GMF

DeletedUser8473

Vendég
tényleg lassú szerver tény,de mindenkinek az.
komoly hiba a szervereket kavarni.
egyik se olyan mint a másik és egyikbe se ép azok a tagok vannak egy egy klánban és még ha igen is a magán életi dolgaik is változhatnak ide oda,vagy több idő van neki most vagy kevesebb.
olyan sok mindenen múlik egy egy szerver,hogy sokan bele se gondolnak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
tényleg lassú szerver tény,de mindenkinek az.
komoly hiba a szervereket kavarni.
egyik se olyan mint a másik és egyikbe se ép azok a tagok vannak egy egy klánban és még ha igen is a magán életi dolgaik is változhatnak ide oda,vagy több idő van neki most vagy kevesebb.
olyan sok mindenen múlik egy egy szerver,hogy sokan bele se gondolnak.

Jóó, de van olyan, mint pl yugi, aki a gyorsakat szereti. Így neki értelmetlen is lenne itt szerencsétlenkedni.
 

DeletedUser8473

Vendég
csak szereti,:D
Nézd én nem igazán tartom kiugróan nagy játékosnak őt sem.
Szerintem nincs ő olyan szinten,hogy ott gyalázkodjon ahol nem is játszik.
 

DeletedUser8473

Vendég
ki mondta nem szereteti?
Tőlem azt szeret amit csak akar,én se szeretem a lassú szervert.
De attól még nem biztos hogy van neki tudása is olyan szerveren ítélkezni amiben nincs is jelen.
 

DeletedUser18961

Vendég
az erdemi resz az amikor a vegen ket klan uti egymast ildi igy van, ebben egyet ertunk?(ket fel na pontos legyek az lehet 2 vs. 1-es is)...ilyenkor ha 2 komolyabb ellenfel harcol akkor mar a maganakcioknak nincs sok ertelme, vagyis csak klantamadasokkal lehet jatszani, ha egy armanal majd a klanok csak a haderojuk felet fogjak hasznalni, ugyis csak 2 hetente lesz egy tamadas es egy vedes ami 14-bol 3 napi jatekot igenyel(annak aki ved), aki csak tamad ha ugyes 1 nap!!!, a tobbit a fiokkezelo megoldja...van itt ortorony?, mert sokan az ortornyos vilagokban a katazast tartjaka legnagyobb fegyvernek, no ha meg itt katazni is kezditek egymast akkor a vegere a vegjatekot 5 vs. 5 ben fogjatok tolni, jarni fog zaraskor a pacsi annak a 10 embernek :))
Es akikrol most itt szo van ildi,swak,mulan egyse lesz ott abban a 10 emberben ez is tuti.
Na most johetnek az ellenervek, de ha realisan nezitek a dolgokat kb. ez lesz a vegeredmenye egy 0.8 as szervernek.
 

DeletedUser18265

Vendég
Nem ez az első lassabb szerver, szerintem a nagy taglétszámok miatt sokan maradnak a végére, olyanok is, akik alapjáraton a 10-20. foglalásik sem jutottak volna el.

Nem változik a végjáték sokban egy gyorsabb világtól, csak később lesz vége.
 

Normandia

Member
A reakció pontszáma
35
Nyílván lesz aki aktívabb lesz a többinél, és lesz olyan is aki a végére a kötelezőn kívül nem fog többet csinálni. Így igaza van dögkeselyűnek, csak a sebesség a más, de a végeredmény nem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
az erdemi resz az amikor a vegen ket klan uti egymast ildi igy van, ebben egyet ertunk?(ket fel na pontos legyek az lehet 2 vs. 1-es is)...ilyenkor ha 2 komolyabb ellenfel harcol akkor mar a maganakcioknak nincs sok ertelme, vagyis csak klantamadasokkal lehet jatszani, ha egy armanal majd a klanok csak a haderojuk felet fogjak hasznalni, ugyis csak 2 hetente lesz egy tamadas es egy vedes ami 14-bol 3 napi jatekot igenyel(annak aki ved), aki csak tamad ha ugyes 1 nap!!!, a tobbit a fiokkezelo megoldja...van itt ortorony?, mert sokan az ortornyos vilagokban a katazast tartjaka legnagyobb fegyvernek, no ha meg itt katazni is kezditek egymast akkor a vegere a vegjatekot 5 vs. 5 ben fogjatok tolni, jarni fog zaraskor a pacsi annak a 10 embernek :))
Es akikrol most itt szo van ildi,swak,mulan egyse lesz ott abban a 10 emberben ez is tuti.
Na most johetnek az ellenervek, de ha realisan nezitek a dolgokat kb. ez lesz a vegeredmenye egy 0.8 as szervernek.

A magánakciós részt kivéve minden leírt szavaddal egyetértek.
 

DeletedUser8473

Vendég
erdekel95 van amibe egyet értek tény.én se szeretem a lassú szervert,de szerintem a mostani állás alapján a GMF az aki jó eséllyel tart a szerver győzelem felé.
Igazából tudnám indokolni is pontosan,de hülye leszek tipet adni azoknak akik át basztak.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Ettől fügetlenül.
100 klán limitnél az a klán akinek annyi a szövije MT je meg al klán mint égen a csillag az nálam nem valami bátor egy klán.
100 klán limitnél szerintem a saját klántagjai nevét se jegyezi meg.:D
 

DeletedUser18887

Vendég
Ettől fügetlenül.
100 klán limitnél az a klán akinek annyi a szövije MT je meg al klán mint égen a csillag az nálam nem valami bátor egy klán.
100 klán limitnél szerintem a saját klántagjai nevét se jegyezi meg.:D
Az csak egy dolog, sokan vannak, akik lassú szerverként tartják és már annyira belefeledkeznek, hogy még a játékkal is alig foglalkoznak. :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Amikor a GMF meg jelent a színen én ott voltam a ASG ben.
sőt egyik alkalommal ott voltam a skypen is mikor beszélgetek a szövetségi vezetők.miért ép előttem hát nem tudom,én csak hallgattam és jót mosolyogtam főleg a Dongábor ron.
iszonyatos félelemmel beszélt és nem véletlen van ez a kapálódzás is.
vannak emberek akik hisznek még a csodákban és azt hiszik ha valamit elégszer kérnek az úgy is lesz.:D
Te Ildi... Én nem fogok veled vitába szállni... mert egyszerűen nem vagy azon az értelmi szinten, hogy megértsd, hogy talán...véletlenül, de még is csak benned van a hiba!
Mond nem furcsállod egy kicsikét sem, hogy minden egyes klánból kitesznek? Hogy sehol nem állod meg a helyed? Biztosan azért mert ahol eddig voltál azoknak te nem felelsz meg. Vagy is Ők nem felelnek meg neked, mert amikor elkotródsz az adott klánból mindig viharosan teszed és ide kijössz a külsőre szórni az igét. Amivel talán még nem is lenne baj, de te tudod mit csinálsz? Már bocsánat a kifejezésért de folyamatosan oda szarsz ahol korábban ettél!! Olvasom a külsőt rendszeresen és tudod mások is! Amit te itt művelsz az egyszerűen a logikátlanság ne-továbbja! Engem sokan nem kedvelnek itt, de azt bárki megmondja hogy Dongábor nem beszél félelemmel, és főleg nem a =GMF=-ről!!! Maximum tisztelettel, de ezt a szót te csak mint betűhalmazt ismered, a jelentését nem! Megkérnélek, hogy a továbbiakban ne emlegesd a nevem, mert Én sem teszem a tiéddel! Csak hogy tudd őszintén bánom hogy adtam esélyt az ASG-ben neked!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Kedves Dongábor nem akarok beléd kötni de mi az hogy "főleg nem a =GMF=-ről"? megint miért kell minket kiemelni? :D
Csak nem érzed a veszetedet? (ismét)
tegnap ezt írtad az egyik társamnak/barátomnak:
"Na tudod mit... kérj védelmet kispajtás!!! Mert nem lesz se falud, se klánod, és még csak szórakozásod sem ezalatt a nick név alatt."
Kérlek ne írj olyat amit úgysem tudsz betartani :D Figyelj indul v42 elég lassú szerver nem nagy kihívás ahogy elnézem szerintem már be is regelhetnétek :p
 

DeletedUser

Vendég
Járj utána az ASG-=GMF= kapcsolatának és akkor megtudod miért írtam hogy főleg.... Igen azt írtam a társadnak, de azt miért nem osztod meg hogy miért? Nem Én írtam rá hanem Ő Rám.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nem kell utána járnom :D Na de gyorsan vázolom a helyzeted oké? :)
kb. max 1 hónap talán másfél hónapig húzzátok ki itt 41-en szóval én a te helyedbe gyorsan beregelnék 42-re remélve hogy a Vödörék tovább bírják és nem mennek utánatok :p
 

DeletedUser

Vendég
Tudod... ha ez nem így lesz... akkor is ilyen lelkesedéssel fogsz ide írni? :)
 
Fent