Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Breaking!
Felütötte a fejét egy nagyon érdekes véletlen egybeesés. Witcher profilképe egy DB figura, ez azt sugallj hogy maga mellé szeretné állítani a Pusztító mesehősöket a világ középen elhelyezkedő egykori Mulan tanítványokat. Witcher terve immáron napvilágot látott!
 

DeletedUser19698

Vendég
Ugyan már,nem lenne szép,ha az A-L és HODOR közös akció nem kapna említést..:p
 

DeletedUser19698

Vendég
Breaking!
Felütötte a fejét egy nagyon érdekes véletlen egybeesés. Witcher profilképe egy DB figura, ez azt sugallj hogy maga mellé szeretné állítani a Pusztító mesehősöket a világ középen elhelyezkedő egykori Mulan tanítványokat. Witcher terve immáron napvilágot látott!


Továbbá csak hogy tisztán láss.
A profilképem a játékbeli profilképem is volt 1 ideig,amíg Messala,nem adott 1 másikat ajándékba.
=Mulán= pedig V16-on lopni akarta a mesehősök klánnevet,amit nem engedett neki süsü,így lett GMF,mert egyedit nem tudott kitalálni,részben lopta csak..
Semmi közük a Mesehősökhöz..
Valamint a kapcsolatom jó 1-2 ottani játékossal,de nem tervezünk senkit felvenni,volt rá lehetőségük,ők úgy döntöttek inkább A-L...
Bár gondolom Bills is azért bukja a falvait,mert át akar jönni/át akarjuk venni..:p

Az meg hogy olyan játékosokat,mint Bills,Kéti,Legio88,Spilliard..stb... Mulán tanítványnak nevezed...
Hát,ennél erősebb sérelmet nem kaphattak volna... :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Gondolom 1x sikerülne 1 érdemlegeset alkotni ellenünk egyből érdekelne s jönnétek verni a melletek..;)
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
Nem a mi stílusunk, öndicséret gyalázat.
Meghagyom másnak az e-penis méregetést/villogtatást.
 

DeletedUser19698

Vendég
Szóval,ahogy ígértem 1 kis elemzés a múlt hét történéseiről.

Kezdjük a hét elejével.
Hétfői nap armázott az A-L kláncsalád a HODOR-al közösen Ez van klánokra.
Pontosan ezen a napon armázott az Ez van is..
Személyes véleményem hogy ilyen esetekben morálisan kell felkészülni az arma vég kifejlettjére,hisz azért A-L vezet faluszámban (Nem kevéssel) továbbá Ez van 2,mondhatni 3 oldalról kapta az ívet hétfőn.
Ez van-nál Hodor is támadva volt,ahol a szokásos szép védések mentek,vágások,beton falvak.
Nézzük sorba:

HODOR:
Igazán nehéz ellenfelek,hisz tömbösen vannak,s morál is védi őket.
Továbbá 4-5 ember erőt,energiát nem kímélve vagdossa a vonatokat.
HODOR fő Cp-je a 2 oldalról támadott Soma00 volt.
0 faluveszteséggel hozta a napot,sőt,A-L ellen igen csak remekelt,így a rá menő 2 oldalas Arma teljes kudarc volt.
Eredményben Ez van minimális faluszerzéssel hozta le a napot.
Gratulálnék itt is a HODOR-nak,igazán jó ellenfelek,ha nem mögöttünk lennének,s lenne további lehetőségük,simán erősebbek lennének akár az A-L kláncsaládnál is.

A-L:
Számomra az ő armájuk elég vicc kategória volt.
Szép számmal jöttek nuke-k,vonatok,de 7:20-7:40 volt a leggyakoribb érkezés.
Ezt nem is értem,hisz ha már 7:20-ra időzítesz,akkor már mehetne 7:00-ra is..
Lényegében már itt 1 hatalmas hiba,hisz azért ott sem amatőrök játszanak,nem hiszem hogy 20 perc kellene a nuke,s nemesek közé...
Továbbá szemet szúrt hogy az A-L vezetőségének a magja (Pittyu44,Sand,Zmatyi...stb) a 3-ik A-L szervezett támadás alatt sem szerzett 1 db LET pontot,vagyis a vezetőségük nagy része,nem harcol,csak elvan a kékben..
Lényegében Ez Van teljesen pozitív statot produkált,kimagaslóan sikeresebb armát produkáltak,s olyan játékosok buktak falut,kik A-L húzóemberek..
Ilyen például: Bills,Horzsol,Spilliard,s az egyik alap vezér Powerhell,ki a falvai felét elbukta..
1 kis stat:

view.php


Ezen kudarc után jöttek az aknamunkák,melyben az A-L elkezdte az terjeszteni,hogy a KÖZJÓ olvadni fog,ezért csökkentjük a létszámot,amin igazából jót nevettünk..:)
Viszont az eredménye meg lett..
Hatalmas képmutatással az eddig büszke RIA beolvadt az ASG-be,ASG pedig hátba támadta az Ez van-t s lepaktált az A-L klánnal.

Na most,ez 1 hatalmas fordulat,hisz A-L ismét a klánja felét elzárja az aktív frontról,így beszorulnak,ami sok abbahagyót is jelenthet akár,továbbá a most ASG-be menő RIA klánnak,több mint a fele nem ment,aki ment is kérdéses hogyan tudnak majd alkalmazkodni a Királyi Brigádhoz,hisz,mint látható is pl 1 ASG vezető Sikamaru is kilépett már..
ASG ismételten kapitulálni fog a Király mögül?
Vannak erre utaló levelek,s vajon ez kinek lesz jó?
Egyenlőre ez a nem várt fordulat azt biztosan eredményezi majd hogy A-L frontja lecsökken,viszont ha ASG megbomlik,ismerve A-L-t nem fognak a Király mellett maradni,hanem akit tudnak átvesznek,s bontanak..
Ahogy hallom,így is elég sokan már most kilépésen/törlésen gondolkoznak,főként A-L klánban..

Közjó eközben nekiment annak a megmaradt peremklánnak,amely még veszélyt jelenthet rá,a ~GOS~R klánnak.
A héten 30+ falut már hoztak is tőle,s voltak kilépők is,így KÖZJÓ hamarosan végez a kontinensével,a kérdés utána merre fordulnak majd.

Jöhetnek vélemények,pl érintett klánokból,ők hogyan látják a helyzetet.:)
 

DeletedUser19851

Vendég
Az elemzés jó lett, illetve ASG nagy kerdőjel lett, kiváncsi vagyok a végkifejletükre.
1.Belső viszályok(RIA miatt)= (oszlás)
2.Harc általi bukás

A-L-ről nincs konkrét véleményem csak amit eddig láttam/unk, hogy elég sok a belső, sőt...
 

DeletedUser19714

Vendég
Akikkel jobb a kapcsolatom tudják,hogy már az elejétől kevesebb időm volt sajnos erre a szerverre,az utobbi 2hétben kb pedig már nem is én voltam a fiókban.Iszonyat csalódott vagyok az egész RIA-ban.Kimondva kimondatlanul inkább elmenekültek a harc elől,és most a saját volt társaiknak mennek,minthogy büszkén kiálltak volna harcolni.számomra mindegy volt mindig is vesztek vagy nyerek,csak játszak egy jót.Teljesen elhatárolódok ettől az egésztől.Szurkolok Witcheréknek.
Gero
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
Ha 45 játékosból 4 támad, az már a teljes klán - igazad van.
Ne haragudj,hogy nem vagyunk tisztában azzal amit csinálunk :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Pedig legutóbb azt linkelted senkit nem érdekel amit írok,mégis sokadik reakciód rá..:/
Ha jót írok rólatok s dícsérem a csapatotok,ezek szerint az is baj? :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Szokàsos Ez van magasztalás, ezt vártam és rengeteg feltételezés meg okoskodàs, hogy megmaradjon a hírnév :D


Ne is haragudj,de milyen magasztalás?
Tényeket írtam,nem feltételeztem semmit..:)
A hírnév meg sosem számított,így is híres vagyok,s ha nem írok is az maradok.
Inkább azzal foglalkozzatok,hogy ne váljon ki 1 részetek akik ASG-t akarnák ütni tovább.. ;)
 

DeletedUser19866

Vendég
Hírnév alatt nem a te hírnevedre gondoltam, hanem az ezvan klán köré foggal körömmel kiépített “makulátlan mintaklán” színjàtékra gondolok amit minden második sorodban próbálsz jelezni :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Hírnév alatt nem a te hírnevedre gondoltam, hanem az ezvan klán köré foggal körömmel kiépített “makulátlan mintaklán” színjàtékra gondolok amit minden második sorodban próbálsz jelezni :D

Itt ezt megint nem értem.
Klánszinten az Ez Van már játszott 1 világon,nem új klán...
Az hogy valamilyen szinten úgy tűnik,öndicséret amit itt előadok,nem lehet azért van,mert remekel a csapat?
Más klánok nem tudom hogy bírnák hogy már szinte minden klán elárul,hátba támad,minden oldalról harcolunk..stb...
Én büszke vagyok hogy ilyen csapattal játszom,s arra főként hogy minden eredményünk magunknak köszönhető,nem kellett hazudozni,s elárulni másokat érte...
Bármi is lesz a vége jelenleg azt mondanám ténylegesen 3 klán azok,akik megérdemelnék a győzelmet.

Ez van,mert bizonyít napról napra Harcokban,Kitartásban,s egységben.
KÖZJÓ,mert van 1 elhatározásuk,s kiállnak mellette,okosan játszanak.
HODOR,mert eleje óta kitartanak a saját játékuk mellett,akkor is mikor reménytelennek tűnt a helyzet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent