Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Itt egy nagyon egy oldalú elemzés :D ti is vittetek éjjelibe amit meg sem említesz”stat ferdítés”
Igaz hogy az utolsó armánál nem vittünk falut,de hát hogy is vihetünk volna mikor nem nagyon küldtünk nemest :D

Te prédikálsz tisztánjátszasró erre itt ferdítesz.. nem szerver elemzés volt hanem ember!!!!ülj le fiam 1-es
Neked meg ártott a napsütés vagy a bezártság vagy miről beszélsz?

Az meg, hogy nem játszatok tisztán ezzel a hszemmel egyáltalán nem függ össze.
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
"Az meg, hogy nem játszatok tisztán"

Nem unjátok még ezt a nem játszotok tisztán szöveget?Engedjétek el úgy ahogy nálunk is elengedték a pp-n akart falut venni dumát.
Az arma értékeléssel meg nincs semmi gond értékeljük hogy van aki időt áldoz rá hogy megcsinálja.Van hogy jönnek faluk van hogy mennek erről szól a játék.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem unjátok még ezt a nem játszotok tisztán szöveget?Engedjétek el úgy ahogy nálunk is elengedték a pp-n akart falut venni dumát.
Az arma értékeléssel meg nincs semmi gond értékeljük hogy van aki időt áldoz rá hogy megcsinálja.Van hogy jönnek faluk van hogy mennek erről szól a játék.
Hát akkor meg mit szól bele, főleg, hogy értelme nincs amit mond? :)

Unjuk, de mindig tudtok tenni 1 olyan lépést napról napra ami...

Azt meg nem gondolta komolyan, nyilván -rosszul esik, hogy nem tudtatok bepotyázni 1 fiókot(már akinek). De ti naponta regeltettek mögénk játékosokat morálosnak, de persze tudom mindnek pont most jött meg a kedve a játékhoz főleg, hogy nagyrésze már 1x be lett foglalva. Ez igaz olyan téma amin kár lovagolni. De most is warlordandi hozta fel nem mi.(direkt..)
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Hát akkor meg mit szól bele, főleg, hogy értelme nincs amit mond? :)

Unjuk, de mindig tudtok tenni 1 olyan lépést napról napra ami...

Azt meg nem gondolta komolyan, nyilván -rosszul esik, hogy nem tudtatok bepotyázni 1 fiókot(már akinek). De ti naponta regeltettek mögénk játékosokat morálosnak, de persze tudom mindnek pont most jött meg a kedve a játékhoz főleg, hogy nagyrésze már 1x be lett foglalva. Ez igaz olyan téma amin kár lovagolni. De most is warlordandi hozta fel nem mi.(direkt..)

Hárít hárít hárít :D nem én hoztam fel ember a te hszdre reagáltam!! Say No To Drugs!!!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hnk megmozdulás 2020.04.13 csak számok.

293Polish_20200414_175306.png
 
Utoljára szerkesztve:

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Márkó ebbe sajna bele kell törődnöd,hogy én elkönyveltelek witchernek,de szerintem az én véleményem mellett eltekinthetsz,biztos van aki bír téged.
Az elemzés részével sosincs bajom annak amit csinálsz,de amint tovább mész a gondolataiddal ott kezdődnek a gondok,mert elveken alapszik és olyan számításokon(kiépített faluk) amik nem a tényekre épülnek,mert a 3K-s faluból is küldhetek nukot.


Azért én még emlékszem a Hydrában mit nyaltál Witchernek,hogy épp ki a nap támadója,meg pp-t intézett neked..stb..
Igen,bizonyára sok okot adott,hogy a szádra vedd.. :)

Ui. S mondom ezt úgy,hogy Cotl klánnal nyertem 1 világot,mégis szánalom amit a vezető csinál,szóval nem,nem őket akarom védeni..
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Megdícsérem a bandát.
Nem kellett moderálni több napja !
Mindenkinek ját a piros pontom, a fekete helyett! :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ennek a brigadnak is milyen jól bejott a 0 perces amperkodas. Többség gyűlöli őket vagy kutyaba se veszi őket. A többség már minimum 3-4 fiókkal rendelkezik meg még ennyi Gmail fiókot tart talonba a szükség esetére.
 
Fent