Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
ugye a moral nélküli játék is %-hoz kötött...ha megnézed kértük beszéljenek németekkel,hogy legyen valami változtatás,de páran írták regeljünk ki ha nem tetszik a tempo és ezért nem foglalkoztunk már vele,mert ilyen válasz esetén minek foglalkozni:) /kiemelem nem supi válasza volt..más játékosoké/
 

DeletedUser

Vendég
Annyi mindenre kéne reagálnom....

De nem teszem, mert szánalmas emberekkel nem foglalkozom...

A CotR-nek, meg a BFK-nak meg javaslom, hogy, ha már nem megy a szájkarate, akkor inkább a harcmezőn teljesítsenek... Komolyan mondom egy-két hozzászólás elég gyerekesnek tűnik, mindkét oldalról, olyan, mint mikor az ovisok próbálják meggyőzni a másikat, hogy kinek az apukája a királyabb....

Harcoljatok, és akkor talán nem kell még évekig szenvednetek...
Ha meg mégis szájkaratézni akartok, javaslom, hogy vegyetek még pár leckét, mert ez nektek még nem igazán megy....

Giga!

A rágalmazásodat meg kikérném magamnak, holnap skype-on ezt még letárgyaljuk, mert úgy látom hazudni azt nagyon szeretsz!
 

DeletedUser

Vendég
menekules??
nekem mast irtak priviben mivel mas vezetovel beszeltem
ennyi
tanultam belole
engem mar nem keresnek megis lehet nezni mennyire fogyatkoznak a kornyekemne a k.les faluk:DDDD
inkabb visszafele fejlodnek

beszelhetsz itt ossze vissza mindenrol
semmit nem tudsz felmutatni

2fiokot ismertel el es meg hanyat nem??
tomika 2 komolyan o sem csalt az allitasa szerint megis vegelgest kapott multizasert::D
 

DeletedUser

Vendég
ugye a moral nélküli játék is %-hoz kötött...ha megnézed kértük beszéljenek németekkel,hogy legyen valami változtatás,de páran írták regeljünk ki ha nem tetszik a tempo és ezért nem foglalkoztunk már vele,mert ilyen válasz esetén minek foglalkozni:) /kiemelem nem supi válasza volt..más játékosoké/

milyen szazalekhoz te nagyon buta??
Második lépésként, ha a játékoslétszám több mint egy hétig 600 alá csökken, a érmeveretés költségét a normál érték 0,4-szeresére csökkentjük, ÉS a morált kivesszük.

ez lol
na ennyi volt serultekkel(agyi) nem vitazok
 

DeletedUser

Vendég
Gabi

Nekem nincs már meg a levél,de van emlékező képességem és nem vagyok olyan buta,mint aki butának nevezett imént..


Elnézést,de segítene nekem 1supis igazolni az állításom?

%-hoz volt kötve a moral kivétele..még pedig a Klánnak a világ falujainak %-os birtoklása..valami ilyesmire emlékszem,de sajna a % mértékét már nem tudom.. persze barbikat kivéve gondolom

Gabi nézzük meg erre mit ír 1 nálunk okosabb és jártasabb
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
na mind1..ez volt csak vagy volt ebből is 2változat? mint a klánzárásról


igazából mind1..600 alá még sokáig nem fog menni..emlékszem nyáron 880 levél körül toltam ki...még bőven 800 felett van a létszám...még 1évig marad 600felett
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Úgy látom, megint kénytelen leszek törölni, fórumszabit alkalmazni, stb.
Egymás szidalmazása itt nem elfogadott viselkedési forma.
Kérek minden érintettet, hagyjátok abba.

Köszönöm.


Ha valakinek az idézett hsz elkerülte volna a figyelmét, Én is megkérném a T. társaságot, hogy a sárdobálást kultúrált hangnemben, és lehetőleg "alaptalan" vádaskodás nélkül folytassátok.

Ezt ha nem túl nehéz megérteni, akkor vegyétek kollektív (és egyben utolsó) figyelmeztetésnek.

Akinek ez is elkerüli a figyelmét, az az elkövetkezendő pár hétben csak vendégként tudja majd olvasni a fórumot.

További jó szórakozást.
 

DeletedUser

Vendég

DeletedUser

Vendég
Ezért a címe, játék felpörgetése...jöhetnek a javaslatok :

Mi tettünk javaslatot, ezúton kérdezném Sajtmacskát, el lett e küldve véleményezésre ?
 

DeletedUser8029

Vendég
Látom elő kerültek az érintettek :D csak elő tudtuk csalogatni őket :) Misi nálunk másképp néz ki a háborús statisztika:
Meghódított falvak BFK Vs Cotr:
BFK 974
Cotr 448
Különbség a BFK javára +526 (eddig, de ez még szépen nőni fog, és ne gyere ott volt inaktív mert nálunk is volt) Pörgessük a játékot, a topic címe is


Most hallom rendeződött a Chaos fiók ! Köszönjük a suport rendszernek ! Nehéz szülés volt, de megérdemlik a dicséretet ezúttal !

Ehhez a statisztikához annyit tegyünk még hozzá , hogy a 448 kotor foglalásból több mint 250 db distress22 játékosra esik , akitől akkor foglaltátok az emlitett mennyiség kétharmadát (nagyon furcsa módon) mikor napokig a kitiltását töltötte...
 

DeletedUser8029

Vendég
Látom elő kerültek az érintettek :D csak elő tudtuk csalogatni őket :) Misi nálunk másképp néz ki a háborús statisztika:
Meghódított falvak BFK Vs Cotr:
BFK 974
Cotr 448
Különbség a BFK javára +526 (eddig, de ez még szépen nőni fog, és ne gyere ott volt inaktív mert nálunk is volt) Pörgessük a játékot, a topic címe is


Most hallom rendeződött a Chaos fiók ! Köszönjük a suport rendszernek ! Nehéz szülés volt, de megérdemlik a dicséretet ezúttal !

ja es mar ha a jatek felporgeteeserol lenne szo fellehetne hogy gyorsabban elerjuk a moral nelkuli jatekot

megkernem a supportot ha lehet ellenorizzek mar a jatekosaktivitast es amelyik fiokban 60 vagy 120nap elteltevel semmi mozgas nem tortent azt a fiokot zaroljak
ezzel mar picit lehetne progetni:)


Ha ezt a javaslatodat megfogadja a support , ó mindenható hatalmasságos hadiisten , gabika akkor elismerem hatalmas gólt , gólokat fogsz lőni , de nem a BFK kapujába , hanem a CoTr klánéba , ugyanis pont tegnap böngésztem a stat-on , és lám mit találok , több mint 10 olyan tagjuk volt tegnap akiknél a stat szerint bőven 80 nap fölött jár a helyettesités ideje...sőt nemegy olyan fiok van , ahol a 120 napot is tullépte , szóval most éppen támogatom az ötletedet és csatlakozom a kérésedhez , mely szerint a support legyen szives és alaposabban nézzen szét a tartós helyettesités alatt lévő fiokok piacán.....
 

DeletedUser

Vendég
Ha ezt a javaslatodat megfogadja a support , ó mindenható hatalmasságos hadiisten , gabika akkor elismerem hatalmas gólt , gólokat fogsz lőni , de nem a BFK kapujába , hanem a CoTr klánéba , ugyanis pont tegnap böngésztem a stat-on , és lám mit találok , több mint 10 olyan tagjuk volt tegnap akiknél a stat szerint bőven 80 nap fölött jár a helyettesités ideje...sőt nemegy olyan fiok van , ahol a 120 napot is tullépte , szóval most éppen támogatom az ötletedet és csatlakozom a kérésedhez , mely szerint a support legyen szives és alaposabban nézzen szét a tartós helyettesités alatt lévő fiokok piacán.....



Szia!

Megmondod, h a stats hol mutatja, h ki mennyi ideje van helyettesítve?
Mert én ilyet nem tudtam, h meg lehet nézni!
 

DeletedUser8262

Vendég
Ha ezt a javaslatodat megfogadja a support , ó mindenható hatalmasságos hadiisten , gabika akkor elismerem hatalmas gólt , gólokat fogsz lőni , de nem a BFK kapujába , hanem a CoTr klánéba , ugyanis pont tegnap böngésztem a stat-on , és lám mit találok , több mint 10 olyan tagjuk volt tegnap akiknél a stat szerint bőven 80 nap fölött jár a helyettesités ideje...sőt nemegy olyan fiok van , ahol a 120 napot is tullépte , szóval most éppen támogatom az ötletedet és csatlakozom a kérésedhez , mely szerint a support legyen szives és alaposabban nézzen szét a tartós helyettesités alatt lévő fiokok piacán.....



Megsúgom neked, hogy az nem azt jelenti :D
 

DeletedUser8262

Vendég
Ezeket az adatokat nézve:

http://hu.twstats.com/hu1/index.php?page=tribe&mode=members&id=6863

http://hu.twstats.com/hu1/index.php?page=tribe&mode=members&id=39511

http://hu.twstats.com/hu1/index.php?page=tribe&mode=members&id=14764

talán sosem lesz vége a V1-nek :) Ha az első 3 klánnál CSAK ekkora az aktivitás, gyanítom felesleges nézni a többi klánét :) Ebből kiindulva viszont nem értem hogy az aktívak hogy nem fejlődnek nagyobb lépésekben..


3,8 nemes naponta a maximum sebesség + a képzések + a nemesek ára
 

DeletedUser

Vendég
Ha ezt a javaslatodat megfogadja a support , ó mindenható hatalmasságos hadiisten , gabika akkor elismerem hatalmas gólt , gólokat fogsz lőni , de nem a BFK kapujába , hanem a CoTr klánéba , ugyanis pont tegnap böngésztem a stat-on , és lám mit találok , több mint 10 olyan tagjuk volt tegnap akiknél a stat szerint bőven 80 nap fölött jár a helyettesités ideje...sőt nemegy olyan fiok van , ahol a 120 napot is tullépte , szóval most éppen támogatom az ötletedet és csatlakozom a kérésedhez , mely szerint a support legyen szives és alaposabban nézzen szét a tartós helyettesités alatt lévő fiokok piacán.....

:D:D

Mond barátom, eleget ittál?:D

Hol mutatja, linkelj már nekem:D

Nem bírtam ki, hogy ne szóljak bele:D

Mellesleg, ha egyszer (csak 1X) olvastad volna a szabályzatot elvileg nem lehetséges a 120+nap helyettesítés, de azért grat a hozzászólásodért:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha ezt a javaslatodat megfogadja a support , ó mindenható hatalmasságos hadiisten , gabika akkor elismerem hatalmas gólt , gólokat fogsz lőni , de nem a BFK kapujába , hanem a CoTr klánéba , ugyanis pont tegnap böngésztem a stat-on , és lám mit találok , több mint 10 olyan tagjuk volt tegnap akiknél a stat szerint bőven 80 nap fölött jár a helyettesités ideje...sőt nemegy olyan fiok van , ahol a 120 napot is tullépte , szóval most éppen támogatom az ötletedet és csatlakozom a kérésedhez , mely szerint a support legyen szives és alaposabban nézzen szét a tartós helyettesités alatt lévő fiokok piacán.....
mivel szabály van a helyettesítésre, nem szétnézni ha nem 100%-ba betartani kellene,
megmosolyogtató ez az ötlet...
igaz ti ezt jelszoval megoldjatok hala tomikanak
ezt nem is lehet kiszúrni? (mekkora játék)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
menekules??
nekem mast irtak priviben mivel mas vezetovel beszeltem
ennyi
tanultam belole
engem mar nem keresnek megis lehet nezni mennyire fogyatkoznak a kornyekemne a k.les faluk:DDDD
inkabb visszafele fejlodnek

beszelhetsz itt ossze vissza mindenrol
semmit nem tudsz felmutatni

2fiokot ismertel el es meg hanyat nem??
tomika 2 komolyan o sem csalt az allitasa szerint megis vegelgest kapott multizasert::D


Kedves nagyszájú Gabika!

Arra vered magad, hogy neked ajándékozom azt a pár falumat a 17-es kontin?:)
Még így is csak röhögök néha, hogy mit tudsz kínlódni azzal a pár faluval.
Múltkor nem tudtam megállni és betoltam egy kis csapatot a nemeseid elé és máris begazoltál. Pedig nagyon kellenek a nemesek a belső kontikon, hiszen sajnos sok a barbár!

Úgyhogy kérlek foglald már el azt a pár falucskát, embereld már meg magad:D
 
Fent