Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19714

Vendég
ti vagytok 125-en mi 105-en :) szerintem a 125 több mint a 105 de javíts ki ha tévednék sosem voltam jó matekból :(
A hozzaszolasomkor kb 70-100 volt,de mindegy.
Nos én nem mentem bele ilyenben sem amikor az átjelentkezők akartak infózni,de már mondták páran,hogy túl naív vagyok.:)
Feleslegesen offoljuk a topicot,mi egy jót akarunk játszani,gondolom ti is.Aztán majd idővel kiderül ki játszotta jobban/sikeresebben.Én sok sikert kívánok nektek,és remélem nagyon izgalmas harcokban lesz részünk.
További jó fórumozást mindenkinek.
Gero
 

DeletedUser19902

Vendég
Felvilágosítanálak hogy mit is jelent a kémkedés fogalma :D
Hogyha ráirók valakire hogy adjon ki infót a falukról vagy hogy melyik falunkra mivel csapódnak
Esetleg meg ha a diplomáciát kikértem volna az is enyhe kémkedés lenne csak hogy nem én kértem hanem 1 ember írt rám hogy ő abbahagyja mert elege van hogy nincs kit foglalnia (e kozben elmondta a diplomaciatokat) hogy értsem mivel olyan helyen volt ahol szövetség/mnt miatt max barbizni tudott volna. (És abba is hagyta a csávó sajnos pedig jó fej volt meg v45 rol ismertem gondolom azért írt ram)

Nagyon jól ismersz engem, még classicról, és tudhatnád, hogy elég nehéz engem kikészíteni :D
Ahogy én is ismerlek téged, bár nem rémlik, hogy classicon is ennyire aktív lettél volna a klán fórumon :D
Értelmetlen vitákban értelmetlen belemenni, ne felejtsd el, nem a szavak beszélnek ebben a játékban, hanem a tettek! :D
Sok sikert! :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Szép estét.

Gondoltam ismét írok 1-2 dolgot ,hisz úgy sem nagyon lesz mások által elemzés írva...

Ez van klánok-ra tegnapi nap arma jött,miként az AC klánra is.

Nézzük az adatokat.
Ez van klánok több mint 1 milla LEV-el zárták a napot,s a végére a HODOR húzóembere 2 falut tudott elcsenni.
KÖZJÓ és HODOR szervezett támadása,így elég nagy kudarcnak mondható,hisz a KÖZJÓ konkrétan falut sem tudott foglalni,de azért arcuk volt előtte 1-2 nappal hogy mekkora armát fogunk kapni..
Igen hát megkaptuk.. :D

Ez van-ból továbbá arma előtti nap HODOR átvett 1 játékost,aki kicsit ironikus de már védve is volt HODOR által,s pont az amra napján éjszaka történt..
Bizonyára kemény morális csapás ez számunkra.. :( :p

Közjó ahhoz képest hogy állítása szerint "megtisztítja a világot" egyik legnagyobb keverő klánná nőtte ki magát..
Az olyan toborzó levelekről,melyben ultimátummal toboroznak,hogy "Vagy jössz,vagy a faluid jönnek" gondolom azt várják,hogy mekkora összetartó csapatuk lesz,gondolom ez az oka,hogy már többen át akartak jönni.. :D

Arról meg hogy nem toborzással akarnak nyerni,ironikus hogy mennyi diplomáciát szednek össze ellenünk,akiket később olvasztani akarnak.. :D

Na de lépjünk tovább.

HODOR peremen továbbra is masszívan tartja magát,bár az Ez van klán szervezett támadása óta nem nagyon volt atrocitás.

Na de nézzünk át kicsit nyugati szomszédokhoz.
AC armát kapott a KAL,LGND,IMMO,FE klánoktól,amiben 6 falut buktak.
Tekintve hogy minden oldalról támadták őket,ez továbbra is teljesen jó statisztika..
AC dominál a K54-en...

A nagyobb meglepetés számomra északnyugaton van,ahol a KAL-ASG klánok a RIA ellen harcolnak,s ahogy nézem napi szinten ütik egymást.
Mivel mind a 3 klánban vannak jobb képességű játékosok,így itt nagyon érdekes kontinens van.
KAL harcol a RIA-val,de alatta ott az AC,így 2 oldalról kell támadnia,védenie.
ASGnek a legjobb az elhelyezkedése,de ahogy a LE pontokból az jön le,hogy inkább védő klán.
RIA kb 1 hete született,de már több a LET pontja mint az ASG-nek.
KAL pedig eléggé felhígult,most hogy a ZM-ből elég sok játékost átvettek,főként az egységre leszek kíváncsi hogy mire mennek.

Most ennyi voltam,meglátjuk 1-2 hét múlva mi változik.:)
 

DeletedUser19714

Vendég
Közjó tőlünk is csábított tagokat,és még jópárnak írt.:)
Ezzel nincs semmi baj,hisz ez is a játék része,és akit lehet azt vigyék is,hálátlan játékosokra a RIA nem tart igényt.:)
Az ASG-KAL duóval élvezetes,jó harcaink vannak,Sikamaruékkal legfőképpen biztos vagyok hogy fair küzdelem lesz,és ha nyerünk, ha vesztünk én megköszönöm nekik, hogy egy jót játszhattunk !:)
Gero
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Közjó tőlünk is csábított tagokat,és még jópárnak írt.:)
Ezzel nincs semmi baj,hisz ez is a játék része,és akit lehet azt vigyék is,hálátlan játékosokra a RIA nem tart igényt.:)
Az ASG-KAL duóval élvezetes,jó harcaink vannak,Sikamaruékkal legfőképpen biztos vagyok hogy fair küzdelem lesz,és ha nyerünk, ha vesztünk én megköszönöm nekik, hogy egy jót játszhattunk !:)
Gero

Én már most élvezem a harcokat :D Mondjuk ma amit ördögfajzatka eddig leművelt nálatok az szép volt jól lecumiztatott engem ha úgy nézzük :) De azért remélem sikerül behúznom még a falvát :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Sose fogom megérteni,hogy mire van ekkora arcod Witcher.


Kérlek írd már le ez miért arc kérdése?
Játékban mikor átvettem 1 játékost tőletek,kaptam hogy én gerinctelen vagyok,s hogy külsőn be sározol..stb...
Erre most a saját elveid köpöd szemközt,s armátok alatt veszel át 1 előre megbeszélt játékost.
Tudom,biztos a véletlen műve volt,s ti sem armáztatok,csak úgy random elindultatok,s lett 1 milla LEV-ünk..
Tudom tudom,főként hogy az arma pontban 8-kor kellene érkezni,de hát nah... :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19698

Vendég
Te miröl beszélsz? Hülye gyerek!
2 emberem támadt titeket milyen pofára esés?
És mikor volt nagy arcunk? Se itt se játékba nem dumálunk veled.
Vagy jössz vagy pusztulsz toborzó levelek? Mutas már egyett.
Fasznak akarsz te itt sárositani engem.....
Egy szűz anyucival élő senki vagy...
Erre vered ki esténként,hogy engem probálsz szerver eleje óta mindenkinél sárósitani?
Szégyen vagy. Csodálkozol hogy nevetnek csak rajtad meg a kutya se tud komolyan venni.

:O
Nah,most jól megaszontad...:(
Aki ismer téged tudja,mindig nagy arcod van,s igen 1 igazság van a leveledben,hogy 1x beszéltünk,akkor is csak kötekedni tudtál,de szerencsére elég sok érdekes,s vicces levelet kapok továbbítva..:))
S ez nem sározás,ezek tények,gondolom ezért is lettél ilyen ideges,s süllyedsz le erre a szintre amit most képviselsz,de engem nem zavar,a klánod tagjait minősíti,hogy mennyire gyenge is fejben az egyik vezérük..:)
 

DeletedUser19714

Vendég
Te miröl beszélsz? Hülye gyerek!
2 emberem támadt titeket milyen pofára esés?
És mikor volt nagy arcunk? Se itt se játékba nem dumálunk veled.
Vagy jössz vagy pusztulsz toborzó levelek? Mutas már egyett.
Fasznak akarsz te itt sárositani engem.....
Egy szűz anyucival élő senki vagy...
Erre vered ki esténként,hogy engem probálsz szerver eleje óta mindenkinél sárósitani?
Szégyen vagy. Csodálkozol hogy nevetnek csak rajtad meg a kutya se tud komolyan venni.

Ez van... (soha nem lehet ezt megunni :D )
 

DeletedUser19714

Vendég
Ántoán.Ez a téma a te klánod reszortja,kérlek jelentkezz!
 

DeletedUser19778

Vendég
Én őszintén nem tudom megérteni, miért vált ki egy játék olyan indulatokat emberekből, hogy másokat ilyen szavakkal illessenek. Szerintem attól függetlenül, a játékban épp milyen oldalon állunk, alapvetően mindenki pihenni és szórakozni jön ide. Egy bizonyos szintig véleményem szerint a diplomácia és ezáltal a klánok közötti háború része az, amit például külső fórumon mutat magáról egy klán vagy annak tagja/vezetője. @Feldscher például, ha úgy gondolod, hogy Witcher nem mond igazat, azt anélkül is kifejezheted, hogy elkezdenéd szidni (főleg, ha épp azt kifogásolod, hogy szerinted nem mondott igazat abban, hogy korábban szidtad őt), így rólad is pozitívabb benyomása lesz annak is, aki nem ismer. Ez az üzenet nem Witcher megvédésére szolgál, hanem azt próbálja megmutatni, hogy egy játékban vagyunk, ahol alapvetően tiszteljük a játékostársainkat mindentől függetlenül, de emellett is, nem szabadna, hogy ez (vagy bármilyen más játék) ilyen erős indulatokat szüljön, főleg más emberekkel szemben.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent