hibák

DeletedUser9211

Vendég
Köszi, igazatok van; nem tudtam. Csak nézegettem a térképet és feltűnt, eddig nem figyeltem.
Azért jobban tetszene, ha bónusz lenne utána is;végülis az. :):p
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kértük a központtól a helyesbítést.[/COLOR]
 

DeletedUser17017

Vendég
farn-kezelővel történő farmolásnál, a nagy képernyőre állítva (FULL Térkép nézet) az alsó részen a faluinformációt belerakja a falu helyére és így nem lehet a POP-UP menűben az "A" "B" opciót behozni, illetve nem lehet normálisan rákattintani a falura.
Ez a képernyő alján a középső részen fordul elő csak,mivel ott a faluinformációt pont beleteszi az "arcunkba".
Hozzátenném a falu információt olyan hülye helyre teszi mindig hogy zavarja a cselekvést ....

Érdekes hogy ezt eddig még senki nem vette észre.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kérlek küldd be ticketben is, hogy tudjuk továbbítani.[/COLOR]
 

DeletedUser17017

Vendég
Én köszönöm.

Viszont zavar hogy az Áttekintés / Csapatoknál nem a friss számot mutatja az egységeknél.
Be kell lépni a faluba ahhoz hogy frissüljön ez a szám .
Ezellen lehet valamit tenni ? :S

Áttekintés/Csapatok , mutatja példáúl hogy 96 kémem van az adott csoportban az egyik faluban ,ami valójában nem is igaz ,mert ha rányomok a "Parancsok" gombra a kép jobb oldalán, akkor 172 kém az :D
Ha visszatérek az előző áttekintésbe, már a frissült számot mutatja, de CSAK ANNÁL A FALUNÁL ! a többiét is ugyanígy kéne végigzongoráznom hogy frissüljön a kép.
Ez becsapós
 

DeletedUser17017

Vendég
:Đ :Đ :Đ

Hát ez hatalmas !!


Leírom,mert úgysem fogjátok elhinni ! :D

Beállítottam egy nemest az Akadémiába leképezni, igen ám,de az Akadémiát kiverték alóla ..... azaz katákkal lebombázták miközben a nemes képződött

Erre mit látok : A nemes ott áll a Gyülekezőhelyen,mert valahonnan az árnyékvilágból leképződött :D:D
AKADÉMIA NÉLKŰL !!!
Tiszta fantasztikum.
 

DeletedUser17373

Vendég
Szerintem ez nem hiba, legalábbis mindig így történik, rombolták eleget a falucskáimat, és mindig így volt:)
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogyha van elég nyersi és be is vannak állítva rendesen a Csapatoknál a SABLON a Fiókkezelőben akkor miért nem teszi a dolgát ?

Támadó Falukban áll a képzés.

Nem Az lenne a feladata hogy amint van nyersi betegye a seregeket a képzésbe ?!

Nem máma,de már többedjére kell a Tömeges Kiképzést nyomkodnom,mert meghalt a dolog,és mindig újra be kell rakni Őket a Csapatképzésbe a sablonokat hogy elindítsa a futtatást.
Nekem ez volt az utolsó hogy ilyet vettem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem el.
Ha éppen nincs nyersi a faluban,akkor egyszerűen fogja és kiveszi a Csapatképző sablont a faluból :-(
 

DeletedUser17281

Vendég
Szerintem 1 rupót nem ér a fiókkezelő nem hogy +200 pp még, nevetséges.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem 1 rupót nem ér a fiókkezelő nem hogy +200 pp még, nevetséges.

Azért vannak benne jó dolgok :)
Példáúl ha csinálsz Egy FAL + TANYA építő sablont,amelyben a gép csak azokat építgeti :D
Belövöd,és 200 falunál magától húzgálja fel az esetleg letolt FALakat.
 

DeletedUser17017

Vendég
Lenne egy olyan észrevételem, egy bizonyos játékszabály megkerülhető ,szerintem ez bug, de nem merem ide leírni,mivel eddig ezt frankón fel lehetett használni a játékban ,félő hogy a megváltoztatása megkövezéssel járna a játékostársak felől :D
 

DeletedUser17017

Vendég
"Áttekintés visszaállítása" gomb a falu nézet alján nem működik.
Ha ezt az opciót a Beállításokba rakták,akkor miért hagyták ott ,hiszen használhatatlan
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok napok óta nem működik a statisztikába a nyersí számláló.
Valaki meg tudja mondani miért?És mikor lesz jó?
 

DeletedUser17281

Vendég
v19en semmi baja de classicon valóban nem mükszik a cucc.
 
Fent