Elemzés

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Kevés a pont. :D Hát ja itt nem adnak 3 pontot egy gólért ha 16-oson kívülről lövik. :D Meg touchdown sincs sajna.
Sok meccset láthattál, ha szerinted a többség primadonna, nem csak az adagedényt meg hasonlókat kell nézni és azok alapján ítélni. Bunda meg mindenhol van, ilyen világot élünk csak a fociban több pénz van.
Veled ellentétben én nem minősítek így le egy sportot, ami nekem nem jön be. Biztos amikor fociztatok neked kellett a kapuba állni vagy utolsóként választottak ezért tartod idióta sportnak. :D

Jól megmondtad :) De azért az az én saját véleményem, hogy mit tartok idióta sportnak, és mit nem, igaz? :) Nem értem, mit vagy ennyire kiakadva. Ha nem tetszik, ignorálni kell az írásomat, nem abba is belekötni, hogy nekem mi a véleményem, és az ellenkezik a Tieddel. Ilyen téren olyan vagy, mint a jó Yugi, van a Te véleményed, és ami azzal nem egyezik, abba bele kell szólni, és csűrni csavarni, míg el nem hiszi mindenki, hogy úgy van.

A FOCI SZERINTEM EGY IDIÓTA SPORT. Tessék. Mondhat akárki, amit akar, akkor is így fogom tartani. És ha pedzegetted, fociztam kisebb koromba a kosár előtt, és én választottam a kaput, mert kézzel ügyes voltam. Azt az egy részét élvezni lehetett, mármint véleményem szerint, maga a sport viszont hót unalmas, és SZERINTEM IDIÓTA sport. Ezért nyargaltam át a kosárhoz, amiben korosztályos válogatottig vihettem, meg amiben kicsit használni is kellett az agyamat. Ja és várj... SZERINTEM A FOCI IDIÓTA SPORT.

Megfelel? :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Arra gondol itt DJ, hogy lehet nem teljes egészében érted a Focit. Mi sem értjük, ha értenénk, Barcelona vagy Real Madrid szinten tudnánk futbalozni. De ahhoz amint írtad ész kellene. De mivel nincs, és mamár a futás hajtás labdavezetés, technika kevés, levagyunk maradva....Ráadásul önbizalom sincs, hogy megmerjünk huzni 1-1 cselt...
Az hogy nem kell a focihoz ész, az hülyeség. Ha láttátok az EB-t, lehetett látni hogy Gera és Király is a rutinjával/eszével szerzett sok-sok labdát vagy éppen védett. Mert letudták olvasni az ellenfél gondolatait. De nem akarok belemenni, mi nem vagyunk olyan szinten, hogy megértsük a focit. Legutóbbi példa ahogy Modric indította Bale-t a második Real gólnál. Mekkora üres területről paszolta ki neki. Ott mennyire kell tudni "látni"? Ilyent magyar focistától sosem fogunk látni, ilyen paszokat. Míg a REal/Barca szinten ez mindennapos....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Értettem vigyó, mit írt. És adott a kérdés: ha azt mondom, idióta a foci, mert ez a véleményem, akkor azt fasznak kell megmagyarázni? :D Én se írok oda minden hülyeség alá, hogy nekem nem ez a véleményem, és van ez meg az meg amaz, de hogy vót merszed ezt írni?
 

DeletedUser19367

Vendég
Jól megmondtad :) De azért az az én saját véleményem, hogy mit tartok idióta sportnak, és mit nem, igaz? :) Nem értem, mit vagy ennyire kiakadva. Ha nem tetszik, ignorálni kell az írásomat, nem abba is belekötni, hogy nekem mi a véleményem, és az ellenkezik a Tieddel. Ilyen téren olyan vagy, mint a jó Yugi, van a Te véleményed, és ami azzal nem egyezik, abba bele kell szólni, és csűrni csavarni, míg el nem hiszi mindenki, hogy úgy van.

A FOCI SZERINTEM EGY IDIÓTA SPORT. Tessék. Mondhat akárki, amit akar, akkor is így fogom tartani. És ha pedzegetted, fociztam kisebb koromba a kosár előtt, és én választottam a kaput, mert kézzel ügyes voltam. Azt az egy részét élvezni lehetett, mármint véleményem szerint, maga a sport viszont hót unalmas, és SZERINTEM IDIÓTA sport. Ezért nyargaltam át a kosárhoz, amiben korosztályos válogatottig vihettem, meg amiben kicsit használni is kellett az agyamat. Ja és várj... SZERINTEM A FOCI IDIÓTA SPORT.

Megfelel? :)
eljuthattal korosztalyos vallogatottsagig mert senki se kosarazik MO n mert egy semmi sport, ami csak az USA-ban nepszeru,ellenben a foci minden orszagban nepszeru.
 

DeletedUser18312

Vendég
Értettem vigyó, mit írt. És adott a kérdés: ha azt mondom, idióta a foci, mert ez a véleményem, akkor azt fasznak kell megmagyarázni? :D Én se írok oda minden hülyeség alá, hogy nekem nem ez a véleményem, és van ez meg az meg amaz, de hogy vót merszed ezt írni?

Te nem érted még mindig. Mi nem írtuk hogy idióta sport a kosárlabda. Azért nem írom, mert nem értek hozzá. Te értesz a focihoz hogy leidiótázhasd? Szerintem nem. Ha viszont degradálsz egy sportot úgyhogy nem értesz hozzá, akkor nem biztos hogy a sport a hülye....
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Arra gondol itt DJ, hogy lehet nem teljes egészében érted a Focit. Mi sem értjük, ha értenénk, Barcelona vagy Real Madrid szinten tudnánk futbalozni. De ahhoz amint írtad ész kellene. De mivel nincs, és mamár a futás hajtás labdavezetés, technika kevés, levagyunk maradva....Ráadásul önbizalom sincs, hogy megmerjünk huzni 1-1 cselt...
Az hogy nem kell a focihoz ész, az hülyeség. Ha láttátok az EB-t, lehetett látni hogy Gera és Király is a rutinjával/eszével szerzett sok-sok labdát vagy éppen védett. Mert letudták olvasni az ellenfél gondolatait. De nem akarok belemenni, mi nem vagyunk olyan szinten, hogy megértsük a focit. Legutóbbi példa ahogy Modric indította Bale-t a második Real gólnál. Mekkora üres területről paszolta ki neki. Ott mennyire kell tudni "látni"? Ilyent magyar focistától sosem fogunk látni, ilyen paszokat. Míg a REal/Barca szinten ez mindennapos....

Igen is Dzsuzsák Balázs a legnagyobb isten,és megérte,hogy nem maradt a PSV-ben!!!!!!!44!!!!!44!!!!4!!!!!!4

"mert senki se kosarazik MO n": Dávid Kornél. Ez a név szerintem elég.Nézz utána.
Ui.:Ez v50 elemzés téma. pls privátban toljátok tovább,és vasárnapi elemzést várom.
 

DeletedUser19613

Vendég
vasárnapi elemzést várom.

Ha ennyire várod tessék valamit összedobtam, hogy ne csak mindig trollkodjak :D

Faluk száma:
SBT 636
Sparta 511
Winter 436
[R] 319
NF 314
HNK 265
ASG 201

Konföderáció
Sparta+[R]+NF+HNK 1409 falu

VS

Sötét Birodalom
SBT+Winter+ASG 1273 falu

upload_2018-9-23_9-59-39.png
Akinek nem esne le kék színnel van a Konföderáció zöld meg a Sötét Birodalom. :D

Kimondva kimondatlanul szerintem így áll a szerver még ha nincs is minden klán között dipó. SBT-nek jókora fölénye van viszont a Winteren kívül másra nem nagyon számíthatnak. Valamilyen megegyezés biztos lesz a 2 klán között különben mindketten mehetnének a süllyesztőbe.

A konföderáció papíron erősebbnek tűnik, de az SBT fronttal valamit kezdeniük kell. Szerintem 2 választásuk van. Vagy megpróbálják közösen beütni az SBT frontot, ami eléggé hosszú és nehéz megfelelően levédeni ezért sebezhetőek. Vagy pedig inkább a könnyű falatokat ASG és Winter-t szedik be gyorsan közösen és az SBT ellen bekkelnek megszilárdítva a védelmet, így a végére jókora fölénybe kerülhetnek. Kulcsfontosságú lesz a szeró végkimenetelében, hogy melyik utat választják és vajon képesek lesznek együttműködni hosszútávon a közös cél érdekében. Talán a konföderációnak nagyobb esélyt adnék, de inkább legyen 50-50 mivel a Respect és Sparta kapcsolat bármikor megromolhat.
 

DeletedUser19331

Vendég
STATISZTIKA 2018.09.23-s Álláspont ( Felkerült a HNK is a listára )

c8vq8LF.png

SwbLnq4.png

7eN6qZ1.png

WdEOiWp.png

HTqyKW0.png

ZSAp1CL.png

JOmQl7H.png

HSPHUwL.png

cK1HONN.png

Z2d87fK.png
 

DeletedUser19613

Vendég
Minden lényeges mutatóban az SBT vezet, látszik hogy védekezniük nem nagyon kellett eddig és csak ütötték az NF klánt. Össze kell fogni ellenük és lesöpörni a térképről őket!!!!44!
 

DeletedUser19053

Vendég
mondjuk ugy, hogy az utobbi ket hetben nem kellett erdemben vedekeznie az SBT-nek. Csakhogy nehogy valaki a trollt es a tenykozlot osszetevessze :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Mivel írtad elemzést az én hetim elmarad, mert kb úgyanazt írtam volna mesével körítve.
Ehelyett írok inkább más témába, ami talán érdekesebb.

DJ és a NF helyzetéről.
Írhatnám én is úgy, ahogy beszél Head Dj-vel. De én nem szoktam csak az igazságot az ember szemébe mondani, még ha fáj is. Dj még kezdetleges "vezér". De már azért megizlelte ennek-annak az izét. Mi mennyi munkával jár.
Arra "fogta" a vereséget, a tagjai nem úgy indítottak, nem úgy rakták oda magukat mint V43on.
Azt mondta V43 gyözelme után, már csak egy eredményt akart elérni, úgyanazt amit én is tettem V21 után. V21en Mr-be olvadva az EW és MR közösen nyerte meg a Vircsaft/Wic ellen a szerót. Djék is a Winterrel közösen nyerték meg a V43at.
Aki tisztán egyedül nyert, az tudja a klánba kellenek a töltelék emberek. Mindigis azt mondtam, kell a vezérkar. Akik cselekednek, terveznek, szerveznek. 10-12 ember a huzóerő. Viszont szükség van a többi töltelékre is, aki támad, védőt küld...Az tök min1, hogy az józsi vagy pista. Viszont a vezér feladata az hogy felmérje, Józsi melyik poszton tudja megállni a helyét és Pista is. Ha nincs jól levezényelve a vezérkar által, akkor jön létre az, hogy józsi/pista nem fog indítani, józsi/pista nem fog védőt küldeni....Így elkezd beomlani a front. Dj rákenheti a tagokra a vereséget, de az igazság az, hogy ő bukott el mint vezér. Nem tudta felmérni azt, hogy melyik tagja mire képes, kinek hol a helye. Persze megértem őt, mert rahedli új embert kapott a nyakába és nem is ismerte őket. Épp nemrégibe írtam egy elemzést a saját játékomról. Ahol a V20 Spartat ecseteltem. V15 volt az egyik legerősebb Sparta. Sose emlékszem olyanra, hogy kiküldtem az arma körlevelet, és már aznap mind a 80 tag kitöltötte, 90%-os felajánlásokkal. Iszonyat mekkora írtásokat végeztünk az ellenfelen. Jó volt a közérzet, mert nem kellett szarakodnom, persze hogy volt kedvem szervezni, de ha fáradtam is ott volt Alfino és folyamat forgattuk. 1 éven keresztül 2 hetente, teljes sereges armát küldtünk az ellenfélre.
Ezt azért írom, ilyen már nincs. Felhigultunk. 10-12 játékos van, aki ebbe részt vesz. Már én sem tartozok közé, én sem kelek fel hajnalba, hogy elindítsak 5-10 támadást. Rakja fel mindenki a kérdést, ti még felkeltek, folyamatosan?
Szóval V20 Sparta ott kezdett el megbukni, hogy volt egy kemény körünk, és mindenki beakart kerülni. Viszont ezeknek a nagyrésze ki ha én nem játékos volt. Akik okosabbak voltak nálunk. Azt hitték...Így mi inkább legyintettünk és rájuk hagytuk majd távoztunk a szeróról. alfino, miguasha, zola...Ha visszagondoltak a huzómag már V20on távozott. Castleai, Andi mind "másodhegedűs" volt akkoriba. Nemhiába bukott be majdnem V20on Sparta, egy rettentő gyenge ellenfél ellen. Ha ők kapják a V18 féle összefogást, nem az MHC bukik, hanem Sparta....Viszont utánna Castleai rendbeszedte a sorokat, és nyertek még 2-3 szerót. De Spartanal is manapság úgyanazt látom, mint amit láttam DJnél. Nem tudod mire képesek a tagjaid, nem jól osztottad el a frontot, túlvállaltad a társaságot. Túlbecsülted a klánod. Saját magad megverted. V38on DSA ellen, kb úgyanezt tapasztaltam. Hatalmas csatákat vivtunk. Tiszteltük is egymást. Ellenben nagyincze ajánlására velünk jött sok-sok Skulls V32öt megnyerő tag. Akikről jókat hallottam, de nem ismertem őket. Építkeztem rájuk, de folyamat elárultak minket. Tudtam az EW-sek V21 és V28on is hatalmasat küzdöttek. Tudtam hogy nem adják fel, amíg én sem. De hiába küzdöttünk, ha a felhizott Skulls játékosok inkább átálltak a DSA-ba, mintsem küzdjenek tovább. Így hiába terveztem, küzdöttünk a régi EW társakkal, hétről hétre hátrányba kerültünk. V40en is ezt a hibát követtem el. Azokra támaszkodtam akikre nem szabadott volna. Lina és a többség. Nem birtam rendbeszedni a frontvonaljukat, nem tudtak küzdeni és harcolni, így inkább átálltak az ellenfélhez. Én hibám, mert nem jól mértem fel őket, és rosszul töltöttem fel a frontot.
Ami még Dj mellett szól, hogy sok taggal belső területen sok fronton, lehetetlen megállni a helyed. Egy keménymaggal meglehet, akikkel lassan biztosan, fokozatosan haladsz, nem lesz rajta gyengepont, áttörhető rész. Ezt tapasztaltad V43on. De szerógyözelemhez kell a tömeg is, hisz ők birtokolják a falvak nagyrészét, ami bevisz a szerógyözelemhez.
 

DeletedUser19613

Vendég
Végre valakinek volt töke leírni ezt így, minden szavaddal egyetértek.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
V38on DSA ellen, kb úgyanezt tapasztaltam. Hatalmas csatákat vivtunk. Tiszteltük is egymást. Ellenben nagyincze ajánlására velünk jött sok-sok Skulls V32öt megnyerő tag. Akikről jókat hallottam, de nem ismertem őket. Építkeztem rájuk, de folyamat elárultak minket.
Tedd már hozzá légyszíves, hogy a szerver 3. napján leléptél a szerverről és 3 hétig vissza se toltad a képed. Aztán vesd a szemükre, hogy elárultak egy olyan vezetőt akit a saját klánja nem látott hetekig. Az ő hibájuk hogy nem voltak stabil alap, vagy a te hibád hogy nem voltál stabil vezető? Ki árult el hamarabb kicsodát?
Ezt amit itt előadtál akkor tudnád rávetíteni DJ-re, ha most ő holnap visszajönne majd elkezdene sárdobálni a volt tagjaira akik most a spártába-sbt be össze vissza vannak. De mint tudjuk ezt nem tenné meg, hisz ő maga küldte szét a tagjait. Te mikor visszajöttél szimplán ráfogtad az alvezéreidre, hogy az ő hibájuk a szar helyzet és továbbra is elvártad hogy mindenki a stabil nagy vezért lássa benned.
Ettől a bekezdéstől függetlenül a többi részében teljesen igazad van. Én a magam részéről ezért csalódtam DJ-be. Még bőven lett volna rá lehetőség hogy ha késve is de felmérje a tagjaiban rejlő lehetőségeket. Ehelyett ezt a feladatot meghagyta Headnek.
 
Fent