Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
üdvözlet

Végjáték néven illetik a v1 alakulását,de ez valójában 1valós tartalom nélküli kifejezés a mi esetünkben.

Kíváncsi lennék arra,hogy ti-mi játékosok mennyiben szeretnétek változásokat a játék "felgyorsításának" érdekében + 1ben javaslatok tétele és ha látni,hogy tömegek tolonganak a változásért,akkor supin keresztül ezt eljuttatni az Innogames-hez,mert 1-2 ember levélkéjét figyelembe sem veszik.

Hogy mikre gondoltam

-érmeveretés felezése,mely nem létszámhoz,vagy %-hoz lenne kötve/ugye a levélben benne volt,hogy mi a feltétele a további csökkentésnek...na ezt elfelejteni/..ergo..azonnal/akár már ma is;) álom..álom/
- klánokból kiléptetni nem lehet,de beléptetni igen... 135 fő maradna a max létszám,de aki kihullik annak a helyére jöhet más,hogy miként..hisz nincs kiléptetés? nagyon 1xrű...csak az léphet ki önként,aki olyan klántól kapott +hívót,melynek nincs + a 135 fős létszáma és persze a +hívót elfogadása automatikus kiléptetéssel jár..kiemelném..csak a kihullott egyének helyére jöhet más és nem ki-be léptetések összejátszva más klánnal,akinek nincs meg a 135,tehát nincs lehetőség "szabályos" csalásra



jöhetnének egyéb 5letek




ok: akartok még minimum 4évet itt játszani? és ez tényleg a minimum szám
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Támogatom az elképzelést, hisz egyezik az enyémmel mint azt már kibeszéltük (volt is ez irányban javaslatom sajtmacska felé) Teljes mértékben egyet értek a fentebbi kezdeményezéssel. Gyorsítani kell a játékot tovább nemes nyersanyag csökkentéssel...(mert 4-5-évet még itt ülünk különben a végére 20-an és csiga tempóban haladunk, nézegetjük egymást) úgy hogy ne jöhessenek létre mamut klánok, azaz a 135 fős limit teljesen elfogadható a fentebbi javaslat szerint. Kitenni nem lehet senkit, felvenni viszont igen 135 főig!

Kiegészíteném azzal, hogy ezen bevezetéssel egy időben adjanak vezéri szinten fórum moderálási lehetőséget a játékosok féken tartása végett. Mivel semmi más eszköz nem marad a vezetőségek kezében, ezért azt javaslom legyen lehetőség X időre 1-5-10-15 napra fórum írási/olvasási (külön külön is adhatóan) jog elvételére a téma súlyosságától függően
 

DeletedUser

Vendég
Na de ilyet...

Ha unod a játékot ne játssz, de van aki szereti és még sokáig szeretnének itt (v1-en) lenni.

4 év? És? Lehet lesz ez több is, de mondom: Ha te unod a szervert, akkor töröld magad...
 

DeletedUser

Vendég
pedig úgy gondoltam te viszont unod már a belsőzést;) /ezt látni TW-n/ de hát vannak akik azt szeretik:)

hol olvastál olyat,hogy unom...az ilyen törlési 5let ökörségre meg nem vagyok kiv....mert én a kérdés nem ezen oldalára vagyok kiv;)
 

DeletedUser

Vendég
Belsőzést?
Bocsi, egyelőre ez megy, nem hiszem, hogy ez ilyen "ciki" lenne, hisz szerintem te is befoglalod az inaktívakat .
De sajnos én nem találok Giga 001-et v1en.

Mindegy is, én nem értek egyet veled.
 

DeletedUser

Vendég
Na de ilyet...

Ha unod a játékot ne játssz, de van aki szereti és még sokáig szeretnének itt (v1-en) lenni.

4 év? És? Lehet lesz ez több is, de mondom: Ha te unod a szervert, akkor töröld magad...

Ez Klánháború, ha te traccsolni jársz ide fel és még akarsz 5-10 évig, akkor menj egy közösségi oldalra....Érdekesen értelmezed magát ezt a topikot és irományomat, én épp hogy nem unom, de lassúnak vélem és fejleszthetőnek, nagyobb élményt nyújtónak, kihívást generálónak stb...

vagy inkább szándékosan lassítsuk ? Mert ezt írod, legalább is ez jön le belőle .)
 

DeletedUser

Vendég
mondta valaki,hogy +fogsz találni:rolleyes: /más néven vagyok picit elötted a listán,mert gondolom azért kerestél/ talán pont azért kéne a nemesek gyártását gyorsítani,hogy ne belsőzéssel teljen az idő...de hát néha nem árt a dolgok mögé nézni;) játék élvezeti része veszik így el (már maga a játék generálja a barbikat stb és nem harcok kényszerítik feladásra a játékosokat)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Giga 001 mester, egyelőre nincs frontom, mert így oldották meg a diplomáciát :) Mond, te mit tennél névtelen barátom;) ?
(Nem lesz ez mindig így mondjuk)

Unshakable 4 nem traccsolni járok fel:)

De bocsánat, hogy ellenvéleményem van, akkor én húzok is innen, mert ide úgy látom nem való, aki nem ért veletek egyet...
 

DeletedUser

Vendég
Giga 001 mester, egyelőre nincs frontom, mert így oldották meg a diplomáciát :) Mond, te mit tennél névtelen barátom;) ?
(Nem lesz ez mindig így mondjuk)

Unshakable 4 nem traccsolni járok fel:)

De bocsánat, hogy ellenvéleményem van, akkor én húzok is innen, mert ide úgy látom nem való, aki nem ért veletek egyet...

Ohh, még megsértődik őkegyelme :D Ez az ellenvéleményed, hogy töröljek ?

Írd le miért gondolod így, indokold meg, milyen hatással volna a játékra az ellenvéleményed komplexen, és elfogadjuk, lehet eszmét cserélni, de a törölj te állat vazze ha unod, nem tok mit kezdeni csak hasonló kép reagálni.
 

DeletedUser

Vendég
engem nem zavar,hogy nem 1 a véleményünk:) csak írod ha unod törölj...azt írod,hogy nem értesz vele 1et ok..ha le írod miért nem az még nagyobb ok,csak kicsit más irányt vettél:)

kabbe Han..te is azt írtad:-D
 

DeletedUser

Vendég
Nem sérteni akartam, csak nagyon úgy tűnik unjátok a v1-et.

Nekem csak azért van ellenvéleményem, mert lesznek még itt szép csaták, nem csak "belsőzések". És szerintem élvezni fogjuk, minél tovább tart annál jobb;) Ez az egyszerű ok.
 

DeletedUser

Vendég
Ha lehetőségem van én még szívesen itt ülnék 4 évig :D Sőt, szerintem lassítani kellene a játékot, úgy hogy az érme árát nyersinként 80K-ra kellene emelni!

Komolyra fordítva, szívesebben játszom egy hosszabb ideig tartó világon, mintsem egy V9-en, amely kb 1 év alatt véget ért. Lehet a sebesség rovására írni, de nagyobb részben a világ mérete tudható be ennek, mintsem a 2x-es speed. Az elkövetkező világok sem fognak sokkal tovább tartani, éppen azért, mert a játékosok elvesztik érdeklődésüket, zsugorodik a piac. A V1 éppen ezért egy gyöngyszem. Teli a térkép, valaha kétszer annyi regisztrált játékos volt, mint a jelenlegi világokon együttvéve. Ízlések és pofonok, szerintem a relatíve gyorsan záruló világok nem nyújtanak annyira nagy élményt. Igaz érdemi véleményt akkor lehetne erről írni, ha végigtoltam volna egy szervert.

A végjáték bejelentésével és az új - zárt klán - rendszerrel teljesen felborult a V1 eddigi rendje. A diplomácia teljesen más pólusúvá vált, klánok olvadtak be stb. Olyan játékosok kerültek frontra akik már régen, vagy eddig csak keveset harcoltak, a tapasztaltabb, harcedzett játékosok pedig éppen a kék tengerbe kerültek. Akik harcolni akarnak azoknak ott van a költözés lehetősége. Éppen ennek a folyamatnak a végével pörög majd fel igazán a játék.

Mikor anno az érmék még normál áron voltak, a harcolni vágyó játékosok akkor is tudtak szorítani nemest a frontra és a belső foglalásokra egyaránt. Nem is értem ez a téma miért most jött elő, az inaktív fiókok eltakarítása nem a végjáték bejelentésével előkerült probléma, gyakorlatilag a szerver elejétől ez a játék lépfenéje, amire igenis hangsúlyt kell fektetni. Az, hogy ki milyen arányban foglal belül vagy kívül, az már a játékos mentalitásától, hatáskörétől függ.

Szerintem a V1 így jó ahogy van. Írhatunk petíciót, Inno-bácsi nem hiszem, hogy sokat variálna.
 

DeletedUser

Vendég
Hogy miért most jött elő? mert régebben nem úgy játszottál,hogy 2indítás között belegondoltál mi kell,hogy vége legyen a játéknak....végjáték és a változások után ha számolsz,akkor akaratlanul is belátod,hogy szinte lehetetlen véget vetni a játéknak,hogy miért? mert a v1 1 "kerek" egész világ...v9 nem azért zárult gyorsan,mert gyors volt....csupán rettentő kevesen regeltek,mint ahogy látod a v6-tól borzalmas játékos csökkenést lehet felfedezni és ezért zárulnak gyorsan...kiv ha nagyon lassú szeró van és esetleg 1 nagyon alacsony klánlimit. számolj menny falu kell a 80%-hoz..menny nemes kell hozzá és ott van 1bizonytalan tényyező is 1- sorban fejezik be a nagyobb,akár 9-10millás emberkék is,mert unalmas már számukra /+értem őket..3éve itt görnyednek és semmi esély belátható időn belüli befejezésre...belátható-nálam olyan 2-3évet jelent/ és biza a befejezők falvait is te és a társaid nemeseivel kell foglalni/nem fogsz tudni mindig fiók átadást elintézni/,tehát kiesik +int 1csomó nemes,de még a klánod létszáma is csökken és 1ben kevesebb acc marad a végső cél teljesítésére is...ergo... még tovább húzódik a játék:rolleyes:

135 fővel indúlt a végjáték..bármibe lefogadom évente legalább 10ember kiesik és itt már nem 20-30 falvas egyénekről lesz szó.



Ha marad minden a régiben,akkor 100% hogy ide a szerver +nyeréséhez nem 80% kell...valami mást fognak kitalálni,mert anyagilag nem éri majd meg...2-300 acc miatt üzemeltetni:D
 

DeletedUser

Vendég
Hasonló méretű és típusú világot lehet találni, nemzetközi, német és még jó néhány nemzet szerverein. Ott ez a probléma nem áll fenn? Ott nincsenek inaktívak? Ott ugyan ilyen/hasonló feltételek mellett gyorsabban foglalnak a játékosok? Nem hiszem. Az Inno-nak máshol nincs ilyen jellegű problémája? A V2 nem sokkal kisebb, ugyan gyorsabb világ, mégsem hiszem, hogy hamarabb vége lenne, mint a V1-nek.
Ezzel az okosok nem számoltak régen? Nem találtak ki valami képletet a játék sebességére és annak méretére vonatkozóan? :rolleyes: tény hogy bármit csinálnak, még nagyon-nagyon sokáig itt leszünk.
 

DeletedUser

Vendég
ugye az okosok úgy számoltak az elején,hogy limit mentes világ;) v2 más tészta..sokkal hamarabb lenne vége,ha a másik oldal 1klánt alkotna /West/ csak ők nem akarnak,tehát az ellen szétkapása után/frontot már rég feltörték..még a v1-en karcolgatások sincsenek/ önmaguknak fogják lassítani a játékot,mert ők vannak annyira fanatikusak,hogy a végén is eljátszanak 1mással/bár értelmetlen lenne a klánok falvainak kavarodása miatt/..ugye Maala:p ugyebár a limittel eleve lassítva lett


ha tudsz példát,ahol van 135 fő körüli limit és a világ sebessége is hasonló + full világ,akkor mutass és akkor +győztél.
 

DeletedUser1561

Vendég
A nemzetközi részhez: Egy idő után megindul a lavina, valaki törli magát, és mennek utána a többiek is... Akkor újra barbik foglalásából fog állni majd a játék. Ennek ellenére V1 a maga 835 játékosával sehol sincsen a nemzetközi 100-250 fős világaihoz képest.

Türelemjáték ez már, és egy másfajta startégiát igényel, mint az eddig megszokottat. Szóval most sehogy sem lehet új klánba átmenni v1-en? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
sehogy;)

stratégia már rég +van...már a levél olvasása után +született:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor kellett volna ötletelni, amikor a V1 top klánjainak vezetőségét összehívtuk skype-on, és vázoltam a szitut....

Azt sem tudtátok miről beszélek, ha meg mégis, egyetlenegy támogatója sem akadt a kezdeményezésnek, szinte hozzá sem szólt senki a monológomhoz....

1000 módja van a V1 szabályzásának, gyorsításának, mégsem foglalkozik vele senki...
 

DeletedUser

Vendég
Pld.: Holland - 11

Sebesség 1
Egységsebesség módosító 1
Morál aktiválva Igen
Épületrombolás aktiválva Igen
Parancsvisszavonás ideje (mp) 600
Szállítás-visszavonás ideje (mp) 300
Kezdők védelme 5
Lovag aktiválva Igen
Íjászok aktiválva Igen
Aranyérme rendszer Igen
Max. főnemes távolság 77
Klántagok száma 1500

Azt hiszem vehetjük limit nélkülinek :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Vicces. Sok sikert a módszer feltalálásához, amivel a játékosokat minél tovább maradásra bírjátok fogni. Onnantól kezdve már nem nehéz nyerni... Csak elég játékossal kell majd foglaltatni a barbárokat. :)
 
Fent