Kérdések - Válaszok és észrevételek a 7.0-ás fejlesztésekkel kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
az újításhoz az új gépeket persze elfelejtették kipostázni :D
a röhej az egészben az,hogy a support is ezt a "a hiba az ön gépében van" nótát fújja,miközben az egyik frontjátékosom falvait most veszik el,mert nem tud játszani ezen a szaron !

Nekem is most kellene vennem új asztalit, laptopot, meg szerver gépet :D
Igazán megszponzorálhatna az imó gém :)
 

DeletedUser

Vendég
az újításhoz az új gépeket persze elfelejtették kipostázni :D
a röhej az egészben az,hogy a support is ezt a "a hiba az ön gépében van" nótát fújja,miközben az egyik frontjátékosom falvait most veszik el,mert nem tud játszani ezen a szaron !

arra nem gondoltál, hogy több időt töltesz a külső fórumon mint magán a játékban?:) én már megszoktam, nehezen, de megyeget:) védekeztem is, csak annyi észrevétel lenne még, hogy jó lenne kicsit láthatóbb helyre tenni azt a két kardocskát, ami a bejövőket mutatja, mert nem vettem észre egyből:p
 

DeletedUser

Vendég
arra nem gondoltál hogy értelmetlenségeket írsz ?

Egy külső fórumon elvagyok a nap "hátralévő" részében , max. 1-2 óra hosszat.

mivel ekkor már nincs a játékban senki ,minek is maradnák ott ?
Amúgy az ominózus probléma azoknál fordul elő,akiket ezerrel támadnak és bukják a faluikat folyamatosan,mert nem tudnak védelmet átcsoportosítani ,mivel nem látják át az egészet, olyan lassú a szerver.
Emiatt most buktunk el valami 15 falut.

De biztos kezdő játékos vagy, és még nem tanultad meg beosztani rendesen az időd :)
no panic :D

hát benézted:) és nem értem miért sirsz...egy csomó bejövőm van, és nem buktam még falut..és nem egy később indult világban vagyok, hanem a v3on:) de minek magyarázzam neked:) lehet védekezni simán:)

amúgy a 15 falu olyan sok? nem tudod visszavenni? akkor kár játszodjál, ha nem tudsz áldozatokat hozni
 

DeletedUser1561

Vendég
Na mi az, Darky, már a saját klánod is kidobott? :D (Nem lehetett kihagyni)

Klán \ Háborúk \ Háborús statisztikák triplaemberes nincsen? :-D
 

DeletedUser

Vendég
Nálunk - V1, CotR - ugyan ez a helyzet.

- Egy azon játékoshoz tartozó információkat többször is megjeleníti.
- Az információk - elhozott falvak, elvesztett falvak, LEV, LET pont értékek - hibásak.
- Játékosainknál indokolatlanul megjelenik a "már nem klántag", holott klántagok (Darkyékhoz hasonlóan).


Bár gondolom globális? a probléma ..
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Mindenki, a háborús statisztikákat a hét elején megjavítják, több ország felületén jelentkező hibával állunk szemben.

Dark Lordon kívül mindenki türelmét kérjük és köszönjük,

Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

a véleményedre kíváncsi vagyok, a fröcsögésedre nem, és nem félek attól, hogy csacsogsz tovább.

A legrosszabb ami történhet, hogy végigolvasom holnap a topicot, és hála neked moderálok.

Jó pihenést!
 

DeletedUser1561

Vendég
Addig is a "Mai" és a "Tegnapi" tökéletesen használható. ((C) zakocst)
 

DeletedUser

Vendég
Kéne már egy "Dark Lord I -nek nem jó a 7.0" topic,mert már lassan csak az ő kirohanásait lehet látni és már egy picit uncsi is.....
Ennyit sirni játékost még nem láttam:)
 

DeletedUser11356

Vendég
Na most nekem is fagy a játék.
Befizettem PF-et, de még nem jött meg (azért majd pénteken szólak, ha addig sem lesz :).
De addig 1-esével kell érmeket verni...
Végig megyek 100-130 falumon és eddig kattintottam 10-15x az érme verésre és puff, elfogyott a nyers és lett pulsz 10-15 arany :)
Most nyomok 10-15x és lesz plusz 2 arany...
A nemes vonatok elé meg 3-4 mp-vel előbb kell a tisztítókat tenni, mert nem tudom mekkorát fog ugrani a szerver.
A gépemmel és nettemmel nincs (nem lehet) gond...
Szóval az Inno-nál kellene 1-2 új szeró gépet beizzítani :)
 

DeletedUser

Vendég
szeretnék érdeklődni, h mit lehet tudni a "falu menedzseléses" újítás bevezetéséről?
Mint korábban írtátok, később lesz majd csak bevezetve. Lehet tudni, h kb. mikor? Vagy egyenlőre még erről semmit nem lehet tudni?
 

snupy10

New Member
A reakció pontszáma
0
szeretnék érdeklődni, h mit lehet tudni a "falu menedzseléses" újítás bevezetéséről?
Mint korábban írtátok, később lesz majd csak bevezetve. Lehet tudni, h kb. mikor? Vagy egyenlőre még erről semmit nem lehet tudni?

Ez mi lenne?
 

DeletedUser

Vendég
Hogy lehetne megcsinálni hogy a testvéremmel 1 szerveren 1 accountal játszunk két külön játékosként?
parkour4@citromail.hu
 

DeletedUser

Vendég
Be kell írni a közös gép használatot a beállítások/Internet csatlakozás megosztása menüpont alatt. Figyeljetek arra, hogy mindketten beírjátok egymást.
Ajánlom figyelmetekbe, hogy olvassátok el a szabályzatot, hogy ne kerüljetek bajba.
 

DeletedUser10049

Vendég
mondjuk ha én beírom a de ő nem teszi mert mondjuk elfelejti (mert emberből van) akkor mit csinál a support? mint kettőnket tiltja?
 

DeletedUser12010

Vendég
Igen, mindkettőtőtöket, mert ezesetben nem szabályos a megosztás.
 
Fent