az amit le is írtál: "még jobban látszik", ez nagyon fontos, szar lenne úgy majdnem nyerni, hogy csak az utolsó, klánlétszám lezárása előtti pillanatban mondja be egy trükkös kiscsapat, hogy eladó a mérleg nyelve, ennél sokkal jobb és a nyerési esélyünket növelő helyzet a tabula rázás, a tiszta lap
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Azért volt demokratikus a vezetés, mert nem parancsokat osztottunk, hanem kéréseket.
Persze aki nem akarta megcsinálni, csúnyább szemmel néztünk rá, de sok esetben elnéztük.
Nekem az inso vezetőivel sincs gondom, de az egyezségek betartása nem az erőségük.

Egy volt Rebels-es vezér.

üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Azért volt demokratikus a vezetés, mert nem parancsokat osztottunk, hanem kéréseket.
Persze aki nem akarta megcsinálni, csúnyább szemmel néztünk rá, de sok esetben elnéztük.
Nekem az inso vezetőivel sincs gondom, de az egyezségek betartása nem az erőségük.

Egy volt Rebels-es vezér.

üdv.

Mint ahogy neked illetve a ti vezetéseteknek sem volt ez erőssége, ugye?
Mindketten emlékszünk a fúziótok előttiekre ugye jancsekz.
 

DeletedUser14522

Vendég
Sziasztok.

Azért volt demokratikus a vezetés, mert nem parancsokat osztottunk, hanem kéréseket.
Persze aki nem akarta megcsinálni, csúnyább szemmel néztünk rá, de sok esetben elnéztük.
Nekem az inso vezetőivel sincs gondom, de az egyezségek betartása nem az erőségük.

Egy volt Rebels-es vezér.

üdv.

ráadásul az állítás az inso vezetésre vonatkozóan elég légből kapott, nehéz lenne olyan esetet találni, amikor az inso vezetés egy egyezséget ne tartott volna be ... mondhatnál egy példát állításod hiteléül

"Azért" pedig nem demokratikus egy vezetés, nézz bele ebbe pl:http://hu.wikipedia.org/wiki/Demokratikus ... röviden: a demokratikusság a döntéshozatal módjára, eljárására vonatkozhat ... nem pedig a döntés végrehajtási intézkedésének (parancs, kérés, stb) udvariassági vagy határozottdági módjára, se stílusára ... itt a kh-ban egyik klánban sem demokratikus a döntéshozatal ... de ha mutatsz jegyzőkönyvet, amiben a tagjaitok mindegyike rendszeresen szavazott a klámnotok nevéről, diplomáciájáról, a vezetők jogairól, személyéről, stb ... akkor igazad lehet:)
 

DeletedUser

Vendég
ráadásul az állítás az inso vezetésre vonatkozóan elég légből kapott, nehéz lenne olyan esetet találni, amikor az inso vezetés egy egyezséget ne tartott volna be ... mondhatnál egy példát állításod hiteléül

"Azért" pedig nem demokratikus egy vezetés, nézz bele ebbe pl:http://hu.wikipedia.org/wiki/Demokratikus ... röviden: a demokratikusság a döntéshozatal módjára, eljárására vonatkozhat ... nem pedig a döntés végrehajtási intézkedésének (parancs, kérés, stb) udvariassági vagy határozottdági módjára, se stílusára ... itt a kh-ban egyik klánban sem demokratikus a döntéshozatal ... de ha mutatsz jegyzőkönyvet, amiben a tagjaitok mindegyike rendszeresen szavazott a klámnotok nevéről, diplomáciájáról, a vezetők jogairól, személyéről, stb ... akkor igazad lehet:)

Minek kellett volna szavazni? Zoliék a klán érdekeit nézték, nem a saját malmukra hajtották a vizet... a rebelsnek 2vezetése volt. észak és dél... észak Jancsekz, Friderich, Csocsoka... dél Massimo, Vit Solyom... tudta a klán, hogy az adott területet ők ismerik, ők a legjobbak. mit kérdőjeleztek meg volna ezen a tagok?!
 

DeletedUser12127

Vendég
Nálunk a V7-en is volt egy nagy összeolvadás, de a legvégén csak. AZ ELME és a VHL-A bármennyire is eltökélt és hű szövetségesei voltak egymásnak, az erős identitás, a teljesen különböző vezetési stílusok és azokból fakadó félre illetve meg nem értések miatt sem tudott volna sokáig egy klánban megmaradni. A VHL-A csatlakozását tudatosan időzítettük arra az időpontra, mikor a csatlakozás már egyben a szervergyőzelmet is jelenti majd mindannyiunk számára. Ha elhamarkodtuk volna, a föntiek miatti törvényszerű szakadás miatt nemhogy a győzelem nem lenne még meg, de ki tudja ebben az évben beszélhetnénk-e erről egyáltalán...

Ahogyan a VHL-esek sem akartak és tudtak volna ELME-sek lenni, úgy a REBELS tagok sem lettek szívük mélyén INSO-sok ahogy látom. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15984

Vendég
Ahogyan a VHL-esek sem akartak és tudtak volna ELME-sek lenni, úgy a REBELS tagok sem lettek szívük mélyén INSO-sok ahogy látom. :)
A RENEWAL, se tudott tudott beilleszkedni.:(
 

DeletedUser

Vendég
Minek kellett volna szavazni? Zoliék a klán érdekeit nézték, nem a saját malmukra hajtották a vizet... a rebelsnek 2vezetése volt. észak és dél... észak Jancsekz, Friderich, Csocsoka... dél Massimo, Vit Solyom... tudta a klán, hogy az adott területet ők ismerik, ők a legjobbak. mit kérdőjeleztek meg volna ezen a tagok?!

szerintem sen kellett volna, hiszen ez nem demokrácia, .... de a haverod (jancsekz) mondta hogy nálatok az van/volt, na akkor kellett volna ..., de egyszerű a megoldás: nem kell sületlenségeket állítani, fogalmakat teljesen tévesen használni és akkor nem keveredtek bele a saját mondandótokba

nimród, így soha nem bír igazad lenni, ha egy állítást ("A") valaki érvekkel cáfol ("nem-A"), erre te nagy lelkesen mondasz valami egészen mást ("B") ... ez így feldobott laszti, elég csak annyit mondani rá, hogy eltévedtél ("A" nem "B") és még csak érvelni sem kell .... szerintem inkább nyomogasd a gombokat, ne a kommunikációt erőltesd ;)

más: a rebels-inso fúzió inso név alatt (de közös vezetéssel) nem szívkérdés, hanem csak érdek, a nagy különbség az hogy vannak akik hosszútávú érdekek mentén játszák a stratégiát és vannak akik meg épp ahogy a szél fúj ... és hogy ki ugrál gyorsabban a pillanatnyi vélt érdekei szerint, az jól látszik: nam a volt-inso-sok rúgták ki a volt-rebelseseket, senki sem kényszerítette a volt-rebelst fúzióra, a saját döntésük volt ... csak nem elég állhatatosak, vagy pedig ez egy tervezett taktikai trükk volt be- és kilépni, mondjuk annak nem túl frappáns, sokat nem nyertek vele, de lehet épp ez a problémájuk, ez van.

----
"A RENEWAL, se tudott tudott beilleszkedni."

aki akart be tudott, aki meg nem akart, az utólag próbálja magyarázkodni ... kémkedni se volt kötelező, azt bezzeg sikerült akarni :D
 

DeletedUser10079

Vendég
Minek kellett volna szavazni? Zoliék a klán érdekeit nézték, nem a saját malmukra hajtották a vizet... a rebelsnek 2vezetése volt. észak és dél... észak Jancsekz, Friderich, Csocsoka... dél Massimo, Vit Solyom... tudta a klán, hogy az adott területet ők ismerik, ők a legjobbak. mit kérdőjeleztek meg volna ezen a tagok?!

Ha az INSO vezetése nem a klán javát akarná és akarta volna eddig(hanem csak a saját érdekükért "vezetnek"-ami potosan mi is?hogy a vezetők nőjjenek meg a többi tag kárára?-),akkor az INSO nem vezette volna és vezetné a szervert azóta mióta megnyilt.
Nem voltál sosem benne az INSO vezetésében igy nem tudhatod,hogy sokan mennyi időt,energiát és pénzt(igen,pénzt,mert inaktivvá vált front fiókokba nyomták a pfet,h a helyettes-aki rendszerint vezetőségi tag volt- érdemben tudjon védekezni-) fektettek abba,hogy az inso top1 maradjon.Vezetőségben lenni nem kiváltság,hanem bizonyos kötelezetségekkel jár(ennél fogva sokszor fárasztó).Szóval azt ne próbáld az INSO vezetésre ráfogni,hogy a saját érdekükért csinálják azt amit.
 

DeletedUser

Vendég
Pif. kérlek ezt az A+B matematikai egyenlet levezetésedet tolmácsold 7köznapi nyelvezetre, hogy Mindenki megértse, még az is aki nem matematikus:)
-a Renewal sem tudott szocializálódni az Insova?! biztos ők is antiszociálisak, mint a Rebels... biztos bennünk van a hiba. csak azt nem értem, hogy a rebels sikeresen üzemelt a woga, fh, és i.b tagokból. mi tudtunk szocializálódni?!
-Tomi. én nem voltam benne az inso vezetésben? elsőként Tőlem, meg a rebels vezetőktől vettétek el a jogot, amikor kiderűlt, hogy kém van a vezetésben. az más lapra tartozik, hogy egy olyan tag volt a kém, aki előbb volt inso-s, minthogy a rebels fúzionált volna...
 

DeletedUser10079

Vendég
-Tomi. én nem voltam benne az inso vezetésben? elsőként Tőlem, meg a rebels vezetőktől vettétek el a jogot, amikor kiderűlt, hogy kém van a vezetésben. az más lapra tartozik, hogy egy olyan tag volt a kém, aki előbb volt inso-s, minthogy a rebels fúzionált volna...

Újra bemutattad TG képletét,miszerint "A" állitásra "B"-vel felesz.Egyáltalán nem beszéltem kémről,vagy jog elvevésről,hanem arról,hogy te megcáfoltad azt a tényt,miszerint az INSO vezetése a klán érdekeit tartja elsődlegesnek és tesz meg mindent a klánért.
 

DeletedUser

Vendég
Nem. én arra cáfoltam rá, hogy én személy szerint akkor Nimrod01 nem voltam benne az inso vezetésben.
 

DeletedUser10079

Vendég
Nem értelek.Mikor?És ki beszélt arról,hogy bent voltál vagy sem?Hogy jön ez ide,hogy te mikor voltál vezetőségi tag?
 

DeletedUser14775

Vendég
Nem ertem minek turaztatjatok magatok itt meg mindig ebben a teljesen felesleges topikban, akik azon voltak hogy haboruba keruljon az Inso es a Nekem 8 klan sajnalattal kozlom nem jott neki-k ossze, na de majd legkozelebb ha kicsit felkeszultebb lesz a s....kavarasba talan nem lesz annyira atlatszo mint most na akkor talan sikerulni fog.
Nem is ertem miert vagyunk ennyire erdekesek egyesek szamara, felni nem kell tolunk nem is azert lettunk csak a jatek kedveert...
 

DeletedUser

Vendég
Tomi! 13:16 olvasd el figyelmesen! Nem voltál sosem vezetőségi tag. DE!Amikor fúzionáltunk 5név lett kérve vezetőségbe, köztük én is. kérdezd meg Csocsokát...
 

DeletedUser14442

Vendég
Elolvastam a topicot es felfrissult mindazon okok egy resze amiert toroltem :)))
 

DeletedUser14522

Vendég
Nem ertem minek turaztatjatok magatok itt meg mindig ebben a teljesen felesleges topikban, akik azon voltak hogy haboruba keruljon az Inso es a Nekem 8 klan sajnalattal kozlom nem jott neki-k ossze, na de majd legkozelebb ha kicsit felkeszultebb lesz a s....kavarasba talan nem lesz annyira atlatszo mint most na akkor talan sikerulni fog.
Nem is ertem miert vagyunk ennyire erdekesek egyesek szamara, felni nem kell tolunk nem is azert lettunk csak a jatek kedveert...

"Ami késik közeledik" .... kinek higgyünk, neked, vagy neked ? most akkor mit is sajnálsz, hogy nem lett háború ? aki nyiltan háborút akar veletek, az a felkészületlen kavaró ? és az meg aki nem nyiltan, az a felkészült és talán sikeres ? hú wazze, szerintem te össze akarod zavarni a közönséget :)
 
Fent