Játék felpörgetése

DeletedUser7967

Vendég
Látom Gabikát még mindig sokan szeretik! :D

De amúgy mi a helyzet a KL tájékán? :eek:

Nagyon nem hallattok magatokról. Mivan evola elvesztése ennyire megviselt titeket? :rolleyes:
 

DeletedUser14

Vendég
Látom Gabikát még mindig sokan szeretik! :D

De amúgy mi a helyzet a KL tájékán? :eek:

Nagyon nem hallattok magatokról. Mivan evola elvesztése ennyire megviselt titeket? :rolleyes:

haló :)

egy kérés a normális nevét írjad ki meg a többiek is mert benéztem erre a forum részre és gondolkozoba estem, hogy mit irhattam ide.. ::)

de rájöttem hamar h nem nekem szol ^^
 

DeletedUser2298

Vendég
feloldás

sziasztok jo volna ha egyszer 24 orára feloldanátok a klánstoppot tőbb klánbam is elég nagy a lemorzsolodás ugyanakkor jóravaló aktiv játékosok nem tudnak klánt váltani holott már kihalt a klánjuk igy mindenki veszit és nem megyünk előre
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözlet harcedzett V1-esek! :)
Amint látom nem sokat változott a helyzet az utóbbi egy évben...
Számolgattam egy kicsit, a v1-en 327916 falu van és akkor lesz vége a világnak ha a faluk 75%-a egy klánban van.
Na most tegyük fel hogy mostantól mindenki passzivitásba süllyed és a BFK minden tagja napi 2 falut foglal(ami eléggé eltúlzott felső becslés a nyersanyag miatt), még ekkor is kb 563 nap kéne az áhított végcélhoz, vagyis reálisan ennek minimum a többszöröse :S
Szóval tényleg jó lenne felpörgetni kicsit az eseményeket valahogy mert a V1 az első és legjobb világ, a többi csak..., na mindegy jövőre benézek :) ( hacsak nem lesz világvége addig :D )
 

DeletedUser7967

Vendég
Pontosan én mit mondtad? :D
Azon kívül, hogy Te kedves Földi barátom, hogy a TWstaton látni a játékosok aktivitását :DD + 120 napon túli helyettesítést + a összeesküvés elméleteid + az állítólagos csalásaid, majd visszaengedéseid...:D
Hagyjuk is, kár, hogy nem a szomszéd faluban laksz, megérdemelnél pár "támcsit" :DD


Te nagyon el vagy tévedve már nem azért ;)

Messziről mindenki azt mond amit akar.... :D
 

DeletedUser15174

Vendég
törölheted Kedves,mert ilyen tök átlag egyénekre nem reagál Földi öröm....majd ha sikerült a gyerekes baromságait kinőni akkor esetleg:) sajna még a bölcsi szintjét sem üti meg.
 

DeletedUser15174

Vendég
Habzik a szám...minden kh-s csajt utálok:)

ilyet itt ne kérdezz,mert +int menni fognak a pletykák...:p ha ennek is híre menne nehezebben tudnék már csajozni:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Jah hát, alapból nem tudsz... :D

Wow milyen pletykák?! :D
Arra gondolsz, hogy egyesek szerint mi összejárunk k.félni? :D
Csak az a fura, hogy Én sosem voltam jelen az "akció alatt" :D
 

DeletedUser15174

Vendég
hmmm ilyet még nem hallottam....veled még nem hoztak össze:)

tudod sok csaj bukik az esetlen kezdőkre:p:D szimpla taktika ez is,mint a kh:)
 

DeletedUser

Vendég
Tudom butát kérdezek,de a CoTR mely klánokból alakult meg ? :)
 

DeletedUser

Vendég
F.D, ~L.W.~, Skull, BN többek közt, de biztos sok klánt kihagytam...
 

DeletedUser7967

Vendég
Csak a lényeget :D

:300: DP és ~L.W.~ voltak az alapító klánok, az ötletgazdák/szervezők meg jómagam (mekkora egy idióta voltam) meg a klánok vezérei a Tollassal (IpiApacs) az élen, a többi klán csak utána jött... na meg az akkori ShaDoW, de Ők annak tekintetében, hogy nem kaptak védőt az Angyalok (khm,khm, most már ellenünk :D) ezért hamar leléptek. :)

Úgy mint az FD, a Skulls, a BN, meg még a fene se tudja kik még utána csatlakoztak...

Ejjejj, Én nem vagyok cotr-s és mégis Én jobban tudom mit Te? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Ha játékfüggő lennék TOP 1 lennék mindenből, és valszeg már Ti sem lennétek ;) :D:D
Sokak legnagyobb örömére :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Csak annyi kis sütis barátom, hogy Ferenc48-at anno 7king vitte egy darabig, akkor amikor GOTD meg kaland-ot :p
De gondolom most nem lettél okosabb :D

Na,így már akkor képben vagyok :rolleyes::rolleyes:

Tehát szegény kalandot utánam vitték :D

kaland jól van am. ? Üdvözletem Neki ! :):) Kár hogy elment :(
 
Fent