Khbl-blkh

DeletedUser

Vendég
Grat a szövetségnek, szép hét volt és még nincs vége:)

Side 1:
Tribes: KHBL, E.E., BLKH, Elmék, *PHX*
Side 2:
Tribes: SoA, ***

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,420
Oldal 2: 991
Különbség: 429

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 507
Oldal 2: 271
Különbség: 236

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 13,329,300
Oldal 2: 10,072,736
Különbség: 3,256,564

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,294,756
Oldal 2: 2,787,443
Különbség: 2,507,313

chart
 

DeletedUser12127

Vendég
Veron. szerintem úgy várják már Fülikét mint a messiást! Aki viszont tartja magát a saját kijelentéseihez...
Fülike (Jordan) többször kijelentette, hogy soha nem állna át a másik oldalra, és egy hernyó lenne ha ezt megtenné.
Nem tette meg. Rajta múlik egyedül mit vállal fel és mit nem. Van amit fel tud és van amit ő sem. Ezt majd ő eldönti.
Addig is bízzatok benne hogy Jordan lemegy hernyóba és megváltja nektek az elveszni tűnő északnyugatot, mi pedig bízunk benne hogy nem. Hogy ő továbbra is, hogy ő az a Jordan akinek megismertük. Aki ugyan szereti a necces dolgokat, de amit egyszer kimondott azt tartja is.

Győzzön a jobb!
 

DeletedUser

Vendég
Cimbi, nagyon fontos hogy kapjon elegendő időt hogy átgondolja rendesen, nem szabad semmivel befolyásolni, nem szabad neki okot adni arra hogy átpártoljon, ha mégis megteszi akkor had legyen meg az a minimális lelkiismeretfurdalása hogy úgy hagyott minket cserben hogy mi nem támadtuk meg semleges létére sem hosszú időn át tekintve hogy a társunk volt!
 

DeletedUser12127

Vendég
Így van, mi tiszteljük őt azért amit velünk, az oldalunkon harcolva véghezvitt. Elfogadtuk azt is, hogy egy klán kötöttségei nem alkalmasak a számára. És nem támadjuk, nem is fogjuk mindaddig amíg ő maga hű saját magához, és ahhoz amit velünk együtt képviselt.
 

DeletedUser

Vendég
Veron. szerintem úgy várják már Fülikét mint a messiást! Aki viszont tartja magát a saját kijelentéseihez...
Fülike (Jordan) többször kijelentette, hogy soha nem állna át a másik oldalra, és egy hernyó lenne ha ezt megtenné.
Nem tette meg. Rajta múlik egyedül mit vállal fel és mit nem. Van amit fel tud és van amit ő sem. Ezt majd ő eldönti.
Addig is bízzatok benne hogy Jordan lemegy hernyóba és megváltja nektek az elveszni tűnő északnyugatot, mi pedig bízunk benne hogy nem. Hogy ő továbbra is, hogy ő az a Jordan akinek megismertük. Aki ugyan szereti a necces dolgokat, de amit egyszer kimondott azt tartja is.

Győzzön a jobb!

"Nem kedvelem azokat, akik összekeverik a játékot a valósággal és nem fogják fel, hogy ez csak egy játék! Bármit is tegyünk, vagy kapjunk, azt nem vetíthetjük ki a valóságra, és szeretnénk, ha más sem tenné. Ez egy olyan játék, aminek a szabályai direkt olyanok, hogy a barátok egymás ellenségeivé válhassanak, a logikus játékot folytatók erőszakosnak tűnhessenek, a szerények, vagy kevesebb időt ráfordítóknak. Az intelligens emberek ezt megértik, és tudják, hogy ez csak a játékban van így, legyen akár áldozat vagy győztes."

Egyenesen a profiljáról. Ez az ő játékelve ... Szerintem bármi megtörténhet.
Persze én is remélem a legjobbakat és kívánom hogy ne nekem legyen igazam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
"Nem kedvelem azokat, akik összekeverik a játékot a valósággal és nem fogják fel, hogy ez csak egy játék! Bármit is tegyünk, vagy kapjunk, azt nem vetíthetjük ki a valóságra, és szeretnénk, ha más sem tenné. Ez egy olyan játék, aminek a szabályai direkt olyanok, hogy a barátok egymás ellenségeivé válhassanak, a logikus játékot folytatók erőszakosnak tűnhessenek, a szerények, vagy kevesebb időt ráfordítóknak. Az intelligens emberek ezt megértik, és tudják, hogy ez csak a játékban van így, legyen akár áldozat vagy győztes."

Egyenesen a profiljáról. Ez az ő játékelve ... Szerintem bármi megtörténhet.
Persze én is remélem a legjobbakat és kívánom hogy ne nekem legyen igazam.

Cimbi, nagyon fontos hogy kapjon elegendő időt hogy átgondolja rendesen, nem szabad semmivel befolyásolni, nem szabad neki okot adni arra hogy átpártoljon, ha mégis megteszi akkor had legyen meg az a minimális lelkiismeretfurdalása hogy úgy hagyott minket cserben hogy mi nem támadtuk meg semleges létére sem hosszú időn át tekintve hogy a társunk volt!

Üdv Mindenkinek! (Évek óta nem jártam a fórumon!)

A döntés megszületett, a felek megkapták az elegendő időt a felkészülésre! Én megmondtam, hogy nem leszek MHC-s ez való igaz!
Az meg hogy miért is nem támadott meg semlegességem léttére sem egyetlen északi szövetséges sem az én szemszögemből másként látszik! Így:
Talán volt egy kis közöm az Északi-Szövetség létrejöttéhez, csak említsük meg például azt mikor "nyiltan szembeszálltam" Aranybanya kérésével abban az ominózus első komolyabb közös északi akcióban, ami sikert is hozott. Itt írta Monti azt a, minden északi számára emlékezetes körlevelet a Klánjához, de most nem magabiztosan már, hanem remegőbb tollal!:) Na azt én szerveztem, még a JordanRoarkos accból. (Azért ez szép emlék!) De sajnos Aranybanya ezért oszlatta a Vv-klánt.(az előző mondatomra nem térnék kibővebben, de ezen lépésem volt a fő:( kiváltóindok!) Ez viszont a mai napig fáj, sőt egyre jobban, ahogy igazolódnak be Aranybanya intelmei, -ha valakinek úgy jobban tetszik, akkor félelmei-. Már tudom miért voltak azok a kő kemény szabályok, amiket követtél... Az lett volna a helyes út, már tudom én is!:((
Hogy is lett az Elme mára ekkora, mikor indult be a szekér?? Akkor mikor én odamentem. Miért? Mert egyetlen szavamra, de a többségnek írnom sem kellett jött utánam Minden volt Vv, Erő, Játék klános! Lám csodát megszületett egy top 3as klán, az addig csak az emlékjeikből élő V7 nyertesek maroknyi csapatóból. Na, de nem is ez az utolsó kis csípkelődés akart a mondandóm lényege lenni... Csak hát... Megszokhattátok már, amit gondolok azt el is mondom, ahogy gondolom. :)
Harc nélkül nincs kedvem itthagyni az accot, Füli nem lenne rám büszke! Egy remek embert ismertem meg a személyében, sajnálom (illetve dehogy is, de mindegy is, akinek kell és esetleg olvassa érteni fogja), hogy nincs már ideje ezzel a játékkal foglalkozni!:)
Valaki egyszer azt mondta rólam, hogy: "Harcos" vagyok, azt nem tette hozzá, de gondolom gondoltam, hogy: csak ne lenne olyan rigolyás, mint a "többi" 561 szövetséges tag együtt!:D by "Arkh2":) A harcosok a közelharcot szeretik igazán, jó hogy nem majd 60óráról finálézok.

Elnézést az összeszedetlenségemért, de csak úgy sebtében írtam ezt a kis szösszenetet!:) Akinek nem tetszik ne olvassa!:))

Tisztelettel, becsülettel, toleránsan:)! Ez csak egy játék és Mi csak játszani vagyunk itt!

Gábor/JordanRoark/Fülike1973/... (na azt azért nem):D
 

DeletedUser17017

Vendég
Akárhogyis kenitek és mázoljátok ezt a szervert már az MHC nyerte meg.

És most, hogy Montipapa lelépett ,és gyáva módon oszlatott ,már tolhatja mindenki a nyálas dumát, egy tény nem változott : A szerver győzelemhez a No1 oszlatására van szükség ! Enélkűl nem kapja meg senki a dicsőséget. Az MHC-t nem a harcmezőn vertétek meg ,sőt egyáltalán meg sem vertétek. Ahhoz túl gyengék voltatok,vagytok,lesztek.

Egyszer akkor kéne példálózni meg nagyarcú szövegeket nyomni amikor a No1 klánt úgy győzitek le,hogy mindenki itt van . Lehetséges ez ? Hát persze hogy nem . Arkhimédesz2 is a maga 60 kilójával kb. annyit nyom a latba mint egy nehézsúlyú ökölvívás mérkőzésén.

Nevetségesek vagytok...
És ezt mint külső szemlélőként állapítottam meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akárhogyis kenitek és mázoljátok ezt a szervert már az MHC nyerte meg.

És most, hogy Montipapa lelépett ,és gyáva módon oszlatott ,már tolhatja mindenki a nyálas dumát, egy tény nem változott : A szerver győzelemhez a No1 oszlatására van szükség ! Enélkűl nem kapja meg senki a dicsőséget. Az MHC-t nem a harcmezőn vertétek meg ,sőt egyáltalán meg sem vertétek. Ahhoz túl gyengék voltatok,vagytok,lesztek.

Egyszer akkor kéne példálózni meg nagyarcú szövegeket nyomni amikor a No1 klánt úgy győzitek le,hogy mindenki itt van . Lehetséges ez ? Hát persze hogy nem . Arkhimédesz2 is a maga 60 kilójával kb. annyit nyom a latba mint egy nehézsúlyú ökölvívás mérkőzésén.

Nevetségesek vagytok...
És ezt mint külső szemlélőként állapítottam meg.

A szavaidból azt veszem ki, hogy minden bizonnyal teljes mértékben elfogulatlan szemlélődő lehetsz Tisztelt Dark Lord Vezér.
Én köszönöm Mindkét fél nevében is az építő jellegű hozzászólásod! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi az az MHC nem látok olyasmit Darky:DD azok rég elbuktak.. igaz tovább voltak talpon mint te a zoknis Wikingeiddel de ugyan az lett a vége :DD
 

DeletedUser14358

Vendég
Akárhogyis kenitek és mázoljátok ezt a szervert már az MHC nyerte meg.

És most, hogy Montipapa lelépett ,és gyáva módon oszlatott ,már tolhatja mindenki a nyálas dumát, egy tény nem változott : A szerver győzelemhez a No1 oszlatására van szükség ! Enélkűl nem kapja meg senki a dicsőséget. Az MHC-t nem a harcmezőn vertétek meg ,sőt egyáltalán meg sem vertétek. Ahhoz túl gyengék voltatok,vagytok,lesztek.

Egyszer akkor kéne példálózni meg nagyarcú szövegeket nyomni amikor a No1 klánt úgy győzitek le,hogy mindenki itt van . Lehetséges ez ? Hát persze hogy nem . Arkhimédesz2 is a maga 60 kilójával kb. annyit nyom a latba mint egy nehézsúlyú ökölvívás mérkőzésén.

Nevetségesek vagytok...
És ezt mint külső szemlélőként állapítottam meg.

és Darky már megint megmondta :)

Darky azért ne felejtsd el a szövetség meg van él és virul ,nem nyert itt még meg senki semmit ... vagy tán láttál olyat ,hogy tömegesen abbahagyja a szövetség a játékot?
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: KHBL, BLKH, *PHX*, E.E., Elmék
Side 2:
Tribes: SoA, ***

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,561
Oldal 2: 990
Különbség: 571

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 600
Oldal 2: 270
Különbség: 330

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 14,803,126
Oldal 2: 10,044,988
Különbség: 4,758,138

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 6,334,720
Oldal 2: 2,784,570
Különbség: 3,550,150

chart



de még mennyire Yesoo:)

Nem tudja ez mit beszél csak azt hiszi ész van a káposztalé helyett a fejében ... :DD
 

DeletedUser

Vendég
Nincs se ellenség, se azok! Ez egy játék vannak ellenfelek és ők!
Rendszeresen mindkét féltől (északról és délről) kapok olyan leveleket, amelyben ez a két szó szerepel... Inkább ne írjatok!:p :))
Mire ez a nagy ellenségeskedés soha nem értettem... :O
Minden üzenet nélkül csak úgy általánosságban: Ha nem bírok valakit nem beszélek vele, játék-játék-játék (hogy hangsúlyosabb legyen) harcolok vele. Nem levelezek vele, nem szívom a vérét és nem lesz belőle gyűlölet! Ír, udvariasan válaszolok, ha megérdemli a levele tartalma, ha nem nem. Valahol, valakik között nem tetszik, eljövök onnan, ha úgy van, mert ha nem tetszik minek maradjak ott, nem az érdekeim nézem.
Nem támadok hátba senkit, ha változik a nézetem szólok. Egyenes igyekszem lenni és ha így teszek akkor ÉN nyugodtan hőböröghetek, ha igazságtalanság történik körülöttem. Ellenkező esetben nem, mert ha ludas vagyok, akkor nehogy nekem álljon már fenttebb...
Így kellene! Tehát hogy is lettetek ellenségek, mire ez a nagy gyűlölködés?!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mert a nagy Videós hiper gigantikus nagyarcu profi maradékok mindig lenéztek mindenkit és megérdemlik ...
 

DeletedUser12127

Vendég
Üdv Mindenkinek! (Évek óta nem jártam a fórumon!)

A döntés megszületett, a felek megkapták az elegendő időt a felkészülésre! Én megmondtam, hogy nem leszek MHC-s ez való igaz!
Az meg hogy miért is nem támadott meg semlegességem léttére sem egyetlen északi szövetséges sem az én szemszögemből másként látszik! Így:
Talán volt egy kis közöm az Északi-Szövetség létrejöttéhez, csak említsük meg például azt mikor "nyiltan szembeszálltam" Aranybanya kérésével abban az ominózus első komolyabb közös északi akcióban, ami sikert is hozott. Itt írta Monti azt a, minden északi számára emlékezetes körlevelet a Klánjához, de most nem magabiztosan már, hanem remegőbb tollal!:) Na azt én szerveztem, még a JordanRoarkos accból. (Azért ez szép emlék!) De sajnos Aranybanya ezért oszlatta a Vv-klánt.(az előző mondatomra nem térnék kibővebben, de ezen lépésem volt a fő:( kiváltóindok!) Ez viszont a mai napig fáj, sőt egyre jobban, ahogy igazolódnak be Aranybanya intelmei, -ha valakinek úgy jobban tetszik, akkor félelmei-. Már tudom miért voltak azok a kő kemény szabályok, amiket követtél... Az lett volna a helyes út, már tudom én is!:((
Hogy is lett az Elme mára ekkora, mikor indult be a szekér?? Akkor mikor én odamentem. Miért? Mert egyetlen szavamra, de a többségnek írnom sem kellett jött utánam Minden volt Vv, Erő, Játék klános! Lám csodát megszületett egy top 3as klán, az addig csak az emlékjeikből élő V7 nyertesek maroknyi csapatóból. Na, de nem is ez az utolsó kis csípkelődés akart a mondandóm lényege lenni... Csak hát... Megszokhattátok már, amit gondolok azt el is mondom, ahogy gondolom. :)
Harc nélkül nincs kedvem itthagyni az accot, Füli nem lenne rám büszke! Egy remek embert ismertem meg a személyében, sajnálom (illetve dehogy is, de mindegy is, akinek kell és esetleg olvassa érteni fogja), hogy nincs már ideje ezzel a játékkal foglalkozni!:)
Valaki egyszer azt mondta rólam, hogy: "Harcos" vagyok, azt nem tette hozzá, de gondolom gondoltam, hogy: csak ne lenne olyan rigolyás, mint a "többi" 561 szövetséges tag együtt!:D by "Arkh2":) A harcosok a közelharcot szeretik igazán, jó hogy nem majd 60óráról finálézok.

Elnézést az összeszedetlenségemért, de csak úgy sebtében írtam ezt a kis szösszenetet!:) Akinek nem tetszik ne olvassa!:))

Tisztelettel, becsülettel, toleránsan:)! Ez csak egy játék és Mi csak játszani vagyunk itt!

Gábor/JordanRoark/Fülike1973/... (na azt azért nem):D

Szia Jordan!

Ígértük, hogy nem írunk egymásnak több levelet, dehát sok mindent megígértünk már egymásnak igaz? :)

Te azt, hogy soha nem állsz át a másik oldalra, meg azt is (kilépésed után) hogy pontosan úgy állsz hozzánk ahogyan mi állunk majd ezután hozzád.

Én meg azt Neked egy alkalommal, hogy ez lesz az utolsó levelem Hozzád. Nos, Te épp a másik oldalra készülsz átállni, a nemeseid pedig futószalagon képzed ehhez. Én pedig levelet írok éppen neked, mégha nem is pm-et...

Amennyiben megtámadsz minket, korrekt és tisztességes játékot kívánok mindannyiunknak. És kitartást is. :)

Tőled nem azt kérem, hogy ne állj át, és ne harccal búcsúzz ettől a szervertől, hiszen a döntésed megszületett.
Tőled azt kérem, hogy becsületesen, a mindannyiunkra vonatkozó szabályok betartásával játssz, ne pedig azok kijátszásával!

Mi nagyon szívesen játszottunk melletted, de ellened is szívesen fogunk, ha ezt az utat választod. Viszont elvárjuk, hogy Te is ahogy mindenki más egyetlen fiókból játssz! Arra kérlek, hogy itt és most jelentsd ki, hogy egyetlen fiókkal fogsz játszani. Hogy nem multizol és más fiókokba (aalex és vinszent) jelszóval nemcsak megfoghatatlanul nem lépkedsz be, de sehogy sem!

A becsületes játékhoz ez hozzátartozik. Nyugtass meg mindenkit efelől! Jó? :)

Aztán jöhet a mehet! Bízom benne nem fogunk csalódni egymásban! :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Cramer!

Nem kell félni... én tudom, hogy nem fog fájni.:)
A szabályokat ismerem és betartom, csak azon accból támadlak Titeket helyettesből, amelyek tulajdonosától írásos engedélyt kaptam erre. Nem sok acc, csak 4 a felsoroltakon kívül, azok nincsenek benne! (Aalex accja csak véletlen volt nálam, vinsz meg visszavette egy ideje, gondolom Gaga viszi most:)!)
Azt meg csak kikérném magamnak, hogy itt mindenféle illegális cselekedetre utalgatsz velem kapcsolatban!
Ígéretek... Nem sunyiban indultam meg, csendben, titokban... A lelkiismeretem tiszta!

Tisztelettel: Gábor
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Szia Cramer!

Nem kell félni... én tudom, hogy nem fog fájni.:)
A szabályokat ismerem és betartom, csak azon accból támadlak Titeket helyettesből, amelyek tulajdonosától írásos engedélyt kaptam erre. Nem sok acc, csak 4 a felsoroltakon kívül, azok nincsenek benne! (Aalex accja csak véletlen volt nálam, vinsz meg visszavette egy ideje, gondolom Gaga viszi most:)!)
Azt meg csak kikérném magamnak, hogy itt mindenféle illegális cselekedetre utalgatsz velem kapcsolatban!
Ígéretek... Nem sunyiban indultam meg, csendben, titokban... A lelkiismeretem tiszta!

Tisztelettel: Gábor

Szia Gábor!

Te írtad nekem korábban hogy nem egy nem két acc áll rendelkezésedre a harchoz. Ezt szerettem volna tisztázni csak.

A válaszod megnyugtatott. Köszönöm. :)

Hasonló tisztelettel: Arkh.
 

DeletedUser17017

Vendég
Nincs se ellenség, se azok! Ez egy játék vannak ellenfelek és ők!
Rendszeresen mindkét féltől (északról és délről) kapok olyan leveleket, amelyben ez a két szó szerepel... Inkább ne írjatok!:p :))
Mire ez a nagy ellenségeskedés soha nem értettem... :O
Minden üzenet nélkül csak úgy általánosságban: Ha nem bírok valakit nem beszélek vele, játék-játék-játék (hogy hangsúlyosabb legyen) harcolok vele. Nem levelezek vele, nem szívom a vérét és nem lesz belőle gyűlölet! Ír, udvariasan válaszolok, ha megérdemli a levele tartalma, ha nem nem. Valahol, valakik között nem tetszik, eljövök onnan, ha úgy van, mert ha nem tetszik minek maradjak ott, nem az érdekeim nézem.
Nem támadok hátba senkit, ha változik a nézetem szólok. Egyenes igyekszem lenni és ha így teszek akkor ÉN nyugodtan hőböröghetek, ha igazságtalanság történik körülöttem. Ellenkező esetben nem, mert ha ludas vagyok, akkor nehogy nekem álljon már fenttebb...
Így kellene! Tehát hogy is lettetek ellenségek, mire ez a nagy gyűlölködés?!

Ellenség, vagy ellenfél ?
Tudod sokan nem foglalkoznak annyira a szó árnyaltabb jelentésével mint kéne :)
Emlékszem ,régi cimborám, a v1-es kaland emlegette mindig ezt ,hogy "ellenfél és nem ellenség"
Én is ellenséget használok, pedig csak ellenfél .
Nem teljesen mindegy ?
És ha már azt mondtad hogy "ez játék" akkor szerintem a játékban is az ellenfél és ellenség ugyanaz.
Nem rosszabb egyik sem,hiszen ott nyírják egymáést ahol lehet :D
Itt nem lesznek tízórai uzsiszünetek, meg az 5 órai teadélután megejtve....
Az "ellenség" sem az lesz aki majd az utcán hajkurászni fog Téged.
Szóval a fejedben van a zűr sztem nem pedig a levelekben (;

A gyűlölködés pedig a legjobb háborús hajtóerő
EZ meg egy nyomulós ,dinamikus játék .
épp ezért szeretem ,épp ezért szeretjük (szerintem a többiek is ezért)
Szóval a Hittérítő példabeszédet majd a vasárnapi miséken kérnénk, köszönjük :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát most lehet kivételesen igazad van Tisztelt Dark Lord Vezér!:)
Talán ez az az eset, amikor nem is akarlak meggyőzni, mert két teljesen ellentétes felfogású ember vagyunk, akik még érvelnének is az álláspontjuk mellett joggal... Akkor is felesleges vita lenne!:D

Hova kalandoznak el a gondolataid/emlékeid már megint!?:)
 
Fent