hibák

DeletedUser

Vendég
utoljára 12 én volt elérhető.
Várnák egy válaszra,olyantól aki képes ezt akár javítani is.
Köszönöm.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Még leírhatom párszor, de a hiba javítása még mindig folyamatban van. A bejelentést megtettük már a központ felé, mást nem tudunk csinálni.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
köszönjük.Eddig azonban nem írtatok le annyit sem,hogy észre vetéttek.
 

DeletedUser

Vendég
Nem működik pár scriptem, pedig kinyomtam a Grafikus csomagot. Pl.: Faluátnevező
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Vannak scriptek, melyekben egy hivatkozás található, hogy a böngésző honnan hívja magát a scriptet. Mivel a szerverről törölve lettek ezek a fájlok, így nem tudja behívni és bár lefut, nem történik meg a script futása.[/COLOR]
 

DeletedUser17281

Vendég
Szal ezért tűntek el fórumról is a scriptek.

Lehet róla valamit tudni mikor várható a helyreállitás?
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Vannak scriptek, melyekben egy hivatkozás található, hogy a böngésző honnan hívja magát a scriptet. Mivel a szerverről törölve lettek ezek a fájlok, így nem tudja behívni és bár lefut, nem történik meg a script futása.[/COLOR]

Miért lettek törölve?
Akkor nem lehet őket használni?
Vagy ha igen hol tudjuk ezt elérni?
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Vannak scriptek, melyekben egy hivatkozás található, hogy a böngésző honnan hívja magát a scriptet. Mivel a szerverről törölve lettek ezek a fájlok, így nem tudja behívni és bár lefut, nem történik meg a script futása.[/COLOR]

köszi
 

DeletedUser

Vendég
Kétszer aktiváltam nyersanyag csomagot de nem történt semmi valaki segítene?
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig várok egy válaszra vagy is várunk a classic 2 ben.

sziasztok csak kérdezem a hibán még mindig dolgoznak?
Mert már elég régen nem működik ez a dolog a Classicon.

Idézet Eredetileg =Karak.= írta Hozzászólás megtekintése
sziasztok napok óta nem működik a statisztikába a nyersí számláló.
Valaki meg tudja mondani miért?És mikor lesz jó?
 

DeletedUser

Vendég
Hello!Valami nincs renben a cserekereskedelemben!Anyagok ajánlatait fogadom el,tőlem levonja az anyagot,de hozzám nem árkezik meg!Hogy lehet ezt kijavítani?..Köszi

Helló!
Nekem csak annyi gondom lenne hogy v20-ba a szilveszteri tűzszünet óta nem ad be minden jelentést ami már egy kicsit idegesít. Nemadta be a nemesvonatnak a jelentésit csak azt hogy elfogaltad a falvat. 3 napja pedig ráment a 4 nemesem egy falura és semmi...Visszajött nyersi nélkül, hűségütés nélkül...és jelentést se adta be (mindtha tűzszünet lett volna). És még azt se adja be hogy Hamarosan le fog járni a nemesi igényed/lejárt a nemesi igényed. Ezek a hibák miatt buktam 5 jó falvat is...:(

Kérlek csináljatok valamit ezzel!

Nickname: HatalomUra
 

DeletedUser14685

Vendég
A belépés sikertelen, a világ jelenleg nem elérhető.
Üdvözöllek =hibrid09=!

Ez mindenkinél így van??
 

DeletedUser9211

Vendég
Sziasztok!
Ha lehet, legyetek szívessek, javítsátok a hibát!
V19 pontkirály díj....
Köszönjük!

CNN - placi ma 09:53 órakor Idézet
Még egy díj, amit a klán megszerezhetett volna, de sajnos a karácsony előtti bug miatt elbuktuk.

Pontkirály (Arany - Szint 4)

Mássz feljebb a ranglistán és érj el 10.000.000 pontot.

Sajnos az elsőként elérőnek járó díjat tévesen egy volt klántársunk kapta, aki időközben abbahagyta a játékot
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! V19-en kezdővédelem ideje alatt van egy bejövö támadásom egy 48 pontos barbár faluból. Csak gondoltam szólok. Erre mi a magyarázat?
U.i.: V25-ön ugyanez van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
az egyik gyakorló küldetés miatt van ez, mivel a feladat, hogy meg kell védeni magadat egy bejövő támadástól. Egyéb esetben a barbár falvakból nem kapsz támadást.[/COLOR]
 
Fent