Harc a Szövetség Ellen

DeletedUser16389

Vendég
Dárki!

A kérdés a következő: Akad e olyan a klánodba aki kitart veled a 19-es szerver indulásáig? Itt nem terem neked babér. Vagy inkább itt se! Az 1-es szerveren már megbuktál, de a 7-en is. Itt is meg fogsz. Wiking?! Cö... :-D

Inkább menj és fejleszd a faludat mert ha itt vesztegeted az idődet sosem éred utól Dárkit. :) :p
 

DeletedUser

Vendég
Hát szia!:) Téged is látni itt Édes?:)

Szia! :p
Hogy-hogy nem játszol a V18-on, hidd el helyed lenne itt, elférnél. A Noobsnál van felvétel, s a képességeid szerint a klánvezérséghez még ajánló levelet is adok. Komolyan mondom. ;)
Azt hittem vagy szétverem a monitort vagy megeszem az egeret amikor felültettél a v16-on. Egyik sem történt meg, de köptem akkorát, de akkorát...

Fedje, homály a dolgot, az idő sok nyitott mondat végére írásjelet tesz.

Azért a V18-as klánok dipózós vezéreinek, illene valamit figyelembe venni.
Egy diplomata nem hazudik! Nem hazudhat. Intelligenciája magasan a többiek felé helyezi, s ennek segítségével kíván boldogulni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia! :p
Hogy-hogy nem játszol a V18-on, hidd el helyed lenne itt, elférnél. A Noobsnál van felvétel, s a képességeid szerint a klánvezérséghez még ajánló levelet is adok. Komolyan mondom. ;)
Azt hittem vagy szétverem a monitort vagy megeszem az egeret amikor felültettél a v16-on. Egyik sem történt meg, de köptem akkorát, de akkorát...

Fedje, homály a dolgot, az idő sok nyitott mondat végére írásjelet tesz.

Azért a V18-as klánok dipózós vezéreinek, illene valamit figyelembe venni.
Egy diplomata nem hazudik! Nem hazudhat. Intelligenciája magasan a többiek felé helyezi, s ennek segítségével kíván boldogulni.

Először is T.J.!

Úrinő nem köpköd!

Másodszor...

deadly shadow-t akkor se venném fel , hogyha rajta múlna a szerver sorsa :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez v18 nem v8 :)
Ne itt áradozzatok arról ami rég volt plz :)
 

DeletedUser

Vendég
Az emberek másként vélekednek mint Ti.

Először is T.J: Te anno félre érettél engem, de ezt neked hiába is mondtam. Aztán pedig kiröhögtetted magad a körbeküldött leveleddel. 72-en voltunk, 72X kaptam meg azt, hogy nézzem meg, ki ez, mert zaklatja őket egy ilyen levél....
1, nem rájuk tartozik
2, szerintük nem neked volt igazad

Erre tehát azt mondom, akkor köpködj (ha egy királylány tehet ilyet), ha van rá ésszerű magyarázat, miért teszed.

Theo:
Én sem felejtek...anno... V8...indokolatlan kidobások, átverések. Amikor anno a leveled körbetoltam az INSO-s barátaim között, nem mind neked adott igazat. Kb a szomszédaim 80%-a mellettem állt (többi Inaktív) és nem is támadott, amíg TheodoriKA rámuszított 3 játékost, de sajnos a kicsi szivem és csatlósai is felmorzsolódtak... INSO-s ütötte az INSO-st. Sok INSO-s védő ért be anno hozzám a szomszédból. Szóval ne gondold, hogy csak neked vannak kapcsolataid.

Ne gondolja senki magát istennek és addig ne szájaljon és vamzerkodjon senki, amíg nem ismerni egyes dolgok hátterét.

Tisztelettel:
Shadow

V8-on az inaktivakat selejteztük akkor, Téged nem lehetett elérni nem voltál hajlandó levelekre válaszolni viszont az ellen befoglalt a falvaidba a kéktengerbe. Te meg ezt hagytad... nos mi nem hagytuk. Kiszedtünk Téged meg azt aki akadályozta a további előmenetelt.

Ennyi volt a történés. De ezek szerint nem volt elég "kapcsolatod" hozzá, hogy ne tudjunk kiszedni hiszen már nem vagy ott... :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, hogy így megnevetettél. xD Már rég szórakoztam ilyen jót. :)
Azt hittem eltévedtél, hogy nem jelentkezel. :D Ilyen "piszkos" a fantáziád? ccc...na ilyet xDDD

Nekem a "görög isten"-es szöveg tetszett a legjobban az nagyon LOL :D:D:D
 

DeletedUser16389

Vendég
Ennyitől kinevetted magad? Régen szórakoztál ilyen jót? Ember, élsz te közösségi életet?

Ha ennyitől szétnevetted magad, mi lenne veled egy Chaplin filmen? Hogy más komikus filmeket ne is említsek.:)

Ne legyél már ilyen okos, valaki még azt fogja hinni, hogy túl intelligens vagy. :eek: ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, én is kiszedettelek volna a V8-on hasonló szituban. Griman yo nem ad hülyeséget parancsba, nem hiszem, hogy a játéktudásába beleköthetnénk. Na jó, én megtehetem, de te nem. :p
Szóval, ha azt kérte, hogy védőkre gyúrj, gondolom alapot adtál rá, hogy beleszólhassanak a stratégiádba. Olyankor kezd fontos lenni a játék amikor már nem sok lehetőséged van rá.

Azt amit vezérként műveltél, azon csak broly tett túl.
Ő kerek perec megfenyegetett itt, hogy vagy kötök vele szövit, vagy szalad gagához. Nevettem, erre már montihoz akart szaladni. Muszáj volt megállítani, mert körbeszaladta volna a világot is, azt hitte futóverseny. Annyi a rossz benne csak, hogy igaz.

Veled úgy álltam le tárgyalni, hogy érett, értelmes, egészséges játéktudással bíró játékosnak gondoltalak, nem tudtam, hogy csak egy bohóckodó suhanc vezeti a klánt. Hadban álltunk, mert megfenyegettek, hogy ha nem lépsz ellenünk hadba, akkor hamm bekapják a klánod, ha jól emlékszem akkor még dobogón voltatok.
Nem pontosan idézem, s lehet a sorrend sem ez volt:
reggel hétkor olvadni akartatok(megijedtem rendesen bevallom), ez volt az első már emlékszem. Egy óra múlva szövetséget kértél, majd 5 percre rá beléptél ellenünk egy újabb háborúba. Sajnos a nap még csak éppen elkezdődött, így valami hihetetlen történet bontakozott ki, és volt, hogy kiakartál maradni a háborúból, meg kellett kérdezned a többieket(még jó, hogy eszedbe jutott időben;)). A nap végére még azt is megbántam, hogy aznap felkeltem.

Egyébként nem te vagy a hibás a történtekért. Én voltam az idióta, mert nem jöttem rá, hogy a szomszéd konti top klán vezére egy kisgyerek. Neked sem lehetett az a nap könnyű, de én már szégyelltem magam nagyon mary63y-ék előtt.
 

DeletedUser16389

Vendég
Nem Drágám. Remélem még nem felejtettél el.:) Az együtt töltött szép idők... amiről a párod.... hagyjuk jó?:) A lényeg, hogy nem dőlök be olcsó kis trükkjeidnek többször.:) Akkor is kár volt.

Szóval neked dark joker (fúúú, de félek...hahaha) szóval attól, hogy szellemileg nem vagy a toppon és nem tudod ki az a Chaplin, attól a fórumozók még tudhatják.

Ellenben nem szeretem azokat, akik unintellingenciájukkal a fórumot koptatják.:)

Úgygondolom teljesen félreértettél, de lényegtelen. :) Ki is lenne Chaplin? Világosíts már fel, hogy én is tudjam. ;)

De mégis itt vagy. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nos, Üdvözlöm a nagyérdeműt!

Megy a száj karate itt mértéktelenül és már indul a világok keveredése, bár úgy gondolom semmi köze nincs a v18as WikinG klánhoz pl. az „INSO” klánnak – így megkérném az ezen irányba eltolódó fórumfirkászokat, hogy találják már meg az „INSO”hoz kapcsolódó világ fórumtémáját és ott folytassák egymás burkolt/burkolatlan lejáratását! Köszönöm! :)


Kedves Veron. illetve Deadly shadow fórumtársunk megkérném, hogy fejezze be társaim magánéletének „támadását”, hamis dilemmákkal való lejáratását!
Úgy gondolom, hogy ez a magatartás Nem megfelelő egy játékhoz s főleg nem a Magyar Klánháború játékosaihoz … Nyugodtan szóljatok, ha ezt TI másként gondoljátok … bár eléggé szomorú lenne!
 

DeletedUser

Vendég
Nem Drágám. Remélem még nem felejtettél el.:) Az együtt töltött szép idők... amiről a párod.... hagyjuk jó?:) A lényeg, hogy nem dőlök be olcsó kis trükkjeidnek többször.:) Akkor is kár volt.

Szóval neked dark joker (fúúú, de félek...hahaha) szóval attól, hogy szellemileg nem vagy a toppon és nem tudod ki az a Chaplin, attól a fórumozók még tudhatják.

Ellenben nem szeretem azokat, akik unintellingenciájukkal a fórumot koptatják.:)

Ebben az esetben kérlek, hagyd el a fórumot, mert az addigi bejegyzéseid alapján nem idevaló vagy! :)
 

DeletedUser12554

Vendég
Nos, Üdvözlöm a nagyérdeműt!

Megy a száj karate itt mértéktelenül és már indul a világok keveredése, bár úgy gondolom semmi köze nincs a v18as WikinG klánhoz pl. az „INSO” klánnak – így megkérném az ezen irányba eltolódó fórumfirkászokat, hogy találják már meg az „INSO”hoz kapcsolódó világ fórumtémáját és ott folytassák egymás burkolt/burkolatlan lejáratását! Köszönöm! :)


Kedves Veron. illetve Deadly shadow fórumtársunk megkérném, hogy fejezze be társaim magánéletének „támadását”, hamis dilemmákkal való lejáratását!
Úgy gondolom, hogy ez a magatartás Nem megfelelő egy játékhoz s főleg nem a Magyar Klánháború játékosaihoz … Nyugodtan szóljatok, ha ezt TI másként gondoljátok … bár eléggé szomorú lenne!

Én jelentem alásan mostmár privátban intézem.:)

Anno nem én kezdtem a másik szívatását. Én csak törlesztek.
 

DeletedUser

Vendég
El tudtad olvasni? Ezek szerint mégsem vagy olyan szellemileg alultáplált. Ennek örülök. Nem okozott nehézséget? Nem fogom elhagyni a fórumot. Van aki miatt itt kelle maradnom.:)

Szerintem nem soknak hiányoznál :) szóval nyugodtan menj és oszd az észt máshol :)
 

DeletedUser

Vendég
El tudtad olvasni? Ezek szerint mégsem vagy olyan szellemileg alultáplált. Ennek örülök. Nem okozott nehézséget? Nem fogom elhagyni a fórumot. Van aki miatt itt kelle maradnom.:)

Jómagam is csodálkoztam, hogy rávetemedtem az irományod elolvasására... :)
Bizonyára nincs ki mind a négy kerekem, hogy leállok veled vitatkozni, mert ez nem az én stílusom … ugyanakkor mégis kötelességemnek érzem megvédeni társaim a támadásaiddal szemben, amiről megjegyzek elég aljas dolog még tőled is!
 

DeletedUser

Vendég
Jómagam is csodálkoztam, hogy rávetemedtem az irományod elolvasására... :)
Bizonyára nincs ki mind a négy kerekem, hogy leállok veled vitatkozni, mert ez nem az én stílusom … ugyanakkor mégis kötelességemnek érzem megvédeni társaim a támadásaiddal szemben, amiről megjegyzek elég aljas dolog még tőled is!

Black :) ne ereszkedj le a szintjére ...
Én sem reagálok rá . Miért? Mert azért írja hogy idegesítsen minket :) de engem abszolút hidegen hagy :) és Jokert is :)

Na de a CNN -klán hol van? Használják a külsőt ?
 

DeletedUser

Vendég
...blablabla...társak....védelem...

A WikinG védekezik no támadás. Ismerem őket...Kuber is.:)

Isten bocsássa meg nekünk, hogy van olyan csapat még amely kiáll egymásért és nem támadja aljas módon hátba a másikat ... Tudom, neked ez új és nem volt részed még egy ilyen társaságban játszani ... Bár a megnyilvánulásaid alapján el tudom képzelni hogy miért ... :))

Én itt el is búcsúznék tőled és a veled való „eszmefuttatásunktól"(?!), várjunk csak, ezt nem nevezném eszmefuttatásnak – eszmefuttatásai Firkának vannak, neked csupán aljas támadásaid … :)

További Kellemes Estét Kívánok neked! :)

Maradok tisztelettel (Míg van egy csepp is az írásaidban),
Black Duke
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem Drágám. Remélem még nem felejtettél el.:) Az együtt töltött szép idők... amiről a párod.... hagyjuk jó?:) A lényeg, hogy nem dőlök be olcsó kis trükkjeidnek többször.:) Akkor is kár volt.

Szóval neked dark joker (fúúú, de félek...hahaha) szóval attól, hogy szellemileg nem vagy a toppon és nem tudod ki az a Chaplin, attól a fórumozók még tudhatják.

Ellenben nem szeretem azokat, akik unintellingenciájukkal a fórumot koptatják.:)

Ennyire ne utáld magadat :)))
 
Fent