Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
Maradsz Misi szinten....Nincs kedvem válaszolni, inkább iszom egy ásványvizet, az erősebb :)
 

DeletedUser

Vendég
275 napja ütjük a K.L. hivatalosan, ez idő alatt 6500 falut vettünk el és 500-at buktunk velük szemben.
 

DeletedUser

Vendég
275? ez most szivatás? nagyon elnéztem akkor..úgy saccoltam olyan 2010 február környéke..na mingy megnézem TW-n ha már mindenki ezzel vagánykodik:D


.Ovis (877|308) K38 10,311 hosszupuska [K.L] Giga 003 [BFK] 2010-03-11 09:00:07


hát én elvileg ekkor foglaltam 1ső falvam


sokat nem is tévedtem
 

DeletedUser8262

Vendég
Nem is tudom ki említette hogy 7 klánból húzzuk a falvakat :p

:confused:
Unshakable 4
Junior Member

Csatlakozott: 11-08-16

Régi #112 Ma, 13:21 Ugrás a tetejére Válaszol idézettel
Pazma . Jól írod csak értelmezni értelmezed a saját gondolatmenetedre...látszik az oldal elhivatottságod, de nem a tiszta játék elhivatottságod, mert akkor pártatlanul kiállnál te is egy feltört fiók mellett...Ha objektíven néznéd, pont nem a BFK volna érdeke tönkre tenni Chaos fiókot, hanem a Cotr klánnak, mert egy nagyon kényes területen kaptak kegyelem döfést amit nem bírnak elviselni, se kivédeni, se elfogadni, hogy itt biza vesztésre állnak, csak csalással tudnak elérni eredményt hogy egy kis időre hátráltassák a BFK....(nagymértékben ez sem befolyásolja a tényt, hogy a BFK fölényesen vezeti a V1-et még a BFK Vs Cotr egymás közti falu foglalásokban is kétszeres a fölény, a Cotr 10K T támadásából foglalt 8db falu meg szánalmas teljesítmény !

A Cotr klán 7db külső klánból szedi le ajándékba a falvait ingyen, ellenféltől szinte 1db-ot se szerez és így fejlődik, míg a BFK 4 klánnal is hadban áll és kizárólag tőlük szerez harcal falukat ! Itt az óriási különbség ! Arányaiban Ingyen faluk Vs harcban szerzett faluk terén is többet foglal a BFK !!!!!)


Úgyhogy nekem ne magyarázza senki az "harcos" falubehúzást :)
Unshakable 4 nem a Bn től húztátok be azt az 552 falut hanem 2 Cotr tagtól akik nem támadtak hátba titeket. A statisztika nem nagyon zavar mert mástól úgyse nagyon fgolaltatok el a falukat. Példának okáért wiktorkán és cilán kívül a legrosszabb tagunk is csak -5 faluval ál. Ez is statisztika. Ezt nem lehet nem letagadni. Befoglaltatok 974 falut? Igen. Mi csak 448 at? Igen. Más klántagunkkal tudtok kezdeni valamit? Nem :D
 

DeletedUser

Vendég
Wiktorka és Cila régóta Cotr-s volt..ti beléptettétek a Skulls-t-BN-t akik ellenségek voltak mind2 klánnak..nektek Cotr-nak és BFK-nak...mit vártatok..jól van skacok ügyik vagytok kaptok 1puszit a homlokotokra?

ha valami váratlant akarsz húzni elötte akkor is bíztosítani kell a dolgokat;)


Szövetség alapja,hogy 1más ellenfeleit enm toborozzuk be....

Knight CotR 30th November 2010 - 00:04:55 8,029,166
 

DeletedUser

Vendég
Hivatalosan amióta a statisztika van...Pistikém :)

Pocok, van ám kő kemény BN statisztikánk is ám...!!!

73 Vs 57 ! ez kö kemény közelharc...+16 a javunkra :) igaz nem egy nagy szám, de ez többet ért ezer falunál is !

ti csak 448-et ???? úgy hogy a hátországotok támad 10.000T-vel !!! Akkor most mi van ? jah vagy értem, ha fincsin akarjuk feltüntetni, akkor BN és a Cotr az nem is segít, nem is támad nem ugyan az a kettő...Ha szarul akkor azt a Cotr-tól vettétek el nem a BN-től :D ez jó !!!! Rég kacagtam nagyokat :D
 

DeletedUser

Vendég
Pazma neked is Giga fóbiád van?

Miért zavar az,hogy itt vagyok? elmagyaráztam bárki regelhet minden világra 1 accot és hozzá külső fórumos acc is tartozik..ne zavarjon már az téged,hogy kedvem van minden világon játszani:p

lehet bannoltak,de igazam lett és csak ez számít..3apot a G acc nem azért kapta mert csalt vagy ilyesmi és akkor sem tévedtem,mik mondtam fix a feltörő van az acc-ban..tehát ne zavarjon ha 1jó ismiért és jó ügyért írogatok
 

DeletedUser

Vendég
Hivatalosan amióta a statisztika van...Pistikém :)

Pocok, van ám kő kemény BN statisztikánk is ám...!!!

73 Vs 57 ! ez kö kemény közelharc...+16 a javunkra :) igaz nem egy nagy szám, de ez többet ért ezer falunál is !

ti csak 448-et ???? úgy hogy a hátországotok támad 10.000T-vel !!! Akkor most mi van ? jah vagy értem, ha fincsin akarjuk feltüntetni, akkor BN és a Cotr az nem is segít, nem is támad nem ugyan az a kettő...Ha szarul akkor azt a Cotr-tól vettétek el nem a BN-től :D ez jó !!!! Rég kacagtam nagyokat :D


Jah abból 37 falut egy inaktívtól tudtatok elvenni nem kis veszteséggel!
Grt hozzá! Architect-ről van szó ha vki nem tudná!
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Players: Misi59
Side 2:
Tribes: BFK

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Oldal 1: 225
Oldal 2: 15
Különbség: 210



Hopsz ezt nem ide akartam :)
 

DeletedUser

Vendég
inaktívtól? gondolkozzunk már..inaktívnál hogy lehet veszteség az alap képzésen vagy alap betolt védelmen felül? ez nekem erősen sántít..vagy előre védett falvak,vagy enm inaktív...előre védés esetén kritika nem érheti a támadó felet
 

DeletedUser8262

Vendég
Hivatalosan amióta a statisztika van...Pistikém :)

Pocok, van ám kő kemény BN statisztikánk is ám...!!!

73 Vs 57 ! ez kö kemény közelharc...+16 a javunkra :) igaz nem egy nagy szám, de ez többet ért ezer falunál is !

ti csak 448-et ???? úgy hogy a hátországotok támad 10.000T-vel !!! Akkor most mi van ? jah vagy értem, ha fincsin akarjuk feltüntetni, akkor BN és a Cotr az nem is segít, nem is támad nem ugyan az a kettő...Ha szarul akkor azt a Cotr-tól vettétek el nem a BN-től :D ez jó !!!! Rég kacagtam nagyokat :D

Ti hoztátok fel a mi foglalásainkat, én felhoztam a tiéteket és zokon esik ami igaz, nem tudjátok hol keressetek egy pontot ahol lehet kötekedni, de így legalább szórakozok amíg megvárom a 10001 db os támadásotokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
inaktívtól? gondolkozzunk már..inaktívnál hogy lehet veszteség az alap képzésen vagy alap betolt védelmen felül? ez nekem erősen sántít..vagy előre védett falvak,vagy enm inaktív...előre védés esetén kritika nem érheti a támadó felet

Majd egyszer elmesélem személyesen!
 

DeletedUser

Vendég
rendben Andris,de nekem ott nem falból mosolyogni,majd játékban hátulról mellbe..ripix barátodnak is üzenem aki letiltott levelezésről,pedig vele nagyon nyugis voltam:)

amúgy tényleg nem esik le senkinek sem,hogy a 2klán nem üti 1mást? 1klán akciózik csak..
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Players: Misi59, riri, KisKussel, pepe, S I Z, NICE2, kecskes66, ripix, zuluk, architect
Side 2:
Tribes: BFK

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Oldal 1: 676
Oldal 2: 342
Különbség: 334



Volt BN tagok!
 

DeletedUser

Vendég
majd személyesen elmagyarázom;)

1kis elő segítés

BFK magasan Top1 támadó

menny T-t kapott 1xre összesen a Cotr..legmagasabb szám


többit majd talin 1sör mellett
 

DeletedUser

Vendég
han giga ne mas farkaval verjetek mar a csalant:D
t i mit tudtok felmutatni a nagy 0an kivul???
nezzuk a leteteket vagy az ellenseges foglalasotokat
vegulis ha a jatek nem megy akkor legalabb a szajkarateban legyetek jok:p
 

DeletedUser

Vendég
A lényeg, pörgessük fel a játékot...19 látogató online csak itt :) ez is kipipálva....fogadtunk egy barátommal 19-be...egy wisky bánja :p Mondom , hogy tudom irányítani a történéseket ha akarom :D

Ha jól értem Misit, a Cotr, kizárólag BN játékosokból áll, a többi elhanyagolható sallang, kidobható az ablakon részetekről ! Nem volnék Cotr klántag mert m,ár most tudható mi lesz a sorsuk :S Egyébként ez tény, ezen BN játékosok a legjobbak odaát, van egy kis kihívás benne, ha már ez se volna rég agysorvadásban szenvednék :D
 
Fent