Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Itt várjuk a kérdéseket a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban .

A 7.0 -ás design, és a vele járó fejlesztések jelentős része hamarosan már az összes szerveren látható lesz.
 

DeletedUser10294

Vendég
Csak egy kérdés
Mikor lesz a fejlesztés bevezetve a 8as világon?
 

DeletedUser11035

Vendég
Én kíváncsi lennék, hogy ezekből a prémium nélkül játékszók mennyit látnak?
 

DeletedUser10294

Vendég
Azért van olyan módosítás is bőven szerintem amit a prémium nélküliek is ki tudnak használni.
Én kipróbáltam a 11es világban.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem egy kérdésem volna:

Support körlevélben lehet használni az url bbkodot?
Újítás volna.
 

DeletedUser12603

Vendég
Sziasztok!

Régebben abbahagytam a játékot, most az érdekelne, hogy a 11-s világon van e, lesz e Ingyenes PF?

Köszönöm előre is! Üdv!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11646

Vendég
A Honlap

Dicsőség Csarnoka


Ez mikor lesz bevezetve? És hol találhatjuk meg?
 

DeletedUser8560

Vendég
Én kíváncsi lennék, hogy ezekből a prémium nélkül játékszók mennyit látnak?

A (PA) felirat mutatja, hogy mi látszik csak prémium felhasználásával, és mi látható és használható anélkül.
Értelemszerűen ahol nincs felirat, az működik prémium nélkül.
Fontos: ahol a csoport mellé van téve a jel, ott minden alpont prémiummal vehető igénybe.
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetett letiltani !!! :eek::D:D

image-245E_4D0692B6.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
V8-on megy, V11-en nem (PSP)

Remélhetőleg még a héten elkezdik a bővítések telepítését a többi világon. Amint van pontos idő, azonnal közzéteszem.

Azért remélem nem kapkodjátok el, mert akkor már a V8-as világban se tudok majd PSP-n játszani, ugyan is a V11 en nem tudok játszani mert nem jeleníti meg, sok inaktív gomb van, gyakorlatilag csak belépni tudok semmi mást nem.
Ha valaki még tapasztalt vagy az ő PSP-jével nem tapasztalt ilyet az írjon már ide.
Köszi
 

DeletedUser9408

Vendég
kérés

sziasztok lehet hogy csak engem zavar de a 11-es világon meglehetne cserélni a menüsort mert kicsit zavaró az hogy meg lett fordítva most a kilépés gomb van a jobb oldalon ha lehetséges köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
toolbar

Nem tudom beletartozik-e az új fejlesztésekbe a toolbar amit alkottatok de egy kis módosítás nem ártana.Mivel én is és még sok ember egyszerre több világ tagja nem lehetne egy olyat tervezni amivel egyszerre több világba van bejelentkezve az ember?
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon nagy segitség lesz főleg azoknak akik PF nélkül játszanak, már ha igy marad ahogy a V11en, ugye igy kerül bele? szal megmarad a jegyzet stb? mert nem tudtam kivenni, de lehet én vagyok vaksi:p
 
Fent