Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser8560

Vendég
Én se tudom, csak, hogy ne unatkozzunk :D

(Amúgy Sajtmacska még a megígért körlevelet se küldte ki, amit írt, h másnap kiküld.)

Szia,

Ez így van, de minden nap változik valamit a helyzet és a tech beállítás, így egyelőre nem tudok biztosat írni. A tegnapi váratlan szerverakadozás is annak az eredménye, hogy mindenki ezen dolgozik gőzerővel, hogy minden rendben legyen...

Amint van valami biztos, jelentkezem.
 

DeletedUser8630

Vendég
Félve kérdezem, ha nem tudok belépni a szerverre ma, akkor a pf-em hosszabbodik ugye???

Kérdés törölve. Be tudok lépni csak nem biztos, hogy akkor amikkor én akarok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Félve kérdezem, ha nem tudok belépni a szerverre ma, akkor a pf-em hosszabbodik ugye???

Kérdés törölve. Be tudok lépni csak nem biztos, hogy akkor amikkor én akarok :)

Javítják a hibákat. Ilyenkor előfordulhat, hogy egy rövid ideig (percek) amíg frissítik a szervert arra nem lehet belépni vagy éppen kidob. Türelmet kérek a munkatársaim nevében is.

Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Kicsi csillagom, ne hergeld a népet, mert egy hergelt macskát kapsz ajándékba.
Folyamatosan megy a szervereken a hibajavítás, a suppba beérkező hibajelentéseket egyesével nézzük át, és ami valóban hiba, küldjük a fejlesztőknek, és várjuk, hogy megoldják.

Amennyiben a háborgáson kívül van kedved tenni is azért, hogy végre ismét minden gubanc elmúljon, ezennel szeretettel és legmélyebb tisztelettel felkérlek, hogy segíts összegyűjteni a játékostársak itt-ott elejtegetett hibaüzeneteit, hogy gyorsabban tudjunk az ügyek végére járni.

Ha segítenél, több dolog is változna:
A játékostársakkal együtt te is belátnád, együtt könnyebb egy cél felé haladni, mint egymással hadakozni, én sem lennék cseppet ideges, amikor olvasgatnám a remek hozzászólásaid, és végül: megmutathatnád nekem és mindenki másnak, hogy is kell ezt csinálni.

Mi ezt jól megtanulnánk, alkalmaznánk, és igaz lenne, hogy nélküled még a munka sem az igazi.

Ha ezt nem vállalod, akkor számomra kiderül, hogy sárga öves szájkaratés vagy, valamint az is, hogy nem érdekel téged semmi más, csak a balhé generálás.

Amíg kiderül, hogy melyik is a helyes megoldás, addig ha nem bánod, visszatérek drága munkatársaim társaságába, hogy a két hét alatt befutott több száz hibabejelentést egyesével megvizsgáljuk, megnézzük hogy itt van-e a hiba, vagy a játékosnál, ha itt van a hiba akkor általános-e vagy helyi, javítható, javítsuk vagy kérjük a német munkatársakat hogy velünk foglalkozzanak, és ne a másik több tucatnyi ország nyűgjével bajával.

A tej ereje legyen veled,

Sajtmacska

Ui: ha segíteni akarnál, írj be kérlek a suppba, a skypos elérhetőségeddel és megkereslek.

Valaki itt súlyos tévedésben van .
a hergelés után nem smile-t szoktak nyomni hanem egy ilyet : :mad:
a másik meg az hogy szokatlan módon de mindenki eltűnt aki az itteni "karhatalmat" képviseli.
Egy norm. választ ide feltettetek volna hogy "folyamatosan megy a szerver javítás" ezt szerintem mindenki elvárta volna.
ennyi.
a másik : Mit tudnék én segíteni ?!
mert nem hiszem hogy a segítségem akkora ráhatással bírna hogy megjavuljon itt minden , mert szerintem minden játékos látja és tudja mi az ami "nem megy" és ami a jelen pillanatban " tűz" és ezt kell vagy kéne eloltani ,és akkor happy lenne mindenki :D
Ui: Nem a befutó hibajelentéseket kéne átvizsgálni ,hanem a játékban fellelhető problémákat kiküszöbölni,és igen. Ha ez lassít Titeket a munkátokban, akkor ki kéne hirdetni hogy "a support meghatározatlan ideig nem vehető igénybe, kérjük szíves türelmeteket"
Szerintem ez lenne 1 megoldás, hogy nyugodtabban és hatékonyabban tudjanak "dolgozni" már ha az a részleg dolgozik a problémákon, persze ha a support is megkapta a 7.0-ás bacit akkor Bocsesz :D
További Jó munkát !
dl.
 

DeletedUser12010

Vendég
Érdekes módon nekem tökéletesen megy minden a játékban, sehol sem tapasztalok lassulást.
 

DeletedUser

Vendég
Ha gondolod,szívesen átadom kölcsönbe a saját accom,illetve a helyettesített fiókokat, hogy kivédd a bejövőinket mert nekem sajnos nincs erre időm :)
És ha már meguntad kivárni a lassú betöltést akkor visszaadhatod ;)

További jókat :
dl.
 

DeletedUser12010

Vendég
Kölcsönbe a saját accodat? Eféle szabálytalan dolgokat én nem csinálok. Lehet te igen, de én nem. Így köszönöm, de kihagyom.
 

DeletedUser

Vendég
úgy értettem, hogy felajánlom a supportnak "kísérletezésre" :D
 

DeletedUser

Vendég
Valaki itt súlyos tévedésben van .
a hergelés után nem smile-t szoktak nyomni hanem egy ilyet : :mad:
a másik meg az hogy szokatlan módon de mindenki eltűnt aki az itteni "karhatalmat" képviseli.
Egy norm. választ ide feltettetek volna hogy "folyamatosan megy a szerver javítás" ezt szerintem mindenki elvárta volna.
ennyi.
a másik : Mit tudnék én segíteni ?!
mert nem hiszem hogy a segítségem akkora ráhatással bírna hogy megjavuljon itt minden , mert szerintem minden játékos látja és tudja mi az ami "nem megy" és ami a jelen pillanatban " tűz" és ezt kell vagy kéne eloltani ,és akkor happy lenne mindenki :D
Ui: Nem a befutó hibajelentéseket kéne átvizsgálni ,hanem a játékban fellelhető problémákat kiküszöbölni,és igen. Ha ez lassít Titeket a munkátokban, akkor ki kéne hirdetni hogy "a support meghatározatlan ideig nem vehető igénybe, kérjük szíves türelmeteket"
Szerintem ez lenne 1 megoldás, hogy nyugodtabban és hatékonyabban tudjanak "dolgozni" már ha az a részleg dolgozik a problémákon, persze ha a support is megkapta a 7.0-ás bacit akkor Bocsesz :D
További Jó munkát !
dl.

Érdekes elmélet. Gondolom te lennél a legjobban a felháborodva ha nem kapnál választ valamelyik feljelentésedre,mondván "nem érünk rá" .
Bármilyen hihetetlen is de az általad említett "karhatalom" nem a játék fejlesztője. A játék futtatása és az esetleges módosítás is külföldi szervereken történik és nem úgy , hogy mi itt kattintunk párat..

Sajtmacska azt akarta a tudomásodra hozni ,hogy ha legalább annyi energiát fektetnél a hibák gyűjtésébe ,mint az itteni offolásba akkor lehet már előrébb lennénk.


nem értem minek írkáljátok ide a bajaitokat ,mert úgysem hederít rá senki sem :D

Igazad van . A support csapat nevében is elnézést kérek amiért nem írjuk oda minden egyes hsz után , hogy "nyugtázva" .
Nyugodtan ráállíthatnánk valakit erre a feladatra is, és akkor még lassabban készülne el a több száz hibajelentés kivizsgálása.


Végezetül ide is leírom:

Köszönjük mindenkinek aki jelzi a 7.0-val kapcsolatos bugokat.
Ezeket folyamatosan elemezzük, hogy valós bug, egyedi beállítástól függő, esetleg az újdonság miatti figyelmetlenségből adódó probléma-e.

Minden valós hibát és javaslatot folyamatosan továbbítunk a fejlesztőknek.

Azonnali megoldással sajnos nem tudunk szolgálni.
A régi játékmotor visszaállítása általunk nem lehetséges.

A régi grafika többé kevésbé visszaállítható egy grafikus csomag segítségével.
 

DeletedUser1561

Vendég
A fiókhelyettesités nem szabálytalan, max butaság, hogy nyilt fórumon megbeszéli. Persze te már nem adhatnál ki infót.

Végezetül ide is leírom:

...

Ennyi kellett kb. :)
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes elmélet. Gondolom te lennél a legjobban a felháborodva ha nem kapnál választ valamelyik feljelentésedre,mondván "nem érünk rá" .
Bármilyen hihetetlen is de az általad említett "karhatalom" nem a játék fejlesztője. A játék futtatása és az esetleges módosítás is külföldi szervereken történik és nem úgy , hogy mi itt kattintunk párat..

Sajtmacska azt akarta a tudomásodra hozni ,hogy ha legalább annyi energiát fektetnél a hibák gyűjtésébe ,mint az itteni offolásba akkor lehet már előrébb lennénk.




Igazad van . A support csapat nevében is elnézést kérek amiért nem írjuk oda minden egyes hsz után , hogy "nyugtázva" .
Nyugodtan ráállíthatnánk valakit erre a feladatra is, és akkor még lassabban készülne el a több száz hibajelentés kivizsgálása.


Végezetül ide is leírom:

Köszönjük mindenkinek aki jelzi a 7.0-val kapcsolatos bugokat.
Ezeket folyamatosan elemezzük, hogy valós bug, egyedi beállítástól függő, esetleg az újdonság miatti figyelmetlenségből adódó probléma-e.

Minden valós hibát és javaslatot folyamatosan továbbítunk a fejlesztőknek.

Azonnali megoldással sajnos nem tudunk szolgálni.
A régi játékmotor visszaállítása általunk nem lehetséges.

A régi grafika többé kevésbé visszaállítható egy grafikus csomag segítségével.

mondjuk a "legutóbbi" feljelentésemre nem kaptam választ , de nem is érdekel különösképpen :D
A játék alkotóinak és javítóinak Jó munkát kívánok, a többihez meg nincs közöm
Meg miért is panaszkodnék ,hiszen minden jól műkszik ahogy Thor is megemlítette.
Épp csak nem megy a támadások indítása a lebutított verziónál :D

952 ms alatt létrehozva | Szerver idő: 19:05:16 01/02/2011

"Sajtmacska azt akarta a tudomásodra hozni ,hogy ha legalább annyi energiát fektetnél a hibák gyűjtésébe ,mint az itteni offolásba akkor lehet már előrébb lennénk."

mint említettem aki veszi a fáradságot és bekapcsolja a gépét ,az szembesül a problémákkal.
Tőlem ne is várd hogy annyi időm legyen ,hogy a ledöglött szerverről majd ide fogom kigyűjteni azt a tömény problémamennyiséget amikor még a levelek fogadására sincsen időm.
De nem is értem miért kéne, hiszen nem Ti foglalkoztok ezekkel a problémákkal, hanem az "alkotók" .
 

DeletedUser12464

Vendég
Dark, lehet a gépeden kéne javítani, nem a rendszeren :D
 

DeletedUser

Vendég
Gyere ,azt javítsd meg :eek:
De ha a javítás alatt memória bővítést és processzor cserét értesz akkor Nálad van a hiba.
Ugyanis a játék eddig is TÖKÉLETESEN futott a gépemen, ezután miért nem ?
Vagy mondjátok azt, hogy ezután a KLÁNHÁBORÚ nem futtatható megfelelően az ACER ASPIRE ONE márkájú laptopokon.
Pozor Vlak ma 18:47 órakor
Szaros telefonrol nem lehet tamadni. Bebuktam a tetves nemeseket :( mindket falunal :(
Vagy talán mégsem az én készülékemben van a hiba :eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12464

Vendég
Érdekes, az én gépem se tegnap jött a boltból mégis tökéletesen fut rajta minden...:cool:

Ebben az esetben nyilván csak egyes embereket nem szeret a rendszer xD Biztos jó emberismerő... :rolleyes::p
 

DeletedUser

Vendég
Igen.
Épp ezért nem is terheli le egyeseknél azt ami nincs :D
 

DeletedUser12464

Vendég
Nyilván csak erről lehet szó, hogy eddig erre nem gondoltam :rolleyes:

(Tuti csak te és a klánod tagjai aktív játékosok)
 

DeletedUser7569

Vendég
Az én észrevételem, hogy itt nincs lelassulva, az ikonok a helyükön, elcsúszva semmi nincs, minden használható rendesen.
(35 ms alatt létrehozva | Szerver idő: 19:51:47 01/02/2011) - ezzel sincs baj. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az én észrevételem, hogy itt nincs lelassulva, az ikonok a helyükön, elcsúszva semmi nincs, minden használható rendesen.
(35 ms alatt létrehozva | Szerver idő: 19:51:47 01/02/2011) - ezzel sincs baj. :)

Nekem kb 35 és 700 között változik folyamatosan. Előtte stabilan 100 alatt volt.
 

DeletedUser11356

Vendég
Én V6-on vagyok.
A gépemben 4G DDR3-as 1600-as ram és Core I5 650-es proc van...
Ezzel minden játék maxon ketyeg úgy hogy, nem értem hogy egy böngészős játék akad :-S
De mégis...
Okés várok a hiba javítására...

Másik.
Thor azt ígérted megmondod, h lehet a förtelem vörös csíkot PF-ben eltüntetni és a régi css-est betenni...
Ez még mindig várom :)

Harmadik.
Ha jól emlékszem Sajt azt mondta a 7.0-es különböző funkciói (amelyekkel sok mindent automatizálni lehet) V6-on még nincsenek aktiválva...
Ha tévedek kérlek javítsatok ki. Ha nem akkor mikor lesz "bekapcsolva"? :-D

Köszönöm előre is.
 

DeletedUser

Vendég
válasz #2 : Beállítások / Útvonal a CSS fájlokhoz: oldstyle.css

Válasz #3 : v7-en sincsen ;)

sajt kér(d)ésére pedig összegyűjtöm a problémákat :

Térkép :
1.: Van hogy sokat kell várni mire a térkép betölti magát
2.: a képet,a hátteret ,és a falukat rohadt lassan görgeti be, a térkép léptetésnél a fele térkép bennvan már,amikor betölti a másik felét.
3.: a falura kattintás olyan kriminális szintet üt meg,hogy inkább 20 órára elküldöm a kiürítésre váró falu seregeit a gyorsgombok/Gyülekezőhely parancsával az előző célponthoz, mintsem 4-et kattintsak azon a térképen !

Játék :
1.: védekezni nem lehet normálisan,mert a kattintgatások közötti idők egyszerűen hajmeresztőek. ( aki nem érti ,annak majd felteszek egy webkamerás rövidfilmet a youtube-ra,hogy értsétek miért is vagyok kiakadva )
2.: a támadásokról... Nos a nemesindításokat az előbb megemlítettem , pár hsz-áel visszafelé
3.: gyorsindítás kizárva, dodge-olás kizárva

Klánfórum
1.: klánfórum prémiumnál nem külön nyílik meg,hanem bele a játékmezőbe
2.: klánfórumon mit keres a gyorsindító menű ?!
3.: klánfórum ablaka olyan kicsi mint az ingyenes játékon.

levelezés/jelentések :
1.: új levélnél és új jelentésnél nem lehet a szóra kattintani,hanem be kell "célozni" a jelet. ( Én már nagyon unom ) touchpadról meg ez egyenesen kriminális. Vajon ez a legújabb Opera jellemzője, vagy a játéké ? :confused:

Remélem azonban,hogy mielőbb sikerűl ezeket a problémákat megoldani,és újra olyan gyors lesz a játék mint régen :)
 
Fent