"Jubileumi" szerverek - PP mentes világ - szavazás - kezdeményezés

Volna e igényed rendszeresen visszatérő PP mentes világokra!? Ha igen milyen sűrűn tudnád elképzelni


  • Összes szavazó
    106
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20221

Vendég
Ezt a topicot akár lehetne is zárni. Szavaztunk, savaztunk, stb. Ennél jobban ezt nem is tudnánk kivesézni. Majd ha a központ indít akkor indít.
 

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
szamócának igaza van.. mivel ha pp- mentes akkor legyen dual/trial mentes is.
ez 1 játék = annyit töltesz el vele amennyit akarsz..
a ps előtt se keresel helyettest ,h vigye valaki még te dolgozol ,eszel alszol..

engedélyezett az oké.. de van aki arra büszke ,h végig visz 1 szervert egyedül..
Tök nagy dicsőség lehet hárman végig vinni 1 szervert .. gondolom a játék élmény is megvan..
Főleg szombat vasárnaponként mikor nincs meló, de bezzeg mindhárman játszanátok ..:D
 

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
Szerintem is jó lenne, ha nem lenne a duál meg triál engedélyezve. Legalább néhány világon.

Ez a duál meg triál fiók is a hangos kisebbségnek kedvez. Az átlag játékosok nagy része egyedül játszik. Aztán elfoglalják őket ezek a duál meg triál fiókok és be is fejezik a játékot, mert látják, hogy nincs esélyük.
Vagy feladod a saját identitásod, vagy veszítesz. És ez nincs így jól.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
És magyarázd már el mitől fer az ha valaki 0-24 rá ér és ha valaki csak 1 nap 4 órát tud játszani?
És ne mond a helyettesítést majd ha te is 16 órát helyelsz mást minden nap vagy 3-4 embert meglátod mekkora baromságot írtál gondolkozz egy kicsit mielőtt írsz

Az a baromság amit te írsz.0-24 ben egyedül senki nincs itt. és az aki otthon van annak is van ám más dolga is mint a kh.
Amúgy meg a ÁSZF szerint is egy ember egy fiók.
Miért kéne a olyan nagy arconka kedvezni mint te aki csak akkor olyan nagy arc ha 3-4-5-6 tudnak egy fiókot tolni?
És miért is ne lehetne akár évente több olyan ahol valóban fer esélyekkel indulhat mindenki?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Én meg inkább azt látóm nektek nincs kivel dualoznotok vagy nem akartok de az már a ti bajotok az hogy ti ráértek mert nem dolgoztok vagy nyugdíjasok vagytok vagyis csak ilyen a munkahelyetek hogy tudtok egész nap khzni mitől lesz fer pl egy olyan emberel szemben aki ezt nem tudja megcsinálni?
És az hogy valaki duálba van és úgy foglal annak semmi köze ahhoz hogy te egyedül játszol mert lehet hogy meg több időd is van egyedül mint egy dualnak mivel ha dualozik valaki valószinüleg azért teszi mert nincs rá elég ideje és ez igy van rendben mert vannak magánéletbeli dolgok is amik fontosabbak a játéknál de így ha kiveszik megfosztják a játéktól mivel napi 3-4 óra aktivitás kevés egy 16 órás aktivitásal szemben és ennek semmi köze a saját identitáshoz csak szimplán nem akarsz duálozni oké nem kötelező de ne vedd mástól a elhetöséget hogy játszhasson csak mert te nem akarod feladni az identitásod
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Nagyon nem érted mi?
Olyan nincs aki egyedül tolja és 0-24 ba van itt. ha lenne akkor nem lenne az amit te csinálsz. de az is érdekes ha 3 toltok egy accot már tudtok 0-24 be lenni és hajszáll pontosan . 8-8-8 órát és az is érdekes nekem pontosan egyik dél előtt a másik délután a harmadik este dolgozik. és mindenki gondolom a szomszéd szobába mert nincs a 8 órás munkán túl oda vissza útja stb.
Pontosan ti duál triálosok veszitek el a lehetőséget azoktól akik valóban a saját fiókot valóban a saját idejükbe csinálják.
triálba helyetesítési lehetőséggel pp zéssel nem olyan nagy cucc komoly előnyre tenni szert már kezdőben.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Az a baromság amit te írsz.0-24 ben egyedül senki nincs itt. és az aki otthon van annak is van ám más dolga is mint a kh.
Amúgy meg a ÁSZF szerint is egy ember egy fiók.
Miért kéne a olyan nagy arconka kedvezni mint te aki csak akkor olyan nagy arc ha 3-4-5-6 tudnak egy fiókot tolni?
És miért is ne lehetne akár évente több olyan ahol valóban fer esélyekkel indulhat mindenki?
Ez te is tudod hogy baromság mert régi világokon voltak olyanok akik voltak 0-24 igazi fanatikusok és ez nekik kedvez hogy ne kelljen 0-24 itt ülni hanem hogy csinálhason mást is szeritnem ez a 6 acc pont nem rám vonatkozik mert én is egyedül szeretek játszani régen is egyedül játszottam de ha 10 órát dolgozok és még nem csináltam semmi mást akkor lehetetlen hozni egy szintet.És még mindig nem értem miért fer az hha évente 1 világon olyanok indulnak akiknek több idejük van a másiknál abba mi a fer?Meg egyébként is annyi lehetőség van multizni aztán ti sírnátok a legjobban igy legalább legálisan lehet csinálni mindenkinek az idejéhez mérten
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nagyon nem érted mi?
Olyan nincs aki egyedül tolja és 1-24 ba van itt. ha lenne akkor nem lenne az amit te csinálsz. de az is érdekes ha 3 toltok egy accot már tudtok 0-24 be lenni és hajszáll pontosan . 8-8-8 órát és az is érdekes nekem pontosan egyik dél előtt a másik délután a harmadik este dolgozik. és mindenki gondolom a szomszéd szobába mert nincs a 8 órás munkán túl oda vissza útja stb.
Pontosan ti duál triálosok veszitek el a lehetőséget azoktól akik valóban a saját fiókot valóban a saját idejükbe csinálják.
triálba helyetesítési lehetőséggel pp zéssel nem olyan nagy cucc komoly előnyre tenni szert már kezdőben.
Az a baj túl kevés az iq-d vagy nem tudom hogy fel fogd az ész érveket az hogy veled nem akar senki de duálozni az a te hibád gerincet kéne növeszteni aztán lehet játszanának veled :)
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Szerintem néz tükörbe , akar velem duálozni nem is egy ember. én nem akarok duálozni, mert nem fer.
És amúgy se tartom iszonyatosan nagy érdemnek ha egy fiókot 3 vagy többen tolnak időbe és pp vel is fel. sőt ...
ami azt illeti el indulnak 3 egy szerveren külön fiókokkal majd amikor fel húzzák meg egyik be foglalja a másik 2 és össze állnak mint a mákos tészta és ők a profik xd.
Miért ne lehetne szerinted olyan is amit mondjuk a többség is szeret?
Neked mi bajod lenne abból ha nem minden szerveren lehetnél ott?
Mert ezek a ja nincs időm duál triál accoknak azért van annyi idejük,hogy minden szeron ott tudjanak lenni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Elég rossz, hogy legalább nem opcionálisan teszi elérhetővé. Mindenki hisztizik a technikai klánok ellen, hogy jaj, 3 vs 1 meg stb, de írják ezt triál accból, mikor solo-t támadnak :) az én felfogásomban mindenkinek megvan, lenne a fiókja, amik klánokba verődve harcolnak. Akinek nincs ideje, annak nincs ideje. Suliba se úgy megy, hogy Te hármas vagy matekból, a spanod meg kettes, összeálltok és akkor mindkettő ötös. Ez (nekem) nagyon idegen. Úgy, hogy látom mögötte az üzletpolitikát, meg a lényegét is.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent