Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Szép napot mindenkinek!!!
Csak magunkról az ATL. ről irok.
ATL. ból sok tagot kizartak feljelentettek mindenféle indokkal pl ami számomra igazán szánalmas Profil képek miatt.
Az igaz hogy foglaltak tölunk falut de azoktól akik inaktivak voltak és még most is vannak és ezért belsö foglalások vannak jelenleg
igy a klán egyenlore nem tudd olyan utembe haladni ahogy azt ez a közösség szeretné.Igaz nem vagyunk valami jó helyen teruletileg de ezzel nincsen gond mivel jelenleg 4 de van amikor 5 klán is támad minket.Erre irnam azt hogy kaptam ilyen olyan leveleket hogy rutintalanok gyengég komolytalanok stb stb vagyunk de mi ezzel nem foglalkozzunk.Játszunk tovább ahogy csak tudunk de ne aggodjon ertunk senki a végjátékba ott leszunk bármennyire nem szeretné sok klán.Diplomáciánk számunkra jelenleg jónak mondanam igaz annyiba van lemaradasunk a többi klánhoz képest akik elottunk vannak hogy nem mindenkivel allunk szóba
akikkel mi megegyeztunk azokkal mi mai napig jo kapcsolatot apolunk es ebbol mi nem engedunk mint ahogy ök sem .
További jó játékot minden klánnak vezetőnek és harcosnak
Kobiak
 

DeletedUser19698

Vendég
Igazán megható levél volt,de ez sem épp elemzés..
Habár az utóbbi időkben talán én foglalkozom ezzel egyedül,ami kicsit szomorú...

Lényeg a lényeg,múltkor volt kis elemzés a top20 klánról.
Most inkább kontinensre bontanám az elemzést.

K44
Talán a leginkább kérdőjel számomra.
Itt több klán is jelen van,kb azonos erővel.
RND,ASG,FD,ZM,KAL s már az LGNDS klán is felért.

Ezen kontin nagyon nagy szerepe lehet a diplomáciának.
Ki-kivel-mikor.
Hisz 1 jó diplomáciával,esetlegesen jó s megfelelő toborzással hamar lehet ott 1 domináns klán.
Számomra talán ez a kontinens tűnik a leginkább gyengének,tekintve hogy minden más kontinensen már van domináns klán.
K44-nek hatalmas lemaradása van,kérdés felismerik e az ottani vezetők ezt,vagy tovább harcolnak egymással.


K45
Sima Noob kontinensnek indult,majd ZM-nek,majd most a KÖZJÓ vette át a domináns klán szerepét.
Itt szögezném le,nem olyan rég Headshoot-ot idézték,hogy A Szájhősökkel mennyire nem szívesen játszana,mégis beállt azok közé,akik a KÖZJÓ-ért küzdenek,ezzel a ZM ténylegesen elvesztette a területeit a K45-ön.
Itt van még a TM klán,de ahogy nézem hiába vannak többen,KÖZJÓ egyedül van 100+ faluval a kontin.
Ez számomra nagyon meglepő tekintve hogy a mi kontinensünkön 3 klán is 100+ falus,K45-ön pedig 1db van,az is 33 főt számlál..
Erre a kontira valamiért nem jutott elég falu? :D
Lényegében itt véleményem szerint a Közjó megszilárdítja a peremét,s utána 2 lehetősége van.
1.Betör a gyengébb kontinensre K44-re,s megpróbál minél több területet felszedni.
2.Délnek fordul s az Ez Van klánnal alakít ki frontot.

K54
AC,LGNDS ez a két klán talán akik említésre méltók ezen a kontinensen.
Itt egyértelműen AC a favorit klán,LGNDS területi hátrányát nem igazán tudta a perem toborzásával ledolgozni,s már északnyugat felé is terjeszkedik.
Sajnos külső szemlélőként azt látni LGNDS klán nem tud mit kezdeni a helyzettel,s ezért is toboroz amerre tud,s a centrum felé üti az ATL klánt.
Igazából van nekik potenciális játékosállományuk,csak a területi elhelyezkedés ami teljesen pocsék..
Én itt sima AC kontit látok,s azt sem tartom kizártnak LGNDS amint megtörik,páran át is mennek AC-ba.


K55
Ez van,HODOR
Ezen 2 klán maradt a kontinensen,akik a LET-LEV alapján csapják is egymást erősen.
Hodor kezében van 1 előny,náluk a perem,amíg Ez van-nak több felé is figyelni kell.
Ellenben ott a területi előny,s azért a játékosállomány is erős.
Jó kis harcok várhatóak,de ahogy lenni is szokott,végül a nagyobb kutya ba....
Ez Van konti várható,itt is a kérdés merre mennek majd.
Nyugaton ott 1 masszív AC,amíg északon 1 Közjó...
Talán a 3 kontinensből itt lesz meghatározó a diplomácia,s a döntés,hogy merre tovább,hisz amíg a K45-K54 tud menni a gyengének mondható K44-re,addig a K55 csak masszív ellenfél felé tud lépni.


Kb 1 max 2 hónap s véleményem szerint kialakult frontszakaszok lesznek,s stabilabb klánok.
 

DeletedUser19714

Vendég
Igazán megható levél volt,de ez sem épp elemzés..
Habár az utóbbi időkben talán én foglalkozom ezzel egyedül,ami kicsit szomorú...

Lényeg a lényeg,múltkor volt kis elemzés a top20 klánról.
Most inkább kontinensre bontanám az elemzést.

K44
Talán a leginkább kérdőjel számomra.
Itt több klán is jelen van,kb azonos erővel.
RND,ASG,FD,ZM,KAL s már az LGNDS klán is felért.

Ezen kontin nagyon nagy szerepe lehet a diplomáciának.
Ki-kivel-mikor.
Hisz 1 jó diplomáciával,esetlegesen jó s megfelelő toborzással hamar lehet ott 1 domináns klán.
Számomra talán ez a kontinens tűnik a leginkább gyengének,tekintve hogy minden más kontinensen már van domináns klán.
K44-nek hatalmas lemaradása van,kérdés felismerik e az ottani vezetők ezt,vagy tovább harcolnak egymással.


K45
Sima Noob kontinensnek indult,majd ZM-nek,majd most a KÖZJÓ vette át a domináns klán szerepét.
Itt szögezném le,nem olyan rég Headshoot-ot idézték,hogy A Szájhősökkel mennyire nem szívesen játszana,mégis beállt azok közé,akik a KÖZJÓ-ért küzdenek,ezzel a ZM ténylegesen elvesztette a területeit a K45-ön.
Itt van még a TM klán,de ahogy nézem hiába vannak többen,KÖZJÓ egyedül van 100+ faluval a kontin.
Ez számomra nagyon meglepő tekintve hogy a mi kontinensünkön 3 klán is 100+ falus,K45-ön pedig 1db van,az is 33 főt számlál..
Erre a kontira valamiért nem jutott elég falu? :D
Lényegében itt véleményem szerint a Közjó megszilárdítja a peremét,s utána 2 lehetősége van.
1.Betör a gyengébb kontinensre K44-re,s megpróbál minél több területet felszedni.
2.Délnek fordul s az Ez Van klánnal alakít ki frontot.

K54
AC,LGNDS ez a két klán talán akik említésre méltók ezen a kontinensen.
Itt egyértelműen AC a favorit klán,LGNDS területi hátrányát nem igazán tudta a perem toborzásával ledolgozni,s már északnyugat felé is terjeszkedik.
Sajnos külső szemlélőként azt látni LGNDS klán nem tud mit kezdeni a helyzettel,s ezért is toboroz amerre tud,s a centrum felé üti az ATL klánt.
Igazából van nekik potenciális játékosállományuk,csak a területi elhelyezkedés ami teljesen pocsék..
Én itt sima AC kontit látok,s azt sem tartom kizártnak LGNDS amint megtörik,páran át is mennek AC-ba.


K55
Ez van,HODOR
Ezen 2 klán maradt a kontinensen,akik a LET-LEV alapján csapják is egymást erősen.
Hodor kezében van 1 előny,náluk a perem,amíg Ez van-nak több felé is figyelni kell.
Ellenben ott a területi előny,s azért a játékosállomány is erős.
Jó kis harcok várhatóak,de ahogy lenni is szokott,végül a nagyobb kutya ba....
Ez Van konti várható,itt is a kérdés merre mennek majd.
Nyugaton ott 1 masszív AC,amíg északon 1 Közjó...
Talán a 3 kontinensből itt lesz meghatározó a diplomácia,s a döntés,hogy merre tovább,hisz amíg a K45-K54 tud menni a gyengének mondható K44-re,addig a K55 csak masszív ellenfél felé tud lépni.


Kb 1 max 2 hónap s véleményem szerint kialakult frontszakaszok lesznek,s stabilabb klánok.
Na a mai nap történéseit is ki lehet elemezni:D
 

DeletedUser19902

Vendég
ja,akkor tünnek elfelé a töltelék klánok ..:D röviden
Nem éppen töltelék klán, eléggé jól bírtuk eddig is, de ezek után kemények leszünk! :D
De azért köszönöm, hogy aggódsz értünk, nagyon rendes tőled!

K44 igencsak átformálodik jelen pillanatban.
Rnd-Fd fuzió,minyonok szétesése.Ez van megjelenése a kontin,nagyjából ennyi:D
Jaaa, és az UW-t kihagytad a fúzióból! :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Csak nehogy ez az új nagy "RIA" klán is bomoljon.. :D Lassan már több itt a bomlás/olvadás mint az eddigi világokon pedig még messze a vég... :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem éppen töltelék klán, eléggé jól bírtuk eddig is, de ezek után kemények leszünk! :D
De azért köszönöm, hogy aggódsz értünk, nagyon rendes tőled!


Jaaa, és az UW-t kihagytad a fúzióból! :D
Konkrétan nem gondoltam 1 klanra se,mert azt sem tudom kikről van szó. Csak úgy kb ez lesz úgy is 1-2 hónap múlva.
 

DeletedUser19714

Vendég
Csak nehogy ez az új nagy "RIA" klán is bomoljon.. :D Lassan már több itt a bomlás/olvadás mint az eddigi világokon pedig még messze a vég... :)
Az FD is igy lett.Mivel sem Toni,sem Soul,sem Grumpyék nem jott velünk nem voltunk már igazi FD :)
Csak nehogy ez az új nagy "RIA" klán is bomoljon.. :D Lassan már több itt a bomlás/olvadás mint az eddigi világokon pedig még messze a vég... :)
Olvasztás,fúzió minden szerveren volt,és lesz is.Ha két vezetőség egy irányban gondolkodik,bízik egymásban,miért ne?:D
Persze ha kötekedni akarnék,írhatnám hogy a 3 klán jobbjaiból álló új klán,még mindig kevesebb tagot számlál mint az ASG,de nekem ilyen szándékaim nincsenek :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Csak azt kihagyod hogy az asg inkább harcol és nem kot mindenkivel mnt-t,szövetséget hogy mások mögé bújjon :D amikor kulon volt fd meg rnd akkor ők ugye szoviben voltak a kal klánnal mindketten mnt-ben a zm-el pedig az fd mnt-ben (ha jól tudom) szóval senki nem támadott titeket rajtunk kívül míg minket 3-4 klán is :) de ez csak mellékes jó játékot és tisztességes harcot mindenkinek!
 

DeletedUser19714

Vendég
Csak azt kihagyod hogy az asg inkább harcol és nem kot mindenkivel mnt-t,szövetséget hogy mások mögé bújjon :D amikor kulon volt fd meg rnd akkor ők ugye szoviben voltak a kal klánnal mindketten mnt-ben a zm-el pedig az fd mnt-ben (ha jól tudom) szóval senki nem támadott titeket rajtunk kívül míg minket 3-4 klán is :) de ez csak mellékes jó játékot és tisztességes harcot mindenkinek!
A diplomácia a játék része,mondjuk ahogy látom a kémkedés is :rolleyes:
 

DeletedUser19902

Vendég
Csak azt kihagyod hogy az asg inkább harcol és nem kot mindenkivel mnt-t,szövetséget hogy mások mögé bújjon :D amikor kulon volt fd meg rnd akkor ők ugye szoviben voltak a kal klánnal mindketten mnt-ben a zm-el pedig az fd mnt-ben (ha jól tudom) szóval senki nem támadott titeket rajtunk kívül míg minket 3-4 klán is :) de ez csak mellékes jó játékot és tisztességes harcot mindenkinek!

Igen a kémkedés az jellemző a jelemtelen klánokra!
Persze a kém se volt normális, mert egyáltalán nem ez volt a diplomácia! :D
Az FD-nek, valóbasz szövi volt a ZM, viszont a KAL az MNT volt nekik!
Az Rnd semmilyen kapcsolatban nem állt a ZM-mel, a KAL-al pedig MNT volt!

De persze, új klán új élet, meglátjuk, hogy mi lesz! :D
 

DeletedUser19714

Vendég
Igen a kémkedés az jellemző a jelemtelen klánokra!
Persze a kém se volt normális, mert egyáltalán nem ez volt a diplomácia! :D
Az FD-nek, valóbasz szövi volt a ZM, viszont a KAL az MNT volt nekik!
Az Rnd semmilyen kapcsolatban nem állt a ZM-mel, a KAL-al pedig MNT volt!

De persze, új klán új élet, meglátjuk, hogy mi lesz! :D
1honapos mnt-nk volt hello:D
 

DeletedUser19902

Vendég
Én 1 hónapos szöviről tudtam az FD és a ZM-et, vagy lehet most rosszul tudom és tényleg MNT volt :D
de a lényeg, hogy volt :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Felvilágosítanálak hogy mit is jelent a kémkedés fogalma :D
Hogyha ráirók valakire hogy adjon ki infót a falukról vagy hogy melyik falunkra mivel csapódnak
Esetleg meg ha a diplomáciát kikértem volna az is enyhe kémkedés lenne csak hogy nem én kértem hanem 1 ember írt rám hogy ő abbahagyja mert elege van hogy nincs kit foglalnia (e kozben elmondta a diplomaciatokat) hogy értsem mivel olyan helyen volt ahol szövetség/mnt miatt max barbizni tudott volna. (És abba is hagyta a csávó sajnos pedig jó fej volt meg v45 rol ismertem gondolom azért írt ram)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent