Khbl-blkh

DeletedUser12127

Vendég
Mondta az Elmék hű embere a bábelből :D

Mondta ezt Amnin az MHC megbecsült gondolatkertésze.

Az a helyzet, hogy Fülike és társai átállása úgy tűnik nem borította meg a frontot, és a háború állását. A következő nagy cél Veron. az MHC ellenes szövetség elkötelezett hívének kiiktaása kell legyen. Veron. a szövetség mellett állt és áll is ki mindig teljes erejével. Ezért szúrja annyira a szemedet, hogy úton útfélen beszólsz neki... :)
 

DeletedUser

Vendég
én a szövetség embere vagyok, ahogy minden más vezér a családunkból, bármennyire is fáj ez nektek, ezen változtatni nem tudtok:) a sok agyatlan beszólással pláne..itt szoros a kötelék, mikor nehéz helyzetben volt a szövetség akkor is egy klán ként harcolt mindenki, és mikor kivirágoznak a fák akkor hamarosan gyümölcsöznek...ez a gyümölcs nektek nagyon keserű lessz..jobban jártok ha nem kóstoltok bele és leléptek a búsba a szüret elött:D ahogy ezt tette Darky is:)
 

DeletedUser17017

Vendég
Téma: Khbl-blkh

Ekkor valaki köhögött ,hogy ilyen nevet talált ki ? :D Vagy valami MSZMP-SZMP-BMW-KDNP-MP mondanivalója volt ? :D
 

DeletedUser17017

Vendég
én a szövetség embere vagyok, ahogy minden más vezér a családunkból, bármennyire is fáj ez nektek, ezen változtatni nem tudtok:) a sok agyatlan beszólással pláne..itt szoros a kötelék, mikor nehéz helyzetben volt a szövetség akkor is egy klán ként harcolt mindenki, és mikor kivirágoznak a fák akkor hamarosan gyümölcsöznek...ez a gyümölcs nektek nagyon keserű lessz..jobban jártok ha nem kóstoltok bele és leléptek a búsba a szüret elött:D ahogy ezt tette Darky is:)

Én még mindig ott játszom azon a világon, csak helyettesítéssel :D
Fogadjunk nem találod ki hogy melyik félnél szolgálok ! :p
 

Deleted User - 1079264

Vendég
én a szövetség embere vagyok, ahogy minden más vezér a családunkból, bármennyire is fáj ez nektek, ezen változtatni nem tudtok:) a sok agyatlan beszólással pláne..itt szoros a kötelék, mikor nehéz helyzetben volt a szövetség akkor is egy klán ként harcolt mindenki, és mikor kivirágoznak a fák akkor hamarosan gyümölcsöznek...ez a gyümölcs nektek nagyon keserű lessz..jobban jártok ha nem kóstoltok bele és leléptek a búsba a szüret elött:D ahogy ezt tette Darky is:)

Ha nem haragszol, még kicsit maradnánk :) Veszteni sem szégyen, de még korántsem kellene méretet venni rólunk a koporsókészítőnek.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem haragszol, még kicsit maradnánk :) Veszteni sem szégyen, de még korántsem kellene méretet venni rólunk a koporsókészítőnek.

nem haragszom, sőt, harcoljatok mert csak akkor lessz igazán zamatos...mi nem arra hajtunk hogy bomlasszunk ócska ellenféltől való tömeges toborzással(amivel be is égett rendesen Amnin mester), mi tisztán szeretnénk nyerni ha lehetséges majd egyszer, a 2 tábor szerintem a napnál is világosabban kialakult ... semmi értelme nincs kicselezni a szerencsét, majd a csatateren eldől!
 

DeletedUser

Vendég
nem haragszom, sőt, harcoljatok mert csak akkor lessz igazán zamatos...mi nem arra hajtunk hogy bomlasszunk ócska ellenféltől való tömeges toborzással(amivel be is égett rendesen Amnin mester), mi tisztán szeretnénk nyerni ha lehetséges majd egyszer, a 2 tábor szerintem a napnál is világosabban kialakult ... semmi értelme nincs kicselezni a szerencsét, majd a csatateren eldől!

Tisztán... :D
Beégésnek azt nem nevezném, hogy átlépett jópár tag és őket a jelenlegi PHX tagok védik akik majd átállnak amikor közelebb érünk :)
 

DeletedUser

Vendég
De az volt, jót szórakoztunk rajtad:) ... eddig is tudtuk hogy érdekes sunyi módon tolod a szekeret, de ez mindennek az alja hogy egy egész ellenséges klánnak küldöl toborzó levelet:) Ez minden esetre kimutatja a kétségbeesésed, de nyugi ez csak egy játék!:D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
De az volt, jót szórakoztunk rajtad:) ... eddig is tudtuk hogy érdekes sunyi módon tolod a szekeret, de ez mindennek az alja hogy egy egész ellenséges klánnak küldöl toborzó levelet:) Ez minden esetre kimutatja a kétségbeesésed, de nyugi ez csak egy játék!:D

Egy nyílt toborzó levél mitől lenne sunyi? A Zantex-ügy fényében elég fura, hogy pont ti beszéltek sunyiságról...
Amúgy meg a levél félig poénnak indult, mi is meglepődtünk, mennyire betalált. Talán azért, mert sok igazságot tartalmaz.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztán... :D
Beégésnek azt nem nevezném, hogy átlépett jópár tag és őket a jelenlegi PHX tagok védik akik majd átállnak amikor közelebb érünk :)

Én inkább az MHC topicban lévő korábbi és a jelenlegi nyilatkozatok kontrasztját nevezném beégésnek részedről és részetekről .
Valóban mindent megpróbálsz az észak szétrobbantásában és még " Fülisüli" közben is gerjeszted a feszkót... :D igaz ez is egyfajta taktika .

Gork.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem értem, miért izgatnak titeket annyira a próbálkozások! :) Bármennyire hihetetlen, ezek ugyanolyan, ha nem fontosabb részei ennek a játéknak, ugyanúgy ahogy a valóságos háborúknak is. Nincs bennük semmi szabálytalan. Ha annyira szent és megingathatatlan a szövetségetek (amilyet nem láttam még 5 éves pályafutásom alatt, s itt sem úgy néz ki), akkor még aggodalomra sincs okotok.
 

DeletedUser

Vendég
Hááát Nem is rossz, ugye?:)

Side 1:
Tribes: KHBL, BLKH, Elmék, E.E., *PHX*
Side 2:
Tribes: SoA, ***, SoAA

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,630
Oldal 2: 877
Különbség: 753

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 825
Oldal 2: 278
Különbség: 547

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 15,186,836
Oldal 2: 8,202,918
Különbség: 6,983,918

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8,321,609
Oldal 2: 2,821,993
Különbség: 5,499,616

chart
 

DeletedUser17017

Vendég
Nem értem, miért izgatnak titeket annyira a próbálkozások! :) Bármennyire hihetetlen, ezek ugyanolyan, ha nem fontosabb részei ennek a játéknak, ugyanúgy ahogy a valóságos háborúknak is. Nincs bennük semmi szabálytalan. Ha annyira szent és megingathatatlan a szövetségetek (amilyet nem láttam még 5 éves pályafutásom alatt, s itt sem úgy néz ki), akkor még aggodalomra sincs okotok.

Igen,az alantasabb ,"fűalatti" része.
Mint ahogy vannak kémek , kémrendszerek, szervezetek amelyek orvul próbálják elsüllyeszteni a hajót ,ez is hasonlatos .
Nem a harcmezőn kéne elérni a győzelmeket ?
Javaslom az Amnin féléknek,ne menjenek ki angol szerverekre, mert hamar kiutálják a magyarokat onnan.
Az angolok ugyanis egyenes nép, nekik nincs szükségük az efféle alja módszerekre. Egyenesen, tisztán,és korrektűl gondolkodnak ,játékszeren.
Az Amnin féle megközelítés inkább ha egy állathoz kéne hasonlítanom,leginkább a patkány jutna eszembe. Gyerekkoromban egy vödör vízbe beletettünk egyet ,és úgy kapálódzott mintha a világ vége lenne :) Neki az volt :D körbe-körbe úszkált benne.

Nos,az ilyen kapálódzás ehhez hasonlatos ,hiszen azok kapálódznak már ,és mindenbe belekapaszkodnának már ha bajban vannak..

Dehát ezen nem is csodálkozhatunk,hiszen Amnint már a játék elején ilyen játékosnak ismertük meg (;
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tőled ezt bóknak veszem.
Te többnyire a hajódból tengeralattjárót csinálsz, csak az nem jön többet felszínre :)
 
Fent