Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Vagyis annyit hozzáfűznék még ,hogy én játszani jöttem ide ,és jó néhányan . páran akartak csatlakozni idő közben így megkapták a lehetőséget ,és igen több falut is fognak kapni ezek a személyek ,fel fogjuk húzni őket amennyire csak tudjuk ,hogy ne pár faluval legyenek a szerveren (talán ezért veszik át a falukat :O )
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A lényeg :
HNK 4 csoportosmegmozdulás
COTL 3 csoportosmegmozdulás

Az utolsó megmozduláskor a HNK 0 faluval zárta a napot. (2-2 ebből 1-et vyc éjjel vitt) LET:LEV 1:2,5-3 között valahol középtájt.
A Cotl +7 faluval. (10-3). LET-LEV 1:2 től 1 picivel jobb.

Ez meg az össz kép.
Képernyőfelvétel (205).png
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Kedves(?) -NooBLeadeR-/Marko!

Nem szokásom a külső fórum gyakori használata, de mivel megemlítettél, úgy éreztem válaszolnom illene a felvetésedre.

Nyilván mielőtt ezen sorokat megfogalmaztam, gondoltam megnézem, kinek is írok, de nem túl nagy meglepetésemre, nem találtam semmi érdemleges eredményt, se a most külsőn használt neved alatt, se más (pl. =SoulMurders=) név alatt. Nem mintha meglepő lenne, hisz örök érvényű törvény a KH-ban, hogy minél nagyobb valakinek a szája külsőn, annál kevesebb a játékban felmutatható eredménye... ezt a szabályt tökéletesen erősíted Te is. :)

Nos, miután kellően személyeskedőre sikerült a bevezetés, ami szinte kötelező jellegű, ahogy itt pár oldalt visszaolvastam, a lényeg...

Az, hogy így több, mint 4 hónapos késéssel beregeltem, nem HNK taktika volt. Már a szerver nyitása előtt is többen hívtak, sőt, többen azóta is rendületlenül rágták a fülem, hogy jöjjek, amire mind ezidáig nemet mondtam mindig. Azonban most a hirtelen jött több szabadidőm lévén, gondoltam egye fene, beregeltem. Amíg a szerver állapota nyitott, az jön aki akar, ahogyan azt én is tettem.
Az, hogy segítenek a gyorsabb kezdeti fejlődésben, az minden normálisan működő klánban evidens szerintem, hiszen esetemben is 4 hónapot kell behozni. Sokáig nem fogtok tudni azzal érvelni, hogy a 20:1 miatt történik minden, hisz már most is csak a top 21 játékosotok nem tud támadni, mely szám rövid időn belül még kevesebb lesz, lassan 0. Mehettem volna a térkép szélére is, mint ahogyan azt a legtöbben tennék, számomra az lett volna a könnyebb, de direkt választottam a "piros tengert", legyen is értelme jöttömnek. :) Nyilván a morál továbbra is tényező lesz, de az nem csak nálam, hanem minden kis és nagy fiók részéről, úgy ahogyan eddig is és ezután is. Viszont megnyugtatlak, a morálról is gondoskodni fogok, hisz minél többet fogok foglalni tőletek, annál jobb lesz a morálotok ellenem, mely hatványozottan igaz lesz azokra, akiktől a falvakat fogom elhozni. Ezen leszek, úgyhogy nincs miért aggódnotok! ;)

Úgyhogy mit is kívánhatnék így a végén, mint izgalmas csatákat, átvagdosott éjszakákat! ;)

penge
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Kedves(?) -NooBLeadeR-/Marko!

Nem szokásom a külső fórum gyakori használata, de mivel megemlítettél, úgy éreztem válaszolnom illene a felvetésedre.

Nyilván mielőtt ezen sorokat megfogalmaztam, gondoltam megnézem, kinek is írok, de nem túl nagy meglepetésemre, nem találtam semmi érdemleges eredményt, se a most külsőn használt neved alatt, se más (pl. =SoulMurders=) név alatt. Nem mintha meglepő lenne, hisz örök érvényű törvény a KH-ban, hogy minél nagyobb valakinek a szája külsőn, annál kevesebb a játékban felmutatható eredménye... ezt a szabályt tökéletesen erősíted Te is. :)

Nos, miután kellően személyeskedőre sikerült a bevezetés, ami szinte kötelező jellegű, ahogy itt pár oldalt visszaolvastam, a lényeg...

Az, hogy így több, mint 4 hónapos késéssel beregeltem, nem HNK taktika volt. Már a szerver nyitása előtt is többen hívtak, sőt, többen azóta is rendületlenül rágták a fülem, hogy jöjjek, amire mind ezidáig nemet mondtam mindig. Azonban most a hirtelen jött több szabadidőm lévén, gondoltam egye fene, beregeltem. Amíg a szerver állapota nyitott, az jön aki akar, ahogyan azt én is tettem.
Az, hogy segítenek a gyorsabb kezdeti fejlődésben, az minden normálisan működő klánban evidens szerintem, hiszen esetemben is 4 hónapot kell behozni. Sokáig nem fogtok tudni azzal érvelni, hogy a 20:1 miatt történik minden, hisz már most is csak a top 21 játékosotok nem tud támadni, mely szám rövid időn belül még kevesebb lesz, lassan 0. Mehettem volna a térkép szélére is, mint ahogyan azt a legtöbben tennék, számomra az lett volna a könnyebb, de direkt választottam a "piros tengert", legyen is értelme jöttömnek. :) Nyilván a morál továbbra is tényező lesz, de az nem csak nálam, hanem minden kis és nagy fiók részéről, úgy ahogyan eddig is és ezután is. Viszont megnyugtatlak, a morálról is gondoskodni fogok, hisz minél többet fogok foglalni tőletek, annál jobb lesz a morálotok ellenem, mely hatványozottan igaz lesz azokra, akiktől a falvakat fogom elhozni. Ezen leszek, úgyhogy nincs miért aggódnotok! ;)

Úgyhogy mit is kívánhatnék így a végén, mint izgalmas csatákat, átvagdosott éjszakákat! ;)

penge

Szia Kedves!
Nagyon aranyos tőled, hogy említed, hogy nem értem el semmit, sajnos nem lehetek olyan császár, mint te, de rólad se mond sokat a stat sajnos. :rolleyes: Mondjuk nálam a sok névváltás biztosan rosszat tett :rolleyes:

De, de ezt a falut a 20:1 miatt kellett behúznod villámgyorsan: https://hu.twstats.com/hu58/index.php?page=village&mode=conquers&id=4264
Ment rá 11 időzített fake dirichtől, és gyorsan be kellett foglalnod, hogy nehogy több indulhasson, értem, hogy nagy a káosz meg minden, aztán neked kell kijönnöd mentegetőzni, hogy de-de ismeritek a tiszta játékot, de sajnos rég nem ismeritek.
De megnyugtatlak, hogy igen keveset fogsz tudni foglalni, kb. egy haszontalan játékossal leszel több, mivel aktívak melletted, így falukat sem fogsz vinni. Sőt max. veszteni fogsz, és védőt lekötni, mert szerencsére vannak rád 100% morálúak is.

De ja az én szám nagy, s nem a tied. ;)

Dehát majd meglátjuk ugye, a lényeg, hogy elértétek azt a szintet, amivel, ha el is értek valamit mindig hozzátehető a DE szó, és ez amit egy baráti háborúból tettetek, az pedig a ti saratok, és az, hogy copy Witcher paste Witcher, copy nagyarcú márkó paste nagyarcú márkó, azzal nem fog megváltozni a tény, és nem fog a stat sem hazudni.

De én értem, ha nehéz valami, akkor kell keresni a könnyebb utat, de, akkor nem kell kijönni szenteskedned neked sem. ;)

PLS CotL gyertek likeolni a kommentem, mert így azt hiszik, ha a HNK likeolja az övét, hogy igazat beszél. :confused:

További jó játékot!
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Srácok,

Most hogy mindenki elmondta , amit elakart , ÚJRA megkérlek benneteket, hogy ..
Hagyjátok kérlek abba ezt a méregetést, mert (bár) még nincs referencia munkám, de hamarosan mehetnek a pontok és lesz :D

Béke! :D
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Szia Kedves!
Nagyon aranyos tőled, hogy említed, hogy nem értem el semmit, sajnos nem lehetek olyan császár, mint te, de rólad se mond sokat a stat sajnos. :rolleyes: Mondjuk nálam a sok névváltás biztosan rosszat tett :rolleyes:

De, de ezt a falut a 20:1 miatt kellett behúznod villámgyorsan: https://hu.twstats.com/hu58/index.php?page=village&mode=conquers&id=4264
Ment rá 11 időzített fake dirichtől, és gyorsan be kellett foglalnod, hogy nehogy több indulhasson, értem, hogy nagy a káosz meg minden, aztán neked kell kijönnöd mentegetőzni, hogy de-de ismeritek a tiszta játékot, de sajnos rég nem ismeritek.
De megnyugtatlak, hogy igen keveset fogsz tudni foglalni, kb. egy haszontalan játékossal leszel több, mivel aktívak melletted, így falukat sem fogsz vinni. Sőt max. veszteni fogsz, és védőt lekötni, mert szerencsére vannak rád 100% morálúak is.

De ja az én szám nagy, s nem a tied. ;)

Dehát majd meglátjuk ugye, a lényeg, hogy elértétek azt a szintet, amivel, ha el is értek valamit mindig hozzátehető a DE szó, és ez amit egy baráti háborúból tettetek, az pedig a ti saratok, és az, hogy copy Witcher paste Witcher, copy nagyarcú márkó paste nagyarcú márkó, azzal nem fog megváltozni a tény, és nem fog a stat sem hazudni.

De én értem, ha nehéz valami, akkor kell keresni a könnyebb utat, de, akkor nem kell kijönni szenteskedned neked sem. ;)

PLS CotL gyertek likeolni a kommentem, mert így azt hiszik, ha a HNK likeolja az övét, hogy igazat beszél. :confused:

További jó játékot!

Kedves Marko!

Ha már egyikünkről se mondd sokat a stat, a sok névváltoztatás és fiókcsere annál többet ;) Vannak akik évek óta ugyanazzal a névvel játszanak, mivel nincs ami miatt ne vállalhatnák fel kilétük, és vannak akik névből névbe, fiókból fiókba menekülnek, tovább keverni a kakit, ha már játszani nem tudnak. :)

A valós tények közlése nem összekeverendő a mentegetőzéssel, nem is lenne miért mentegetőznöm a szerveren töltött ily kevés idő után. De ahogy vissza olvasok, ugyanez rólad már nem mondható el. :)

Amennyiben vádaskodni próbálsz, akkor legalább ügyelj arra, hogy megfelelően támasztod alá azt amit írsz. Az a falu amit linkeltél, ma kora délután foglaltam, a ti armatok pedig tegnap volt. ;) Amire Te gondolsz, inkább ez lenne. Mert erre valóban jöttek fakek, illetve azalatt is indultak, mikor már nálam volt, de rendkívül naiv vagy, ha azt hiszed, hogy pár nyilvánvaló fake támadás miatt foglaltam, hiszen az előtte foglalt falvat sem, és az utána valót se. Ha annyira ez lett volna a cél, akkor elhozom az összeset egyszerre. :)

Az, hogy mennyire leszek haszontalan és mennyit fogok tudni foglalni, azt csak az idő múlása fogja megmondani. Örülök, ha aktívak a körülöttem lévő tagjaid, remélem emellett játszani is tudnak, had legyen izgalmas mindenki számára. :)

penge
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Olyan vicces dolgokat olvasok itt.

20:1-el full morállal, full támadó faluval, bevédve még a h-lye is tud falut foglalni bárkitől (lásd én v53, oda regeltem a peremre, azt elvittem 22 falut és az első 5 után már kb védenie se kellett senkinek állandóra..) , főleg ha azok a faluk(támadó) egy tömbbe vannak.
De ha már másképp nem nagyon megy szerencsére a foglalás az utóbbi időben és remélem így is marad, akkor nyilván taktikát kell váltani, mondjuk én támadás szervezés terén váltanám, de Így is lehet, hogy kis fiókokat pakolgattok össze-vissza, aztán, hogy ezt ki, hogy itéli el- de nyilván sokan sehogy, mert ez egy olyan brigád- nyilván mindenki saját döntése.

Sajnos DJ azt írta, hogy ez 1 jó szerver lesz és meg kell becsülni, vagy nem tudom már mit írt pontosan, nem ez a lényeg, de ez a szerver csak Márkó elképzeléseiben volt jó kb, mert hisz a mesékben, hogy létezik olyan, hogy a felek betartják a megbeszélt feltételeket meg nem fog menni a másik aláaknázás..
Ennek a jó szervernek már rég vége.

A Hydrás tagoknak ( NEM MINDNEK!!!! Tisztelet a kivétel) meg ha ekkora nagy arcuk van miért félnek indulni minden olyan szerveren ahol Lightrex kommentje megjelenik? Talán ott is arc van és tudás nem, hogy pengét idézzem? Nem akarok senkit se sértegetni, bántani, lenézni, meg hasonló, csak elég vicckategóriás szerverré megy át lassan ez a szerver is, ahhoz képest, hogy úgymond baráti szerver kellene legyen a 2 vezér jó kapcsolata miatt. De nyilván van akinek fontosabb minden áron nyerni mindent bevetve mintsem egy jót játszani turpisságok nélkül és tisztességesen.

UI: Storm ez is 1 féle elemzés! :D Szerver elemzés, játékos elemzés, morál elemzés, stb. :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Ha már egyikünkről se mondd sokat a stat, a sok névváltoztatás és fiókcsere annál többet ;) Vannak akik évek óta ugyanazzal a névvel játszanak, mivel nincs ami miatt ne vállalhatnák fel kilétük, és vannak akik névből névbe, fiókból fiókba menekülnek, tovább keverni a kakit, ha már játszani nem tudnak.

Csak egyetlen esetet mondj a világ 58-ról, ahol kavartam bármit. De nem azért történt a névváltás, hanem, mert ez a név jobban tetszett az előzőnél, volt rá pp-m, megtehettem, lecseréltem. ;)

Amennyiben vádaskodni próbálsz, akkor legalább ügyelj arra, hogy megfelelően támasztod alá azt amit írsz. Az a falu amit linkeltél, ma kora délután foglaltam, a ti armatok pedig tegnap volt. ;) Amire Te gondolsz, inkább ez lenne. Mert erre valóban jöttek fakek, illetve azalatt is indultak, mikor már nálam volt, de rendkívül naiv vagy, ha azt hiszed, hogy pár nyilvánvaló fake támadás miatt foglaltam, hiszen az előtte foglalt falvat sem, és az utána valót se. Ha annyira ez lett volna a cél, akkor elhozom az összeset egyszerre. :)

Persze-persze, azért, mert azt írod, hogy nem azért lett, mert nem volt az nyílvánvaló fake, és ezt te is jól tudod, de tudod rád mondható, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. És igen, mentegetőzöl, és jöttél elmondani, hogy a kő nem kőből van, hanem igazából homokból, csak mi nem látjuk, mert mi vagyunk a szemetek, mert kimerjük írni a nyílvánvaló dolgot, hogy a HNK elfelejtette a tisztességes játékot játszani. Továbbá azért, mert csalódtam a csapatotokban, máris én lettem a rossz, hogy kihoztam ide. De igaz, könnyebb tagadni, és könnyebb a másikra mutogatni, hogy "dehát ő is ezt csinálja", csakhát tudod van az ok, okozat között, mivel nem szabad, hogy azt higyjétek, hogy végig tűrni fogjuk azt, hogy tisztességtelenül toljátok a szervert.

Aztán lehet, hogy én látom rosszul, mert ugye csak éltek a játék lehetőségeivel, ami nekünk is adott, de lehet, hogy én múlt hétig tiszteltem annyira a klánotokat, hogy próbáltam végig fair lenni, s felfogni mindennek értelmét. De játszhatjuk a plecsni mindenekfeletti játékot is, csakhát tudjátok azzal, hogy ilyenek vagytok tettetek tönkre egy olyan szervert, ami különleges lehetett volna. Aztán jöhetnek a messenger üzenetek tömegjével, hogy dehát én vagyok meg a klánom nagyképű, meg az én hibám minden, hol tehetek én arról, hogy nektek a tisztesség = 0-val?

Előbb nézzetek magatokba, fogjátok fel kritikaként, aztán majd, ha harcmezőn is mutattok teljesítményt, ahogy korábban is, később is elismerem. De undorítónak tartom már a tényt magát is, hogy téged kiküldtek mentegetőzni, ellettél volna enélkül is hidd el, mert amit állítottam nem hazugság, attól, hogy itt próbálod megmagyarázni, nem lesz a homokból kavics, és a kavicsból sem homok.

Emellett a morál miatt nem leszel te sem jó játékos, ha majd betonon, és morálon kívül többet is tudsz felmutatni természtesen téged is elismerlek.

Na, de befejezem, mielőtt Stormduálom kitilt innen. :rolleyes:

Cotlosok gyertek lájkolni, mert elhiszi, hogy igaza van :confused:
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Csak egyetlen esetet mondj a világ 58-ról, ahol kavartam bármit. De nem azért történt a névváltás, hanem, mert ez a név jobban tetszett az előzőnél, volt rá pp-m, megtehettem, lecseréltem. ;)



Persze-persze, azért, mert azt írod, hogy nem azért lett, mert nem volt az nyílvánvaló fake, és ezt te is jól tudod, de tudod rád mondható, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. És igen, mentegetőzöl, és jöttél elmondani, hogy a kő nem kőből van, hanem igazából homokból, csak mi nem látjuk, mert mi vagyunk a szemetek, mert kimerjük írni a nyílvánvaló dolgot, hogy a HNK elfelejtette a tisztességes játékot játszani. Továbbá azért, mert csalódtam a csapatotokban, máris én lettem a rossz, hogy kihoztam ide. De igaz, könnyebb tagadni, és könnyebb a másikra mutogatni, hogy "dehát ő is ezt csinálja", csakhát tudod van az ok, okozat között, mivel nem szabad, hogy azt higyjétek, hogy végig tűrni fogjuk azt, hogy tisztességtelenül toljátok a szervert.

Aztán lehet, hogy én látom rosszul, mert ugye csak éltek a játék lehetőségeivel, ami nekünk is adott, de lehet, hogy én múlt hétig tiszteltem annyira a klánotokat, hogy próbáltam végig fair lenni, s felfogni mindennek értelmét. De játszhatjuk a plecsni mindenekfeletti játékot is, csakhát tudjátok azzal, hogy ilyenek vagytok tettetek tönkre egy olyan szervert, ami különleges lehetett volna. Aztán jöhetnek a messenger üzenetek tömegjével, hogy dehát én vagyok meg a klánom nagyképű, meg az én hibám minden, hol tehetek én arról, hogy nektek a tisztesség = 0-val?

Előbb nézzetek magatokba, fogjátok fel kritikaként, aztán majd, ha harcmezőn is mutattok teljesítményt, ahogy korábban is, később is elismerem. De undorítónak tartom már a tényt magát is, hogy téged kiküldtek mentegetőzni, ellettél volna enélkül is hidd el, mert amit állítottam nem hazugság, attól, hogy itt próbálod megmagyarázni, nem lesz a homokból kavics, és a kavicsból sem homok.

Emellett a morál miatt nem leszel te sem jó játékos, ha majd betonon, és morálon kívül többet is tudsz felmutatni természtesen téged is elismerlek.

Na, de befejezem, mielőtt Stormduálom kitilt innen. :rolleyes:

Cotlosok gyertek lájkolni, mert elhiszi, hogy igaza van :confused:

Kedves Marko!

Nem kell ahhoz senkinek se küldeni sehova senkit, hogy ha egy adott témában megemlítesz, akkor arra reagáljak. Ha nem tettél volna így, akkor 100%, hogy eszembe se jutott volna újra beregelni külsőre. Azt, hogy a HNK mit csinált azelőtt, hogy én beregeltem volna, nem sok közöm van. Te állítottál valamit, amiben konkrétan érintett vagyok, arról elmondtam a véleményem, hogy miért nem igaz az, ami kipattant a kis fejedből, hisz az én cselekedeteim, én tudom minek mi volt az oka, és nem te, neked maximum ötleteid lehetnek a látottak alapján. Mely ötleteket én cáfoltam is, és mivel soha semmi olyat nem tettem eddig KH-s pályafutásom alatt, ami miatt megkérdőjelezhető lenne amit írok, így nyugodtan fogadd el, hogy nincs igazad a konkrét témában. ;) Az meg, hogy milyen volt és milyen lett ez a szerver, rajtatok állt, akik már a start óta itt vagytok, és nem tőlem függ. ;)

penge
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Kedves Marko!

Nem kell ahhoz senkinek se küldeni sehova senkit, hogy ha egy adott témában megemlítesz, akkor arra reagáljak. Ha nem tettél volna így, akkor 100%, hogy eszembe se jutott volna újra beregelni külsőre. Azt, hogy a HNK mit csinált azelőtt, hogy én beregeltem volna, nem sok közöm van. Te állítottál valamit, amiben konkrétan érintett vagyok, arról elmondtam a véleményem, hogy miért nem igaz az, ami kipattant a kis fejedből, hisz az én cselekedeteim, én tudom minek mi volt az oka, és nem te, neked maximum ötleteid lehetnek a látottak alapján. Mely ötleteket én cáfoltam is, és mivel soha semmi olyat nem tettem eddig KH-s pályafutásom alatt, ami miatt megkérdőjelezhető lenne amit írok, így nyugodtan fogadd el, hogy nincs igazad a konkrét témában. ;) Az meg, hogy milyen volt és milyen lett ez a szerver, rajtatok állt, akik már a start óta itt vagytok, és nem tőlem. ;)

Jut eszembe még sosem szólítottak kedvesnek :eek:

Egyébként jogos, és igazad van részben, saját tekintetben talán teljesen, viszont az én mondanivalómnak is igaza van, és abban nem lehetünk biztosak, hogy az a foglalás éppen miért is történt pontosan. ;) De a mondanivalóddal jelen pillanatban egyetértek, és igazad van.

Marko
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Jut eszembe még sosem szólítottak kedvesnek :eek:

Egyébként jogos, és igazad van részben, saját tekintetben talán teljesen, viszont az én mondanivalómnak is igaza van, és abban nem lehetünk biztosak, hogy az a foglalás éppen miért is történt pontosan. ;) De a mondanivalóddal jelen pillanatban egyetértek, és igazad van.

Marko
Kedves Marko!

Ha érdekel, elárulom, mert nem titok. Azokat a falvakat már rég elhoztam volna, de mivel kötött a 20:1 és nem tudtam támadni, így egyéb alternatívák után kellett nézni. Ez pedig sokkal hosszadalmasabbá tette az egész procedúrát, melyben csak egy szerencsétlen véletlen, hogy az armatok is belefutott. Én lennék a legboldogabb, ha már korábban elkezdhettem volna képezni a seregeket azokban a falvakban is, elhiheted.

Úgyhogy ennyi lenne a nagy rejtély és sok-sok hátsó szándék a foglalásaim mögött. :)

penge
 

Deleted User - 1528109

Vendég
@diRicheron
Lehet játékos statisztikát is csinálni, de ahhoz várom a konkrét adatokat. Ez így ebben a formában egy vita a lőporos hordó mellett :D

Nem fogom megölni a fórumot, de továbbra is nyomatékosítom, hogy ami nem az elemzésbe való téma, azzal menjetek át a csevegőbe és ott tárgyaljátok már meg :D

Másfelől az én szubjektív véleményem az, hogy mutogattok egymásra, holott senki sem hibás. Konkrétan nem megyek bele a dolgokba, viszont, ha nem tette volna meg a HNK azt, ami a szabályban levan kötve, akkor szabályszegők lennének. Ha a Cotl mérsékelné néhány játékosát, akkor nem lett volna senkinek semmi indoka velük "kötekedni" .
Én amondó vagyok, ha valóban jóbarátok a való életben a vezetők, alias @tibax és @-NooBLeadeR- akkor ne szítsuk már kérlek a tüzet. Mindenki arra hajazzon a saját vezérénél, hogy legyen kompromisszum.
Én bár Supporter vagyok, nem lelkibajokkal törődő pszichológus, de nekem sokkal fontosabb az, hogy jólérezzétek magatokat és játszatok egy jót, minthogy vitázatok. Főleg ne ugrasszunk össze két barátot egy játék miatt. Hozzátenném, hogy ráadásul ez egy szuper szervernek indult és úgy gondolom, hogy még az is. Ne rontsátok el.

Nekem ez a véleményem erről.
Szummázva a dolgot, kérlek titeket utoljára, hogy menjetek át csevegőbe a hasonló témával.:)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Tisztelt Külsősök, Klántársak, Ellenfelek!

Az ígért befejezése az Elemzésnek sajnos elmaradt, mint mindig ugye :rolleyes:

Viszont, akkor kezdjük is el a befejezését az elemzésünknek.


Akkor nézzük a LET-LEV változásokat, a legutóbbi elemzésből kimaradt 2 arma elemzése, viszont a LE pontok már bele voltak számolva, így kb. csak az utolsó két armának a LET-LEV változását kell belevennünk az egészbe.

J2XSaqk.png


Mint látható igen magas számban vannak a LET-LEV arányok a szerver ilyen állásában, főleg, hogy a harc még csak 40 napja tart, ami azt akarja sugallni, és azt is sugallhatja, hogy a szerveren várható akár több milliárd LET-LEV pont/klán a szerver végére, persze ez függ sok mindentől, így előzetesen nem megmondható.

Viszont érdekes összevetni a korábbi szerverek LE pontjaival: V57-en már lassan vége a szervernek és a top1 klánnak 300 millió LE pontja lett az alklánjával együtt a szerver végén, és, mint a szerver résztvevői tudhatjuk, hogy V58-n jelenleg a CotL főklánjának egyedül van 350 millió LE pontja, sőt a HNK klánjai is elérik ezt a LE pontot. Még érdekesebb, hogy míg V58-n van 10.000+ falu a szerveren, addig V57-en csupán 7000 falu van, azaz mondhatni, hogy a HNK&CotL szerver 3000-el több falunyi játékost vonzott magával? Érdekességképpen még elmondható, hogy V56-on a top1 klánnak 440 millió LE pontja van, és kb. 50 millió az elmaradása az itteni főklánoknak a v56-os SBT LE pontjaitól. Persze tudjuk, hogy ott a szerveren is állóháború volt, viszont meglehetősen biztosak is lehetünk abban közel sem olyan nagy arányban támadták egymást, mint ami itt 1 hónap alatt végbement, hiszen, mint láthatjuk kb. 2-2.5 hét alatti LET-LEV változások 100milliós LE pontokra is tehetőek. Azaz a két fél védekezése és támadása elég azonos üteműen dolgozik.

Érdekességképpen összevetettem még a V46-al a szerverállását: A V46-os top1 LEV ugye nálam volt 41 millió LEV ponttal a szerver végén, és a mostani V58-as top1 LEV -Conquistador- már 40.91 millió LEV-nél tart. Azaz mondhatni, hogy ott igazán a támadásra volt kiéleződve a szerver, és a CotL-nak kevesebbet kellett védjen, mindemellett azt is nyugodtan kijelenthetjük, hogy az ottani TOP1 LE pontoknak a felénél tart egyéni játékosként az itteni top1 LE pontú. Mindemellett a szerver LE pontokban még megelőzheti a Világ 48-at is könnyedén, hiszen az ottani győztes klánnak a Hordának mindössze 453 millió LE pontja volt, emellett a Világ 49-es Hydra klánnak 560 millió. Próbáltam sebességben hasonló gyorsaságú szerverekkel összevetni a számokat, és ezeket találtam gyorsabbnak, mint az 1-es sebesség, hiszen a fenti 46-os világgal való összevetés közel 1 éves harc után szerzett LE pontok, bár ott a végére a klánnak 850 millió LE pontja volt, vajon a szerver ilyen LE pont változásaiban milyen hamar képes elérni 1 klán egyenként ezt a mennyiséget? Persze ez függ attól is, hogy bedől-e útközben az egyik klán frontja, vagy lesz-e nagyobb volúmenű előre haladás.

LET-LEV-hez hozzátartoznak még az egy nap alatti listák is, ezek közül csak a top10-et mutatom be, hiszen a lényegi változások mindig az ottani nagyobb számokban lesznek:
dLvgbjW.png

U110bF6.png

ZMZQy9J.png


Legutolsó elemzésemben 03.10.-ig voltak az armák leelemezve, azaz 1 hónappal vissza, de, akkor vegyük sorrendbe az arma statisztikákat:

7cVFv97.png
Ebben az armában a HNK 6 falut vitt az akkor még a fronton játszó - Respect - tagunktól, aki kicsit gyengeláncsszemként élt meg 2-3 armájukat is a fronton, saját hibánk, hogy hagytuk ott élni. Arma célpontjai 2 nagyobb: -Conquistador-(12milla LEV), Undertaker Vyc(16milla LEV), 1 közepes: aonen (7milla lev), és pár kisebb, mint Fives, Experiall, diricheron, renix, és én is kaptam 70 nuke körülit.
Az arma LET LEV aránya: 20:53, azaz megközelítőleg 38%. Sikeresség szempontjából újabb kisebb területre tettek szert a K45-n.

8zw7b4E.png

Ebben az armában foglalások: 2 falut foglalt tisztán a CotL: hermelin 1-et (valszeg inaktívtól) középen, és jobb szélen a K45-n 1-et aonen Dr. Senkiházitól, kieső falu, és viszonylag friss volt asszem azelőtt 5-6 nappal foglalta Senkiházi is. HNK 5 falut foglalt tisztán: 1 -Conquistador-, 1vf, ami pont tartotta volna a falut, de Mázli átütötte 5 perccel a vf érkezése előtt, Speddy79 bukott 1 falut, bálint001 vitte, illetve a szokásos - Respect - 3 falu bukás is megvolt Halucinogén számára.
LET:LEV arányok:
HNK: 23:58, azaz megközelítőleg 40%.
CotL: 18:37, azaz megközelítőleg 49%.

Érdekességképpen: míg a cotl többszörre is használta már az erősítés gyorsító gombot, ekkor a HNK még nem használta, azaz könnyedén lemozogta azt, amit kapott, néhány hibát kivéve, és néhány elfelejtett kitérést igazából legtöbbet rombolva voltak, de elmondható a rombolt állapot a CotL-nál is, viszont elhanyagolható számban. Illetve a szerver folyamán egy nap alatti armában szerzett LEV ezen a napon volt a legmagasabb, a CotL által teljesítve, egyszóval az 58millió LEV a jelenlegi rekord.

W7GzkMN.png
Itt a stat kicsit hazudik. Nem 4-3 a valós eredmény, hanem 2-2. Ugyanis, Diricherion bal fent egy Maghun által vesztett falura foglalt rá, amit a stat ugye beleszámol, mert köztünk történő foglalás volt. Az arma alatt Undertaker Vyc lopott éjjel 1 falut ankesz10-től, így majdnem, hogy +1-be zárhattunk, viszont egyéni hibából eredve úgymond fake nemes ellen bukott falut a lordne fiók, igazából 2-t, de 1-re sikeres volt a ráfoglalás, a másik leképzett nemes hiányában a késői érkezés miatt visitorsnál maradhatott. Így lett végül 2-2, és nem 3-2. Arma célpontjai Varmax, aonen, Undertaker Vyc, -Conquistador-, parik king, picit én, zoli53, és még jó páran. Az armát felfoghatjuk egy romboló körnek is, hiszen viszonylag kevés nemesvonat indult, emellé sok fiókot rommá romboltak, és 3-4 napi kárunk keletkezett belőle.

LET:LEV arány: 19:55 azaz megközelítőleg 35%.

LfSHIHE.png
7 falut foglalt tisztán a CotL. Elmondható, hogy némileg sikeres arma volt tekintve a LET-LEV arányokat, illetve azt, hogy 7 falut sikerült elhoznia a CotL-nak. Fő célpont az armában Hard.Zalan.Chris volt, ő bukott 3 falut, egy két elnézett hibából. Mindemellett volt sok kisebb célpont is. Az arma sikeréhez vehető, hogy végre a HNK-nak mozgatnia kellett, több fióknál, sőt minden támadott fióknál tibaxot kivéve észleltük, hogy be van kapcsolva az erősítés gyorsító, azaz a HNK-nak akadt dolga védekezés közben bőven. Mondhatni, hogy viszonylag kevés vonattal kellett dolgoznom, de egy erős, szervezett ellenfél ellen kb. a legjobbat hoztam ki belőle, kivitelezési gondok voltak, rengeteg átszervezés kellett legyen, mivel klánunkban működik úgymond "tanuló" program, mely miatt pár játékos nem tudott támadni az eredeti célpontjára, és már úton voltak, amikor a gond adódott, így volt ahová kevesebb nuke ment, vagy ahol lemaradt a nemesvonat, stb..
Eddigi HNK-CotL háborúban ezen az armán jött egy nap alatt a legtöbb LET pont, illetve 1-el több a legtöbb foglalt falvaknál, azaz a háború alatt eddig legjobb teljesítmények egy nap alatt: 7 foglalt falu, 26.6 milla LET, illetve 58.2 milla LEV. Ezeket jelenleg mindet a CotL bitorolja, viszont véleményem szerint ezek a számok könnyen változhatnak, illetve könnyen átkerülhetnek a HNK kezébe, hiszen változó jelenleg a CotL teljesítménye, de a HNK-é is.
LET:LEV arány: 26:50 azaz megközelítőleg 52%.


Figyelembe véve a háborús statisztikákat az esélyekre a következő százalékokat kaptam:
HNK: 52.25%
CotL: 47.75%


Köszöntem a figyelmet.
Marko
 
Utoljára szerkesztve:

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
A lényeg :
HNK 4 csoportosmegmozdulás
COTL 3 csoportosmegmozdulás

Az utolsó megmozduláskor a HNK 0 faluval zárta a napot. (2-2 ebből 1-et vyc éjjel vitt) LET:LEV 1:2,5-3 között valahol középtájt.
A Cotl +7 faluval. (10-3). LET-LEV 1:2 től 1 picivel jobb.

Ez meg az össz kép.
2917 bővítmény megtekintése
Itt egy nagyon egy oldalú elemzés :D ti is vittetek éjjelibe amit meg sem említesz”stat ferdítés”
Igaz hogy az utolsó armánál nem vittünk falut,de hát hogy is vihetünk volna mikor nem nagyon küldtünk nemest :D

Te prédikálsz tisztánjátszasró erre itt ferdítesz.. nem szerver elemzés volt hanem ember!!!!ülj le fiam 1-es
 
Fent