Elemzés

Ultores

Member
A reakció pontszáma
86
Erröl a '' nem inditanak,nem hallgatnak rám a tagok '' dolgokrol,szerelmes-kisregénysorozatot tudnánk irni DSA vezértársaimmal...:D Néha a hajunk hullott kifelé,de mindig találtunk megoldást,kezdve azzal,hogy a sokak által kezelhetetlennek minösitett tagokkal is megtaláltuk a közös hangsulyt,a többszörösen nem inditó tagok pedig a sokadik huzásuk után mentek a ''levesbe''.
 

DeletedUser19053

Vendég
Ja, csak akkor dj ki kellett volna par csettintesre dobjon vagy 30-40 tagot a sok toborzasa miatt, ami megint nem lett volna fasza otlet. Nembaj, remeljuk meggondolja meg magat, s otvenakarhanyon meg osszefuthatunk vele :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
hát kosár hasonlattal: Jordan is tartott 1 éves szünetet(baseballozott,pocsék volt).Ki tudja,lehet v55ön már összefutsz vele bajnoki formában.:)
 

DeletedUser19053

Vendég
hát kosár hasonlattal: Jordan is tartott 1 éves szünetet(baseballozott,pocsék volt).Ki tudja,lehet v55ön már összefutsz vele bajnoki formában.:)
Végülis én is szoktam kosarazni, mondjuk én csak hobbi szinten nem voltam válogatottba meg ilyesmi, úgy elverne mint khban :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!
Vasárnap nem csináltam összegzést, helyette írtam egy esszét.

Most bepótolom, azért sem akartam mert egy részét megcsinálták helyettem, meg az NF bomlása, pár tag kiválása változtatott a helyzeteken, de még akkor nem volt letisztulva ennyire mint most, hogy merre hova tart a világ.

Északnyugat:
ASg Vs REspekt= (25/45) volt eddig.
1,5 hét alatt viszont ezt a Respekt megduplázta. Kimondható, eldőlt a konti sorsa. (2/20.) Márcsak a belsőpofozok maradtak az ASGtől, akik mivel védőt gyártanak csak lassítják a folyamatot, a biztos folyamatot hogy fellesznek őrölve.

Északkelet:
SBT Vs NF= (61/6) volt eddig.
Az SBT felőrölte DJ idegeit. 1,5 hét alatt 64/24 statot produkált az SBT a NF ellen. 40 tiszta falu+több jobb tag áttoborzása...tanacsjaniék.
Az NF rosszabb helyzetbe került mint az ASG.

Délnyugat:
Winter Vs Sparta (35/70) volt eddig
10/27 Stattal zárta ezt a 1,5 hetet. 17 tiszta faluval rövidítette meg a Wintert Sparta. Hozzáteszem ebből 13at épp tegnap szereztek tisztán az Arma során. Egyre nagyobb az előnye a Spartanak a Winterrel szemben.
Egyvalamit viszont ne felejtsünk el, az NF beomlása miatt Spartanak SBT-s frontja lett. Így most már nem csak a Winter felé kell majd koncentrálnia, hanem az SBT felé is. Az NF csoportos nagy armákat nem nagyon hajtott végre a Sparta ellen. Viszont várható hogy az SBT vagy a REspekt vagy a Sparta felé megindul komolyabban. De lehet még beszedik elsőkörben a megmaradt NF-et és teljesen feltöltik a REspket/Sparta frontot. Viszont a Winterre nézve az lenne a legjobb nekik, ha nekiugranának Spartanak. Mert minnél később teszik, annál hamarabb omolhat be a Winter. Akik jelzem még mindig 3 klános tömegklán, kiemelkedő játékosok nélkül....

Winter Vs UW = 11-0
Winter Vs HNK = 9-11
A Winter most végre az UW ellen "talpraállt", de a HNK továbbra is fej-fej mellett üti őket, kicsivel jobb stattal. Szóval nem elég hogy sparta üti őket bőszen, még a HNK is.
Ennek köszönhetően a Winter Top2 LEV-re feljött.

Délkelet:
NF Vs Sparta (35/11) volt eddig
Nf beomlása miatt MNT-t kötöttek és együtt folytatják a harcukat a SBT ellen. Ez a háború lezárult, ki tudja, lehet csak egyenlőre.
SBT VS Sparta 2-2 a héten. Elkezdtek összeérni, mint írtam hamarosan összeugorhatnak.
Részese lehettem tegnap egy 4 frontfalut támadó tagságnak 13 óráról indultam. 1 nukekkal kisöpörtem. 4/3 falu kilett söpörve 1 nukekkal. 10+ óráról való indítással. Ezek egyébként volt NF tagok, SBT színekben. Vagyis a SBT még nem töltötte fel a frontvonalat védelemmel. Kitudja lehet csak porfogóknak vették át a NF és hagyják hogy maguk oldják meg?

Összeségében a szerver oda jutott, kiemelkedő lett a SBT. Ezt Sparta és a REspekt is észrevette. Összeis fogtak. Nf jelenleg úgyanazt csinálja mint V43on. Porfogók. Vajon itt talpraállnak és segítenek legyözni a SBT-t, egy koalícióval mint tették V43on a Winterrel, vagy az SBt felőrli őket. Az SBt szépen fokozaton ügyesen halad. LAssan, masszívan.
Viszont diplomáciát jelenleg csak a Winterrel tudnak kötni. Hosszútávon meg lehet kellene nekik dipo. Azt is mérlegelniük kell, ha a Winter front beszakad, beomlik Sparta úgyanabba a cipőbe kerül mint ők, teljes hátországgal fognak rendelkezni, viszont még lehet nagyobbal. A Respekt úgyanígy van, ha az ASG beomlik, teljes kontira tesznek szert. Onnantól kezdve viszont már nem a SBT lesz az esélyes, hanem a koalíció. Szóval összeségében én ha a SBT lennék, csak az egyikre fókuszálnák, vagy Sparta vagy REspekt. Egyiket bekell döntenie, mert különben bebukhatnak, mert onnantól az előnyből hátrány lehet. Winter és ASG jelenleg azért harcol a szerveren, hogy a SBT szervert nyerjen. A HNK és NF viszont azért, hogy a Sparta/Respekt koalíció nyerhesse.

Hallotaskocsinak üzenem, azért léptem le 6 nap után(nem 3), mert kezdőlejárta előtti délután időzítve kitiltott a supp jogtalanul. Akkor nem eltüntem, hanem végleg abbahagytam. Viszont a társak kérésére, nem 2-3 tag, hanem 20-30 írt mindennap 2-3 héten keresztül, visszatértem. Láttam mi a helyzet, láttam hogy állunk de a társak miatt visszatértem és félretettem az egóm a supp miatt. Pedig olyan bant adtak nekem, hogy a vigyori86 fiok teljesen megszűnt létezni külsőről....Pedig én csak annyit tettem, hogy amit a supporter javasolt azt csináltam. Aztán kitiltottak hogy a supporter hibázott, ban..Megnéztem volna sokatokat mit reagáltok. Én elég heves vérmérsékletű vagyok. Egyébként nem azokra a Skullsosokra gondoltam, akik ez a 3 hétbe léptek át, hanem akik amikor visszatértem és építkeztünk. Nem első napokba, hanem építkezés alatt hónapokkal később....De hagyjuk a témát, nem kell rá válasz, nem akarok újra felhuzni magam és kitiltatni a supp által...
 

DeletedUser18312

Vendég
Falvak, változásaik.(zároljelbe a múltheti)
NF: 296 (406) -110 falu
SBT: 736 (437) +299falu Nf beolvasztása
Sparta: 622 (427) +195falu Nf beolvasztása
Winter: 455 (392) + 63falu
REspekt: 341 (221) +120falu
ASG: 229 (248) -19falu
HNK:302 (227) +75falu
UW: 92 (93) -1 falu

Az SBT hatalmasat nőlt a Nf faluk és foglalások miatt. Sparta is próbálja tartani a lépést. Nf keménymagja maradt, de vajon meddig?
Winter is fejlődött most a legutóbbihoz képest, valszeg barbárfoglalások miatt....
Asg-n is szépen meghízott a Respekt, ami viszont még kiemelkedő az a HNK fejlődése. Lehet hogy a végén velük is számolni kell?
 

DeletedUser18312

Vendég
Annyival kiegészíteném még az elemzésem, mivel nektek csinálom de nem sok like jön, így nem tudom hogy olvassa-e azon az 5-6 főn felül.
Erre az írásomra lökjön köszönömöt az illető(előzőekre nem kell), aki továbbra is szeretne tőlem elemzést olvasni. Nektek csinálom nem magamnak. Szeretném felmérni, hogy egyáltalán van-e rá igény. Folytassam-e majd. Szánjak-e rá időt.
 

DeletedUser19331

Vendég
Szintúgy, mint vigyori.
Aki szeretné, hogy továbbra is legyenek ilyen heti álláspontok(Statisztika) az kérem tegyen egy köszönömöt erre a kommentre. Márcsak azért is merült fel bennem is ez, miután az utolsóra például csak 2 like érkezett. Én is ezeket Nektek csinálom, és ha van igény rá akkor folytatom szívesen. :)

Üdv: SF
 

DeletedUser19613

Vendég
Jól látom, lájkolásról van szó? Át kell neveznem magam Likehunter-re. :D

Vigyó pénteken leírta a változásokat, nálam pedig ma járt le az 1 hét így hülyén fog kinézni, de leírom ha már olyan sokat (1 perc) bajlódtam vele. :D Térképet nem teszek fel mert nem szembetűnő a változás a múlt hetihez képest
.

Faluk száma:
SBT 759 (636) +123
Sparta 671 (511) +160
Winter 445 (436) +9
[R] 353 (319) +34
NF 310 (314) -4
HNK 324 (265) +59
ASG 237 (201) +36

Konföderáció
Sparta+[R]+NF+HNK 1658 (1409) +249 falu

VS

Sötét Birodalom
SBT+Winter+ASG 1441 (1273) +166 falu


Múlt vasárnaphoz képest a változások.
Spárta és SBT elég jelentőset lépett előre és ami meglepő talán hogy a HNK több falut hozott, mint a Respect. Winter és NF kb stagnál míg a királyi birodalom újult erőre kapott, de valószínűleg hamarosan kapnak egy armát a Respecttől, gondolom ezért is olyan visszafogott a fejlődésük.
SBT előnye ugyan kopott, de még mindig top favoritok viszont ha a Winter nem tud újítani akkor a sok lúd disznót győz elven a Konföderáció legyőzi Head klánját. A minap láttam volt valami vita is, hogy MNT-s Winter vágott NF-es vonatot, hát azon nagyot nevettem mennyire fel volt háborodva pár ember. :D Viszont ez is arra mutat, hogy a Winter és SBT között valami paktum lehet vagy pedig lesz még ha nincsenek is dipóban mert mindkettőnek szüksége van a másikra különböző okok miatt. Nagy kérdés hogy a Respect meddig vacakol még az ASG-vel, de őket én már véglegesen kivettem a győzelmi esélyesek közül. Jelenleg 55% SBT és 45% Sparta nálam.


Szerk: Ja és aki nem lájkolja ő egy noob!!!!44!!!
 

DeletedUser19331

Vendég
STATISZTIKA 2018.09.30-s Álláspont

Elsőkörben, nagyon szépen köszönöm, hogy ennyien nyomtatok a köszönömre!!! :)
Másodszor, az óriási Legyőzött különbségek a WFK klán megszűnésének tudható be, ezt kérek mindenkit vegye figyelembe! ( Az -NF- kis klánja kimaradt :/ hupsz...)
Harmadszor, utólag vettem észre, hogy tettem egy margót, és ebből ered az a hülye csík, ezért elnézést kérek. :D


Grafikonok:

W7r5Sj9.png

E2heqdE.png

jgFRR0K.png

UHCSPsD.png

D1vC4u8.png

e3QLR1q.png

33rSzNe.png

kfUqB98.png

daeDyNj.png

zZ02aYZ.png

nE0n5Ae.png

Mese(Személyes vélemény alapján):

Akkor latolgassuk kicsit azt, amit látunk is, hogy az mégis miért van úgy ahogy stb stb.
Egyértelműen továbbra is az =SBT= a team to beat. Összefogott ellenük a Respi+Sparta+NF 3-as. Ha továbbra is tudják hozni a haladási irányt, és tempót akkor egyértelműen a szervergyőzelem az övéké lesz. Itt a nagy kérdés az, hogy az ASG és a WINTER meddig tart ki a többi klán ellen, hagynak-e elég időt arra az =SBT=-nek, hogy átküzdje magát a Spártán és a Respin.

Az =SBT=-nek SENKIVEL NINCS DIPLOMÁCIAI KAPCSOLATA!!!!

A Spárta jó ütemben halad, viszont a nyakukba kapták az =SBT= frontszakaszt is, ezzel jócskán megnehezítve az útjukat. Egyértelmű céljuk, hogy a WINTER-en minél előbb átgázoljanak, és így a Respivel közösen a túlerő segítségével gyűrjék le az =SBT=-t, ez igaz a Respi-re is.

A HNK érdekes startégiát folytat. Mint a Spárta, mint a Respivel szövetséges/mnt kapcsolatot tart, így a saját kis WINTER háborújukban is tudnak haladni előre.

A Winter az egyértelmű vesztese eddig a szervernek. Rossz döntések egymásra halmozása, gyenge keret, játszani kevésbé akaró és sok esetben kevésbé tudó játékosok. Ők lesznek az első tényleges kiesők, ha nem húzzák ki még 1 ideig.

-NF- abszólut vesztese a szervernek. Szintúgy rossz döntések egymásra halmozása, gyenge keret, játszani kevésbé akaró tagok többségéből lett a veszte. A Fentmaradt tagok( A keménymag ) Megállapodott minden Őket körülvévő klánnal kivéve az =SBT=-t természetesen. Egyértelmű hogy a céljuk az =SBT= lassítása, több kevesebb sikerrel.

Összességében, maga a játék mégcsak most fog kezdődni, de már körvonalazódni kezd, hogy kik azok, akik maradnak és küzdenek a szervergyőzelemért.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19331

Vendég
Ui: Az -NF- kisklánja kimaradt a statisztikából, figyelmetlenség gyanánt. Ezért elnézést kérek mindenkitől. De a lényegi részen nem változtat, csak a LE az ami így, kissé más.
 

DeletedUser19613

Vendég

A Winter az egyértelmű vesztese eddig a szervernek. -NF- abszólut vesztese a szervernek. Szintúgy rossz döntések egymásra halmozása, gyenge keret, játszani kevésbé akaró tagok többségéből lett a veszte.

Jó stat, de ezen valahogy megakadt a szemem. Most akkor ki a fő loser? :D
Ezen kívül az NF kerete nem volt gyenge viszont motivációs problémák tényleg voltak.
 

DeletedUser19331

Vendég
Jó stat, de ezen valahogy megakadt a szemem. Most akkor ki a fő loser? :D
Ezen kívül az NF kerete nem volt gyenge viszont motivációs problémák tényleg voltak.

Ez rajtuk áll, hogy ki lesz az első kieső, de egyértelműen mind a 2 fél vesztese a szervernek eddig. A keret témában ezek szerint, másként értelmezem az erős keretet mint, a többség.
Köszi a HSZ-t :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Nekem az nem keret h betoborzok mindenkit a kontin :D

Hány klán is olvadt az NF-be? Így már a végére elég silány lett az a keret amivel dolgozni kellett, nemcsoda, hogy DJ otthagyta az egészet. Hibákat hibákra stb stb..
Ez most megint az a dolog, hogy lehet egymásra mutogatni, de tény, hogy nem egy csoda keretje van/volt az -NF-nek azért, olyan átlagosnak mondható volt leginkább. Aztán a mostani kh-ban lehet az már jó keretnek számít persze.. :)
 

DeletedUser19048

Vendég
Tobb ertelem olvadt be hozzank mint a Winterbe :D De részletkérdés ki hogyan nézi a dolgokat :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Hány klán is olvadt az NF-be? Így már a végére elég silány lett az a keret amivel dolgozni kellett, nemcsoda, hogy DJ otthagyta az egészet. Hibákat hibákra stb stb..
Ez most megint az a dolog, hogy lehet egymásra mutogatni, de tény, hogy nem egy csoda keretje van/volt az -NF-nek azért, olyan átlagosnak mondható volt leginkább. Aztán a mostani kh-ban lehet az már jó keretnek számít persze.. :)

Ő döntött úgy, hogy boldog boldogtalant bevesz. :D
Ha jól rémlik olyan 90-100 fővel kezdtek és az a tagság igenis jónak mondható a még most is fennálló Respectet agyonverték volna. NF gyengesége a vezér(kar) volt szerintem, a keretet össze kell gyúrni és munkára fogni, nekik ez nem sikerült főleg miután kb már a barbár falukat is felakarták venni. :D
Átlagos keret nálam egy Winter, de lassan a HNK is arra a szintre ér mert jól fejlődnek.
 
Fent