Elemzés

DeletedUser19613

Vendég
Nem rossz amit írsz meg minden, de az Konfederáció vs Sötét birodalom az akkora troll mint Te magad vagy :)
Már miért volna az VS?
Könfederácio vs asg
Könfederáció vs winter
Könfederáció vs SBT
Ez a helyes álláspont.

Aww ezt a bókot. :D
Viszont van benne ráció mert attól függetlenül hogy nincs dipó köztük még ugyan azok ellen harcolnak, ergo a cél közös. De ha ennyire szőrös szívűek vagyunk akkor az SBT-nél se igaz a Konföderáció elvégre a HNK nem áll hadban ellenük meg a Spárta se üti pl az ASG-t. Meg aztán ez a Sötét Birodalom jobban hangzik így. :D
 

DeletedUser19279

Vendég
Nekem csak egy kérdésem van.
Elméleti síkon Hiénák szerver végéig kötöttek Spárta szövetséget, ahogyan írtátok.
Ha a Hiénák szövetkeznek Sbt-vel és Nekimennek Respectnek, akkor szerintetek a Spárta nem fog lépni?
 

DeletedUser19613

Vendég
De az Sbt üti az asgt, szóval... :)

Na meg a Hnk is

Akkor lehet rosszul informáltak, azt hittem az SBT már nem támadja az ASG-t.

Az már más kérdés hogy miért fogtak össze az SBT ellen. Szerintem a fő ok az hogy tőlük tartanak a legjobban és minimális indok lehet az NF szétbomlasztása DJ közreműködésével és ezáltal maguk ellen hangolták a szerver többi klánját.
Viszont az SBT-re nézve ez egy pozitív dolog ha már azt elérték hogy ekkora összefogás kell ellenük. Ha okosan csinálják még jól is jöhetnek ki belőle.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Nekem ez az egész màr ott sántított hogy a respect miért szövetkezett a spártával.
Először azt hittem kamu a hír, mivel elvégre ők csak funolni jöttek, akkor ez meg minek.
Egy ASG nek tűzpiros a térképe, és egy jobb jàtékosokból álló R meg itt mnt-zget meg szövizik boldog boldogtalannal. Sbt -r is mnt volt ugye. Majd az asg bontott mnt-t az sbt vel ami az r nek ugye kapóra jött.
Sbt elkezdte ütni az asgt , szóval innentől az R is jobban haladt és halad is. De még mindig nincs megnyerve a konti nekik.
Az hogy az sbt brutális támadásokat mért az nf re, azt következményekkel járt.
Roli elment majd a tagok tétlenkedtek hogy most mia f@sz van.
Hogy páran sbt-t választották a szövetséges r helyett? Ez is meglepett.
De a meghívót ki lehet küldeni, de nem kell elfogadni.
Krisz kiküldte, talán az r is és mégis sbtt választották.
Talán az sbt szinpatikusabb volt, talán azt érezték hogy ha nem az sbt akkor ugyan úgy elbuknak mint ha nf lettek volna. Mittudomén.
Yugi naponta keresi Janit emiatt :D
Na majd jött a Sárta segítség nyújtàs az NFnek. Akitt eddig ütöttek, érdekes volt ez is :)
Ez is csak okyan golyófogó duma.
Aztán meg pilvo átmegy rendet rakni nf be :) atyaég :)
Most nem is néztem de itt valaki irta hogy veszik át a nf tagokat. Na jó, ez mondjuk logikus és nincs is rajta fogni való.
R most nem tudom mit akar de az kurv@ biztos hogy nem fun ol.
Szépen játszanak meg ilyesmi.
Kiváncsi vagyok hogy alakul az sbt frontjuk. Szerintem az sbt nek nem szabadna megvárni amig felszedik az asg t. Bár az eltart még egy darabig.
Jól all az sbt, és igen, ezzel ki is érdemelték hogy mindenki ellene forduljon.
De azért most szerintem rajtuk a lépés mert az idő ellenük dolgozik.
Ha spárta behúzza a dny-ot, hnk meglapul majd R az ény-ot....akkor már nagy bajban is lehetnek.
De mondom ti noobok, ez saját vélemény szóval mellőzzétek az anyázést :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Mit noobozol itt te sivatagi róka képű sivatagi holló!!!44! :D

Respect valóban érdekes az elején szerintem tényleg tét nélkül jöttek de aztán b*szogattuk őket meg a király is így lehet úgy voltak vele hogy akkor nyomják rendesen és meglapulva kicsit meglepetést próbálnak okozni.
Spárta lépése érthető volt szerintem a többség ugyan ezt csinálta volna nekik jól jött az NF mert lassították kicsit az SBT előrenyomulását amíg ők beütötték a Wintert.
Arra viszont kíváncsi lennék hogy a háttérben milyen megállapodás van a Respect és Spárta illetve HNK között mert valami tuti van. Gondolom az SBT-től félnek ezért úgy vannak vele hogy közösen leverik őket aztán utána meg lejátsszák egymás között valahogy.
SBT-nek lépnie kell ez nem vitás én a HNK-t próbálnám meg kimozdítani a Respect meg Spárta mellől és egy fullos armát nyomni a Respectre mert ők a gyenge láncszem és még nincsenek teljesen felkészülve a fronton. Ha őket átütik gyanítom az egós tagok már nem vennék olyan komolyan a szerót.

Mi a g*ci most nézem a Spártából közben Random lesz? :D
Na ez nagyon az SBT malmára hajtja a vizet. Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ennek a megértéséhez átdobok egy levelet,amely a mai nap folyamán jutott el hozzám. Tekintettel arra,hogy tegnap leadtam az utolsó falvam is 50en ez lesz az utolsó elemzésem a szerveren. No meg azért is,mert innentől szerintem nincs aki megverje az SBT-t.

Tatusma ekkor: 11:08

Sziasztok Spárta tagok!

Ez a körlevél elég hosszúra sikeredett, de aki szeretne tisztán látni, annak megéri elolvasni és elgondolkodni rajta.

A Spártai vezetés Zolával, Castleai-val, Nikitaa-val, Tatus-sal indult el ezen a szerveren, majd a többszörös belső viták
után Castleai, és Zola is elhagyta a játékot végleg. Tatus és Nikitaa maradt a klán vezetés élén, majd Nikitaa kijelentette,
ő csak tanácsadó szeretne lenni, a klán vezetését pedig Tatusra, illetve az LSW-t pedig Korpiára hagyva. Voltak segítő
játékosok a vezéri karban, mint például aldaron, majd később Ben Solo, Bilbo, stb.
Később aldaron távozott a vezetői pozicíóból, miután többszörsen összevesztünk Nikita játékossal, a nem megfelelő vezetés miatt.
Tatus magánéleti problémák miatt, teljes joggal ruházott fel engem a klán vezetés terén, illetve dumbot, a triál társamat.
Szépen mentek a dolgok, megkötöttem az egyezséget a Respecttel. Korpia mindenben mellettem állt, és közösen intéztük a dolgokat.
Mindeközben Nikitaa állandóan megvétózott minden döntésünket, és visszacsinálva azt egyre jobban törekedett a diktatúra rendszerére.
mint "tanácsadó".(Megjegyezném, hogy a start után a klánt én meg aldaron vittük hetekig, hogy a klán Zola és Castleai távozása
után ne huljjon szét.) Nikita időközben elvette a jogaimat a klánban, mondván, Tatus nincs a fiókban aktívan. Addig fajultak
a dolgok, hogy én kiléptem. A sok veszekedés, a diktatúra, és a vétózás elvette a kedvemet mindentől amit itt tapasztaltam.
Ben Solo, Bilbo is ráeszméltek arra, hogy ez így nem mehet tovább, mert a Spárta romokban fog heverni Nikitaa írányítása alatt.
A jogaimat tegnap teljesen mértékben meg akarták szüntetni(Tatus előjött, és összeveszett Nikitával.) Majd dumbot és engem
"névtelen senkiknek" nevezett, Korpiát pedig "alkoholistának" titulálta.
A HNK szövetséget(akik barbizni, és toborozni tudnak csak, és Nikitaa kötötte meg a szövit), rá akarja úszítani a Respect-re
hátbaszúrva ezzel a szövetséget a Respecttel, én ezt se támogatom, és nem fogok a számból segget csinálni.

Kimi vagyok, 38-as szervert nyertem(=Lights Out= néven), illetve Tatus állandó duáltársa vagyok, 47-en is én vezetem a randomot Tatus nevében.
Ezt csak itt hagytam, hiszen sokaktól hallottam, hogy ócsároltok engem és dumbot is.

Átléptem az LSW klánba, ahol én és Korpia rendelkezünk teljes jogkörrel,(mivel megvonták a jogaimat a spártában, ezzel kisajátítva
az egész klánt). A klánt átnevezem, és megalapítom a Randomot, ezzel külön válva Nikitaa diktatúra politikájától.
Aki szeretne velem tartani, keressen fel privátban, aki pedig szeretne távozni, lépjen ki az LSW-ből és menjen át a Spártába
szolgálva ezzel Nikitát.

Üdvözlettel:
Kimi



A történtek fényében egyetlen csapat maradt meg az eredeti vezetőségével,ami az SBT. Sok dolgot ki lehet építeni egy szerveren,de az hogy egy vezetőség a semmiből épüljön ki olyan szintre,hogy összeszokott vezetőségekkel szemben is sikeres legyen az szinte lehetetlen. A Spártából mindenki kilépett aki vezetésre alkalmas volt,mind el lettek üldözve. Még a szerver elején volt egy írásom zola meghurcoltatásáról visszahívása után,ennek fényében a levelet hitelesként tudom elfogadni. Úgy vélem,hogy az eredeti Spártát többet nem látjuk szerveren,ami nagy kár...de hát ez van. Nekem személy szerint örömömre szolgált volna látni Zolát klánt vezetni,sajnos ebben nem lehetett részem...A spártának a szerverek során 4 nagy egyénisége és szervezője volt: Zola,Broky88,Castelai,Ezl...mikor már egyikük sem vesz részt a klán vezetésében akkor talán már nem is érdemes Spártáról beszélni. Azt hadd ne részletezzem,hogy 45ön Tatus meg Korpia melyik klánt erősítette(vagy kémkedett) itt meg vezetésre kényszerültek...:D

Az SBT stabil,ezt bizonyították. Nagyon váratlan döntést hoztak a szerver elején,amiért mindenki,én is ostorozta őket. Végül kiderült,hogy ők a legnagyobb tényező ezen a szerveren,ők lettek a sötét ló ami szép lassan kibontakozott és aki ellen immáron a többi klán teljes összefogásával is csak halványak az esélyek. Őszintén nem hiszem,hogy innentől még el tudják veszíteni a szervert ha ennyire szervezettek maradnak...frontharcban kapásból várhatóan az egyik legjobbak voltak a mezőnyben,de hát úgy tűnik a játék eleje is legalább olyan jól megy nekik. Valószínűsítem,hogy ezen a szerveren az SBT megkapja a 3. koronáját is,méghozzá teljesen megérdemelten.

Lesz-e összefogás az SBT ellen olyan hatékonyan,hogy meg lehessen fordítani innen a szervert? Őszintén nem látom azt a személyt aki ezt összehozná.Az SBT-nek 2 szerver előnye van ilyen téren,ők már tudják pontosan mit kell csináljanak a szerver ezen szakaszában,míg a többi klán még csak keresgéli a megoldásokat. Verhetetlen az SBT? Nem az. Viszont pont olyan erős,mint amilyennek most tűnnek. Innentől már nekik kell hibázni,ahhoz hogy a többieknek tényleges esélye legyen.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Érdekes meglátás,nem is alaptalan,ha nem látod a volt spártát bellülről,a respit meg megértem,hogy nem dicséred,mert nem vagyunk kutyák,hogy hát na...
A Koronáról jut eszembe.Conort is meg verték hajnalban,itt miért ne lehetne ugyan ezt csinálni? Főleg együttes erővel?
 

DeletedUser19053

Vendég
hmmm, tudom hogy nem a legegeszsegesebb dolog kulsorol informalodnom, de tegyuk fel minden igaz amit a levelben allitottak. Kerdem en, miert fut a klan meg mindig a Sparta nev alatt, ha ez mar nem a Sparta,se a vezetoseg, se a tagok jo resze? (foleg miutan elrendezodik hogy ki megy randomba ki marad spartaba).
 

DeletedUser19706

Vendég
Nikitaa


Sziasztok,

Most éjjel értem haza.
Fáradt vagyok leírni, hogy mi történt a vezetőségen belül hosszasan.
Első olvasásra, hazugságok sorozatát olvasom..Amit írt Tatus fiókból bárki( tatus, KIMI, Dumbó, vagy Goblin akit farmolásra használják)

Holnapi nap pontosan leírom, hogy akarták folyamatosan az R klánba átjátszani a Spártát, lebeszélték, h taktikai klánt csinálnak belőle.
Azt jelenti kidobnak majd 40 embert a Spártából az R kiválogatja ki érdemli meg a végjátékot.
Igen ezt megvétoztam.
Amíg itt vagyok a Spárásokat nem engedem kidobálni.


Winterből az R klán 14 tagot akart átvenni, ezt is megvétoztam, ha játékosainknak tere legyen.

Tatus a duáltársa elmondása szerint nem volt, nincs és nem is lesz, ezért fokoztam le a fiókot alvezéri rangra.Amit csak annyit jelent, h alapitói rangról, h feloszlassák a klánt lett visszavéve.
Skype szobában olvashatjátok, h Dumbo és Kimi, akinek köze nincs a klánhoz, hol ezt akarja kivágni hol azt. Wintert ők ütötték be a potyalesők mennek a falvakért.Igen ez ellen is felszólaltam, h vegyenek vissza az arcukból, tisztelettel beszéljenek a tagsággal.

Korpia barátja Pilvo aki elkötelezett az R klánnak.Mindent megtesz nekik első szóra. Igaz a HNK köszönheti , h a falvai megmaradtak a Winter ellen, de most mivel a HNK ellen fordul az R klán, így már nem kell neki tovább..
Tegnapi nap az R kiadta neki kit vehet át a Spárta az NF ből, mert az R kiválogatta..Ő ezt megbeszélés nélkül meg is tette.
Lett volna aki ide szeretett volna jönni, de az R (Swak és Pilvo) nem engedték.

Zolát én hívtam meg 5 év után a jubileumi szerverre, h játszon velünk.
Nem vagyok, nem jön.
Igen befejezte, de jogaimról nem mondtam le.

Sok-sok éve ha nem vagyok, nem indul a klán. Tatus nélkül is indultunk volna-így utólag, ha ő Randomot akart, akkor miért nem indultak el azon a néven, miért kellett ehhez a Spárta tagállomány, a Spárta név neki.

Továbbiakban, ha ti Randomosként akarjátok folytatni, majd Taktikai klánt az R klánnal(Swakkal), akkor maradjatok ott.
Nyerjek közösen egy szervert Swakkékkal, én ehhez valóban nem adom a Spárta nevet, nem adtam volna a tagságot sem.
Tisztelettel:
N.

Sajnálom, h elhittétek, h nélkülük nem lett volna Spárta, h ők akik ezért a klánért rengeteget melóztak..
Na, mindegy..
Elérték a céljukat a Spártát megszüntették.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Troll off. :D

A napok fényében én megvédeném Nikitaa-t, nekem vele sosem volt problémám, velem mindig értelmesen, és tisztán beszélt, nem mellesleg neki köszönhetem, hogy olyan közegbe kerültem, ahol kitanítottak, hogy mi is ez a játék... :D Viszont véleményem szerint a mai modern KH-ban az a szervezés, amit ő produkál támadásszervezésnél, gyengének mondható, és ez nem sértés, csupán építő kritika. A diplomáciát mesterien tudja forgatni, tőle is tanultam egy-két trükköt, hiszen ő és Don párosa is mondhatni, hogy fenoménok. Szerintem rá is ráférne egy fél éves kihagyás, legalább, mint klánvezér, mivel ahogy legjobban tudom ideje neki is fogyik az évek alatt, így gondolom a vezetés túl is stresszelheti. EzL hiányát szervezésben igencsak megérzi a Sparta, gondolom Tatusékat is erre a feladatkörre hívta igazán, avagy így lehetett tervben. Tatust nem ismerem, vele még nem volt dolgom a kh-ban, így róla nem alkotok véleményt.

Szerintem az esélyek 95%-ban az SBT kezében van, ha a győzelmet kellene megsaccolni. Az oka, hogy minden olyan, ami egy jó klánhoz kell megvan náluk. Tapasztalt vezetés, jó szervezéssel(amennyit tapasztaltam belőlük az alapján jó).
Ahogy látom 3v1 kontival akarják az sbt-t legyőzni, viszont ahogy a térképet néztem az Sbt uralja 100%-ban a területeit csak. Itt ott van belógás, de azt vegyük technikai hibának. Szép belógásuk van a k55-re, én, ha SBT vezér lennék teljes haderőt küldeném a k55-nek, biztos vagyok abban, hogy 2-3hónap alatt legyűrik az ottani Randomos tagokat. Ez ugye függ a nukek/nemesek gyártása és gyűjtésétől. Respect kontinens még nem teljesen a respecté, és a helyükbe az asg után nem mennék az sbt-nek, mert azzal kb. bukták is amit lehet bukni, hanem a HNK-T szedném ki, aztán lehet variálni, hogy melyik klánt is válasszák. Habár már választott oldalt, és az Random... :)

Amit a jelenlegi állások szerint reálisnak látok az az lesz, hogy az SBT betör k55-re amint tisztázták a frontjukat, random elkezdi felenni a határmenti barbikat, avagy bebarbiznak az sbt közé ezzel gyengítve őket, és kihasználva a 'túlerőt', majd addigra talán be is szedi fullra az asg-t a respect, míg mindaddig míg random sbt harc lesz k55-ért, addig szerintem a hnk kettős tűzben fel lesz morzsolva, és azzal alakítanak majd egy nyugati hátországot az R klánok.
A randomnak is reális esélyei vannak a győzelemre, de nekik dupla világ van, és azért nem a legizgalmasabb 2 világot egyszerre leszervezni, hisz a v47-et még meg kell nyerniük.

A pontos esélyeket, ha saccolnom kéne:
Sbt 50%
Random 40%
Respect 10%
Respect nem hiszem a jelenlegi vezérkarral, és támadási stílussal nagyobb, tapasztaltabb klán ellen sok sikert érnének el. Habár a túlerő velük lesz, így reálisan 10% jár nekik.

Az SBT jelenlegi ellenfele az idő, amennyiben tudja a fenti két klán őket kellően lassítani, akkor az erőviszonyok fényében a túlerőnek nagyon nagyot kell ütni. Nincs torony, nincs lovag, semmi bónusz. A támadó faluk, ha mennek pár kört hátul majd a fronton, nagyon szépen lelehet tisztázni az sbt-t, legyen ott a legprofibb vezetés.
Izgalmasan várom a fejleményeket, és a statokat a világról.

Troll on
Figyelem CotL tagok, szedjetek fel sok falut, hogy majd a végjátékra, amint összeállunk, ne kelljen sokat harcolni a győzelemért:oops::oops::oops:

Btw... Aki kitalálja hol vagyok fantom duál(két hetente egyszer belekattintok a fiókba) annak jár egy jó nagy darab... Győri édes keksz:eek::oops::rolleyes:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Lesz-e összefogás az SBT ellen olyan hatékonyan,hogy meg lehessen fordítani innen a szervert? Őszintén nem látom azt a személyt aki ezt összehozná.Az SBT-nek 2 szerver előnye van ilyen téren,ők már tudják pontosan mit kell csináljanak a szerver ezen szakaszában,míg a többi klán még csak keresgéli a megoldásokat. Verhetetlen az SBT? Nem az. Viszont pont olyan erős,mint amilyennek most tűnnek. Innentől már nekik kell hibázni,ahhoz hogy a többieknek tényleges esélye legyen.

Ezt a véleményt nagyon osztom.
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok, jo reg nem jartam itt de nem is fogok visszaszokni a kulsore, csak tisztazni szeretnek egy par dolgot! Par napja ram irtak joparan messengeren, hogy hol vagyok, miert tuntem el, illetve sokan kerdeztek a viszonyomat a spartaval illetve tatusrol es nikitarol.

Mivel sok a pletyka es meglettem emlitve igy tisztazni szeretnek par dolgot.

1; a fiokot (aldaron) dumbi vittek kb egesz szerveren aki most tatuseknal van ha jol tudom. En mar a jatek utan 2-3 hetre ra befejeztem, ugyanis idohiany miatt nem tudom megengedni magamnak, hogy jatszak. Semmi idom sincs hisz 60-70orakat melozok hetente ami kurva sok plusz emellett a jatek nem ferne bele.

2; senkivel se vesztem ossze se tatussal se nikitaval, nem is beszeltem mar veluk hetek, honapok ota. Azt ami tortent, nem tudom mi volt, igy fogalmam sincs arrol mi zajlott a szerveren azutan miutan befejeztem a jatekot.

3; az hogy a spartaban mik valtoztak azt visszalehetne vezetni v40ig ugyanis ott kezdotek a problemak, lehet saras vagyok benne en is azt nem tudom. Majd ha valaki ir egy sztorit a spartarol ami a valosagot fedi akkor lehet elszegyellem magam... sok minden kozrejatszott az egeszben. Senkit se lehet emiatt hibaztatni. Teny, hogy sok minden valtozott.

Kb ennyi, aki akar az ugy is megtalal messengeren vagy mashol mindig szivesen beszelgetek a regi arcokkal

Sok sikert mindenkinek a valo eletben
 
Fent