Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ám ha már úgyis tudjátok hogy az SD "velünk" van ,nektek meg a MagHun és az AK is szövetséges , őket sem ártana beleszámolvi .

Mivel amíg a Maghunt véditek (mert saját sereguk nem igen van ennyi) ,így ők feltartanak délen ,illetve AK-val sem kell foglalkozatok hátul így,amíg nálunk az SD van olyan szerepben mint nálatok a MagHun.

Ak falvak 161
Maghun 118(138 volt kb 2-3 napja )
SD 92

Így lényegen a falu különbség kb 60 falu ,nem 250 ,azok alapján amit tudunk,vagyis semmiség :)


Véleményem szerint,ezek is fontos tényezők ,és ezek a falvak is beleszámítnak a háborúba, habár az SD klánal nekünk semmi diplomácia nincs ,csak én kooperalok velük (mivel a vezetők ismerősök) ,de ettől függetlenül még hozzánk számoltam őket :)

Az esélyeket mondhatjuk reálisnak , habár nem a +11 falu miatt,mivel az semmiség ,hanem mert védekező állásba vagytok véleményem szerint,ami hosszútávon nem a legjobb ,és hiába a jó LET/LEV arány nektek ,mert armárol armára látszik,hogy egyre többet és többet csapunk ,ami a védők kopását jelenti már most ,vagy szimplán egy fokkal rosszabul vannak védve a faluk .
Azért az Sdnél 20 falunak van olyan súlya mint a másik 2nél összesen. Meg ha én pl rájuk írok hogy adj már ide 5 falut hogy költöztek oda nem kapnék(gondolom én), míg te igen.

Az esélyeket meg kb 70-30ra tenném.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Ám ha már úgyis tudjátok hogy az SD "velünk" van ,nektek meg a MagHun és az AK is szövetséges , őket sem ártana beleszámolvi .

Mivel amíg a Maghunt véditek (mert saját sereguk nem igen van ennyi) ,így ők feltartanak délen ,illetve AK-val sem kell foglalkozatok hátul így,amíg nálunk az SD van olyan szerepben mint nálatok a MagHun.

Ak falvak 161
Maghun 118(138 volt kb 2-3 napja )
SD 92

Így lényegen a falu különbség kb 60 falu ,nem 250 ,azok alapján amit tudunk,vagyis semmiség :)


Véleményem szerint,ezek is fontos tényezők ,és ezek a falvak is beleszámítnak a háborúba, habár az SD klánal nekünk semmi diplomácia nincs ,csak én kooperalok velük (mivel a vezetők ismerősök) ,de ettől függetlenül még hozzánk számoltam őket :)

Az esélyeket mondhatjuk reálisnak , habár nem a +11 falu miatt,mivel az semmiség ,hanem mert védekező állásba vagytok véleményem szerint,ami hosszútávon nem a legjobb ,és hiába a jó LET/LEV arány nektek ,mert armárol armára látszik,hogy egyre többet és többet csapunk ,ami a védők kopását jelenti már most ,vagy szimplán egy fokkal rosszabul vannak védve a faluk .

Akkor ismét számolunk.

AK. Klán 161 falu, csakhogy a külsőséget megelőzzük ebből 20 játékos összpontszáma sem éri el a 8000pontot, ami már durván 29 falu, ami használhatatlan.
+ nem olyan szövi, hogy bevédjük egymást, jelenleg legalábbis, 2 játékosuk van akivel tudtam csevegni, és védőt küldtek, így azt mondani, hogy teljes szövetség kicsit túlzás, persze szövetségesek, de, hogy mi hasznunk van belőle, jelenleg visszatekintve nem sok, de kékek, nem egymást ütjük, hanem a HNK-t, így valóban az, hogy nem őket ütjük talán előny, talán hátrány, ezt majd egy nálam okosabb ember megállapítja.

Az SD klánba máris ott van 2 tapasztalt játékos, akik folyamatosan kémlelnek, és full támadók, mindemellett nem csak ők azok akiket a morál véd és ti is, legalábbis szerintem. Szóval így már az AK klán kb. ki is esett a képből, mondhatni, hogy az a 161 falu kb. 10 falut kivéve jelenleg nem tudjuk mit csinál.
Maghun. 118 falu. Eddig náluk sem volt nagy barátság, összesen 1x védtünk oda, és ők is vissza, kékek a térképen, segítenek. De ott is a falvak számát tekintve használható kb. 30, ha nem túlzok. Ők nem támadnak, s kémkednek, legalábbis nekem ilyen infóm nincs, mivel kb. full védők. Egyszóval veszélyt nem jelentenek a HNK klánra. Míg az SD támad, védekezik, és védiek is. Így igen nagy segítség számotokra, mi nem telepítettünk mögétek faluhúzót, nem kértünk ingyen falut barnáktól, és nem is kaptunk, így ebben a tekintetben, számolgathatjuk őket, de szerintem te is látod, hogy az amit mondtál mennyit is ér.
Ha meg nem hiszed el, akkor ott van az 1 nap alatti támogató vagy az AK. klán támogató pontjai, hogy mennyit is segítettek... :p

Szóval levezetgetjük, meg igazad van beleírhattam volna, de nem jutott eszembe, de legközelebb beleszámolom őket is a statba, hiszen azok a pár száz pontos játékosok igen sokat tudnak mozogni. :p

A védő állást nem tagadom, mivel ti 2x támadtatok míg mi 1x, és nem a 11 falu a különbség, hanem kb. 500, ami a kihasználtságot illeti, és igen sok a hibánk veletek szemben, mint a respect eset is. De mivel annyi támadótok van, hogy simán levédtek belőle 1 játékosnál támadókkal betonozva is akár, így nem reális a tévképzet, hogy egyenlően áll a két klán faluszámban. :p Én a valóságot írtam le, kihagytam ezt a számolást, de, akkor majd a holnapi részbe belevetem jobban magam.. :p
És a többet ölésről annyit, hogy többet öltetek, mi pedig többet fogtunk. Múltheti armátok 20 millát ölt, a mostani 23 millát, mi fogtunk 53 millát múlthéten, és most fogtunk 58 milliót. Akkor most csak ti öltetek többet? :D Mert pl. az 58 5-el több, mint az 53.. :p De van hitele, és valóban jogos az, hogy csak egyoldalú volt az SD klán megemlítése, de jogosabb, mint egy AK, és Maghun említése. Hiszen az SD magában ér annyit, mint a két klán, és ez nem sértés csak csupán jobbak. :p
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Mind2 oldalról van jogos tényező de egyet ne feledjünk,a morál az morál mindegy milyen a klán,viszont egy támadó beállítottságú morálos klánt túlerővel könnyebb legyőzni mint egy védő morálos klánt.Itt a hangsúly nem azon van h melyiknek mekkora haszna van a 2 nagy klán közötti csatában,hanem azon kit mennyire tartanak fel. Ez csak egyéni vélemény,én jobban szeretek olyan kis klánra menni amelyik inkább támadó sem mint védő(pontosabban semennyire mert ki nem állhatom a morálharcot),de szívesebben megyek oda.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Véleményem szerint a CotL délen bukhatja el a háborút, sőt, ha el fogja, meg merem kockáztatni, hogy szinte biztosan délen fog történni. Hiába a HNK fölénye támadó téren, ez egy állóháború, nem az első két roundból kell kiindulni, kíváncsi leszek, hogy hónapok múlva is olyan lelkesen támadnak, havi 11 faluért. Ha nem fognak értelmezhető mennyiségű falut szerezni, a morál (nem az, a másik) csökkenni fog és nem fogja mindenki olyan elánnal küldözgetni a nukeokat.

Becsüljétek meg ezt a végjátékot, és ne kúrjátok el, mert ilyen a mai magyar khban már nem nagyon van.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Attól hogy be be szólunk egymásnak , még nem szidjuk egymást ,de jó néhány tényezőt IT is megvitatni és nem csak Messengeren egymás közt ,hisz vannak sokkal tapasztaltabb vezérek is nálunk (habár egyik sem ír egy sort ide) ,és lehet véleményt tudnak nyilvánitani több információ alapján .

Az Ak sem eppen azért mondtam ,mert zavar , sőt egyáltalán nem izgat ,mert inkább mennék 200 nukeval kevesebbel 2-3 armán ,mint hogy a hátországban hagyjak egy klánt terjeszkedni , főleg olyan klánt aki az elmodotak szerint nincs is hasznukra,és ott van egy olyan személy is ,aki V48-on egyik napról a másikra nekünk jött szövetség allat ,így inkább felnyitottam a szemét (talán) egy ilyen klán veszélyeire .

Én örülök ennek a harcnak ,és mindig is azt mondtam a fiúknak ,hogy számítsanak rá,hogy nem könnyű menet lesz és aki kitart az bárhol megtudja majd állni a helyét ,mert pl egy V44-es világon ki sem tudod szűrni a játékosokat ,hogy ki mire képes,mert csak végig gyalulod a világot :)

És nekünk mint "haladó" vezéreknek igencsak sok tapasztalatot tud nyújtani a világ ,kezdve a védekezésről,a támadásig :)

De hogy végig és azon túl is szívni fogjuk egymás vérét valamilyen formában az már biztos ,persze normális keretek közt :D


Csak ez a noob gyerek nagyon "elfoglalt" és stat is csak úgy lett ,hogy kétszer mondtam neki ,hogy papír mert nem csinál statot:rolleyes:

Annyit még hozzá tennék,hogy jó néhány frontos tagunk rég vágyott ez izgalmas harcra , és hogy ne az legyen ,hogy csak megyünk és megyünk ,aztán minimális akadály ,így bízom abban ,hogy a lelkesedésünk megmarad jó sokáig még ,:D
 

Jefimovics Raszputyin

Őrült Pap
A reakció pontszáma
66
Olvasva az elemzések, jöhetne egy témaindító:
Melyik klán lesz, és kinek a vezetésével, amelyik becsatlakozik a világra,így az 5. hónapjához közeledve, és megpróbálja azt eldönteni, mint morálos klán.
Akár a szervert is eldöntheti a leglényegesebb kérdés: Kinek az oldalán fognak majd harcolni?
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Véleményem szerint a CotL délen bukhatja el a háborút, sőt, ha el fogja, meg merem kockáztatni, hogy szinte biztosan délen fog történni. Hiába a HNK fölénye támadó téren, ez egy állóháború, nem az első két roundból kell kiindulni, kíváncsi leszek, hogy hónapok múlva is olyan lelkesen támadnak, havi 11 faluért. Ha nem fognak értelmezhető mennyiségű falut szerezni, a morál (nem az, a másik) csökkenni fog és nem fogja mindenki olyan elánnal küldözgetni a nukeokat.

Becsüljétek meg ezt a végjátékot, és ne kúrjátok el, mert ilyen a mai magyar khban már nem nagyon van.

A mai nap margójára:

 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Nem megszokott végjáték. Megszoksz vagy megszöksz. Délen fog felülkerekedni a HNK ebben egyet értek az előttem szólóval.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Azért durva, hogy ez a núb CotL meg HNK egyszerre támad egy 800 pontos falut és még így így 4 nemest buknak. :oops:
Ráadásul annyi támogató fiókjuk is van már, hogy 4 kontira el sem férnek, már K64-en is vannak faluk... Szégyen ez a mai KH!!!
 

Jefimovics Raszputyin

Őrült Pap
A reakció pontszáma
66
Ha valaki informálódna is a két fél köpködése közepette, akkor egy rövid statisztika a két klán háborús életéről.
HNK: 71 falu.
CotL: 70 falu.
Ezek az ellenféltől szerzett falvak.
 
Fent