Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser6772

Vendég
És igen Darknak most tényleg igaza van!
a térkép gyakorlatilag használahatatlan,generálás 56ms alatt de kattintástól számítva 5 másodperc!!!!
mi történik a többi 4,9ben?:D

és nem gondolom hogy a géppel lenne a gond!ugyanis kb 1hónapos Macról van szó!
amit viszont észrevettem,hogy a régi windowsok gyorsabban reagálnak mint az újak,az operánál pedig pláne,még a safari is gyorsabb!
Darky próbálj egy XP-t szerezni szerintem,ha ér ez neked ennyit:)
 

DeletedUser

Vendég
Gyorsindítás teszt (természetesen ilyennel játék alatt nem élek, mert lusta vagyok hozzá, simán brute-force megyek:D)

07:19:50:128
07:19:50:132
07:19:50:161
07:19:50:192
07:19:50:196

Ez lenne ami nem megy? mi lenne ha menne?:D
(és tegyük hozzá: vidéki adsl (max 4M a 8 helyett), plusz router, p2p megy mellette, a gép 6 éves, nem mellesleg a gép az irodában van és lakásból VNC-n keresztül navigálom)

(és most, hogy a lányok kimentek beszélhetünk a böngészőkről :D)
 

DeletedUser11356

Vendég
Gyorsindítás teszt (természetesen ilyennel játék alatt nem élek, mert lusta vagyok hozzá, simán brute-force megyek:D)

07:19:50:128
07:19:50:132
07:19:50:161
07:19:50:192
07:19:50:196

Ez lenne ami nem megy? mi lenne ha menne?:D
(és tegyük hozzá: vidéki adsl (max 4M a 8 helyett), plusz router, p2p megy mellette, a gép 6 éves, nem mellesleg a gép az irodában van és lakásból VNC-n keresztül navigálom)

(és most, hogy a lányok kimentek beszélhetünk a böngészőkről :D)

Akkor minél gyorsabb az ember gépe és nete annál lassabb?
Ez valami esély kiegyenlítés vagy mi? :-D
 

DeletedUser10049

Vendég
vannak hát !
Példáúl megengedi hogy a számítógépemet előbb kikapcsolhassam, mint a KH-t

:D nekem konkrétan két dolog tetszik :D hogy éjjel sötét van a világ térképen is az nagyon :D jóóó meg az hogy működnek a Scriptjeim FFen is
 

DeletedUser8560

Vendég
Dark, hálás köszönetem, és akár hiszed vagy sem, komolyan mondom.

Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
nem hiszem :) de azért van esély rá,hogy az Akadémiában a tömeges aranyveretést vissza állítsák a régire ? :confused:

jelentések és üzenetek "rákattintás" csak a legújabb Opera verziónál nem működik rendesen,ahogy észrevettem,a 10.00 -ás Operánál nincs vele gond.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok, helyzetjelentés:

A lassúságnak az okát nem tudom megmondani. Legalább annyi ember mondja hogy lassú, mint amennyi azt, hogy nem. Írtam az anyavállalatnak, és kértem, nézzék át még egyszer a szervereinket. A választ várom.

Választ várok a 7.0 támogatott mobilverzióival kapcsolatban is.

Thor betartotta az ígéretét, múlt héten nyitottunk egy topicot, ahova bemásolta mit kell csinálni, ha a régi grafikus megjelenítésre vágytok. Bocs, nem spoilerezek,
link: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?t=2317

A fiókkezelő bevezetése folyamatban van, részenként fogják berakni, technikai hiba miatt nem elérhető egyelőre.

A technikai problémák eltérőek a már eredetileg is 7.0-án indított világ, és a "régi" világok között, ahol gyakorlatilag ráfrissítettek az eddigi rendszerre.

Jelenleg a pár perces szerver elérhetőségi problémák abból fakadnak, hogy folyamatos a hibajavítás, karbantartás, amit a német munkatársak végeznek. Ilyenkor a munka ideje alatt nem elérhetők a szerverek,

A scripteket munkatársaim egyesével nézik át világonként, több böngészőn is kipróbálva. Azt próbáljuk megvalósítani, hogy legyen egy lista, ahol az új 7.0-ás világon futó scriptek elérhetők, és egy másik, ami a régi világokon is működik. Ha a kettő fedi egymást, akkor mi leszünk a legboldogabbak.
Még egyszer, a tisztánlátás végett: A sciptek NEM a Klánháború eszközei és fejlesztései, így az ezek használata közben felmerülő hibák NEM a mi hatáskörünkbe tartoznak. Amiért mégis foglalkozunk a kérdéssel az az, hogy nektek kényelmesebbé tegyük az életeteket. BIZTOS hogy van olyan script ami valakinek fut és valakinek nem - ez a gép beállításaitól, telepített dolgaitól függ, nem tőlünk. Mi 3 véletlenszerűen kiválasztott normál világon (V1-V10) és a V11-en teszteljük őket, ha ott futnak, akkor kirakjuk.

A fal építési idejével kapcsolatos bug javítás alatt van, addig csak az a megoldás, ha kiveszitek az építési sorból, és újra beteszitek. Nem tudom megmondani, hogy hány napon belül lesz kész a javítás. Ez egy nagyon régi hiba, most a 7.0 fejlesztésével most lehetőség van a javításra, német munkatársaink dolgoznak az ügyön.

Arra kérek mindenkit, hogy ami hibát észlel, küldje be, vagy itt a sok off között jól dugja el nekünk, hogy esélyünk legyen ezeket megnézni, és továbbküldeni az anyacég munkatársainak.

Sajtmacska
 

DeletedUser5879

Vendég
A fal építési idejével kapcsolatos bug javítás alatt van, addig csak az a megoldás, ha kiveszitek az építési sorból, és újra beteszitek. Nem tudom megmondani, hogy hány napon belül lesz kész a javítás. Ez egy nagyon régi hiba, most a 7.0 fejlesztésével most lehetőség van a javításra, német munkatársaink dolgoznak az ügyön.
Ez annyiban módosult azóta,hogy ha kiveszem a legelsőt,akkor a többi már normális idő alatt készül el.
 

DeletedUser

Vendég
nekem így tölti le a térképet,és ha oda-vissza kattintok a Minimapon akkor sem lesz jobb :( :(

604172633111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nekem így tölti le a tárképet,és ha oda-vissza kattintok a Minimapon akkor sem lesz jobb :( :(


ötletek:
1.) WIFI
2.) Gyorsindítót fogd vissza, minek ennyi kiképző? nekem pl. 1 van csak, de az felad egy ablakot, hogy milyet szeretnék ;)
 

DeletedUser

Vendég
Helyzet :

1.Wifi-n vagyok jelenleg a TP_LINK_9F93D adón ;)
2.gyorsindító az úgy jó ahogy van,nekem ennyi fajta cucc megy. sorry :p
 

DeletedUser7569

Vendég
Klánfórum
1.: klánfórum prémiumnál nem külön nyílik meg,hanem bele a játékmezőbe
2.: klánfórumon mit keres a gyorsindító menű ?!
3.: klánfórum ablaka olyan kicsi mint az ingyenes játékon.

Javaslom a megoldást, amit régóta használok. Gyorsgombnak rakd be ezt a linket:
http://hux.klanhaboru.hu/forum.php?
x=adott világ, ahol vagy és pipáld ki a 'Fórum megnyitása új ablakban'-t. Probléma megoldva. :)
 

DeletedUser

Vendég
annyi lenne a megjegyzésem,hogyha nem változik hamarosan a játék ,akkor befejezem a v7-es pályafutásomat.

Ezzel a 7.0-ás újítással nem tudok játszani. se védekezni.se fórumozni. se helyettesíteni. hogy ottrohadna meg aki ezt bevezette.

Az Új Generáció - hát egy kalap szar .
amióta ez van, csak vajúdni járok ide föl, miközben a társaim hullanak, mert nem lehet védelmet intézni sem.

Ráadásúl csalók is,mert ha tudtam volna hogy ezt bevezetik ,akkor nem fizettem volna be.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem sem tetszik az új rendszer , de próbálom megszokni .
 

DeletedUser

Vendég
igen, lehet próbálni sokmindent.
Egy dolgot azért ne felejtsünk el.
Hogy NEM azért járunk fel ide,hogy megszokjunk valamit, hanem azért hogy élvezzük a játékot.
Nem én fogok idomulni ehhez a rakás szarhoz ,hanem csinálják meg normálisan,vagy ne csinálják egyáltalán.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van . Ezt leírtam én is . Az volt a kifogásom , hogy senkit nem kérdeztek a bevezetés előtt .
 

DeletedUser

Vendég
Hiába kérdeztek volna meg minket, a dójcse kolleginák akkor is bevezették volna azzal az indokkal, hogy kell az újítás, haladni kell a korral...
 
Fent