Harc a Szövetség Ellen

DeletedUser12127

Vendég
Halotti Beszéd :D

Én a fő célomat elértem,mégpedig azt,hogy nemsokára az első volnalban élvezhetitek az ellenség lehelletét :D
És nem is akármilyen ellenfél lesz ez .
Itt van a v7-es VHL Vezére Roki , a v7-es Enigma vezére =Süsü= is, és még sokan mások :D

Nem mondom hogy sok sikert,az én bosszúm beteljesedett, és már lényegtelen hogy elvisztek-e Tőlem falut vagy nem , a játék lassan,de biztosan számotokra véget ér :D
Jön az elkerülhetetlen és elkeserítő halál :D

Becsületről papol az ,aki azt sem tudja mi az :D
Ingyenfalvakból hízlalta fel magát amelyet azoktól kapott meg akiket állandóan szóval bírt.
A becsület az én helyzetemben az,hogy bosszút álltam .
És ezt be is teljesítettem.
Nem akarok a WikinG nevében beszélni, a WikinG szó nem jelenthet más fogalmat ,mint egy elit harci alakulat megvalósulását az összes világon.

Jól beakasztottam Nektek :D:D
Csúsztatásokkal bár,de megvolt.
-SP-t lekötöttük egy MNT-vel amíg átszerveződtünk.
MHC ellen eleve a fellépés körülményei NEM VOLTAK ADOTTAK ,mivel TI kedves Veron voltatok,akik állandóan hátulról rugdostak minket.
Ha jól emlékszem ,a Noobs tagságában is támadtatok...Pontosan ennek köszönhető hogy ide kerűltetek :D
Mergmondtam : hasonlatosak vagytok azokhoz akik a faágon ülve vágják maguk alatt azt :D

Ti akartátok ezt a háborút velünk, hát most megkaptátok.

Nem értem.
Még meg sem köszönitek nekem ? :D

A SZÖVETSÉG ELLENI HARC ITT VÉGET ÉR .
Elpusztítani nem tudtatok, viszont egy kanyarból még jól orrba is vertünk Titeket :D
Ennyi

Elmondok neked egy történetet Darky. A béka és a skorpió történetét.

A skorpió a farkát a feje fölött himbálva, hetykén emelgetve, lement a folyópatra hogy megnézze magát a vízben. Szerette magát nézegetni. Gyakran csinált így. Most azonban meglátott egy másik skorpiót a folyó másik partján, ami ugyanígy peckesen sétált a parton, minden farokhimbálásával azt sugallta annak aki látja, hogy ez a part az övé, mert neki van a környéken a legnagyobb farka.
Látja ezt a skorpiónk, és felhorgad benne a ki ha nem én érzése. Odamegy a békához, és fűzni kezdi, hogy vigye át a másik partra a hátán, mert ő nem tud úszni. A béka persze tiltakozik. Te mindenkit megcsípsz aki az utadba kerül! Ha a hátamra veszlek engem is megmarsz és elpusztulok. Dehogy viszlek én át téged!
A skorpió azonban a fejébe vette hogy átjut és tovább kérlelte a békát. Még azt is megígérte neki, ha átviszi őt, övé lehet az itteni part, neki elég lesz a másik. A béka még mindig nem akart rááállni, nem hitt a skorpiónak. De mikor a skorpió elmondta neki, hogy ő biztosan nem fogja megcsípni a békát, hiszen ha a béka meghal akkor ő aki megcsípte vízbefullad - a béka ráállt a dologra. A hátára engedte a skorpiót és elindultak át a folyón. Úszott a béka tempósan, mígnem a folyó közepénél egy szúrást érzett a hátán. Megkérdezte még utolsó erejével a skorpiót: Miért tetted, hiszen így mindketten el fogunk elpusztulni?
A skorpió válasza így szólt: Hidd el én is sajnálom, de nem bírtam megállni!!!

Darky pontosan ez lett volna az ábra, ha a CNN nem tiltakozik a Noobs-ba való menekülésed és ottani befogadásod ellen.
Még akkor is ez lett volna mint most, ha nem azzal a szándékkal mentél oda esetleg, hogy eláruld azokat akik befogadtak téged. Nem azzal a szándékkal mentél oda, de mégis ezt tetted volna. Azért, mert te ilyen vagy. Nem bírtad volna megállni, hogy ne kavard meg a szart, és téged az nem zavar, hogy rád is fröccsen belőle. A lényeg az, hogy más is kapjon belőle.

Nem bírtad volna megállni, mert Te ugyanaz a farkát a feje fölött himbáló skorpió vagy aki a történetben szerepel. És ahány világ, annyi helyen játszod el a szerepedet. Újabb és újabb hiszékeny békákat keresve magad alá.

A CNN tiltakozása meghiusította azt, hogy a Noobs alád feküdjön. Grimanyóból nem lett béka ezáltal. Te pedig igazi skorpió "gerincességgel" idehívtad a gólyát a folyópartra, hogy bosszuljon meg téged. A gólya meg jön, hisz szereti a békát, de a kicsinyes skorpiót ugyanúgy megveti.
 

DeletedUser4544

Vendég
V15ön ugyanezt játszottad el Darky.
Kerested magad alá a békát elutasított a Frd. Megkerestél minket Spartaiakat mint gólyát, végezzük ki őket. Csak én elutasítottam, mert mi nem összevisszaköltözéssel majd háborúval operálunk, hanem szervezetten a területünket bövítjük méterről méterre. Igaz az Mhcnek nemkellett nagyot ugrania hozzád, nekünk nagyot kellett volna. A másik várható volt hogy így fogsz lelépni V18ról is, mint V15ön. Vered a melled hogy nemgyöztek le, miközben épp ellenkezőleg. Idegileg megtörtél, mert tudtad ha az MHc teljese odaér támadni fognak. Féltél tölük, mint anno tölünk. Ezért gyáva módon inkább kerested a kiskapukat akikre tudsz hivatkozni, hogy ezért és ezért léptél le. Jót mosolyogtam anno valamelyik írásodon, ahol azt taglaltad nemtudod még kinek adod a falvaid, Mhc-s, vagy Babeles barátoknak.....Megsúgom neked a "MHC-s barátaid" max röhögnek rajtad és kihasználnak pár potyafalu reményében. LEnéznek őkis. LEhet jóharcos vagy, de emiatt nemfogsz sose bekerülni egy Top klánba sem. Mert emberileg.... Tipikusan az jut rólad eszembe: Meghalt a tehenem, akkor megkell ölnöm a szomszédét is.
 

DeletedUser

Vendég
A békának nem kérdezősködni kellett volna a történetben az utolsó erejével,hanem jól arcon f@sni a farok nélküli skorpiót!!!
Hogy miért tűnt el a farka???
Lecsípte a gólya röptibe...
 

DeletedUser

Vendég
Menj már Te utolsó Legóharcos , sehol nem értél el semmit, egy teljesen jelentéktelen alakja vagy ennek a világnak amelyet a No1 klán megtisztelt egy hadüzenettel :D
mondjuk én nem értem miért tették,én biztos nem vettelek volna ennyiben sem :D

Még most is kétrét szivatlak titeket ,kiírtam a profilomra hogy GAME OVER és már jönnek is a potyaleső társaitok tisztelt Babylon :D
Sajnos egy falut nem tudnak Tőlem elvenni, de a LEV pontjaimat már jól fellökdösitek :D
Máma mennyi NUKE bukott el a félig üres falvaimon ?
Számoljátok már össze :D

Kösz ! Klassz :D

te tulajdonképpen minek játszol...? elég lenne fórumoznod ;)

Én a játékért játszom :)
És Te vajon miért ?
A győzelemért ?
Egyikünk célja már beteljesedett ,a másiké sosem fog :D

------------------

Arkhimédesz Te nekem ne mondjál meséket ,figyelj, egy olyan klán amely a világ kezdete óta nem tisztel semmiféle területi birtoklást ,beeszi magát minden klán közé és keménykedik, akik az elej e óta ki akartak nyírni minket !
A velük való egyezkedés lett volna egy igazi patkányhoz méltó magatartás, azok ellen akik ellen eddig harcoltunk,most váljunk puszipajtásokká ? Én kész voltam rá,de ŐK ? De Ti ? 150 óráról támadott InvasiOn társad,ellenben az MHC egy támadást nem küldött ránk !!! ,szerinted ??? Szerinted ki az igazi ellenfél, akivel meg lehet egyezni vagy akivel nem ?? Akik örökké csak a falvakat akarják,mert akkora visszapofást kaptak hogy már a puszta önérzetüket súrolta hogy beállunk a Noobs-ba és nem folytathatják tovább az Önnön megalázásukat a csatatéren . Balogh Laja a 3. Napi LEV díját könyvelte el !!

Mit akarsz ezzel a süket mesével ? skorpió és béka ?
Ellenfelek vagyunk egy háborús játékban !
Ébresztő emberke ! :D
Örök ellenfél vagy ,voltál és leszel is, egy arc akit lenézek és aki nélha meg tudja ütni azt a hangot amit még meghallok . A prédikációt tartsd meg magatoknak,ha jól emlékszem a CNN mellé álltatok, ahelyett hogy egy épkézláb szövetséget összehoztatok volna veklünk...persze ilyenkor jön a duma,hogy NEEEEm a DARKYval nem lehet semmit ! Érdekes, aztán a Veron meg a többi jópofa a CNN és a Noobsbüól miért mégis RÁNK számított ? MIndenben ? Beidézzem azokat a leveleket amiket Veron írt ,hogy MI a 6 milliós klán küldjünk az NTN-nek védőket amikor már megvoltatok 55 Milliósak is ?

Bárki bármit is hazudik, ez egy szánalmas és nevetséges dolog, így a végjátékban én végig itt leszek,és élvezve fogom végignézni az agóniátokat ,lehet már a legelején kellett volna ezt meglépnem :D Bár a lényeg ugyanaz, én amit akartam beteljesítettem,és az élmény az örök ! Ilyen jó csapatban nem játszottam egyik világon sem :p

A BénaBercik meg csak köhögjenek és prüszköljenek,elmondanám azt, hogy így a végén amikor sok MHC-ssal beszélgetek, egy TÉNY nyilvánvalóvá vált .: Ők azt a klánt szolgálják ahol állnak,nem pedig a saját zsíros hasukat mint Ti :D:D
---------------

vigyori az első mondatban igazad van :) de utána tiszta hazugság amiket MÁR MEGINT összehordasz
Pontosan ugyanezt játszottam el ,kis különbséggel :)
a v15-ön nem Ti kaptátok a falvaimat hanem az ellenségetek :D

Savanyú a szőlő ?
ne egyél többet mert fosni fogsz :D

Egyébként meg aki nem látja az összefüggéseket a cselekmények indítóokait az nemcsak jó vezér nem lesz ,hanem jó stratéga sem.
Előszőr is csak az ellenséged nézhet le,azokat meg irtani kell. Ezt teszem ? EZT TESZEM ! :D
vigyori te egy looser vagy ,csak még nem tudod . Hány játékost fogsz magad mellé állítani akik ismernek is ? Szerintem sehányat ! :D mindenki utál téged,a v15 idején ahogy itt a fórumon bemutatkoztál mindenki látta hogy egy másokkal hevenkedő kis senki vagy ,akinek a karmája duplazéró :D
Kezdj el egy világot a SAJÁT NEVEDDEL ne ilyen félig kihordott bér-accokba üljél bele,amit a nagy klánok felajánlanak. A saját neveddel indulj el valahol ,én mindig a saját nevemmel indulok, és mindig lesz 10 ember legalább aki velem tart , a barátaim száma pedig egyre nő ! :D
Az ellenségeim száma meg ? Az ellenségeim nincsenek csupán néhány agyhalott,akik minden világon követnek engem mint Fényt az árnyék,és jönnek és jönnek,hogy a Darky így a Darky úgy .
Figyusztok ! Még mindig Rólam beszéltek :D
Ez a nagy különbség....Akiket a táblán nyomnak le. Nyitni kéne egy ilyen témát is, mert asszem Én leszek az egyedűli aki nem lesz ott a sorban :D vigyori jöhet a löncs dumájával hogy így eladtam magam,úgy eladtam magam, a helyzet az hogy én a SAJÁT DÖNTÉSEMBŐL adom át a falvaimat kispajtás ! Szóval ésszel kéne már gondolkodni is,mert amit eddig összebazseváltál attól még egy piaci kofa is megfekszi a gyomrát ,ennyi halandzsát Te JÓÓÓÓ ÉGGG JÁÁÁÁJ :D

egy játékos akit már bemutatott itt az egyik játékosrtársunk,hogyan is játszottál ?
Másokat toltál magad előtt, egy ideig még a LE pontjaid is nullák voltak,és jöttél azzal a kifogással,hogy másokat védsz be ^^ LOL senki sem látott tőled soha egyetlen lándzsást sem !
És Te magyarázol ?
Minek játszod ezt a játékot ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én is a játékért játszom Darky - azért játszom és nem a fórumon karatézom ;)

ez csak igy feltünt nekem.

ha a győzelemért játszanék, akkor se lenne olyan nagy a baj - 67%-ot birtokol a csapatunk az egyik szerveren, innen már elég nehéz lenne elrontani a dolgot. Volt meló vele 2 év alatt, egy alvó móddal nehezített világban, elhiheted. Nem mintha ez olyan különleges dolog lenne - számtalan csapat elérte már ezt az eredményt, ki igy, ki ugy, különböző befektetett munkamennyiséggel.

De egyszer majd te is megtapasztalod talán ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ezek szerint én két dologban is jó vagyok ? :)

Köszönöm szépen a felismerést ! :D:D

Alvó módot ismerem, nem kell bemutatni,hiszen Süsüvel indultam azon amelyiken most vannak a számát már nem tudom megmondani :D

Mojo Jojo te mire lehetsz büszke ? Arra a 3 millió LE pontodra ? nagy teljesítmény valóban ,le a kalappal :)
Egy barbárfoglalótól már szépnek is tűnik :) De egy harcosnak azért még kevéske :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Dark-dark-dark.
Szinte az összes falvad Sharpshooternek adtad. Akivel ekkor már rég megegyeztem erről-arról. Nemhiába maradhatott Top1 játékos V15ös szerveren. Nem Spartaiként! Ebből látszik hogy én ha a szavamat adom, akkor az úgyis van. Egyszóval ha én egyezséget kötök azt betartom. Mégha elfogy az összes ellenfél is. Én mint skorpió, nem martam meg azt a békát akit sharpshooternek hivtak.
Másik jössz megint azzal hogycsak Sparta miatt tudok felmutatni valamit. Te mit is tudsz felmutatni? Kérlek írd már le melyik szerver forumára menjek fel hogy gratuláljak a szerógyözelemhez.
Te feltudsz jönni a V5 és V15höz is.
Hozzáteszem, V8on -Scooby doo- néven Top4 voltam és V10en sokáig Top1. Ja és mégvalami! Soha életbe nem vettem még át fiokot. Csak azzal játszottam amit én magam építettem fel.
Egyszóval köztünk csak annyi a különbség, hogy 3 szerveren voltam Top1(nem 1-2 napig)+2 szervert megnyertem. Te max itt a himbilimbidet csoválgatod, mivel eredményed sosincs. Kezdetekben tolod aktivan, amíg odanem ér a komoly méltó ellenfél és lelépsz mielőtt szétszednének gyáva módon. PErsze te beakarod mesélni azért léptél le, hogy keresztbe tegyél XY klánnak. Ezt bemesélheted a 10-15 éves félprofiknak, de a magamfajta veteránoknak nem.....
Az meg hogy milyen stratégiával játszom akármelyik szerveren én hadd döntsem már el. Szerintem bevált a V15 is. Hisz 4. helyen tudtam zárni a szervert. Te ilyen poziciót, max hirből láttál....
 

DeletedUser4544

Vendég
Egyszóval annak a Sharpshooternek adtad a falvaid, aki a végén jött segíteni több ezer nukekal támadni a titkot. Egyszóval köszönöm Darky hogy hozzásegítettél a gyözelemhez minket, hisz ha nem sharpra hagyod a falvaid, még mindig a titkot ütnénk. Sharpnak hálisten 24 órán belülről kellett ütnie, így letudta ütni a falat közelről meglepetésként, a Spartai 3000-4000nukeok előtt. 3szor kivédték, 4jére már nemsikerült a FRD-nek.
 

DeletedUser12127

Vendég
Arkhimédesz Te nekem ne mondjál meséket ,figyelj, egy olyan klán amely a világ kezdete óta nem tisztel semmiféle területi birtoklást ,beeszi magát minden klán közé és keménykedik, akik az elej e óta ki akartak nyírni minket !
A velük való egyezkedés lett volna egy igazi patkányhoz méltó magatartás, azok ellen akik ellen eddig harcoltunk,most váljunk puszipajtásokká ? Én kész voltam rá,de ŐK ? De Ti ? 150 óráról támadott InvasiOn társad,ellenben az MHC egy támadást nem küldött ránk !!! ,szerinted ??? Szerinted ki az igazi ellenfél, akivel meg lehet egyezni vagy akivel nem ?? Akik örökké csak a falvakat akarják,mert akkora visszapofást kaptak hogy már a puszta önérzetüket súrolta hogy beállunk a Noobs-ba és nem folytathatják tovább az Önnön megalázásukat a csatatéren . Balogh Laja a 3. Napi LEV díját könyvelte el !!

Mit akarsz ezzel a süket mesével ? skorpió és béka ?
Ellenfelek vagyunk egy háborús játékban !
Ébresztő emberke ! :D
Örök ellenfél vagy ,voltál és leszel is, egy arc akit lenézek és aki nélha meg tudja ütni azt a hangot amit még meghallok . A prédikációt tartsd meg magatoknak,ha jól emlékszem a CNN mellé álltatok, ahelyett hogy egy épkézláb szövetséget összehoztatok volna veklünk...persze ilyenkor jön a duma,hogy NEEEEm a DARKYval nem lehet semmit ! Érdekes, aztán a Veron meg a többi jópofa a CNN és a Noobsbüól miért mégis RÁNK számított ? MIndenben ? Beidézzem azokat a leveleket amiket Veron írt ,hogy MI a 6 milliós klán küldjünk az NTN-nek védőket amikor már megvoltatok 55 Milliósak is ?

Bárki bármit is hazudik, ez egy szánalmas és nevetséges dolog, így a végjátékban én végig itt leszek,és élvezve fogom végignézni az agóniátokat ,lehet már a legelején kellett volna ezt meglépnem :D Bár a lényeg ugyanaz, én amit akartam beteljesítettem,és az élmény az örök ! Ilyen jó csapatban nem játszottam egyik világon sem :p

A BénaBercik meg csak köhögjenek és prüszköljenek,elmondanám azt, hogy így a végén amikor sok MHC-ssal beszélgetek, egy TÉNY nyilvánvalóvá vált .: Ők azt a klánt szolgálják ahol állnak,nem pedig a saját zsíros hasukat mint Ti :D:D
---------------

[/SIZE]

Azért az az arc, és a klánja, akit annyira lenézel úgy picsázta ki a V7-ről Dark Lord vezér híres klánját, hogy azt inkább ne emlegesd. :D Te ne emlegesd. (Akik kitartottak a társaid közül a lehetetlen helyzetben is, azok előtt le a kalappal. Te viszont legfeljebb a lelépések bajnokaként jobb lenne ha meghúznád magad)

Kettőnk közül én vagyok aki végignézte az agóniádat. Nem is egyszer. :D Te viszont olyat nem láthattál még tőlünk... :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyszóval annak a Sharpshooternek adtad a falvaid, aki a végén jött segíteni több ezer nukekal támadni a titkot. Egyszóval köszönöm Darky hogy hozzásegítettél a gyözelemhez minket, hisz ha nem sharpra hagyod a falvaid, még mindig a titkot ütnénk. Sharpnak hálisten 24 órán belülről kellett ütnie, így letudta ütni a falat közelről meglepetésként, a Spartai 3000-4000nukeok előtt. 3szor kivédték, 4jére már nemsikerült a FRD-nek.

Lecajom a titkaitokat ,nem tudom és nem is érdekel hogy milyen szemszögből kívánod vizsgálni azt ,amit én jóhaverságból döntöttem :)
sharp ott van velem a 19-esen ,látod ha másból nem ,ebből tanulhatsz is, hog yolykor érdemes a nagyot feláldozni egy vesztes ügyben ,ahhoz hogy új kezdetet tudjál nyitni ott, ahol van remény :):)
 

DeletedUser

Vendég
Micsoda parttalan vita.
A végén pedig mind egyszínüek lesztek s egy klánban egyesültök.
Akkor mindeki boldog lesz :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Micsoda parttalan vita.
A végén pedig mind egyszínüek lesztek s egy klánban egyesültök.
Akkor mindeki boldog lesz :D

Igen. A vita ami önmagáért van. És persze a harc ami a harc kedvéért van. Ahogyan a KH-ban is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A játékban az oszd meg és uralkodj elve "uralkodik" :)

Ezt Arkhimédeszék ültették át a gyakorlatba a 7-en is :D

Most meg mi van ?

Savanyú a szőlő ?
 

DeletedUser

Vendég
:)))

Ne foglalkozz vele Archi...nincs értelme, egy nagy kalap birkaürüléket nem ér ez a hihetetlen kemény csávó, nem is tudom hogyan hasonlithatja magát hozzád, soha a büdös életbe nem fogja azt elérni amit te és ez fáj neki, inkább elpucol minden világról fenetudja milyen paraszt indokokkal...mert tudja hogy nincs esélye mutatni semmit...valami ami nagyon fontos, ő elkopik megint mi pedig maradunk és harcolunk ameddig bírunk, nem kizárt hogy elkopunk de mi harcal fogunk és becsülettel, nem mint egy bolhás kutya mikor a sintér meg akarja etetni!
 
Fent