GMF

DeletedUser18887

Vendég
Amit én láttam a V41-en a GMF-ből az minősíthetetlen... Nem azért mondom ezt mert ellenséges klán hanem inkább ahogyan viselkednek...Szánalmas.. Az egész játék a V2 óta teljesen megváltozott. Sajnálom, hogy a legtöbb klán meg a játékos is egy olyan irányba ment át ami régen nem volt jellemző... De aki egy ilyne játékban így viselkedik az milyen lehet a való életben? Pont ugyanilyen.. Hajrá Gmf hajrá mindenki.. csak így tovább!!!
miért mit láttál a GMF-ből?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Üdvözletem,szép estét Mindenkinek! :)
Sajnos igazat kell adjak Yuginak és Swaknak...Mulánnak nagyon jo a beszélökéje,tud ráhatni emberekre,toborozni ,azt meg kell hagyni...de amugy szánalmas szegényke...:D

Ha megkérnélek kifejtenéd bővebben hogy miért "szánalmas"?
 

Ultores

Member
A reakció pontszáma
86
Ha megkérnélek kifejtenéd bővebben hogy miért "szánalmas"?
Nem mer szembenézni saját magával....egy dumagép,nagyon sokat beszél a levegöbe...igaz kihagytam kb fél évet,nem játszottam....de nem hinném,hogy pozitiv irányba változott volna a srác...:D
Annyira böven nem szeretném itt kifejteni,egyenlöre....
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nagyon nem vagyunk egy véleményen :D ha itt nem is akkor írj rám pm-be és ott ;) kíváncsi vagyok a véleményedre ha már jár a szád akkorne csak a levegőbe beszélj :p
 

DeletedUser18741

Vendég
GMF is feloszlik meg a BIG is pár hónap alatt:D
nincs normális vezér aki ért is hozzá.
Hajrá SBT!
 

DeletedUser18758

Vendég
Csak azért van esélye mert gyenge a világ, de még így se mondanám komoly esélynek... Amúgy szerintem is meg fog szűnni a GB is és a GMF is 2-3 hónapon belül
 

DeletedUser18741

Vendég
Mármint mitől félnénk?:D Minden világban bomlik itt csak követné a szokásos útját, még nevetségesebbé téve magát.
 

DeletedUser8473

Vendég
azért nem véletlen volt a nagy ide szövi meg oda szövi a AGS és a többi klán össze borulása.
Én pontosan tudom mennyire fostak akkor mikor e GMF megjelentek.
 

DeletedUser18961

Vendég
GMF vezere mulan egy amator jatekos, aki csak csalni es hazudni tud, meg mindig ott van a profilon a v34 es szervergyozelem amit MI nyertunk meg de o magaenak tartsa kozben nem volt 20 falva a szerveren :)))?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Akkor kezdj el lottozni :D Meg korai lenne nyerteseket kihirdetni! az biztos hogy ez nem harc nelkuli vilag lesz :) De ha ennyire azt akarod hogy bomoljunk akkor ennek csak orulok mert azt latom hogy felsz hogy a vegen megiscsak nyerunk :p
 
Fent