Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19698

Vendég
Hát te írtad az elemzést akkor tudnod kéne,2 fullos klán:rolleyes: ez ilyen ha valamit nem tud az ember,hisz aki csak pp-zik az pp-zik még ha klánban is van!:oops:
Én nem tudok róla hogy armáztunk volna hisz ez ügyben nem kaptam levelet "még".:D
Ezért várom hogy milyen lesz ha mi támadunk!:p

Én úgy értesültem Armáztatok,1 továbbított levélben,ahol pl FD volt a célppont.
 

DeletedUser19383

Vendég
Top8:KÖZJÓ
S elérkeztünk a sokak által utált s megvetett NooB lázadókhoz.
Kis csoportként topp játékosok alkották az elején a klánt,majd most már úgy látszik fogékonyabbak a felvételekre.
-ZM- és TM klánokkal harcolnak stats szerint,de területileg már hamarosan elér hozzájuk az Ez Van is,így kíváncsi leszek mi lesz a sorsuk.
Beolvadnak,esetleg ők olvasztanak,vagy eltűnnek,mint sok neves klán az évek alatt?
Következő 1 hónap alatt ez ki fog derülni úgy hiszem.




Hát mi csak szeretnénk egy jót játszani :)
Ha bukunk bukunk ha nyerünk zsírság van.
Nem higutult mert igen csak megválogatjuk kiket veszünk fel.
Harcal szeretnénk nyerni nem peddig dipok hadával meg 100000000000000 toborzással.
Kevesen vagyunk de szível játszunk.
Olvadni mi tutti nem fogunk de mért is tennénk?
Pont mi? 5 ez van jelentkezővel(magas pont?
4 ac jelentkező(igen itt se kicsik :D)
Zm klánnbol majdnem a klán 60%
3 legends.
A jelentkezők mind azt várják csak hogy oda érjünk. De mint mondtam nem toborzással akarunk nyerni.

Ui:Megtakarítsuk a világot :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Top8:KÖZJÓ
S elérkeztünk a sokak által utált s megvetett NooB lázadókhoz.
Kis csoportként topp játékosok alkották az elején a klánt,majd most már úgy látszik fogékonyabbak a felvételekre.
-ZM- és TM klánokkal harcolnak stats szerint,de területileg már hamarosan elér hozzájuk az Ez Van is,így kíváncsi leszek mi lesz a sorsuk.
Beolvadnak,esetleg ők olvasztanak,vagy eltűnnek,mint sok neves klán az évek alatt?
Következő 1 hónap alatt ez ki fog derülni úgy hiszem.




Hát mi csak szeretnénk egy jót játszani :)
Ha bukunk bukunk ha nyerünk zsírság van.
Nem higutult mert igen csak megválogatjuk kiket veszünk fel.
Harcal szeretnénk nyerni nem peddig dipok hadával meg 100000000000000 toborzással.
Kevesen vagyunk de szível játszunk.
Olvadni mi tutti nem fogunk de mért is tennénk?
Pont mi? 5 ez van jelentkezővel(magas pont?
4 ac jelentkező(igen itt se kicsik :D)
Zm klánnbol majdnem a klán 60%
3 legends.
A jelentkezők mind azt várják csak hogy oda érjünk. De mint mondtam nem toborzással akarunk nyerni.

Ui:Megtakarítsuk a világot :)


Ahahaha,érdekesnek találom ezen írásod,eskü lementem később még jó lesz.. :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Witcher azt is vedd figyelembe hogy az ASG bő egy/másfél hét késéssel jött erre a világra :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Witcher azt is vedd figyelembe hogy az ASG bő egy/másfél hét késéssel jött erre a világra :)

Tudod te is ez semmit nem jelent.
V51 FS bő 1 hét késéssel ment.
Vagy mondok jobbat.
V35-ön TEMP-el csaknem 1 hónappal később mentünk fel 5-en,s megnyertük a világot..:)
Ezek olyan dolgok,hogy nem igazán számít,ha jól tudsz stratégiai helyzeteket felmérni,s van 1 jó összetartó mag.
Ezért is mosolyodtam meg,mikor Dani azt írta 5 játékos átmegy..:D
Én a saját társaimnak is mondani szoktam,mindenki ott játsszon ahol akar.
De Dani ekkora kamut rég láttam,akit csak tudtatok volna hívtatok a -ZM-ből.
Most is folyamat megy a belső bomlasztás más klánokban,erről is tudok.
Szóval ez a megtisztítjuk a világot duma,számomra igen érdekes 1 ilyen ember szájából..

Én eddig független voltam veletek kapcsolatban,de ha már belekeversz a kamuba amit ide nyomsz,akkor viseld el...
 

DeletedUser19714

Vendég
Az komoly arma lehet ha 6 ember támad!:eek:
Ne égess ki kérlek délután!
A Let-ről meg annyit hogy holnap fog 1 hónapja menni a szerver és kevesebb mint 300k vagytok előrébb,ez tényleg nem túl közeli!o_O
Na ne hazudjunk,soroljam hány ember támadta a tagjaink?:)
Amivel persze nincs is gond,mert mi felvállaltuk,hogy harcolni akarunk,csak ne ferdítsünk.:)
 

DeletedUser19383

Vendég
Csak jönnének..
Olyan buta vagy,csodálkozol hogy mindenki nevet rajtad?

Sikamika te meg szardle egy amatőr rakta össze a statisztikát
 

DeletedUser19383

Vendég
Nem azért de aki tagjaimnak ilyet ír hogy ha nem lépnek át foglalva lesznek mit szájjal itt?
Könyörögsz az embereknek hogy lépjenekbe hozzád tiszta gáz vagy barátom
 
A reakció pontszáma
37
Top8:KÖZJÓ
S elérkeztünk a sokak által utált s megvetett NooB lázadókhoz.
Kis csoportként topp játékosok alkották az elején a klánt,majd most már úgy látszik fogékonyabbak a felvételekre.
-ZM- és TM klánokkal harcolnak stats szerint,de területileg már hamarosan elér hozzájuk az Ez Van is,így kíváncsi leszek mi lesz a sorsuk.
Beolvadnak,esetleg ők olvasztanak,vagy eltűnnek,mint sok neves klán az évek alatt?
Következő 1 hónap alatt ez ki fog derülni úgy hiszem.




Hát mi csak szeretnénk egy jót játszani :)
Ha bukunk bukunk ha nyerünk zsírság van.
Nem higutult mert igen csak megválogatjuk kiket veszünk fel.
Harcal szeretnénk nyerni nem peddig dipok hadával meg 100000000000000 toborzással.
Kevesen vagyunk de szível játszunk.
Olvadni mi tutti nem fogunk de mért is tennénk?
Pont mi? 5 ez van jelentkezővel(magas pont?
4 ac jelentkező(igen itt se kicsik :D)
Zm klánnbol majdnem a klán 60%
3 legends.
A jelentkezők mind azt várják csak hogy oda érjünk. De mint mondtam nem toborzással akarunk nyerni.

Ui:Megtakarítsuk a világot :)

De miert utalnak minket? :DDD
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Egy 16 ezer falus világon az 1 hónapos kezdés össze se hasonlítható egy a végére kb 7-8 ezer falus szerveren a késéssel indulással..



Azt meg ne feledjétek, csak az az arma, ami adott nap reggel 07:59:59:999-08:00:00:001 közé érkezik!
Így nemesvonatot se lehet küldeni:(
Vagyis lehet,csak nem számít bele az armába a foglalás;(
 

DeletedUser19698

Vendég
De miert utalnak minket? :DDD

Dani írására nem merek reagálni,erős agressziót érzek,így neked reagálok.. :D
Nekem nincs bajom veletek,igazából Danit se ismerem,csak nem értettem,hogy mire ez a nagy fen hang,úgy hogy én 1 rossz szót nem írtam.
Utálat alatt azt értem ami eddig külsőn ment,ti árulók,Eki megmondta már elbuktok..stb... :D
Azért te jó arc vagy,eskü téged átveszünk majd mikor Dani átveszi az 5 játékosunk... :D
Úgy kb kiegyenlített lesz a harc..:D
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
Na ne hazudjunk,soroljam hány ember támadta a tagjaink?:)
Amivel persze nincs is gond,mert mi felvállaltuk,hogy harcolni akarunk,csak ne ferdítsünk.:)

Sorold kérlek, mert kíváncsian várom.
Az, hogy a támadást néhányan 7órára pakoltuk, még az nem arma, legalábbis az én szótáramban.
Rátok nem egy klán ment, hanem néhány játékos. Nem hat ember, de nem is kilencven. :D

Másrészt, hogy az elemzésről is beszéljek. Értékelem a belefektetett időt abba a statisztikába, de vannak sántító dolgok. Most nem tudom, hogy ránk értetted-e azt, hogy bomlani fogunk, olvadni fogunk meg egyebek. Ha igen, tévedtél, de nagyon. Érdekes bomlások nem lesznek :D
Illetve Szájhősék. Nem akarom őket megvédeni, de az eddigiekből ítélve ők inkább bukják a falvaikat és állnak tovább, mint beálljanak egy olyan bandába, aki már előre leírja őket (vajon hová olvadnak -> elég lekicsinyítő.)

Összegezve, én bírlak, értékelem és nem keresem a kákán a csomót. Ám, ha valaki elmondja a véleményét (mint korábban többen tették), akkor ne támadásnak vedd, hanem iránymutatásnak!

Köszönöm.
erik4161
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
"Most nem tudom, hogy ránk értetted-e azt, hogy bomlani fogunk, olvadni fogunk meg egyebek. Ha igen, tévedtél, de nagyon."

Hisz már az A.W-t magatokba olvasztottátok nem? :) Sőt még a KAL-t is akartátok :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Sika,most már döntsd el,hogy kit pártolsz,mert féltékeny leszek..:(
Erik,ne vedd el a külsős játszótársam!!!
Amúgy Erik,Danit ha olvadnának sem venném át,eleget hallottam róla,a vezérkarunk pár emberétől,hogy tudjam,falukat tény hozna,de többet bukhatnánk vele,mint 10-20 falu.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent