GMF

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Figyelj sajnos én sem látok jövőbe nem tudhatom mit hoz a jövő de a tudósok is megállapították 99% pontossággal hogy v41-et az ASG bebukta/bebukja :D de kérdésedre válaszolva igen akkor is így lesz :p
 

DeletedUser8473

Vendég
Te Ildi... Én nem fogok veled vitába szállni... mert egyszerűen nem vagy azon az értelmi szinten, hogy megértsd, hogy talán...véletlenül, de még is csak benned van a hiba!
Mond nem furcsállod egy kicsikét sem, hogy minden egyes klánból kitesznek? Hogy sehol nem állod meg a helyed? Biztosan azért mert ahol eddig voltál azoknak te nem felelsz meg. Vagy is Ők nem felelnek meg neked, mert amikor elkotródsz az adott klánból mindig viharosan teszed és ide kijössz a külsőre szórni az igét. Amivel talán még nem is lenne baj, de te tudod mit csinálsz? Már bocsánat a kifejezésért de folyamatosan oda szarsz ahol korábban ettél!! Olvasom a külsőt rendszeresen és tudod mások is! Amit te itt művelsz az egyszerűen a logikátlanság ne-továbbja! Engem sokan nem kedvelnek itt, de azt bárki megmondja hogy Dongábor nem beszél félelemmel, és főleg nem a =GMF=-ről!!! Maximum tisztelettel, de ezt a szót te csak mint betűhalmazt ismered, a jelentését nem! Megkérnélek, hogy a továbbiakban ne emlegesd a nevem, mert Én sem teszem a tiéddel! Csak hogy tudd őszintén bánom hogy adtam esélyt az ASG-ben neked!

Te jó ég,hogy nem szakadt rád mikor írtad ezeket a szavakat.én léptem ki és nem ki dobtál te vagy a másik klán,le írtam már egyedül a S klán szívatott meg itt és dobot ki.Nem én nem kelletem neked,te nem kelletél nekem.
és oda szartam ahonnét ettem.???Te nem vagy tisztába a fogalmakkal,én a te klánodnak csak adtam és nem kapotam semmit.ja 30 pp adtál amit vissza is küldtem.Mert te így fizeted ki a segítségem és én ebből nem kértem.
és igen is olyan szinten fostál,hogy azt el se lehet mondani mikor a GMF megjelent.
semmiféle tisztelet nem volt ott csak iszonyatos félelem.
És gondolkozz el azon amit akkor neked mondogattam .igazam volt és ennyi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8473

Vendég
Még egy gondolat a viharosan távozásról.
Én mikor ki léptem a ASG ből el se köszöntem fórumon sem,tehát szép csendben léptem ki.Te Gábor nem voltál képes el fogadni azt,hogy szépen ki léptem és folyamatosan írogattál a fórumotokra rólam,meg itt a külsőn is utaltál a magán életemre.Ezek után csak nem hagytam magam már.:D
 

DeletedUser18964

Vendég
Te Ildi... Én nem fogok veled vitába szállni... mert egyszerűen nem vagy azon az értelmi szinten, hogy megértsd, hogy talán...véletlenül, de még is csak benned van a hiba!
Mond nem furcsállod egy kicsikét sem, hogy minden egyes klánból kitesznek? Hogy sehol nem állod meg a helyed? Biztosan azért mert ahol eddig voltál azoknak te nem felelsz meg. Vagy is Ők nem felelnek meg neked, mert amikor elkotródsz az adott klánból mindig viharosan teszed és ide kijössz a külsőre szórni az igét. Amivel talán még nem is lenne baj, de te tudod mit csinálsz? Már bocsánat a kifejezésért de folyamatosan oda szarsz ahol korábban ettél!! Olvasom a külsőt rendszeresen és tudod mások is! Amit te itt művelsz az egyszerűen a logikátlanság ne-továbbja! Engem sokan nem kedvelnek itt, de azt bárki megmondja hogy Dongábor nem beszél félelemmel, és főleg nem a =GMF=-ről!!! Maximum tisztelettel, de ezt a szót te csak mint betűhalmazt ismered, a jelentését nem! Megkérnélek, hogy a továbbiakban ne emlegesd a nevem, mert Én sem teszem a tiéddel! Csak hogy tudd őszintén bánom hogy adtam esélyt az ASG-ben neked!

Dongábor!

Végre látom a briliáns szövegszerkesztési stílusod a SKYPE-i trágár incidens óta :) És szerintem/szerintünk nem velünk, mint játékosokkal van a baj, hanem a te egoista felfogásoddal amivel elérted, hogy a =GB=, ~S~ és még az alapotokra építkező DOW is elpártolt tőletek, mert olyasféle hangnemet és pökhendiséget engedsz meg magadnak, amivel kiváltod azt, hogy egyes játékosok szívből utáljanak. És igenis féltél a =GMF=-től, nem is egyszer hangoztattad, hogy ha Ricsiék megerősödnek, akkor az ASG kárára fog menni ez a világ. Lehet a soraim után szidalmazni, kárhoztatni engem de még így is ésszerűbben és tisztelettel tudok beszélni másokkal veled ellentétben. És hogy idegesítselek bemásolom az üzeneted egy részét, hogy lássák milyen is vagy másokkal szemben egy a játékkal nem kapcsolatos közösségi oldalon :) (2017.03.13~Odin: Egy kis k*c**g f**z vagy! Kémkedő kis b**i akit a való életben f**zra húzok ha a hátam mögött szar!) Oké, hogy a "NAGY" Dongábor sok helyen megjáratta tudását, mentális felfogását, de a szavai és cselekedetei maradnak meg mindenkiben ami viszonylagosan rossz képet fest rólad. Ja és nem utolsó sorban, Fizetsz a Marvel-nek jogdíjakat amiért felhasználod az egyik képregényükből a helyszíneket? :D

Tisztelettel és mély alázattal!

HighLife
 

DeletedUser8473

Vendég
ha azt csinálja mint v41 a Dongábor v42 akkor hiába menekül.
Nem tudja el fogadni,hogy ő se király .A saját feje után megy.Nem foglakozik egyetlen egy normális véleménnyel sem.
Amit be vesz a fejébe annak ha törik ha szakad úgy kell lennie.Gondolom magát alaposan be védette.:D
A ASG nem a saját "királyuk" tett keresztbe v41 és ennyi.
 

DeletedUser8473

Vendég
Én azért szeretném a páholyból végig nézni ahogyan elvérzik a Dongábor.
ha már nem hallgatott senkire mikor hülyeséget csinált és tette ki mindenkit egy felesleges területi harc elé.
Én meg mondtam akkor ott neki rosszul áll hozzá.Kezdet kezdetén rosszul csinálta.
 

DeletedUser18964

Vendég
Hát ha egyszer egész nap hamburger foglalja el a kezeim, akkor hogyan írjak? Vagy felajánlod az írnoki képességed? :D
 

DeletedUser8473

Vendég
:D
nos hamburger a egyik kedvencem nekem is.
Régen a magyarosra voltam rá kattanva,de mostanában a alföldit eszem valami iszonyatosan finnom.
 

DeletedUser

Vendég
az erdemi resz az amikor a vegen ket klan uti egymast ildi igy van, ebben egyet ertunk?(ket fel na pontos legyek az lehet 2 vs. 1-es is)...ilyenkor ha 2 komolyabb ellenfel harcol akkor mar a maganakcioknak nincs sok ertelme, vagyis csak klantamadasokkal lehet jatszani, ha egy armanal majd a klanok csak a haderojuk felet fogjak hasznalni, ugyis csak 2 hetente lesz egy tamadas es egy vedes ami 14-bol 3 napi jatekot igenyel(annak aki ved), aki csak tamad ha ugyes 1 nap!!!, a tobbit a fiokkezelo megoldja...van itt ortorony?, mert sokan az ortornyos vilagokban a katazast tartjaka legnagyobb fegyvernek, no ha meg itt katazni is kezditek egymast akkor a vegere a vegjatekot 5 vs. 5 ben fogjatok tolni, jarni fog zaraskor a pacsi annak a 10 embernek :))
Es akikrol most itt szo van ildi,swak,mulan egyse lesz ott abban a 10 emberben ez is tuti.
Na most johetnek az ellenervek, de ha realisan nezitek a dolgokat kb. ez lesz a vegeredmenye egy 0.8 as szervernek.
Kösz a bókot de ha nem haragszol elvagyok vígan most is a top jatekosok között igaz a helyzet kissé nehéz de nem reménytelen :D azért merész dolog leírni bárkit csak így a szerver elején :D
 

DeletedUser18914

Vendég
=Mulan=, vagyis Ricsi!!!
Most azonnal szedd le a klanod profiljarol , azt, hogy a GMF nyerte a v34-et!!!, mert haoz az egvilagon semmi kozod nem volt te senkihazi,mar egyszer szoltam ezert neked...a v34-et MI(!!!), nyertuk meg, mi vertuk el a Szuper es MHC szervergyoztes klanokat!!!
Esku, ha meg ma nem szeded le, beregelek es a fel tagsagodat kibannoltatom, tudom nem jatszasz tisztan megtalalom rajtad azt a bizonyos fogast hidd el!!!Meg mindig sepregetsz Daniaban?
 

DeletedUser

Vendég
=Mulan=, vagyis Ricsi!!!
Most azonnal szedd le a klanod profiljarol , azt, hogy a GMF nyerte a v34-et!!!, mert haoz az egvilagon semmi kozod nem volt te senkihazi,mar egyszer szoltam ezert neked...a v34-et MI(!!!), nyertuk meg, mi vertuk el a Szuper es MHC szervergyoztes klanokat!!!
Esku, ha meg ma nem szeded le, beregelek es a fel tagsagodat kibannoltatom, tudom nem jatszasz tisztan megtalalom rajtad azt a bizonyos fogast hidd el!!!Meg mindig sepregetsz Daniaban?
mibe csak te nem tartoztál beée szóval JUGI kérlek jaívtsd a HSZ-edet mert közöd nem volt a szervezáráshoz , köszi
 

DeletedUser

Vendég
eltünt napokig majd nyomtunk egy befejező armát a magányos farkasokra amibe siekresen beleütötte az orrát és a foglalt faluakt rombolta :( de oylan szinten rombolta a már elfgolalt falukakt , hogy ha nem tudnánk emnynire szerencsétlen azt hinném egy szervezett armát tolt direkt a friss a falukra xD
 
Fent