Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19778

Vendég
Ilyen ez az időutazás. Az a durva, hogy az előző 3 hozzászólásomban is végig 2018-at írtam.
 

DeletedUser19714

Vendég
Tegnapi Ez van arma a HODOR ellen
(vagyis a foglalásokból erre következtetek,illetve a HODOR LEV novekedéséből:D)
Side 1:
Tribes: HODOR
Side 2:
Tribes: Ez van, Ez-Van

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 55
Különbség: 47

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 7
Oldal 2: 34
Különbség: 27

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 51,582
Oldal 2: 285,550
Különbség: 233,968

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 45,930
Oldal 2: 201,373
Különbség: 155,443

chart
 

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot.
Mivel most hétvégére ígértem elemzést,így kénytelen vagyok megtenni,hisz a kimondott szónak súlya van..

Nézzük szépen sorban.
Heti történések.

K44-en az ASG-RIA-KAL trió továbbra is üti egymást,mind a 3 klán ér el sikereket,így kiegyenlítettnek mondanám az ottani helyzetet.
Talán ASG van a legjobb helyzetben,hisz nekik fix ellenfeleik vannak terület alapján,hisz csak a RIA-KAL klánokkal érintkeznek.
KAL kapja az ívet délről az A-L klánoktól,s északon az ASG-RIA klánoktól egyaránt.
De úgy néz ki nekik ez sem elég,tegnap KÖZJÓ-val karöltve az Ez Van klánoknak is hadat üzentek.
Ria pedig területi hátrányban van úgy nézem a másik 2 kontinens riválissal szemben,de szépen helytállnak.
Itt 1 dolog biztos,KAL nem nyeri meg a kontinenst.
ASG-RIA dominancia valamelyike a reális.

K45-ön ugye voltak történések.
KÖZJÓ 1 hete kb minimalizálta foglalásait,s ma armázott a k45-ön levő Ez van klánokra.
Teljes mértékben kudarcnak könyvelhetik el,hisz 2 falut hoztak összesen,abból is 1 falut tudtak megtartani,s tekintve hogy KAL-al támadtak közösen,még nagyobb kudarc,hisz az armában 3 falut hoztak összesen az Ez van klánoktól,amíg az Ez van klánok 4 falut,így arma alatt sikerült minuszos statot csinálniuk.
(Ebben voltak visszafoglalások is)

K54-en szintén voltak alakulások.
LGND,ATL klánokat beolvasztotta az AC akik azóta A-L néven futnak,s tényleges uralkodói lettek a K54-nek.
Kérdés egykori ellenfelek mennyire tudnak majd egységet képviselni,s mennyire tudnak majd bízni egymásban.
Ha sikerül nekik,komoly erőt képviselnek majd együtt.

K55.
Itt volt talán az eddigi világ legnagyobb szabású armája.
Ez van több mint 60 vonatot küldött a HODOR-ra,amiből nap végére 39 falut tudtak elhozni,amiből HODOR 9-et hozott vissza.
Ez van magasan top1 LET továbbra is,s HODOR tegnapi nap 3,4 milla LEV-et szedett össze,ami a 2 nappal ezelőtti egykori LGND klán akik top1 LEV voltak összes eddigi védőpontjával egyezik meg.
Szóval HODOR 1 nap alatt védett annyit,mint a 2 hónapja futó világ előtte levő top1 LEV klánja.
Gratulálok ezúton is nekik,mert igyekeztek mindent megtenni,tekintve a méreteket,s a számokat,ez igen szép teljesítmény.
Ugye mai armában Ez van eddigi legnagyobb védést mutatta be,ahol ismét top1 LEV lettek,s igen minimális faluveszteséggel levédték a KÖZJÓ-KAL armát,úgy hogy tegnap +1 milla LEV jött a HODOR ellentámadásokból.
Valószínűnek tartom HODOR ezért nem támadott ma,mert nem igazán volt mivel.

Akinek van kedve rakhat fel LE növekedést,foglalásokat is,én elemzést ígértem,amit így röviden összefoglalva meg is tettem..:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Teljes mértékben kudarcnak könyvelhetik el,hisz 2 falut hoztak összesen,abból is 1 falut tudtak megtartani,s tekintve hogy KAL-al támadtak közösen,még nagyobb kudarc,hisz az armában 3 falut hoztak összesen az Ez van klánoktól,amíg az Ez van klánok 4 falut,így arma alatt sikerült minuszos statot csinálniuk.
(Ebben voltak visszafoglalások is)

Kész, esküszöm, én nekem végem van, olyan jóízűen nevettem fel ennél a kihangsúlyozásnál, hogy az hihetetlen :D
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Annyit fűznék csak az elemzésedhez Witcher, hogy a KAL soha nem kapott érdemleges támadást a volt AC klántól.
Az AC klán a LGDS klánnal harcolt szépet, ahol mindkét fél meggyőző játékot mutatott be. Ennek köszönhetően végül közös megegyezés alapján egyesült a két klán.
A KAL klán csak most lesz soron.
 

DeletedUser19698

Vendég
Annyit fűznék csak az elemzésedhez Witcher, hogy a KAL soha nem kapott érdemleges támadást a volt AC klántól.
Az AC klán a LGDS klánnal harcolt szépet, ahol mindkét fél meggyőző játékot mutatott be. Ennek köszönhetően végül közös megegyezés alapján egyesült a két klán.
A KAL klán csak most lesz soron.

Itt nem osztanék véleményt a dolgokról ha nem gond..:)
A több világon át tartó jó viszonyra való tekintettel.
 

DeletedUser19698

Vendég
Sajnálom,érdemben nem tudok semmi hasznosat mondani..
A-L kenődött rajtunk.
Mi kenődtünk a HODOR-on.
HODOR kenődött rajtunk.
KÖZJÓ kenődött a belsőin,s a perem klánokon.
Talán a Ria az aki pozitívan zárta a hetet egyedül..:)
 

DeletedUser19714

Vendég
Mi sem :D

Side 1:

Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: RIA, RIA2

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 100
Oldal 2: 87
Különbség: 13

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 12
Oldal 2: 12
Különbség: 0

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 308,345
Oldal 2: 412,660
Különbség: 104,315

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 47,313
Oldal 2: 77,974
Különbség: 30,661

chart
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent