Harc a Szövetség Ellen

DeletedUser16178

Vendég
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



A v18-on egyértelmű az MHC erőfölénye, amelyet a többi klán egyűttes gyengesége még csak álomból sem hivatott megállítani...

A három klán -nevezzük Őket Szövetségnek - a CNN + Noobs + -SP- egyűttes elhatározásuk, hogy ne legyen a hátukban olyan aki nem az MHC ellen teszi le a voksát...

A WikinG vezéreként és irányítójaként egyedűl az én jogom tudni hogy milyen stratégiát követ e klán.
A honi terjeszkedés minden klán lételeme,és erősödésének alapfeltétele.
A térkép szélére való kiköltözés már inkább másnak hat. Zalán futása talán ?

Amíg minden klán más taktikával "keresi a kenyerét" mi "csupán" szerettünk volna egy egységes tömbbe ÉSSZERŰEN létrehozni az egységünket ,amelyet a NOOBS már a világ indulása elejétől kezdve blokkolt.
Beköltözésekkel, körbetoborozással,zsarolással, fellengzős követelődzésekkel !
Egy szövetségeshez ez nem illő viselkedés és hozzáállás,azért mert Ők 4x nagyobbak voltak Nálunk , ez még nem kéne hogy okot adjon a másik lenézése.De Náluk ilyen korlát már nincs :p
Aztán .
Jött a CNN az életképtelenebb tagjaikkal beköltöztek a falvauink közé és köré...
-SP- már régebb óta felettünk tömörűlt,de hasonló menekülős stratégiájának köszönhetően Ők is ide keveredtek...

Mkor a CNN tagja levélben provokálni kezdett ,lebuzizott, a hölgytársamat le ciccolinázta , le langyizott stb ,és ennek fejében még falut is vett el Tőlünk,betelr a pohár és megmutattuk velünk nem lehet sz*rozni :)
Ezek után persze leveleket kell küldözgetni hogy megtudjuk vajon az illető szomszédja a gép előtt ül-e meg egyéb szabálytalanságok.
Hadd idézzek a trágár levelek sokaságából.

miután kiettem a képemet a profilra :
[SPOIL]
Na ki ? jan 18,2013 13:44
Szia Haver:D

Kérdezd már meg Darkytól hogy mit keres Zámbó Jimy a profilján:))

Fekete Vész jan 18,2013 14:26
Szia!

Nem vagyok postás... :)

Fekete Vész jan 18,2013 14:26
ez ház számot tévesztett

Ezt az üzenetet Fekete Vész továbbította neked.
[/SPOIL]
[SPOIL]
Dark Lord Vezér jan 16,2013 09:12
san-coo egy hete inaktív volt.
Gondolom most nagy hősnek tartod magad játék kezdő.

Na ki ? jan 16,2013 09:23
akarod mondani 3-dik napja:)
A lényeg hogy kiszurtam:)
Herkules:))

Dark Lord Vezér jan 16,2013 09:34
nem 3-dik napja,mert már több mint 5 napja volt sárga....
a bepirosodása csütrötükre várható volt.
szóval az a 399.000 nyersi mindenkinek szemet szúrna aki egy kicsit is aktivizálja magát :D

Nem tudom mit beszéltél meg vele, de ahogy bevédtük eltűnt innen.

Úgyhogy a klánvédelmet vissza is hívtuk,mert inkább olyannál legyen ,aki éjjel is itt van,minthogy egy olyannál aki még nappal sem ^^

a klán szégyene az ilyen .

Na ki ? jan 16,2013 09:35
pont mint te:)))
[/SPOIL]
Supportnál eddig kétszer jelentettem CSAk ÉN,a társaim is biztos párszor hogy a többiek mennyiszer ,azt nem tudom,de egy ilyen alaknak minden bizonnyal a játékban a helye !
Ez kell ide mindenkinek ugye...

A megtorlás ideje eljött,és megtartatték.

Következményei is megvoltak ,mostanára már ismertek. .
Előbb Little John üzengetett hogy így meg úgy ki leszek csinálva ha folytatjuk az ellenük folyó agressziót...

Így a CNN-nek jó ürügyül szolgált hogy egy tagjukat szervezetten leamortizáltuk :)
Elmondásuk szerint (mert minden CNN tag elmondása a klán nevére írható ) Ő volt az egyik "lovag" vagy micsoda.

Szóval CNN-nek ez jó ürügy volt a hadüzenetre.
és mivel egy Náluknál feleakkora klán ellen nem tudnak elég erőteljesen fellépni , köszönhetően a LOW játékszínvonaluknak, meghívták a háborújukba a NOOBS "elit ?" gárdáját , majd nem sokkal később következett a helyzetet mindig is óvatosan mérlegelő -SP- csatlakozása is ....
Az összeütközés annál is inkább elkerülhetetlen volt, mert az =MHC= elől menekülő -SP- és CNN tagok a MI vidékünkön kerestek menedéket a harcok elől, amelyet természetesen a KÖRBETOBORZÁSSAL taktikázó NOOBS is a magáénak mond(hat)

Így most körűlbelű elértük azt a szintet, hogy egy kb. 6x nagyobb ponttömeg ellen csatázunk .

A történelem úgy látszik megismétli magát ugye v7 ? :Đ

Ott sem volt választásunk,és itt sem lesz .

Ahhoz képest hogy második napja tart a hatalmas CNN & -SP- # NOOBS offenzíva , amely eddig közel 1500-2000 bejövőt számlál fakékkal meg mindennel egyűtt , átlag bejövő ' 50/tag ' lehet ... természetesen ez egy átlag számítás.
Természetesen még hátra van a legfontosabb holnapi nap , amikor is sokak sámítása nem fog bekövetkezni ,mert sokan még nem képesek felfogni hogy mit is jelent a Dark Lord védekezési szisztéma illetve taktika a gyakorlatban .
Néhányan a Noobs játékosok közűl már ezt érzékelhették :Đ

Hogy a csaták mértékéről egyeseknek fogalma legyen ,elmondanám,hogy klánunk napi (!) 2 Millió LEV-el gyarapodik .

mivel ez a három klán eldöntötte a v18-as világban való hovatartozásunkat ,így felkerestük (Én és vezértársam) az =MHC= klánt egy szövetségesi ajánlattal a Szövetség ellen.

Természetesen ez nem tartalmazott SEMMIFÉLE segítségkérést és SEMMILYEN elvárást !
Csupán szerettük volna ha morálisan támogatva vagyunk"" mások" által.
Ez hatalmas biztonság érzetet nyújtott volna a WikinG klán minden tagjának..

Az ajánlatot az =MHC= elutasította, lehet pusztán stratégiai okokból , de Roki szerint benne volt a pakliban ,hogy anno a hatalmas KH Celeb Montipapát a Celebnővel párosítottam Kiszel Tündével :Đ :Đ

Az okai és szándékai mindenkinek saját dolga.
Hogy ki hogyan hozza meg a valós vagy vélt sérelem okán döntéseit ez az Ő szuverén joga ,nem vitatom.
Döntésüket tudomásul vettem és pont.
Senki sem akar a "kisebb" barátja lennei.
Mi semmi esetre sem fogunk nyalizni ezután sem senkinek !
Tesszük amihez értünk

Visszatérve a témához .
Harcban mutatkozik meg ki a legény a gáton :)

Az eddigi statisztikánk a hatalmas ponthátrányunk ellenére álomszép !

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: Noobs, CNN, CNN-W, -SP-

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 72
Oldal 2: 26
Különbség: 46

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 528,087
Oldal 2: 188,853
Különbség: 339,234

chart


[/SPOIL]

A diplomáciát ezúttal befagyasszuk,azaz senkivel nem változik meg semmi akivel jelenleg piros a térkép .
A piros szépen piros marad amíg sötétkék nem lesz :Đ

Annál is inkább,mivel már létkérdés számunkra az -SP- kitakarítása a világ keleti féltekéről és visszatessékelésük az MHC mellé, ahol élhetik tovább békés mindennapjaikat .

És ha már a számítások és a kézlegyintve szőtt tervek is kudarcot vallanak Uraim ,akkor majd ne tessen elfeledni eme napokat és lépéseiket ,amellyel az óvatag alkotmányukat akarták ráerőltetni a világra az "Egyűtt az MHC ellen" jelmondat mögé bújtatva.
És ezen dolgokat figyelembe vélve, HOGYHA eljön MAJD az idő,akkor majd így tessen kopogtatni a WikinG ajtaján, ahogy Önöknek kijár .

Térden csúszva

A WikinG egyedűl folytatja tovább gigászi harcát a Szövetség ellen.

[SPOIL]
Vezéri fórum mondta:
Vizuálisan vázolnám fel az általam gyanított ellenünk irányuló hadi lépéseket!
Nem kell megijedni természetesen, de úgy gondolom hogy jobb ha egy csapat a legrosszabbra is fel van készülve!


K_p_000_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
hajrá Darky...szép lassan azért délről bizti jön 1kis támogatás...legalább védő elvonásban:)
 

DeletedUser15803

Vendég
bbbbbbbiiibiibiibii

Érdekes lesz, ha én is bekavarok egy kicsit, csak hogy szokják a dipósok, mi van, ha a fagyi visszany@l. :p
 

DeletedUser

Vendég
Dárki!

A kérdés a következő: Akad e olyan a klánodba aki kitart veled a 19-es szerver indulásáig? Itt nem terem neked babér. Vagy inkább itt se! Az 1-es szerveren már megbuktál, de a 7-en is. Itt is meg fogsz. Wiking?! Cö... :-D
 

DeletedUser

Vendég
Tesa!

Ez nem így müködik:(
Tudom rossz,mikor más klánok átnéznek az emberen és társain.
De azzal nem oldunk meg semmit ebbe a játékban,ha kiadunk magunkból mindent!
A három klánt nem kell bemutatni,maradjunk annyiba,hogy jók,és tiszteljük őket.

Egy a lényeg!
Ne szívből játssz!

Most ezt dobta a gép,hát ez van!
Amiben pedig tudok segítek!
Rendben Tesa?

Roki!
 

DeletedUser

Vendég
Folytasd még, nagyon jól szórakozom :D :D :D

Úgy adod el magatokat, mint valam ártatlan áldozatot, akit minden ok nélkül bántanak :D Rajtatok kívül itt mindenki gonosz, beköltözik a területetekre és aljas módon körbevesz titeket :D Mindenre próbálsz valamilyen bizonyítékot találni, hogy bemutasd milyen aljasul elbántak veletek és ti hősi áldozatként játszotok :D

Téged leginkább az zavar, hogy nem te irányíthatsz, nem tudod kielégíteni a hatalommániádat. A többi klán pedig átnéz rajtad, mert a nevednek köszönhetősen semmilyen hiteled nincsen. Csak ismételni tudom magam, remélem minél hamarabb befejezed itt.
 

DeletedUser16178

Vendég
Lehet hogy majd valamikor befejezem,mintahogy mindent egyszer be kell fejezni az életben ,de addig is gyönyörűségemet lelem abban hogy minél több ellenséget késztetünk e álláspontra :)))

Te is a soron fogsz következni megbukott Skulls pléyer :)
v1-en is mennyire nevetséges klánt csináltatok, mindenki úgy csüngött bala szaván mint kiscsecsemő az anyja cs*csén .
Ilyen gyereklelkűekkel nem lehet semmit és sosem célba juttatni ,nem hiába buktatok meg a v1-en is :p
Javaslom : Gondolkozz többet.

Dárki!

A kérdés a következő: Akad e olyan a klánodba aki kitart veled a 19-es szerver indulásáig? Itt nem terem neked babér. Vagy inkább itt se! Az 1-es szerveren már megbuktál, de a 7-en is. Itt is meg fogsz. Wiking?! Cö... :-D

Engem nem érdekel ez a sok moslék amit itt elhintetek.
A sok acsarkodás helyett beszéljenek a pontok :

Ennyit sikerűlt elérnie a CNN & -SP- & Noobs coprodukciónak egy Náluknál összességében 6x kisebb klán ellen saccra olyan 1500 bejövővel

WikinG cö ugye ? xD

#1:
[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: CNN, CNN-W, -SP-, Noobs

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 9
Oldal 2: 12
Különbség: 3

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 78,578
Oldal 2: 111,757
Különbség: 33,179

chart

[/SPOIL]

#2:
[SPOIL]
Vezéri fórum mondta:
XXX mondta:
Hadüzenetkor az aktuális klán LE pontok!

WikinG

Támadóként...........7.22 milla ------>> helyezés: 23
Védőként...............2.24 milla ------>> helyezés: 48
Összesen...............9.46 milla ------>> helyezés: 31

Gondoltam rögzítem,ha gond töröljétek!

2013.01.18. (hadüzi után 3 nappal)


WikinG

Támadóként...........7.78 milla ------>> helyezés: 23
Védőként...............4.35 milla ------>> helyezés: 37
Összesen...............12.14 milla ------>> helyezés: 29

Gondoltam rögzítem,ha gond töröljétek!


2013.01.20. (hadüzi után 5 nappal)


WikinG

Támadóként...........8.43 milla ------>> helyezés: 22 javulás +1
Védőként...............8.85 milla ------>> helyezés: 25 javulás +12
Összesen...............17.29 milla ------>> helyezés: 24 javulás +5

LeV 5 nap alatt 6 milla +
[/SPOIL]

Ja,és Ti akarjátok megállítani az MHC-t pfffffffffffffff HÁHHÁHÁHÁ

Dárki!

A kérdés a következő: Akad e olyan a klánodba aki kitart veled a 19-es szerver indulásáig? Itt nem terem neked babér. Vagy inkább itt se! Az 1-es szerveren már megbuktál, de a 7-en is. Itt is meg fogsz. Wiking?! Cö... :-D

Téged annyira ismer itt mindenki ,mint amennyit eddig a játékban alkottál :)) Semennyire :Đ:Đ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
WikinG_kl_n_k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



A v18-on egyértelmű az MHC erőfölénye, amelyet a többi klán egyűttes gyengesége még csak álomból sem hivatott megállítani...

A három klán -nevezzük Őket Szövetségnek - a CNN + Noobs + -SP- egyűttes elhatározásuk, hogy ne legyen a hátukban olyan aki nem az MHC ellen teszi le a voksát...

A WikinG vezéreként és irányítójaként egyedűl az én jogom tudni hogy milyen stratégiát követ e klán.
A honi terjeszkedés minden klán lételeme,és erősödésének alapfeltétele.
A térkép szélére való kiköltözés már inkább másnak hat. Zalán futása talán ?

Amíg minden klán más taktikával "keresi a kenyerét" mi "csupán" szerettünk volna egy egységes tömbbe ÉSSZERŰEN létrehozni az egységünket ,amelyet a NOOBS már a világ indulása elejétől kezdve blokkolt.
Beköltözésekkel, körbetoborozással,zsarolással, fellengzős követelődzésekkel !
Egy szövetségeshez ez nem illő viselkedés és hozzáállás,azért mert Ők 4x nagyobbak voltak Nálunk , ez még nem kéne hogy okot adjon a másik lenézése.De Náluk ilyen korlát már nincs :p
Aztán .
Jött a CNN az életképtelenebb tagjaikkal beköltöztek a falvauink közé és köré...
-SP- már régebb óta felettünk tömörűlt,de hasonló menekülős stratégiájának köszönhetően Ők is ide keveredtek...

Mkor a CNN tagja levélben provokálni kezdett ,lebuzizott, a hölgytársamat le ciccolinázta , le langyizott stb ,és ennek fejében még falut is vett el Tőlünk,betelr a pohár és megmutattuk velünk nem lehet sz*rozni :)
Ezek után persze leveleket kell küldözgetni hogy megtudjuk vajon az illető szomszédja a gép előtt ül-e meg egyéb szabálytalanságok.
Hadd idézzek a trágár levelek sokaságából.

miután kiettem a képemet a profilra :
[SPOIL][/SPOIL]
[SPOIL][/SPOIL]
Supportnál eddig kétszer jelentettem CSAk ÉN,a társaim is biztos párszor hogy a többiek mennyiszer ,azt nem tudom,de egy ilyen alaknak minden bizonnyal a játékban a helye !
Ez kell ide mindenkinek ugye...

A megtorlás ideje eljött,és megtartatték.

Következményei is megvoltak ,mostanára már ismertek. .
Előbb Little John üzengetett hogy így meg úgy ki leszek csinálva ha folytatjuk az ellenük folyó agressziót...

Így a CNN-nek jó ürügyül szolgált hogy egy tagjukat szervezetten leamortizáltuk :)
Elmondásuk szerint (mert minden CNN tag elmondása a klán nevére írható ) Ő volt az egyik "lovag" vagy micsoda.

Szóval CNN-nek ez jó ürügy volt a hadüzenetre.
és mivel egy Náluknál feleakkora klán ellen nem tudnak elég erőteljesen fellépni , köszönhetően a LOW játékszínvonaluknak, meghívták a háborújukba a NOOBS "elit ?" gárdáját , majd nem sokkal később következett a helyzetet mindig is óvatosan mérlegelő -SP- csatlakozása is ....
Az összeütközés annál is inkább elkerülhetetlen volt, mert az =MHC= elől menekülő -SP- és CNN tagok a MI vidékünkön kerestek menedéket a harcok elől, amelyet természetesen a KÖRBETOBORZÁSSAL taktikázó NOOBS is a magáénak mond(hat)

Így most körűlbelű elértük azt a szintet, hogy egy kb. 6x nagyobb ponttömeg ellen csatázunk .

A történelem úgy látszik megismétli magát ugye v7 ? :Đ

Ott sem volt választásunk,és itt sem lesz .

Ahhoz képest hogy második napja tart a hatalmas CNN & -SP- # NOOBS offenzíva , amely eddig közel 1500-2000 bejövőt számlál fakékkal meg mindennel egyűtt , átlag bejövő ' 50/tag ' lehet ... természetesen ez egy átlag számítás.
Természetesen még hátra van a legfontosabb holnapi nap , amikor is sokak sámítása nem fog bekövetkezni ,mert sokan még nem képesek felfogni hogy mit is jelent a Dark Lord védekezési szisztéma illetve taktika a gyakorlatban .
Néhányan a Noobs játékosok közűl már ezt érzékelhették :Đ

Hogy a csaták mértékéről egyeseknek fogalma legyen ,elmondanám,hogy klánunk napi (!) 2 Millió LEV-el gyarapodik .

mivel ez a három klán eldöntötte a v18-as világban való hovatartozásunkat ,így felkerestük (Én és vezértársam) az =MHC= klánt egy szövetségesi ajánlattal a Szövetség ellen.

Természetesen ez nem tartalmazott SEMMIFÉLE segítségkérést és SEMMILYEN elvárást !
Csupán szerettük volna ha morálisan támogatva vagyunk"" mások" által.
Ez hatalmas biztonság érzetet nyújtott volna a WikinG klán minden tagjának..

Az ajánlatot az =MHC= elutasította, lehet pusztán stratégiai okokból , de Roki szerint benne volt a pakliban ,hogy anno a hatalmas KH Celeb Montipapát a Celebnővel párosítottam Kiszel Tündével :Đ :Đ

Az okai és szándékai mindenkinek saját dolga.
Hogy ki hogyan hozza meg a valós vagy vélt sérelem okán döntéseit ez az Ő szuverén joga ,nem vitatom.
Döntésüket tudomásul vettem és pont.
Senki sem akar a "kisebb" barátja lennei.
Mi semmi esetre sem fogunk nyalizni ezután sem senkinek !
Tesszük amihez értünk

Visszatérve a témához .
Harcban mutatkozik meg ki a legény a gáton :)

Az eddigi statisztikánk a hatalmas ponthátrányunk ellenére álomszép !

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: Noobs, CNN, CNN-W, -SP-

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 72
Oldal 2: 26
Különbség: 46

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 528,087
Oldal 2: 188,853
Különbség: 339,234

chart


[/SPOIL]

A diplomáciát ezúttal befagyasszuk,azaz senkivel nem változik meg semmi akivel jelenleg piros a térkép .
A piros szépen piros marad amíg sötétkék nem lesz :Đ

Annál is inkább,mivel már létkérdés számunkra az -SP- kitakarítása a világ keleti féltekéről és visszatessékelésük az MHC mellé, ahol élhetik tovább békés mindennapjaikat .

És ha már a számítások és a kézlegyintve szőtt tervek is kudarcot vallanak Uraim ,akkor majd ne tessen elfeledni eme napokat és lépéseiket ,amellyel az óvatag alkotmányukat akarták ráerőltetni a világra az "Egyűtt az MHC ellen" jelmondat mögé bújtatva.
És ezen dolgokat figyelembe vélve, HOGYHA eljön MAJD az idő,akkor majd így tessen kopogtatni a WikinG ajtaján, ahogy Önöknek kijár .

Térden csúszva

A WikinG egyedűl folytatja tovább gigászi harcát a Szövetség ellen.

[SPOIL][/SPOIL]


Tapsot neki, eről könyvet lehetne írni:)
Ki akartok tiltatni? jellemző, ha kemény vagy akkor harcal fizess meg azért hogy megsértettem a lelkedet nem a supportal, ez mind szép csak senki nem veszi be neked... még a support sem a nyafogásaidat, ha máskor teszel ki velem kapcsolatban dolgokat nyugodtan szerepelhet a nevem is.. nem zavar:)
 

DeletedUser

Vendég
Vedd már észre magad, itt az élő példa a leveledben, még az ellenségeinknek sem kelessz:))
 

DeletedUser

Vendég
az egyik legnagyobb okosság, hogy az egereken van már görgető funkció....
 

DeletedUser16178

Vendég
Még kész szerencse hogy feltalálták a spoiler nevű találmányt is ..... :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Folytasd még, nagyon jól szórakozom :D :D :D

Úgy adod el magatokat, mint valam ártatlan áldozatot, akit minden ok nélkül bántanak :D Rajtatok kívül itt mindenki gonosz, beköltözik a területetekre és aljas módon körbevesz titeket :D Mindenre próbálsz valamilyen bizonyítékot találni, hogy bemutasd milyen aljasul elbántak veletek és ti hősi áldozatként játszotok :D

Téged leginkább az zavar, hogy nem te irányíthatsz, nem tudod kielégíteni a hatalommániádat. A többi klán pedig átnéz rajtad, mert a nevednek köszönhetősen semmilyen hiteled nincsen. Csak ismételni tudom magam, remélem minél hamarabb befejezed itt.

Nem erről van szó,hallottál engem valaha is panaszkodni ,hogy Jujj megtámadtak ? :)
Csupán felhívtam a többi klán figyelmét is hogy mire számíthatnak amíg a trió itt tartózkodik köreinkben.... :)
Csak nem baj ?
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, nekem Darky jelenti Herkulest..de neki felesége kizárt hogy lenne:))
 

DeletedUser

Vendég
Na te meg ki vagy?
Darky eggyik vérebe:))...sajnállak...rossz sors vár reád is :D
 

DeletedUser16389

Vendég
Na te meg ki vagy?
Darky eggyik vérebe:))...sajnállak...rossz sors vár reád is :D

Lehet, de te ezt sosem fogod megtudni. :) Még nincs szükségem sajnálkozóra (majd szólok ha kellesz:)).
Honnan tudod milyen sors vár rám? Tán csak nem vagy látnok? :eek: :confused:
Ha igen akkor lehet már tudsz a klánod és szövetségesei bukásáról. :cool: :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Respect ! :))

Na te meg ki vagy?
Darky eggyik vérebe:))...sajnállak...rossz sors vár reád is :D

Húha
Az a klán már okkult jövendőmondókat is alkalmaz ? :Đ:Đ:Đ
Ki gondolná hogy a nyugdíj meg a segíly mi mindenre elég ? xP
 
Fent