"Jubileumi" szerverek - PP mentes világ - szavazás - kezdeményezés

Volna e igényed rendszeresen visszatérő PP mentes világokra!? Ha igen milyen sűrűn tudnád elképzelni


  • Összes szavazó
    106
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
amugy en toltam pp mentes vilagon, semmivel se jobbb, meg else tudod kolteni az elejen a farmodat, mert nem tudsz felezni :))) Plusz kesobbiekben hamar van aksi es eltudnad kolteni akkor meg a tapfiokosok miatt kerulsz hatranyba, pp vilagon meg legalabb tudod pp-vel kompenzalni a tapfiokokat.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
ha ez a velemenyed miert jatszol egy klanba Terezanyaval es S Nizzyvel?

Azt majd én eldöntöm kivel játszok együtt és kivel nem :) És te miért akarod mindenképp besározni őket? Csak mert szimplán jobbak? :D de még mielőtt vita alakulna ki inkább csak ignorállak. Kis szajharcos
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Amúgy mindenki sír az őrtorony miatt , az egy kétélű fegyver , nyílván a védőnek kedvez , de egy rutinosabb játékos simán tudja mit kell vele kezdeni ;)

Ebben igazat adok swaknak, nagy a hőbörgés a torony miatt, de egyik sem jobb mint a másik, inkább csak más. Más megközelítést kíván meg egy tornyos és egy nem tornyos szeró, mind támadó mind védőoldalon. Aki tud védeni torony nélkül, az toronnyal is fog tudni, aki meg nem tud torony nélkül, azon a torony se segít.
 

DeletedUser20268

Vendég
Én meg azt csinálnám, hogy megmondom ez az "x" világ nyílik Január 1-én 12:00-kor, a következő jövőre fog ugyanekkor.
Fogadjunk, hogy nem kényeskedne senki, meg a világok is lennének 3* ekkorák :D Ott már lehetne dipózni, együtt játszani rendesen.

A többi az csak máz.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én meg azt csinálnám, hogy megmondom ez az "x" világ nyílik Január 1-én 12:00-kor, a következő jövőre fog ugyanekkor.
Fogadjunk, hogy nem kényeskedne senki, meg a világok is lennének 3* ekkorák :D Ott már lehetne dipózni, együtt játszani rendesen.

A többi az csak máz.
remek uzleti erzeked van :D
egy jatekos az elso honap utan havi 200+200+150+150+150=850 pp-t rak bele, van aki kevesebbet van aki falazik szal ez a realis. Az elso honapban meg atlagosan 5000 pp. t beleraknak, szal egy jatekos az elso honapban tobbet rak bele mint a kovetkezo 5 honapban :)
 

DeletedUser20268

Vendég
Én kérek elnézést!
Ellógtál a délutáni alvásról, te kis kópé!? :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ebben igazat adok swaknak, nagy a hőbörgés a torony miatt, de egyik sem jobb mint a másik, inkább csak más. Más megközelítést kíván meg egy tornyos és egy nem tornyos szeró, mind támadó mind védőoldalon. Aki tud védeni torony nélkül, az toronnyal is fog tudni, aki meg nem tud torony nélkül, azon a torony se segít.

Szerintem meg csak arra jó,hogy ha valami folytán nem tudsz cimkézni,annyira vakon nem leszel mint őrtorony nélkül.
Ha aktiv vagy akkor ugyanannyi a hátránya mint az előnye,mert simán összetudnak zavarni ha az őrtoronyra hagyatkozol
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szerintem meg csak arra jó,hogy ha valami folytán nem tudsz cimkézni,annyira vakon nem leszel mint őrtorony nélkül.
Ha aktiv vagy akkor ugyanannyi a hátránya mint az előnye,mert simán összetudnak zavarni ha az őrtoronyra hagyatkozol
Nyilván, de általában mindenki csipeget ékfalvakat vagy hasonló amivel 24+ órákról is látod, hogy mi megy már rád és az ilyen mini szervereken egyik kontiol is felérsz a másikig és védővel, nyilván nincs mindenkinek ilyen előretolt tornya, de azért a rutinosabbaknak van általában.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Szerintem meg csak arra jó,hogy ha valami folytán nem tudsz cimkézni,annyira vakon nem leszel mint őrtorony nélkül.
Ha aktiv vagy akkor ugyanannyi a hátránya mint az előnye,mert simán összetudnak zavarni ha az őrtoronyra hagyatkozol

Hát figyu, ha nincs éktorony, akkor látod 7-8 óráról a fronti nukeokat, meg 9-10-ről a nemeseket. Az nem sokat számít igazából. Aki már eleget játszott, általába tudja, hova várja az éleseket. Max abban segít, hogy van 1-2 balfasz, aki északról támad délre, meg délről északra, és arma előtt 3 nappal látni, mivel akar támadni meg hova :D
 

DeletedUser20149

Vendég
10-es klanlimitet kerek szepen...
nemes utazasi ideje max 8 ora azt mehet a buli heloszia
Ja es johet a teknikai klan
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Rakjatok egy pp mentes szeróra 80-as limitet, külső segítség nélkül. Na, egy olyan izgalmas lenne, és kevesebb lenne a "hádemi100huszanvagyunkaktívak!!!" hiszti, és talán kompetitívebb szerók kialakulnának. PP-sen ugyanez max 40-es limittel.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent