Khbl-blkh

DeletedUser17017

Vendég
Tőled ezt bóknak veszem.
Te többnyire a hajódból tengeralattjárót csinálsz, csak az nem jön többet felszínre :)

Igen,most is ott várok a víz alatt :D:D:D
Így legalább megspórolom magamnak az uszoda bérletet :p
És ha megéhezem ,akkor feljövök a vízre és szembeköplek :D:D
jogosan mondhatod azt,hogy Dark olyan mint egy nagy béka aki feljött a felszínre :p
 

DeletedUser12127

Vendég
Igen,most is ott várok a víz alatt :D:D:D
Így legalább megspórolom magamnak az uszoda bérletet :p
És ha megéhezem ,akkor feljövök a vízre és szembeköplek :D:D
jogosan mondhatod azt,hogy Dark olyan mint egy nagy béka aki feljött a felszínre :p

Döglött angolna az, nem béka! Annak van hasonló módszere a vízfelszín elérésére. :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Tisztán... :D
Beégésnek azt nem nevezném, hogy átlépett jópár tag és őket a jelenlegi PHX tagok védik akik majd átállnak amikor közelebb érünk :)


Hogy én is hozzászóljak ehhez,nos Amnin mint írtam ez csak egy kétségbeesett ember kétségbeesett próbálkozása volt,tudtam hogy rosszul álltok de azt nem hogy ennyire:)

Amit talán nem tudtál hogy a 3-phx-böl 2-t akartunk csinálni és az inaktívakat kiszórni,de szerencséjükre jött a leveled és nem maradtak klán nélkül,ti meg beerősítettetek:D

De meghagyom neked hogy légy megelégedve az új toborzásoddal,sajnállak kicsit hogy egy harcost,egy aktívat,egyet aki mer támadni se tudtál átcsalni,de sajnos oda jutottatok hogy akik átmentek is ütik lassan a szinteteket,1-2-tagot tőletek leszámítva,akiket tisztelek és akik már nem ebben a klánotokba illenek,de becsületből kitartanak .

Anno nem értettem hogy egy Respi szintű játékos hogy volt képes kirakni azt a szöveget a klánprofilra,de leveled után már öt is megértem,kétségbeesésetekben,mindent megcsináltok,megértem Monti-t is hogy az MHC nevet nem akarta hozzátok kötni,szégyenli hogy ti képviseljétek az MHC-klánt:D

Sajnálom azokat az MHC játékosokat akik felemelték ezt a klánt és már nem játszanak,bár remélem nem olvassák a V18-s fórumot és nem kell szégyelljék magukat helyettetek.

Tudatlak hogy inaktívainkat ezután is kiszórjuk,csak a térképet kell lesd és küldhetted is a meghivókat nekik,de írhatod is a leveleket,végül is szórakozni járunk ide:)
 

DeletedUser

Vendég
Mi is ütött belém Cramer papát meg kihagytam.
Mit is gondoltam..ejj nagyon feledékeny vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
Semmit csak köszönni és elfelejtettelek.Le is vágtam az ujjamat..így erre a hibára emlékezni fogok mindíg.
 
Fent