Khbl-blkh

DeletedUser8416

Vendég
Kedves Jordan!

Megnyugtatlak, nincs nálam ;) bár maga a feltételezés is érdekes, hogyan is kerülne pont hozzám Vinsz accja.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Gaga!:)

Ne haragudj a feltételezésért, nem tudom hogy juthatott ilyen az eszembe?!:D
 

DeletedUser8416

Vendég
Ugyan, semmi gond :D lassan megtanulom kiélvezni a mumusságom, hisz már minden accba/klánba engem látnak bele ha akad ott 1-2 ismerős :D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan, semmi gond :D lassan megtanulom kiélvezni a mumusságom, hisz már minden accba/klánba engem látnak bele ha akad ott 1-2 ismerős :D

Én nem látlak bele Téged sehová/semmibe. Másra alapoztam a feltételezésem, de gondolom sejtelmed se lehet róla miről is beszélek?!:)
Az, hogy kit mibe látnak bele, azt ne nekem meséld, hasonló cipőben járunk!:))
 

DeletedUser8416

Vendég
Attól mert nem ápolok Vele rossz viszonyt alap esetben, az nem jelent semmit. Nem vagyok egy morcos típus, kevés játékos "húzta még ki nálam a gyufát" :)
Úgy-úgy :)) bár ezt most nem firtatnám tovább egyikőnket illetően sem, mert a végén baj lenne, ha ismeretlenül is közös véleményre kerülnénk ebben.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Attól mert nem ápolok Vele rossz viszonyt alap esetben, az nem jelent semmit. Nem vagyok egy morcos típus, kevés játékos "húzta még ki nálam a gyufát" :)
Úgy-úgy :)) bár ezt most nem firtatnám tovább egyikőnket illetően sem, mert a végén baj lenne, ha ismeretlenül is közös véleményre kerülnénk ebben.. :)

Főleg ha még kiderül, hogy nem is ismeretlenül... :)
 

DeletedUser8416

Vendég
Áhhh, nem szép dolog más kíváncsiságára hatni, ugye tudod? :)
 

DeletedUser

Vendég
Látom, hogy a megjelenésem feldobta ezt a topicot. Alig győzöm beazonosítani, hogy vajon melyik klánok tagjai olvassák vendégként a Khbl-blkh topicot!
 

DeletedUser

Vendég
Látom, hogy a megjelenésem feldobta ezt a topicot. Alig győzöm beazonosítani, hogy vajon melyik klánok tagjai olvassák vendégként a Khbl-blkh topicot!

Belül is zajlik náluk az élet, jelenteni akarnak, mert azthiszik osztom Respi és koi falvait :D
Kis huncutok mérgesek vagytok a Kecskés84 accért? :p
 

DeletedUser

Vendég
De a játékban engem nem bírnak legyőzni :)
Ezért próbálkoztak a supportnál ;)

De aki egyszer MHC tag volt az az is marad (kivéve zantex) így én hamarabb tudtam róla, mint ők, mit is akarnak. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az igaz, hogy előbb-utóbb minden (volt) MHC-s hazatalál!:) Nem árulok el szerintem titkot azzal, hogy voltam már én is réges-régen a hőskorban kerettag.:)
 

DeletedUser14358

Vendég


"Aprópénzre váltani fel
A boldog, szép időt.
Ehhez érteni kell, igen,

De mégis mielőtt
Megfizetnéd a tartozásod,
Mire soha nem kértelek.
Hidd el, nincs mit megbánnod,
Az álmok csak összetörnek.

Nem a miénk az ég,
Nem a miénk a végtelen.
Nem a miénk a szép,
Nem a miénk lett édesem.
A nagy szavak mind porba hullnak,
Nem marad más, csak egy emlék a holnap.
Minden amire vársz, majd így múlik el.

Nincsenek csodák, ennyi az egész,
így menetel az élet.
Te a végzet hatalmáról beszélsz,
S hadat üzensz az égnek.
De míg a múlt romjain nyílik a hajnal,
S ott talál melletted,
Hidd el, nincs mit megbánnod,
Az álmok csak összetörnek."


Nem a mi álmaink amik össze fognak törni!
 

DeletedUser

Vendég
"Elmebeteg" csapattal nem szabad szórakozni majd megtapasztalja a barátunk:D

Beindult a gyalu:D
http://hu.twstats.com/hu18/index.php?page=player&mode=conquers&id=1259031&type=lose&pn=-1

Ha nem lettem volna korrekt és nem szólok, hogy átmegyek, akkor meg itt sírna a szátok, hogy a "paraszt..." Én tudok alázattal nyerni és felállni/veszíteni is, de ti? Többet tettem északért, mint ti a nagy vezérek összesen együtt, ha elismeritek, ha nem... Bárhogy is lesz a vége se észak, se az mhc nem érdemli meg ezen a világon, hogy győzzön!
 

DeletedUser14358

Vendég
Ha nem lettem volna korrekt és nem szólok, hogy átmegyek, akkor meg itt sírna a szátok, hogy a "paraszt..." Én tudok alázattal nyerni és felállni/veszíteni is, de ti? Többet tettem északért, mint ti a nagy vezérek összesen együtt, ha elismeritek, ha nem... Bárhogy is lesz a vége se észak, se az mhc nem érdemli meg ezen a világon, hogy győzzön!

Ez egyszerüen elhivatottság kérdése Gábor,ki miért jött erre a szerverre játszani...

Én azt hittem sokáig,hogy Te egy oldal mellett vagy elkötelezett.. tévedtem,ez velem megesik idönként,hajlamos vagyok a jót feltételezni mindenkibe .

Persze ez ,hogy átálltál ,nem jelenti azt,hogy rossz ember lennél,csak annyit,hogy ott lehet igértek olyasmit,amivel az egoizmusod is szinten tudod tartani!

Az ,hogy észak egysége jelenleg is meg van és szilárdan áll,az a szövetség klánvezéreinek köszönhetö,mert nem hajlanak arra,hogy egymásnak ugorjanak a sok kavarás és szitás ellenére se!
Meg vannak az alapcélok és bármi is történik,bármit is probáltok be,nem valoszinüleg,hogy a bomlást és egymásnak ugrasztást el tudnátok érni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez egyszerüen elhivatottság kérdése Gábor,ki miért jött erre a szerverre játszani...

Én azt hittem sokáig,hogy Te egy oldal mellett vagy elkötelezett.. tévedtem,ez velem megesik idönként,hajlamos vagyok a jót feltételezni mindenkibe .

Persze ez ,hogy átálltál ,nem jelenti azt,hogy rossz ember lennél,csak annyit,hogy ott lehet igértek olyasmit,amivel az egoizmusod is szinten tudod tartani!

Az ,hogy észak egysége jelenleg is meg van és szilárdan áll,az a szövetség klánvezéreinek köszönhetö,mert nem hajlanak arra,hogy egymásnak ugorjanak a sok kavarás és szitás ellenére se!
Meg vannak az alapcélok és bármi is történik,bármit is probáltok be,nem valoszinüleg,hogy a bomlást és egymásnak ugrasztást el tudnátok érni.

Tévedsz, mint annyiszor... Nem ígértek semmit!
 

DeletedUser12127

Vendég
Jordan, Te azt mondtad nekünk, hogy ez az első világod. Ehhez képest lassan kiderül nagyobb KH-s múlttal rendelkezel mint egy közepes klán összesen. Te azt mondtad soha nem állsz át a másik oldalra. Mert nem vagy hernyó hogy ilyet tégy. Ha ez igaz volt, melyik oldalról beszéltél akkor? Aki egyszer MHC-s volt az is marad? :)

Amiben egyetértünk: Sokat tettél északért. Hogy mennyit , mennyivel többet mint az összes északi klánvezés együttvéve azt nem tudom.
Amit viszont tudok, hogy ezért mentél át a másik oldalra, hogy megbüntesd azokat akik ezt nem ismerik el méltóképpen. Jordan, beszéltem már Neked Cactuslandról és a POA-ról. Te ott éreznéd jól magad. Keresd meg őket valamelyik világon és mondd nekik, hogy én ajánlottam őket a figyelmedbe. Hidd el, neked ott vana helyed. :)

Arkh.
 
Fent