GMF

DeletedUser8473

Vendég
Én azt mondom a jelen állás szerint a GMF nek van a leg több esélye nyerni.
a GB ből nem igen arcoskodnak itt ,de akkor se hiszem,hogy a szervert végig tudja tartani.
a többi klán a topból.hát mit is mondjak egyrészt túl sokat képzelnek magukról más részt elég nagy hiba alá becsülni a GMF ilyen szinten.
 

DeletedUser18758

Vendég
Akkor kezdj el lottozni :D Meg korai lenne nyerteseket kihirdetni! az biztos hogy ez nem harc nelkuli vilag lesz :) De ha ennyire azt akarod hogy bomoljunk akkor ennek csak orulok mert azt latom hogy felsz hogy a vegen megiscsak nyerunk :p

Egy páran biztos lesznek tőletek is a nyertes csapatba, de nem a GMF színeiben. Amúgy meg nem játszok itt csak az észt osztom.. :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Amúgy meg igazán imádom mikor az osztja a észt akinek nincs.:D
Én meg akkor kötözködöm már picit.:D
 

DeletedUser18961

Vendég
oszinten mit lattok GMF-ben? :D Mulan eleteben nem tervezett sikeres klantamadast, azt se tudja mit jelent leveden 1000+ os armat :)) az o vezeri tudasa a toborzasnal kimerul, igaz azt nagyon ugyesen csinalja, de mindig bedol a klnja , mert nem ert hozza :)
 

DeletedUser8473

Vendég
most komolyan értelmesen nem tudsz le írni ékezettel pár mondott akkor miről beszélsz?
 

DeletedUser8473

Vendég
Teljesen igaz :D Bár hülyéknek szerencséje van, szokták mondani, úgyhogy be fog jönni amit írok.. :p


szerintem annyi itt a rossz indulatú semmit mondó hozzá nem értő hozzászólás,hogy már csak azért se jön be.:D
 

DeletedUser18961

Vendég
v34-en en tapasztaltam, engem is megtudott kornyekezni fut fat igert es mivel Zikk-ben nem lattam fantaziat valtotam is GMFbe, kesobb meg kipakoltuk a GMF-bol Mulant es az itteni v41 es vezetoseget, mert nem ertettek hozza.
 

DeletedUser18961

Vendég
szoval nem ossze vissza beszelek, hanem a szemelyes tapasztalataimat osztom meg a GMF vezerkararol, semmitero, gyenge hazug jatekosok a vezetoseguk.
 

DeletedUser18741

Vendég
Toborzással top1 aztán amikor vezetésre kerül a sor bomlik az egész, szomorú de ez az igazság.
Ettől függetlenül én azt kívánom játszatok egy jót.
 

DeletedUser8473

Vendég
azért van itt még más klán is ahol a vezetés egyelő a 0 val.nem csak tudásban de becsületben is.hagy ne mondjak már nevet.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
ami szerintem egy nagyon nevetséges,hogy folyamatosan
szoval nem ossze vissza beszelek, hanem a szemelyes tapasztalataimat osztom meg a GMF vezerkararol, semmitero, gyenge hazug jatekosok a vezetoseguk.


a te személyes tapasztatod nem valami sokat ér szerintem.
Imádom ha valakit meg köveznek jó pár szerver után is,hogy te ilyen vagy meg olyan vagy,meg akkora szar vagy,téged senki nem szeret stb.
Az ember egy gondolkozó lény és van olyan is ellentétbe veled aki képes gondolkodni és tanulni a hibákból.
 

DeletedUser8473

Vendég
Amikor a GMF meg jelent a színen én ott voltam a ASG ben.
sőt egyik alkalommal ott voltam a skypen is mikor beszélgetek a szövetségi vezetők.miért ép előttem hát nem tudom,én csak hallgattam és jót mosolyogtam főleg a Dongábor ron.
iszonyatos félelemmel beszélt és nem véletlen van ez a kapálódzás is.
vannak emberek akik hisznek még a csodákban és azt hiszik ha valamit elégszer kérnek az úgy is lesz.:D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.118
Jó, én elismerem Yugi hogy tudsz játszani, de minden szerver más és minden szerveren a tagok is mások.
Szóval előre lemondani egy klánt nagy hiba lenne. Te nem játszol itt, úgyhogy csak a múltból merítesz.
De haggyuk kibontakozni őket, lepjenek meg téged, haggyuk hogy bizonyítsanak.
Pedig vannak ott jó jàtékosok akik igenis megérdemlik a jó klánt szerintem...
 

DeletedUser18961

Vendég
5* mar eljatszotta ezt mulan :))) kutyabol nem lesz szalonna :)
Amugy meg szep, h nem jatszok, unalmas lassu...2 hetente lesznek armak csak fujj.
 
Fent