Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sika,most már döntsd el,hogy kit pártolsz,mert féltékeny leszek..:(
Erik,ne vedd el a külsős játszótársam!!!
Amúgy Erik,Danit ha olvadnának sem venném át,eleget hallottam róla,a vezérkarunk pár emberétől,hogy tudjam,falukat tény hozna,de többet bukhatnánk vele,mint 10-20 falu.

Már mondtam csak a véleményem mondom el :) Amit neked mondok azt se kötekedésből szoktam mondani (csak néha) :p
 

DeletedUser19698

Vendég
Szeretnék gratulálni a HODOR klánnak!
Szép akciót hoztak össze!
Olyan tockost vertek ránk,a korona is leesett.. :D
Csak így tovább srácok!
 

DeletedUser19895

Vendég
Ez van klán összefog rogyni a kontinensért vívott harcban?
Vajon a kisebb HODOR klánnak sikerül a bravúr?
 

DeletedUser19698

Vendég
Ez van klán összefog rogyni a kontinensért vívott harcban?
Vajon a kisebb HODOR klánnak sikerül a bravúr?

Hmm,ezt kitől kérdezed? :)
Őszintén szólva erre 1 jó példát tudok felhozni.
V14-en a MHC hasonló regélést csinált,mint mi.
Mögöttük volt 1 kis elit csapat a CorD klán.
Mind a 2 fél jó csapat volt,de végül az MHC kitudta használni számbeli fölényét,s a CorD-ot elverték.
Kb itt is hasonló kimenetelt látok.
HODOR meglepett minket,szép támadást produkáltak,s 4 falut elhoztak tőlünk.
Most mi jövünk,HODOR-nak eddig nem igazán kellett védekeznie,így tőlük fog múlni,hogy mennyire tudják felvenni a versenyt velünk.
Számomra már most szimpatikus klán,mert közösen akcióznak.
Remélem védekezésben is hasonlót produkálnak,s harcolunk 1 jót a kontinensen! :)
 

DeletedUser19851

Vendég
Hodor klán kezdi elsajátítani a kávé lefőzését, amit produkáltak szép elnézve a statokat, ez már egy normál expresso szint, ha így folytatják akkor az Ez Van klán szürcsölheti frissen lefőtt expressót? Eki várjuk vélemenyed eme akcióról, illetve, meglátásodat vajon mi fog kisülni a továbbiakban, egy Ez van klán revenge sikeres akció, vagy egy Hodor sikeres védekezés?
 

DeletedUser19698

Vendég
Hodor klán kezdi elsajátítani a kávé lefőzését, amit produkáltak szép elnézve a statokat, ez már egy normál expresso szint, ha így folytatják akkor az Ez Van klán szürcsölheti frissen lefőtt expressót? Eki várjuk vélemenyed eme akcióról, illetve, meglátásodat vajon mi fog kisülni a továbbiakban, egy Ez van klán revenge sikeres akció, vagy egy Hodor sikeres védekezés?


Hol van Eki mikor szükség van rá..:/

(Tensa,likeoltam a hsz-t,csak hogy én legyek az első kedvelőd.. :D )
 

DeletedUser19714

Vendég
Sorold kérlek, mert kíváncsian várom.
Az, hogy a támadást néhányan 7órára pakoltuk, még az nem arma, legalábbis az én szótáramban.
Rátok nem egy klán ment, hanem néhány játékos. Nem hat ember, de nem is kilencven. :D

Másrészt, hogy az elemzésről is beszéljek. Értékelem a belefektetett időt abba a statisztikába, de vannak sántító dolgok. Most nem tudom, hogy ránk értetted-e azt, hogy bomlani fogunk, olvadni fogunk meg egyebek. Ha igen, tévedtél, de nagyon. Érdekes bomlások nem lesznek :D
Illetve Szájhősék. Nem akarom őket megvédeni, de az eddigiekből ítélve ők inkább bukják a falvaikat és állnak tovább, mint beálljanak egy olyan bandába, aki már előre leírja őket (vajon hová olvadnak -> elég lekicsinyítő.)

Összegezve, én bírlak, értékelem és nem keresem a kákán a csomót. Ám, ha valaki elmondja a véleményét (mint korábban többen tették), akkor ne támadásnak vedd, hanem iránymutatásnak!

Köszönöm.
erik4161
Nem mondtam hogy arma volt.:)
Mivel eszak nem kapott,csak del.
Egy csoportos megmozdulas ahol kicsit beneztem mert megmondom oszinten tudtam hogy jonni fog csak eszakra vartam.:)
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
Hmm,ezt kitől kérdezed? :)
Őszintén szólva erre 1 jó példát tudok felhozni.
V14-en a MHC hasonló regélést csinált,mint mi.
Mögöttük volt 1 kis elit csapat a CorD klán.
Mind a 2 fél jó csapat volt,de végül az MHC kitudta használni számbeli fölényét,s a CorD-ot elverték.
Kb itt is hasonló kimenetelt látok.
HODOR meglepett minket,szép támadást produkáltak,s 4 falut elhoztak tőlünk.
Most mi jövünk,HODOR-nak eddig nem igazán kellett védekeznie,így tőlük fog múlni,hogy mennyire tudják felvenni a versenyt velünk.
Számomra már most szimpatikus klán,mert közösen akcióznak.
Remélem védekezésben is hasonlót produkálnak,s harcolunk 1 jót a kontinensen! :)


Mi nem vagyunk elit csapat, szórakozni jöttünk :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent