Elemzés

DeletedUser12157

Vendég
A WINTER-ről azt hiszem elmondható már most is, hogy Nekik végük, fejben és morálisan is szétestek, kíváncsi leszek, hogy a Sparta hány embert fog felszippantani. A WINTER-ben nem tudom, hogy kik alkotják a vezetőséget, én csak egy embertől hallottam sok panaszkodást, miszerint a Sparta IS kémekkel operál Náluk, nem tudnak mit tenni, a tagságuk egy jó része is demotivált lett. Őszintén szólva nem lepődök meg azon, hogy ide jutottak, sajnálatos módon nagyon elszaladt Velük a ló és rengeteget toboroztak, olyan embereket, akiknek a süllyesztőben lennek a helyük, a falvaikat befoglalni kellett volna, nem betoborozni. Úgy érzem, hogy a WINTER itteni stratégiája a Sparta ellen az lett volna, hogy toborzással, tömeggel megpróbálják megfékezni Őket, de ez a megannyi alkalmatlan játékos, illetve a szervezés hiánya miatt nem jöhetett össze, már a kezdetektől fogva halálra volt ítélve.

A napokban fel lett fújva az, hogy egy WINTER tag vágott a SeriousBoo fióknak egy falunál, miközben a WINTER-nek csak MNT-je van az NF-el, tehát semmi sem tiltja a segítségnyújtást, így nem is értem a kiakadást. Ha szövetségről beszélnénk, akkor megérteném a felháborodást, de így... hozzáteszem, ha ennyi ember nem tudott mit kezdeni egy olyan elhelyezkedésű fiókkal, akkor ugye senki nem hiszi azt, hogy egyetlen egy WIINTER tag vágása mentette meg a helyzetet? :)

Az =SBT= nem rendelkezik szövetségessel/MNT-vel.

Arra leszek kíváncsi, hogyha a WINTER ténylegesen szétesik, az R továbbra is a Sparta oldalán marad-e, teljesen az SBT-re fókuszálva, miután a Sparta 2 majdhogynem teljes kontinenst birtokolna toborzással? 2 szinte teljes Sparta konti és 1 Respect konti összefogása elégnek bizonyulhat az SBT ellen, viszont ki szakítana nagyobbat? A Sparta vagy az R? Ha a Sparta tovább hízna, a legvégén az R még ha 1 v 1-ezne is a Sparta-val, 2,5-3 konti vs 1 konti, nem kérdés, hogy ki győzne.

Akárhogy is nézem ezt a szervert és akármennyi helyről hallani a Sparta ellenességet, egyáltalán nem tapasztalni belsős játékosként, hogy a Sparta ellen bárki is játszani akarna a volt NF-en és rajtunk kívül. Az R is pedzegette az elején, hogy úgyis csak "funolni" jönnek, ráregelnek a Sparta-ra. Ez nem történt meg, ebbe nem megyek bele, kiveséztük már. Aztán itt, külsőn ment a Sparta szapulása, hogy ne keressék fel diplomáciával a Sparta-sok az R-t, mert csak röhögnek rajta és idegesíti Őket. Erre mégis megtörtént az összefogás.

Vajon az R-nek lényegtelen a saját megítélésük és a szerver végkimenetele, vagy pedig a WINTER szétesése esetén megpróbálnak változtatni a stratégiájukon?

A HNK-t még nem is említettem, akik képben sem voltak azzal, hogy a Sparta és az R összefogtak. Kíváncsi vagyok, hogy esetleg Őket választaná-e valaki a WINTER-ből, elég szépen tartják magukat ahhoz képest, hogy az eddigi szervereken még ha viszonylag később is, mint egy ASG, de azért ugyanúgy elvéreztek. Talán a pár szerveren való próbálkozás meghozza a gyümölcsét? Talán pár szerver múlva úgy beszélhetünk Róluk, mint a klán, akik levetették magukról az átlagos, early game-ben elvérző klán köpenyét? Mindenesetre már most meglepő a teljesítményük. Minden bizonnyal a WINTER itteni gyengélkedése is hozzájárul ehhez, de ettől függetlenül elismerendő az, hogy folyamatosan küzdenek és fejlődnek.

A jövő kérdései:

A WINTER szétesése esetén melyik klán toborozza be a legtöbb tagot? Esetleg kialakul-e egy új klán egy új vezetőséggel?

Ha a WINTER szétesik, a Sparta mellett ott marad-e az R?

A HNK melyik oldalra áll?

Az SBT melyik frontszakaszon próbál meg érvényesülni, az NF, R, Sparta szakaszon?

Az SBT meddig bírna egy majdhogynem 2 kontis Sparta-t és egy Respectet a nyakán?

Head meddig marad bohóc?
 

DeletedUser19613

Vendég
Válaszok:

Vélhetően a jobbakat átveszi a Spárta ahogy ti is tettétek az NF-el, persze tisztán emberségből.

Respecttel nem igazán kell számolni ők mindenképpen kikapnak viszont kis túlzással eldönthetik melyik klán nyerjen SBT vagy Spárta.

HNK helyében én a Wintert ütném most még jobban és a lehető legtöbb falut hoznám el, akár némi toborzással is utána Spártával dipó és irány a gyenge Respect szerintem méltó ellenfelük lennének.

SBT szerintem az NF részt akarja véglegesen beütni és felszedni a konti közepét is és ezáltal kiépíteni még jobban a frontot a Spárta ellen. Biztos megpróbálnak majd nyomást gyakorolni a Respectre, hogy bontsanak a Spártával és így nekik csak 1 frontra kelljen koncentrálni.

Valameddig tartható lenne a Respect és Spárta is, mivel jelentős veszélyt csak a Spárta jelent az SBT-re. Viszont ott lesz nekik a HNK beszorulva a Spárta és Respect közé szóval akárhogy is nézem nem lesz egyedül a végén az SBT.

Head bohóc volt, most is az és az is marad. :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Ez nagyon tetszett Headtől!
Ilyen az, amikor valaki gondolkodik és kihasználja a külső "erejét". Spartanak a wintert bekell vernie. Csak átlag, meg fos játékosok vannak. Selejt mind. De tudjuk hogy Sparta szeret toborozni és a winter is belett toborozva. Így hamarosan jönnek majd az ajánlatok. Ha ez megtörténik és átveszik őket, azzal maguknak ártanak, mert lehet rámegy a R szövi/koalició. Kíváncsian várom, hogy Sparta rúg-e egy öngólt és toboroz, vagy bezuzzák a Wintert teljesen. Simán lehet ez még Sparta/HNK Vs R/SBT háború is.
 

DeletedUser19613

Vendég
1 dolog biztos, Spárta és SBT háború lesz. :D Talán láthatunk egy régóta várt kemény háborút 2 elit klán között.
Viszont kérdés, hogy a HNK és Respect párosból melyik a jobb mert ha eltűnik a Winter utána nagy valószínűséggel háború lesz közöttük is. Papíron még mindig erősebbnek mondanám a Respectet, de igazándiból nekik tét nélküli már a szerver mivel győzni nem tudnak ellenben van egy lelkes HNK akik szerverről szerverre javulnak. Személy szerint én egy Spárta & Respect vs SBT & HNK elődöntőt néznék meg.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
1 dolog biztos, Spárta és SBT háború lesz. :D Talán láthatunk egy régóta várt kemény háborút 2 elit klán között.
Viszont kérdés, hogy a HNK és Respect párosból melyik a jobb mert ha eltűnik a Winter utána nagy valószínűséggel háború lesz közöttük is. Papíron még mindig erősebbnek mondanám a Respectet, de igazándiból nekik tét nélküli már a szerver mivel győzni nem tudnak ellenben van egy lelkes HNK akik szerverről szerverre javulnak. Személy szerint én egy Spárta & Respect vs SBT & HNK elődöntőt néznék meg.
De az lehetetlen,mert az SBT nem dipózik....
 

DeletedUser19651

Vendég
Az SBT nem dipózik és ezért vesztik majd el a Servert! A Respectnek szerintem már akkor is megérte beregelni a világra ha funolva elfenekelte Dongabor brigádját majd kivette a győzelmet az SBT kezéből. És mivel szóló klán a Respi a végén pont annyi tagjuk marad talpon akikkel simán be tudnak olvadni egy győztes Spártába. Az SBTbe nem lesz lehetőségük ők rengeteg vannak és lesznek is.
A Sparta ha a Winterből toboroz bakot lőtt rámegy nekik a server. Ha viszont elverik őket az presztizs és bizalmi pont a Sparta - R viszonyban. Na Headshot akkor kezdhetsz el aggódni!

1. bedöntő vezér marad a serveren ebben az esetben és az TE leszel.Neked kell elvessz és a Respect lesz az aki a végső fejlövést a falnál a tarkódba ereszti!
 

DeletedUser12246

Vendég
"mivel szóló klán a Respi a végén pont annyi tagjuk marad talpon akikkel simán be tudnak olvadni egy győztes Spártába. Az SBTbe nem lesz lehetőségük ők rengeteg vannak és lesznek is."
:D :D
Spartanak mennyivel kevesebb tagja van? :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Sokkal több a komolytalan összetoborzott játékos akiket belsőzni fognak majd. Jól szűri a Sparta a tagokat akkor lesz hely ebbe biztos vagyok. Az R talpon maradó komoly tagjaik servert fognak nyerni, Sparta színekben hát istenem. 1 biléta belefér a Spartasbol is.
Viszont az SBT ezzel a húzással nagyon megszívta akkor, vért izzadva fognak tudni csak haladni ha egyáltalán kijönnek a szorítóból.
Head az NF bedöntésével nagyon nehéz helyzetbe hozta a klánját és ezzel a 2. hely is egyre közelebb kerül majd.
 

DeletedUser19703

Vendég
Nagyon tetszenek az itt olvasható elemzések :D Várjuk a következőket :D !
 

DeletedUser19331

Vendég
STATISZTIKA 10.07-ES ÁLLÁSPONT

A WINTER (Bomladozó klán) és az -NF- (Feloszlás közeli) kláncsaládok lekerültek a listáról vélhetően ez még fog kiváltani némi vitát.

Grafikonok:

ue0W6n0.png

sQMNs6C.png

WXH9cZ3.png

uV31bMp.png

TeFe2TE.png

FjrTdkz.png

BeRyzGt.png

eTqIVon.png

IbVkstu.png

wBl6WTP.png

uTYWY8D.png

Mese:

Ezen a héten történtek okán, elég jól a feje tetejére álltak a dolgok. Összevissza áttoborzások történtek minden oldalon. Az -NF-ből mind a 3 nagy vett át tagokat magának, mely a feloszlás szélére került.

A Spartanak sikerült végleg bedöntenie a WINTER frontot, némi áttoborzás itt is törént, de ezt nem lehet jelentősnek hívni. Meg is indult mindenki a WINTER falvakért, mely némi problémát okoz a spártánál. Vannak akik "Lakattengerről" és "láncreakcióról" beszélnek, és vannak akik csak szimplán egymás közé foglalnak vagy terveznek.

A HNK Továbbra is a 2 oldalú diplomáciát űzi, viszont hamarosan döntenie kell, kinek az oldalán megy tovább, Én szerintem a Szerver végéig tartó Spárta szövetség-nek nem véletlen a "Szerver-végéig" lett a neve. Ezzel viszont a [R]nehéz helyzetbe fog kerülni, ha a HNK kipártol mögüle. Így 3 front is lenne nyitott, melyre szerintem Ők sem vágynak.

[R] Még mindig az ASG tagjait próbálja behúzni, jelentősebb áttoborzás történt az -NF- keménymagból sokan átjöttek a Respibe.Kérdés, hogy a HNK kit választ, ha a Respit-t választja akkor 2 front közé szorulhat a Respi, ha viszont a Spártát akkor 3 front közé, mérlegelni kell, hogy a HNK-ra szükségük van, hogyha szervert szeretnének nyerni véletlen a sok funolás mellett.

Az =SBT= továbbra is halad előre, továbbra is Ők a legesélyesebbek a szervergyőzelemre, viszont Diplomáciai kapcsolat híján, kissé nehézkes utakon kell eljutniuk oda, a jól kiérdemelt győzelemhez.
 

DeletedUser18797

Vendég
Szép elemzés

A végén az a részlet, hogy .: "Jól kiérdemelt" eléggé erős lett :)
 

DeletedUser19053

Vendég
Tudod, nem lehet bele kötni abba se mert azzal kezdte hogy személyes vélemény. Amugy valaki világosítdon fel, a respi és sparta között nincs dipó?
 

DeletedUser19613

Vendég
Ma nagy szerencsétek van mert 2 elemzést is kaptok. :D

Faluk száma:
SBT 940 (781) +159
Sparta 882 (698) +184
Winter 306 (430) -124
[R] 580 (370) +210
NF 78 (323) -245
HNK 445 (342) +103
ASG 232 (224) +8

Konföderáció
Sparta+[R]+NF+HNK 1985 (1733) +252 falu

VS

Sötét Birodalom
SBT+Winter+ASG 1478 (1435) +43 falu


Winter a szakadék szélére került pár jobb tagot átvettek az ellenfelek a többit meg hamarosan begyalulják itt már csak az idő kérdéses na meg az hogy melyik klán hány faluval gazdagodik. Egy újabb jelentős változás hogy a megtépázott NF inkább bement a Respectbe és ott folytatják a háborút az SBT ellen.
Jelenleg a Konföderáció több mint 500 faluelőnnyel bír a Sötét Birodalommal szemben, ez elég jelentős szám főleg hogy rengeteg falut tudnak még behúzni a Winter és ASG-től is viszonylag könnyedén. Ha minden marad így akkor az SBT elbukott mert ekkora fölénnyel szemben esélytelenek lennének. Viszont kötve hiszem hogy a HNK beszorulva a Respect meg Spárta közé belenyugodna ebbe és szépen barbizgatna meg húzná a falukat amíg a másik 2 legyűri az SBT-t.
Korábban is írtam már és Vigyori is hasonlóan látja szerintem hogy a Respect a gyenge pont és a HNK-nak feléjük kéne nyitni. Az átvett NF tagok miatt ez hatványozódik mert eddig az NF kapta a pofonokat az SBT-től, most viszont a Respect fogja és 2 ekkora frontot nem tudnának tartani főleg hogy az ASG még mindig ott van közöttük. Ha az SBT nyerni akar paktumot kell kötni a HNK-val és teljes erővel ütni a Respectet mert 80% hogy bedőlnének és egy ingyen kontit felszedhetnének. A következő pár hét meghatározó lesz mert ez idő alatt ugyanis felszedik a megmaradt Winter falukat és nagy eséllyel látunk egy SBT armát is és nem kell jósnak lenni ahhoz hogy nem a Spártára fog menni.
Másik szemszögből nézve a Spártának stabilizálnia kell az ex NF tagokból álló frontot és besegíteni a Respectnek vagy úgy fognak átmenni rajtuk az SBT tagok mint kés a vajon. Spártának kicsi frontszakasza van és kötve hiszem hogy ők komolyabb támadást kapnak ezért amíg ők felszedik a Wintert nagyon fontos hogy a Respectet ne üsse át az SBT vagy nagy eséllyel egyedül maradnak.
Összegezve 2 nagy kérdés van. HNK mit csinál miután eltűnik a Winter? A jócskán megnagyobbodott Respect front vajon képes lesz tartani az SBT-t?
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
Nem rossz amit írsz meg minden, de az Konfederáció vs Sötét birodalom az akkora troll mint Te magad vagy :)
Már miért volna az VS?
Könfederácio vs asg
Könfederáció vs winter
Könfederáció vs SBT
Ez a helyes álláspont.
 
Fent