hibák

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

v27-n a friss jelentések tekercse megjelenik, de a jelentések között nincs meg maga a jelentés. Másnak is van ez?
 

DeletedUser10403

Vendég
Jó néhány hete van nálam ez a hiba, ha (főként a főoldalon, ahol be lehet lépni a különböző világokba), egy linkre kattintok (pl. Fórum), akkor egy üres ablak nyílik meg. Most vettem a fáradságot, és utánanéztem, akkor fordul elő, ha az AdBlock telepítve van, és engedélyezve az oldalon. Ha valakinek hasonló problémája lenne, tiltsa le.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy foglaltam egy falvat, és amikor Áttekintésben az adott falu nevére kattintok, mindig a listán lévő első falu áttekintésébe lép be.
Az adott faluban kiképezni csak és kizárólag tömeges kiképzéssel tudok, épületeket így sajnos egyáltalán nem tudok építeni.
Szerintetek mi lehet a probléma?
(Sütiket, böngészési előzmények stb. ürítve)
 

DeletedUser10403

Vendég
Másnál is van probléma a farmkezelő C gombjával? Not enough units available üzenetet kapom. Akkor írja ki, ha a sokadik C gombot nyomom, és van egy olyan, ahol már nincs elegendő egység. Eddig ezt megoldotta annyival, hogy annyi küldött el, amennyi a faluban van.

(Szerk.: olvastam az angol fórumot, ott is jelezték a problémát)

Megoldás: akik a farmolós scriptet használják (ami eltávolítja a támadott falukat a listából), azok írják be az elejére ezt (közvetlen a javascript: után):

if(typeof Accountmanager !== 'undefined')
Accountmanager.farm.validateUnitsAppearAvailable = function() {};
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A hibát orvosolták, immáron be tudtok lépni.[/COLOR]
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A javaslatoknak van egy külön topic fenntartva, mint ahogy az ehhez hasonló hsz-eknek is.[/COLOR]
 

DeletedUser17710

Vendég
opera 12.17
Mozilla 31.0
Chrome böngészőn valahol a 35.0 utáni vezióval
group-jump.png
(visszaváltás a csoport első falujához) nem működik Dinamikus csoportok nézetben, V25-n néztem meg.
 

DeletedUser10346

Vendég
Üdv!

Olyan hiba jelenik meg minden alkalommal a klánfórum egy topicja megnyitásakor nálam, hogy a hozzászólások ablakai összecsúsznak, egymásba futnak.

Mitől lehet ez a probléma?

Előre is köszi!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Újabb építési feladat hozzáadása az építési sorhoz többletköltésgekkel jár. Biztosan hozzá szeretnéd adni a feladatot?


Egy kis helyesirási hiba :D
 

DeletedUser17975

Vendég
[COLOR="#6363300"]Köszönjük a hiba jelzést! Hamarosan javítjuk![/COLOR]
 

DeletedUser17974

Vendég
Jelentésnél:

Vallás: Csapataidat nem voltak vallásosak. Harci erő: 50%

Mint a felettem lévő, helyesírási hiba.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
nagyabol 5 napja nem mukodnek a szkriptjeim es 800+falunal elege zavaro tenyezo napi 200-300 tamadast kezel kikuldeni es a tobbi feladatot ne is mondjam!

V26,top1 fiok!
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Az olyan scriptek, melyeket külső helyen tárolunk, jelenleg elérhetetlenek, mivel a hostoló szervernél a szolgáltatónak gondjai adódtak. Sajnos azt hogy mikorra tudják helyreállítani a rendszerüket, nem tudom megmondani, így arra sem tudok mit mondani, hogy mikorra fognak újra futni a scriptek.[/COLOR]
 

DeletedUser17261

Vendég
[COLOR="#6363300"]Az olyan scriptek, melyeket külső helyen tárolunk, jelenleg elérhetetlenek, mivel a hostoló szervernél a szolgáltatónak gondjai adódtak. Sajnos azt hogy mikorra tudják helyreállítani a rendszerüket, nem tudom megmondani, így arra sem tudok mit mondani, hogy mikorra fognak újra futni a scriptek.[/COLOR]

Akkor emiatt nem műkődik a tw stats sem?
 
Fent