Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser14775

Vendég
Jujj TG csak nem sziven utott a mondandom, pedig nem neked szantam hanem annak aki a kavar folyamatosan vagy te lennel az nem is tudom:D


Te neked nem kell hinni, csak fogadd el azt amit a vezetoid mondanak az menni fog igaz?

Nem sajnalom, hogy nem lett haboru ez nem jott be megint mellelottel.

A nyiltan haboru nem lattam toled levelet, hogy haborut akarsz lehet nem nekem kuldted el hanem a klantarsaidnak szanaszet igazad van tarsd bizonytalansagba oket az a legjobb.
Harom napja f----d a szot kulson es lazitasz, mindenkit befolyasolni akarsz akit csak tudsz de csak annyit ersz el vele amivel max torolheted.
Kicsit fentebb irtam fogadd el a vezetoid donteset valoszinuleg tudjak mit akarnak nelkuled is.


Van az Insonak vezetese valoszinuleg eleg jok es tudnak valamit ha ott allnak ahol, szerintem neked nem kell osztani az eszt eleg ha csak sorbaallsz amikor osztas van, maradj meg annak aki vagy ne akarj nagyobb lenni nem kell az neked.
 

DeletedUser14522

Vendég
te tibi, ennyi sütni valód sincs, hogy észre vedd, a saját zavaros mondataid lettek visszakérdezve, hátha rájössz, hogy mi is a véleményed, most meg rám vetíted a problémád, elég gyenge kapálózás, nem kéne így berezelni egy kis háború lehetőségétől, izgalmadban képes vagy még az inso vezetést is dicsérni :D ... a szélkakas hozzád képest iránytű
 

DeletedUser

Vendég
Tibi én sz@r menü voltam, hamar levettek az étlapról:D most Te vagy a kóstolás célpontja...
Tisztelt TG! Mi játszuk a MI játékunkat... Valahol céljaink is közösek. Nem árulok el nagy titkot, ma megvolt az első hadüzenetünk!!! Részedről tényleg így kell fikáznod egy azonos célért küzdő klán tagjait?! főleg mint "szövetséges"?????!!!
Milyen etikett írja azt elő, hogy júúj most ez kifordulós, akkor törlöm a barátlistámról... ja máshol van, az már nem barát?! letiltom a leveleit? MIÉRT?
 

DeletedUser

Vendég
Na ezzel, a ki ha én nem stílussal- (Amit Te képviselsz, persze rajtad kívűl mások is) tisztelet a kivételnek-lett tele a c===3unk... ne haragudj, de így van. a rebelsből tudod hányan hagyták abba a játékot a fúzió után(mert azt mondták ez nem az a csapat, mint a rebels) olyan személyes barátok, akikkel most más világokban újra összeverődtünk.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14522

Vendég
srácok ez egy beszélgetős fórum, ez a téma - amit nimród te nyitottál - arról szól, hogy ki állít meg titeket .... mit szeretnél, kertészkedésről beszélgessünk itt? na jó, van egy japánbirs bokrom, nagy zöld gyümölcsökkel, de nem tudom mikor érdemes leszüretelni .... ha van jó tipped megköszönöm ... írhatod pm is, nálam bizony nem vagy letiltva, ha gondolod felveszlek barátlistára is, eddig nem voltál rajta, így nem is töröltelek egész biztosan :)
 

DeletedUser

Vendég
És első de nem utolsó sorban... a fúzió után többen megjegyezték, hogy az inso jelentős (aktív) részét a rebels tagok képviselik... no comment.
the end
 

DeletedUser

Vendég
Ezzennel, mint topic-nyitó, átneveztetném a topicot-fregolira-/szennyesteregető/ :D azaz kocsma, alias köpködő:D
 

DeletedUser

Vendég
Tgszisz;Tibor,Nimrod

Az INSO és a Nekem 8 szövetségben van egymással. Kéretik ehhez megfelelő stílusban kifejteni a véleményeteket.

A véleménye mindenkinek meg lehet az ügyről (nekem is meg van...) , de a CÉL mit sem változott , szervert nyerni. Amit véghez viszünk akár a jelenlegi Nekem 8 tagokkal akár nélkülük.

Az INSO krémje szerencsére maradt a helyén. Pár jó játékost vesztettünk, de tragédia nem történt.
 

DeletedUser

Vendég
Theo Like opció aktív ehhez a kommentethez!:) Csak TG-t nem értettem miért támadott be???! amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...
 

DeletedUser14775

Vendég
te tibi, ennyi sütni valód sincs, hogy észre vedd, a saját zavaros mondataid lettek visszakérdezve, hátha rájössz, hogy mi is a véleményed, most meg rám vetíted a problémád, elég gyenge kapálózás, nem kéne így berezelni egy kis háború lehetőségétől, izgalmadban képes vagy még az inso vezetést is dicsérni :D ... a szélkakas hozzád képest iránytű


Elnezest, hogy csak most ilyen keson de nem volt idom Tg ujabb eszmefuttatasat figyelemmel kiserni.
Csak neked Tg csak neked.
Tudom a velemenyemet ahogy eddig is es azt is hogy mit miert teszek.
A haborutol sem vagyok berezelve nincs miert, bar lehet most hogy mondod be vagyok rezelve csak eddig nem tudtam rola, koszonom hogy felvilagositottal nem tudtam eddig miert nem erzem jol magam a boromben de most mar minden jo hala neked, jovok eggyel:D
Problemaim azok vannak nekem is mint sok mas embernek a foldon, a jatekon belul koszonom jol vagyok es voltam is, itt csak neked vannak problemaid masnak nem ahogy latom, ajanlanam Csernust talan tud segiteni de ha nem jo nem tetszik gyere mond beszelj es mond ne hagyd abba kiabald ki a vilagnak a problemadat talan jobban leszel utana, ha megsem lenne jobb tenyleg csak Csernus marad mert engem nem erdekel az osszeeskuves elmeleted es ahogy latom a vezerkarodnal is suket fulekre talaltal.

Ha nem tudod ertelmezni amit a masik irj kerdezz es segitek szivesen.
Azert megproballak felhomalyositani egy kicsit ha lehet az elozo h.sz-bol kifolyolag.
Dicsertem az Inso vezetest es azt is beleirtam hogy te pedig fogadd el a dontest amit hoztak,a velemenyedet oszd a meg a vezetessel majd ok eldontik mi a jo nekik csak figyelj oda ne akkora baromsagokat mondj mint most az elmult par napban mert lehet ok nem fogjak korulirni neked, hogy hulyeseget beszelsz hanem megmondjak konkretan.
Akar ugyis mondhatom hogy a gondolkozast hagyd meg azoknak akinek ez a dolguk a vezetoknek, te jelenleg azert vagy hogy elfogadd es nem azert hogy felulbirad a vezetoid donteset.
 

DeletedUser

Vendég
Theo Like opció aktív ehhez a kommentethez!:) Csak TG-t nem értettem miért támadott be???! amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...



Tudod hogy miben egyeztünk meg.Tudod milyen céllal jött létre a N8. Ehhez képest maga a fórum már meg sem kellett volna szülessen
 

DeletedUser

Vendég
Anyo! tudod kedvellek! POÉN topic-nak indult... 1ébként köszönöm a Te kommented is. holnap, azaz ma, szabadnapos vagyok. folytatom a félbemaradt konzultációnkat:) jó?
 

DeletedUser

Vendég
Nem mindenki ásik le olyan mélyen a dolgokba te is tudod. Ne bizonytalanítsuk el a saját klántagjainkat. Ne nézzen ez az egész ki úgy mintha az N8 meg az INSO vitázna. Semmi közünk ehhez. Itt a két klán pár tagja vitázik egymással. Ráadásul kifele is csak magunkat gyengítjük vele. Tudom hogy szeretsz mókázni de ez most nem volt megfontolt. És közben még csak le sem került a barátlistámról senki (és én se fordítva) az átlépők közül. Rebelsezni meg Inso-zni meg aztán végképp nincs értelme mikor csocsoka az INSO egyik legmeghatározóbb embere.Mind az átlépők mind a maradók között meg voltak a ludasok abban hogy ez kellett hogy történjen. Most újra építkezünk és megyünk a közös terveink alapján
 

DeletedUser14775

Vendég
Es vegre megszolalt ket vezeto is az Insotol, nem nekem kell hinni TG higgy a vezereidnek ok biztos jobban tudjak mint te hogy mi is tortent valojaban.
Anyo-Theo a megbeszeltek alapjan megyunk tovabbra is mindegy ki mit mond...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Így van... :) ÁMEN. és magamra hajtottam a szemfedőm, és lecsuktam a koporsóm fedelét:D azért fél Szemmel figyelek ám, és kíSértek ha keĺl:DDD
 

DeletedUser

Vendég
Mármint pontosítok. nem Ti kísértek ha kell, hanem én kísérek ha kell:D
 

DeletedUser14522

Vendég
Akar ugyis mondhatom hogy a gondolkozast hagyd meg azoknak akinek ez a dolguk a vezetoknek, te jelenleg azert vagy hogy elfogadd es nem azert hogy felulbirad a vezetoid donteset.
...
Es vegre megszolalt ket vezeto is az Insotol, nem nekem kell hinni TG higgy a vezereidnek ok biztos jobban tudjak mint te hogy mi is tortent valojaban.
Anyo-Theo a megbeszeltek alapjan megyunk tovabbra is mindegy ki mit mond...

:D csak szeretnéd tibi, ez nem így működik, lehet nálatok igen, de itt nem, meg jellemzően másutt sem. ennyire alkalmatlan vezető nem lehetsz, hogy azt hiszed, mondod, hogy a gondolkozás a vezetők kiváltsága. megsúgom , bár lehet neked ijesztően hihetetlen: azt hogy mit fogadok el, vagy mit bírálok felül magam szoktam eldönteni még ebben a játékban is. tekintélyelvű hivatkozástól nem lesz ám jobban igazad, az inkább gyengíti a hitelességedet, csak szólok.
a nyilvános diplomáciai üzenetekre meg nem kéne ekkora áhitattal hivatkozni, az nem szentírás (se pro, se kontra ;)
 
Fent