"Jubileumi" szerverek - PP mentes világ - szavazás - kezdeményezés

Volna e igényed rendszeresen visszatérő PP mentes világokra!? Ha igen milyen sűrűn tudnád elképzelni


  • Összes szavazó
    106
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Sziasztok

Biztos sokaknak megfordul a fejében, hogy milyen jó lenne újra egy pp -mentes V50 hez hasonló világ.

Bedobnám a közösségnek , hogy erősítsék meg szavazatukkal azt, hogy volna erre IS igény a többi szerver mellett.

Ugyanakkor a support csapatnak is szeretném ezt a kezdeményezést elővetíteni, egyben kérdezni hogy egy rendszeres kiszámítható jelleg megoldható lenne-e!?
Gondolok itt arra például, hogy minden 10. vagy 15. vagy 20. vagy 25. világ induljon a klasszikus beállításokkal, pp tőzsde, felezési idő, stb mentesen, csak prémium fiókkal farmkezelővel és fiókkezelővel.

Kérem a közösséget is, hogy jelen kiírt szavazással véleményezzék számukra kell-e, ha kell akkor pedig milyen sűrűn lenne igénye egyeseknek erre.
Természetesen ez csak egy kíváncsiságból kiírt szavazás, és a support döntésén és megítélésén múlik majd, hogy ez kivitelezhető e és ha igen hogyan.

(mindenki csak egyszer szavazhat)


Hello Stalker ;)

Hajrá szavazzatok !

KingGimii
 

Csatolmányok

  • map.png
    map.png
    110,7 KB · Megtekintések: 74

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ha nemzetközin jól értettem amit olvastam még ott is eléggé skippelte a supp a pp mentest pedig ott sokkal de sokkal több játékos van.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
kb. semmi esélyt nem látok rá, hogy egy ilyet bevezetne a support, mert nyilván ezt is "fent" döntik el, de azt nem értem, hogy miért szavaz bárki az első lehetőségre? Mi a hátránya annak, hogy mindenki ~egyenlő esélyekkel indul? Ráadásul csak minden 10. (vagy többedik) szerveren, tehát aki a PP-jét akarja szórni, az más világokon ugyanúgy megteheti.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
kb. semmi esélyt nem látok rá, hogy egy ilyet bevezetne a support, mert nyilván ezt is "fent" döntik el, de azt nem értem, hogy miért szavaz bárki az első lehetőségre? Mi a hátránya annak, hogy mindenki ~egyenlő esélyekkel indul? Ráadásul csak minden 10. (vagy többedik) szerveren, tehát aki a PP-jét akarja szórni, az más világokon ugyanúgy megteheti.
Azért szavaz arra mert akkor hogy gyűjt pp-t mert elindulni nem fog rajta mert pp nélkül semmit se ér :D
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Sziasztok

Biztos sokaknak megfordul a fejében, hogy milyen jó lenne újra egy pp -mentes V50 hez hasonló világ.

Bedobnám a közösségnek , hogy erősítsék meg szavazatukkal azt, hogy volna erre IS igény a többi szerver mellett.

Ugyanakkor a support csapatnak is szeretném ezt a kezdeményezést elővetíteni, egyben kérdezni hogy egy rendszeres kiszámítható jelleg megoldható lenne-e!?
Gondolok itt arra például, hogy minden 10. vagy 15. vagy 20. vagy 25. világ induljon a klasszikus beállításokkal, pp tőzsde, felezési idő, stb mentesen, csak prémium fiókkal farmkezelővel és fiókkezelővel.

Kérem a közösséget is, hogy jelen kiírt szavazással véleményezzék számukra kell-e, ha kell akkor pedig milyen sűrűn lenne igénye egyeseknek erre.
Természetesen ez csak egy kíváncsiságból kiírt szavazás, és a support döntésén és megítélésén múlik majd, hogy ez kivitelezhető e és ha igen hogyan.

(mindenki csak egyszer szavazhat)


Hello Stalker ;)

Hajrá szavazzatok !

KingGimii

Hogy ott is bebelsőzd magad Swak elé? :D
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Olvassátok vissza V50 topikját, mik voltak a vélemények a pp mentességről.


igen, viszont nem fogod győzni vissza olvasni.
V50 es csevegő OLDALAK : 552 oldalnyi hozzászólás.
megnézed a többit. 40-50 nél kimerülnek...

szóval. érdeklődés az volt ott rendesen.
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
minden világnál az megy...egyébként.
viszont amennyi a savazás annyira érdekli az embereket .
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
39 ember szavazott, abból gondolom van olyan aki csak rányomott valamire találomra mint én amúgy hidegen hagyja..

ha v60 sorsáról 2 nap alatt szavazott több száz ember itt mért nem tud? amúgy ha szavazna itt is mind akkor is teljesen lényegteln lenne, mert nem nagyon kapsz pp mentest, nemzetközin w150 re lehet a következő valami ilyesmit irt a supp nekik, most w113nál tart.. ott sokkal több a player,+másabb jópár dolog..
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Szerintem nem állt elő rossz ötlettel gimi, persze sokan nem bírjátok megvan róla a véleményetek stb. Viszont szerintem se hülyeség legalább néha-néha egy pp mentes világ, én személy szerint örülnék neki, meg szerintem még jópáran rajtam kivűl, kivéve persze a "starterek" akik több tízezer pp-t beleölnek egy világba csak hogy az elején nagyon elhúzzanak, meg legfeljebb azok akik pp-t szoktak gyüjteni. Viszont szerintem ők is kibírnák ha néha 1db világ pp mentes lenne :D De természetesen gondolom erről nem a játékosok döntenek hanem a "fentiek".
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én játaszodtam pp mentes világon. Őszintén nem volt semmivel sem jobb mint egy mostani pp világ, sőt...Hiába farmoltál sokat nem tudtál felezni stb...A nooboknak kedvez, ezért is jutott a végjátékba egy ben solo vezette semmitérő csapat. Normál világon meg a sok noobot tudod legalább korigálni aktiv farmolással, de mi pl. egy ASG-vel is biza vért izzadtunk, hiába voltunk 10* jobbak ha ők 100* többen voltak, nehéz menet volt.
Szóval teljesen pp mentes világ nem jó, tőzsdementes lenne az arany középút :)
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Szerintem nem állt elő rossz ötlettel gimi, persze sokan nem bírjátok megvan róla a véleményetek stb. Viszont szerintem se hülyeség legalább néha-néha egy pp mentes világ, én személy szerint örülnék neki, meg szerintem még jópáran rajtam kivűl, kivéve persze a "starterek" akik több tízezer pp-t beleölnek egy világba csak hogy az elején nagyon elhúzzanak, meg legfeljebb azok akik pp-t szoktak gyüjteni. Viszont szerintem ők is kibírnák ha néha 1db világ pp mentes lenne :D De természetesen gondolom erről nem a játékosok döntenek hanem a "fentiek".
Nincs akkora jàtékosállománya a magyar szervereknek , hogy megérje az innonak , csak nèzd meg máshol , hàny szerver van s mennyi játékos
 

DeletedUser20221

Vendég
Szerintem néha egy PP mentes világ beállítás pont visszahozná a régebbi játékosokat és egyben új játékos állományt is vonzhatna . Értem én hogy
anyagiak felé mozdul a cég. De akinek eddig meg volt a kerete hozzá,ezután is meg lesz. Független attól hogy van PP szerzési lehetőség.De ki fog pl. PP-ni 3-4 világon keresztül,hogy aztán felvegyék a versenyt a többi un. PP huszárokkal.
Mások azt is felhozzák hogy mivel régi játék ezáltal is kevesebb az érdeklödő. Pont most van az un. retró játékok iránti kereslet nővekedés ,mint online mint kereskedelmi felületen. Csak egy észrevétel és remélem egy valamire való érv is ami egy időszakos PP mentes világ bevezetésére is opció lehet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Szerintem néha egy PP mentes világ beállítás pont visszahozná a régebbi játékosokat és egyben új játékos állományt is vonzhatna . Értem én hogy
anyagiak felé mozdul a cég. De akinek eddig meg volt a kerete hozzá,ezután is meg lesz. Független attól hogy van PP szerzési lehetőség.De ki fog pl. PP-ni 3-4 világon keresztül,hogy aztán felvegyék a versenyt a többi un. PP huszárokkal.
Mások azt is felhozzák hogy mivel régi játék ezáltal is kevesebb az érdeklödő. Pont most van az un. retró játékok iránti kereslet nővekedés ,mint online mint kereskedelmi felületen. Csak egy észrevétel és remélem egy valamire való érv is ami egy időszakos PP mentes világ bevezetésére is opció lehet.
Szerintem meg nem. V50 se hozott vissza semmilyen régit meg senkit.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent