Harc a Szövetség Ellen

DeletedUser16178

Vendég
Megkérném a tisztelt moderátorokat hogy e két személyt deadly shadow-t és Veron-t a trágárság és ocsmánykodásuk miatti fórumszétzilálást állítsák meg ,vagy tegyék egy kicsi hűvősebb éghajlatra Őket .
Úgy látszik a gyenge napfény is megárthat :))

Köszönöm !
 

DeletedUser16243

Vendég
Egyenlőre azt köszönném meg, ha a beszélgetés normál hangvételben folytatódna.
 

DeletedUser10217

Vendég
Enyje barátocskám. Ez itt a külső fórum, nem ovi.:) Mi ebben az okosság? Az, hogy ősi dolgokat írok le? Mint Chaplin? A fiatalabb generáció nem nézhet ilyet?

Pedig óvóbácsit nagyon szeretsz játszani a klánjaidban. Hallom Go CoL a v19-re? Hány vezérkéd lesz a noob rétegből? 5? 6?
Vagy a veled tartó 30 szerencsétlenből 10?
A többi jó lesz Habiszti-Guszi alvezérnek... :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Fiatalok,

Nem szeretnék büntetni, törölni, ezért arra kérek mindenkit, hogy térjen vissza a normális, emberi hangnemhez.

Köszönöm.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser16178

Vendég
HÁHÁHÁ !

Hát ez hatalmas Veron. hogy megint mekkorát taknyoltál el ! :Đ
Ráment legalább mindened ? :D
Vajon miért látom úgy hogy ahová csak támadsz ott elsőként védekezik mindenki ellened, nyilván a hatalmas népszerűséged miatt ! :D:D:D

utolsója:
[SPOIL]
d9f0180a3a.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:)

3 Nuke le vitte a falat 4-esre még egy ki vitte volna:) nekem ez volt a dolgom takaritgatni, amig ezek mentek távolra, közelről hoztam egy falut, ezt miért nem mondod?:D
 

DeletedUser

Vendég
Akkor részletesebb leszek ,mert eddig csak poénkodtam :)

1.játéktudásban az biztos hogy már nagyobb vagyok,hiszen a minap bizonyította fel hogy nem sokat konyít a játékhoz és nem tudja miért vannak a kémek ^^
Tehát ez itt egy egyes. Ülj le fiam.
A faluszámról nem is szólva...Nem tudom mikor kezdte de eddig jutott el, azt is két inaktívnak köszönhetően akik abbahagyták és elárulták a klánt ahol eddig voltak...a falvaikat átadták Veronnak aki minden küzdelem nélkül bemenetelt a kiürített falukba...
Ja ,és a klánja által van még mindig bevédve pár helyen,tehát annyi sincs benne hogy a drága védőket a klántársaknak visszaküldje. Minek is ? Hadd bukja el más a falvait.

2. Normálisságban ,dehát ez alap. Velem el lehet beszélgetni normálisan sokmindenről . Aki velem kapcsolatba lépett az szinte mind azt mondta hogy közvetlen ,jó partner vagyok a társalgásban ....Amire Veron azért nem lesz jó partner mert hiányzik belőle az alap embertársi tisztelet, így buzizza ,pi**ázza le azokat akikkel beszél éspedig szinte kivétel nélkül.
EMBEREK ! VAN OLYAN VALAKI AKIVEL NORMÁLISAN BESZÉLGETETT ?

3. Alamusziság, alattomosság.
Akit támadok, akkor tudom hogy kockáztatok,hiszen minden támadás kockázat. De Veronnál nem,. Ő TÁMADÁS ELŐTT ÉS KÖZBEN LEVELET ÍR AZ ILLETŐNEK HOGY MEGTUDJA VAJON A GÉP ELŐTT ÜL E ! Én már a végén direktbe nem bontottam fel a leveleit, pl.: Méliánál is, hadd reménykedjen és erre ráment a napja hogy a szerencsétlen támadásához sok reményt fűzött XDDD
40.000 védő várta a 2 nukéját és nemesvonatát...no comment

4.A gyűlölködés.
Csak a Jóisten tudja már hogy hányszor szedek le a tiltómról, olyanokat akik elküldenek,elhajtanak a sunyiba, de nem . NÁLA NEM ! ŐT NEM ! Egyszerűen ha egy jót akarsz játszani akkor ezt az embert alapból le kell tiltanod,máskülönben elszarja a jó kedvedet, a hangulatodat .
Példa : Brutálmuter-t helyettesítettem egyszer egy -SP- offenzíva idején,és védegettem amit lehetett. Erre látom,hogy az alamuszi kisbarátunk (aki egyébként Brutálmuter jó barátjának mondta magát ) megindít egy alig rejtett nemesvonatot a gyengének hitt falujába, a kísérettel.. Jött is a levél azonnal ....mint egy hadd ne mondjam micsoda, úgy játszik. Megvártam hogy leteljen az 5 perc,nehogy vissza tudja a karavánt :D hívni ,és ekkor felbontottam a levelét :D
Élvezetes beszélgetésbe kezdtünk, és meg is jegyezte milyen jófej emberke vagyok (nem vicc!) miután megmondtam neki,hogy valójában ki vagyok, visszavont mindent ,és elkezdte a szokásos trágárságot.

Nos egy ilyen ember Veron.
Akinek ez kell az játszon sokat mellette....én nem kérek belőle tehát tiltom továbbra is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16149

Vendég
Szerintem át lehetne nevezni a topicot : Harc a Szövetségben - re :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg mutatni kéne egy olyan statisztikát amikben az általad kipucolt és ép nemesezés alatt álló ingyenfalvainkat éppen kimentjük előled :p

Mert valahogy ilyet nem találok a jelentések között :D:D:D

elnyomtál két fakét és két nukét pár falura és még Neked áll feljebb hogy "mit képzelnek ezek"
Hát mit képzelünk ?
Én speciel élvezem hogy itt a tavasz :D
 

DeletedUser16149

Vendég
Szerintem meg mutatni kéne egy olyan statisztikát amikben az általad kipucolt és ép nemesezés alatt álló ingyenfalvainkat éppen kimentjük előled :p

Mert valahogy ilyet nem találok a jelentések között :D:D:D

elnyomtál két fakét és két nukét pár falura és még Neked áll feljebb hogy "mit képzelnek ezek"
Hát mit képzelünk ?
Én speciel élvezem hogy itt a tavasz :D

Ha Balogh-ra gondolsz akkor sok fake ment :D es két falujara 6-6 nuke + nemesvonat.
Ha pedig arra gondolsz amikor téged támadtalak akkor elnyomtam rád egy pár faket vagy
nuket. Utána a nagy vezér vissza támadott, és még egy levéllel is megtisztelt amiben az állt, hogy jön felem 20 támadás közé beszúrva egy pár nuke... máig is várom azokat a nukekat :D valahogy nem értek el hozzám...
 

DeletedUser12127

Vendég
Rég volt már itt bejegyzés, hol tart a harc a szövetséggel most?
 

DeletedUser

Vendég
semleges.

És ez szerintem mindkettőnknek (mindhármunknak ) így lesz a legjobb :)
Így legalább nem a WikinG mellé kell tolni a tömeg védőt :p

Bár lehet hogy Nektek nem Árkh :D
ki tudja

Tiszta lappal nyitottunk mindenki felé ,akik a múltban ellenségeink voltak.
A WikinG most ahhoz hasonlatos igazából mint egy jégkorong :D
Aki egy hadüzenettel meg akarná ajándékozni,az számítson arra hogy ezzel egyűtt át fogja passzintani a másik oldalra ,ezáltal bizton a másik fél fog profitálni belőle :D

Csak okosan srácok ! :D

Ha Balogh-ra gondolsz akkor sok fake ment :D es két falujara 6-6 nuke + nemesvonat.
Ha pedig arra gondolsz amikor téged támadtalak akkor elnyomtam rád egy pár faket vagy
nuket. Utána a nagy vezér vissza támadott, és még egy levéllel is megtisztelt amiben az állt, hogy jön felem 20 támadás közé beszúrva egy pár nuke... máig is várom azokat a nukekat :D valahogy nem értek el hozzám...

Hehe :D
Az ellenfelet ugratni kell ezt nem tanultad ?
Balogh már a 3. napi LEV díját könyveli el, amúgy tényleg jó sok fake kellett ahhoz O-o
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Veron elbúcsúzik :D

Veron. ápr 15,2013 23:49
Minden esetre erre csak egyet tudok mondani, sem te sem a klánod sehol sem vagytok/lesztek mi pedig vagyunk és még leszÜnk is, ahogy melegedett a talaj elpucoltál, bebizonyitottad hogy milyen ember vagy, a saját embereiddel is kitoltál, nem mindenkit vesz be az MHC...aki kimarad azokat letolyod? jellemző...a nagy vezér:) jobb vagyok nálad..a saját 2 kezeddel mutattad meg a világnak:) azt hiszed ártottál nekem? nagyot tévedsz, pont hogy kezdtem unni, hoztál bele egy kis izgalmat:) alattam vagy és leszel mindig, egyszer támadtatok meg és elég is volt, a tagjaid nekem adták a falvaikat sorra, piszokul kedvelhettek téged..és valami ami nagyon fontos, nem tudol semmit felmutatni hogy elértél volna a V18-n de valójában sehol sem...neked csak a szád nagy de tehetség nem sok van becsÜlet meg pláne..:) Megadtad magadat mint egy kutya az MHC-nak, elhagytad az embereidet, a nyakukra hoztad az ellenfeleket...mert dudtad ha maradsz elbuksz és evel folt esett volna az egódon, harcban elesni sokkal becsÜletesebb mint elrohanni előle!
Csak még valami:)
[player]Zolesz40[/player] társad igazmondása: "Jobb a tűzben égni, mint ázni a húgyban!:-D"

ég veled, minden jót:)



Halotti Beszéd :D

Én a fő célomat elértem,mégpedig azt,hogy nemsokára az első volnalban élvezhetitek az ellenség lehelletét :D
És nem is akármilyen ellenfél lesz ez .
Itt van a v7-es VHL Vezére Roki , a v7-es Enigma vezére =Süsü= is, és még sokan mások :D

Nem mondom hogy sok sikert,az én bosszúm beteljesedett, és már lényegtelen hogy elvisztek-e Tőlem falut vagy nem , a játék lassan,de biztosan számotokra véget ér :D
Jön az elkerülhetetlen és elkeserítő halál :D

Becsületről papol az ,aki azt sem tudja mi az :D
Ingyenfalvakból hízlalta fel magát amelyet azoktól kapott meg akiket állandóan szóval bírt.
A becsület az én helyzetemben az,hogy bosszút álltam .
És ezt be is teljesítettem.
Nem akarok a WikinG nevében beszélni, a WikinG szó nem jelenthet más fogalmat ,mint egy elit harci alakulat megvalósulását az összes világon.

Jól beakasztottam Nektek :D:D
Csúsztatásokkal bár,de megvolt.
-SP-t lekötöttük egy MNT-vel amíg átszerveződtünk.
MHC ellen eleve a fellépés körülményei NEM VOLTAK ADOTTAK ,mivel TI kedves Veron voltatok,akik állandóan hátulról rugdostak minket.
Ha jól emlékszem ,a Noobs tagságában is támadtatok...Pontosan ennek köszönhető hogy ide kerűltetek :D
Mergmondtam : hasonlatosak vagytok azokhoz akik a faágon ülve vágják maguk alatt azt :D

Ti akartátok ezt a háborút velünk, hát most megkaptátok.

Nem értem.
Még meg sem köszönitek nekem ? :D

A SZÖVETSÉG ELLENI HARC ITT VÉGET ÉR .
Elpusztítani nem tudtatok, viszont egy kanyarból még jól orrba is vertünk Titeket :D
Ennyi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent