"Jubileumi" szerverek - PP mentes világ - szavazás - kezdeményezés

Volna e igényed rendszeresen visszatérő PP mentes világokra!? Ha igen milyen sűrűn tudnád elképzelni


  • Összes szavazó
    106
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Nem, ha sarkítva nézzük, Te szidod az én fajtámat, akkor én miért ne szidjam a Tiéd? :)
nem szidas, az h a magyar szereti az ingyent, pont olyan mint a magyar nok a legszebbek, vagy, hogy az olaszok lustak, az angol nok rondak, vagy lehetne durvabban peldazodni is, ezek ilyen altalanos megbelyegzesek, de te nem azt mondtad, hogy en makacs szekely vagyok hanem leromanoztal. Remelem mostmar erzed a kulonbseget.
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Close Your Eyes szénája nagyon kiáll a fórumról, bannolt felhasználót látok az account mögött.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
De jobban beletanulhat. Mivel nem vernek rá 1 hét alatt 40k+ pontot.

Hát, ha így látod, akkor igen kezdő cipőben járhatsz, vagy még nem voltál ott v50-n. Lehet, hogy nem húztak 3 nap alatt 3000 pontos falut, de 1.5 hét alatt már igen.. sőt nem is 1 ember, és igen hamar nukeokkal szaladgáltak. Azzal, hogy pp mentes lenne a szerver max. a kezdőket tudod legyőzni, de az, aki amúgy pp-vel is jó, pp nélkül is jó lesz.

Felesleges tévhit jétékosoktól az, hogy valaki mert belerak 40k pp-t rosszabb lesz, mint az, aki nem rak bele annyit, és csak pp mentes szerveren tudnák megmutatni mekkora ászok...
Mint mondtam ilyen kis szervereken annyira nincs értelme pp mentest nyitni... még 50 világonként talán, mert mégis csak emlékezzünk arra, hogy vóóót ilyen is régen...
De csak vegyük példának DJ-éknél a pp-s szervert w111-en, lehet millió+1 pp-jük a tanyája ugyanúgy 1-es, és lehet olyan is, hogy 1 perc alatt 30-ra húzza valaki a tanyát és a falat 20-ra, ha kell pp-s szerón. Ez oké, de szerinted, aki jól védekezik pp-s szerón pp mentesen elfelejt vágni, vagy épp játszani?... :D Ha pp-vel nem vagy elég jó, hogy lenődd az ellenfeled, pp nélkül sem leszel jó ahhoz, hogy tartsd a lépést vele.

De felőlem egyébként minden szerver lehet pp mentes, ha a többség azt kívánja, nekem nem oszt nem szoroz :p legalább kevesebb pp-t kellene költenem :D
 

DeletedUser20221

Vendég
Szerintem itt sokan inkább az idõ miatt gondolják. Sokan nem tudják ki várni mire letelik az építés.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
végig olvastam és azért nem értek egyet hogy pp vel nem könnyebb, Mert nincs meg a esély egyelőség.
Amúgy meg én nem 10 ha nem 5 szerverenként be tennék egy régi hagyományos szervert pp mentest, duál ,triál mentesen.
mivel 2 havonta indul új szero az is csak évi egy lenne.külföldin is vanak pp mentes szerok.
Mondjuk én sehol nem engedném a duált ,triált.De ha így halalad más a speedre is be vezetik.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én azért nem érték egyet azzal amit írsz, mert nem értem, nem tudom értelmezni.
Ha meg valaki nem tud játszani annak teljesen mindegy, hogy pps vagy pp mentes a végkifejlett úgy is ugyan az lesz.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Ha már annyira mindegy akkor miért nem próbáljátok ki?
egy igazi retro szerver, duál.triál pp menteset?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
A duál triál azért hülyeség mert míg neked az egész napod szabad és gépezhetsz amivel nincs is gond de mivan azzal aki napi 10-12 órát dolgozik mint pl én és mondjuk játszani szeretnék akkor ne menjek mert nincs rá időm épp erre szolgál a duál triál hogy ha valaki délutánig nem ér rá a másik meg délutántól nem ér rá ne legyen hátrányban azzal szemben aki egész nap megteheti hogy khzik.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Ez azért is hülyeség. mert ha nincs duál.triál akkor megy a sírás,hogy van pár játékos aki otthon van. és nincs napi 8 órája a kh ra, de ahogy engedték a duált, triált egyből lett mind a 3 nak napi 8 órája.Hid el nem csak ti dolgoztok.
így meg ez a nem fer,hogy egy fiókot akkár 6 is vihetnek a 24 órában. nem csak normálon de a classicon is.
Mert triál acc helyetesíthet triál accot.
Mitől fer ez?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Lehet 1 fiókot egyedül is vinni 0-24 de látom nem sikerült feldolgozni a lényeget attól fer ez hogy mindenki megadják a lehetőséget a 0-24hez az hogy nem él más vele az nem a support hibája hanem a játékosé a lehetőség adót az lenne a nem fer ha ezt a lehetőséget kivennék
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Hülyeségért nem kell menned a szomszédba látom.
az a fer ha egy fiók egy ember.
ott a helyetesítési lehetőség.
úgyan úgy élhetek ti is azzal hogy nem csoprtosan játszotok.
A emberek többsége ugyan is nem duál,triálba nyomja.És mindenkinek van más dolga is mint a kh.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
És magyarázd már el mitől fer az ha valaki 0-24 rá ér és ha valaki csak 1 nap 4 órát tud játszani?
És ne mond a helyettesítést majd ha te is 16 órát helyelsz mást minden nap vagy 3-4 embert meglátod mekkora baromságot írtál gondolkozz egy kicsit mielőtt írsz
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent