Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Persze szegeny Hardikemet mindig elfelejtem hogy besegitett szoval TensaPapi irta jol 3an tamadtunk szoval az mar ARMA bocsi :D
Hat figyelj ha nem vedidek le is irj elemzest ne csak akkor mikor ti jottok ki jol a dolgokbol mert akkor minek is az elemzes, irj csevegobe hogy levedtuk az armat azt kesz :D
Irok en is egyet majd nektek, csak meg nem jott el az ideje :D Es persze hogy belekotunk ha ugy tuntesz fel minket ahogy nem kellene :D

Na, de reggel 8-ra mentek? Mert akkor az tényleg arma volt!
 

DeletedUser19698

Vendég
Persze szegeny Hardikemet mindig elfelejtem hogy besegitett szoval TensaPapi irta jol 3an tamadtunk szoval az mar ARMA bocsi :D
Hat figyelj ha nem vedidek le is irj elemzest ne csak akkor mikor ti jottok ki jol a dolgokbol mert akkor minek is az elemzes, irj csevegobe hogy levedtuk az armat azt kesz :D
Irok en is egyet majd nektek, csak meg nem jott el az ideje :D Es persze hogy belekotunk ha ugy tuntesz fel minket ahogy nem kellene :D


1.Tensa
2.Killer
3.Szájhősök

S most megemlíted Hardi-t is?
Alakul ez a 2 fős támadás.. :D
S én tényeket írok,kb 2 hetente a valós állásról,jövő hét vasárnap ismét írok.
Továbbá úgy nehéz magunkról rosszat írni,ha nincs amit ide tudnék írni,pl nagyobb faluveszteség,bukott terület..stb..
De lásd pl v51-en FS eléggé megvert minket a K55-ön,így csak a k45-ön maradtunk lényegesebb előnyben,ott is megírtam nekik külsőn,hogy szép volt..stb..
Én elismerem ha az ellenfél jobb,ez csak 1 játék..:)

Ezúton is sok sikert minden klánnak,s köszönöm Gero,C1rd hogy végre más is ír statisztikát,s nem csak reagálás van az enyémre...
 

DeletedUser19383

Vendég
Én is támadtam? Azta nem is tudtam :D jó hogy wiccseeer előre látja a Dani nukokat.
 

DeletedUser19866

Vendég
Sajnos a Hodor eddig nem engedte hogy kirajzolják az ivarmirig szőrzetét :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Könnyebb belekötni 1 írásba,mint írni 1 elemzést ezek szerint..

Kritizálni mindig könnyebb, ezt tanuld meg Witcher. :D

Viszont nem tudom miért csodálkozol, olyan szinten érződött az elfogultságod, hogy még a vak is látta melyik oldalon állsz. Emellett sokkal diplomatikusabban kellene fogalmaznod szerintem. Ha jó elemzést akarsz írni akkor csupán törekedj a tények közlésére, a számok sosem hazudnak. Persze lehet velük játszadozni, hogy kicsit kidomborítsd a pozitívumókat, ennek Vigyó volt a nagy mestere.
Csinálj diagramokat, vagy csak egyszerűen írd le az adatokat és tegyél mögéjük némi tartalmat, esetleg fejtsd ki a személyes tapasztalataidat és meglátásaidat ezzel kapcsolatban.

Törekedj a minőségre és ne a mennyiségre, a kevesebb néha több. Elég ha hetente vagy 2 hetente dobsz egy statot ide amolyan helyzetjelentés gyannát, felraksz 2-3 digramot és írsz mindegyikről 3-4 mondatot, az bőven elég.
 

DeletedUser19778

Vendég
Átlagpontszámhoz viszonyított fejlődés 2019-03-04 és 2019-03-10 közötti adatok alapján való pontozása és annak ranglistája:
133bc8721b841a7cee79ff6fcac0b5eb.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19778

Vendég
A programot egyszer kellett megírni, most már 1 másodperc (igazából kevesebb idő) alatt generál egy ilyen ranglistát bármikor, én csak képet rakok róla.
 

DeletedUser19778

Vendég
A felvetés jogos. Tényleg elfelejtettem, hogy közben visszajöttem 2019-be. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent