Elemzés

DeletedUser12246

Vendég
Félrérted
Ti jöttetek egy faluért, amire tőlünk ment a ráfoglalás. Erre tőletek jött egy időzített ráfoglalás a mi nemesünk utánra, pedig nem tudhattátok hogy megy-e egyáltalán nemes tőlünk hisz a falu akkor még nem volt nálatok. :)
Én nem rágalmazok, csak elmagyarázom neked miről van szó

Ilyen nálam is volt a múltkori armánál :D csak néztem
 

DeletedUser19331

Vendég
Úgyis régen töltöttem be a köz utált szerepet, most kivételesen írok ide.

Elsősorban, Szeretnék gratulálni a szövetségeseknek!

Viszont "1 dolog" mellett nem tudok elmenni...

Vigyori: "Szóval esélyeik hosszútávon tényleg nincsenek, de kíváncsian várom, hogy meddig lesznek ilyen kitartóak.
Az én tiszteletemet most kivívták, főleg ha még 5-6 ilyen védekezést összehoznak, akkor emelem a kalapom. Arra is kív leszek, mikor bebukják ezt a szerót, elkezdik feladni vajon elkezdi-e már közbe átszervezni másik világra Krisz a tagokat, mertha nem ezt az SBT-t széttoborozzák az FS, Horda, Hydra féle klánok. "

Miért ne lenne esélyük hosszútávon?Miért buknák be a szervert? Most kezdődött még csak a játék. Ezt tipikusan azért írtad, mert részrehajló vagy és bízol abban, hogy a külsővel kicsit nyomást tudsz gyakorolni, ha már amúgy még nem sikerült.

Egyrészt, ez az =SBT= utolsó szervere, ahogyan azt Krisz is írta, de ha nem az lenne, biztosra veszem, ahogyan az sbt-sek nagy része is, hogy Krisznek 1 szavába sem kerülne és máris menne mindenki ha ilyenről lenne szó. Attól én nem tartok, hogy szét lenne toborozva, hiszen Jó páran, már voltunk Hordásak de szinte mindenki volt már bármely más klán tagja is.

Kár is tagadnotok a dolgot, egyértelmű hogy valaki löki nektek az infót,de megnyugtat a tudat, hogy 2*-es túlerő a 3-as szövi még mindig nem elég, de még így kémmel is alig megy valami. Nem semmi teljesítmény a részetekről. A "Nagykutyák" csak hogy Eki-t idézzem.

Nem tudom ki volt a támadás szervező, de elismerésem, fake-nek gondoltam az egészet, mert ki lenne az az elvetemült aki oda befoglalna? Ez viszont egészen jó dolog volt, érdekes volt látni, egy kis újdonságot a részetekről.

Minden elismerésem az =SBT=-nek, mert amit leművelnek az már szinte ember feletti, ha kicsit összeszedik magukat, simán megfordíthatják a jelenlegi állapotot, kitartás nektek ott, Egyéniben sokkal jobbak vagytok bármelyiknél.

És minden elismerésem Ben Solo fióknak, hogy nem adta fel már csak azért sem. :D

Üdv: SF
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Épp ezen gondolkodok tegnap óta. Vigyo nem olyan, hogy akármilyen szándék nélkül irogasson itt dolgokat. Nyilván nem véletlen akarja küldeni az SBT-t V54-re, hogy itt mielőbb adják fel, hanem azért, mert az általa is említett támadásbeli gond lehet hogy nem csak támadásbeli, és látja, hogy az SBT rajtuk keresztül tud még nyerni :) Ez az egyik opció szerintem, a másik, hogy simán unatkozik. De ha előbbi, akkor le a kalappal, a rafkósságból nem vesztett semmit. Nyilván ahogy mindenki más, ő is tisztában van azzal, hogy a szövetségből a Respect és a Random nem egy szint (jó isten a Respectet dicsérem :D), viszont mivel ők a nagyobb klán a megalakulás óta, elég kemény lehet azt lenyelni, hogy a (már nem is olyan sokkal) kisebb klán folyamatosan jobbat produkál minden tekintetben.

Meglep továbbá, hogy az SBT egy teljesen kiherélt helyzetben próbál védekezni több kevesebb sikerrel, és vigyo ott játszik az egyik oldalon, és nem zengte még nekik, hogy nemesbomba. Így is alig tudnak mit kezdeni a védekezéssel, ha szétnemeselné a Respect meg a Random a hátországukat, akkor még inkább végük lenne. Frontot ütve, 20-asával haladva azért az hosszú lesz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Úgyis régen töltöttem be a köz utált szerepet, most kivételesen írok ide.

Elsősorban, Szeretnék gratulálni a szövetségeseknek!

Viszont "1 dolog" mellett nem tudok elmenni...

Vigyori: "Szóval esélyeik hosszútávon tényleg nincsenek, de kíváncsian várom, hogy meddig lesznek ilyen kitartóak.
Az én tiszteletemet most kivívták, főleg ha még 5-6 ilyen védekezést összehoznak, akkor emelem a kalapom. Arra is kív leszek, mikor bebukják ezt a szerót, elkezdik feladni vajon elkezdi-e már közbe átszervezni másik világra Krisz a tagokat, mertha nem ezt az SBT-t széttoborozzák az FS, Horda, Hydra féle klánok. "

Miért ne lenne esélyük hosszútávon?Miért buknák be a szervert? Most kezdődött még csak a játék. Ezt tipikusan azért írtad, mert részrehajló vagy és bízol abban, hogy a külsővel kicsit nyomást tudsz gyakorolni, ha már amúgy még nem sikerült.

Egyrészt, ez az =SBT= utolsó szervere, ahogyan azt Krisz is írta, de ha nem az lenne, biztosra veszem, ahogyan az sbt-sek nagy része is, hogy Krisznek 1 szavába sem kerülne és máris menne mindenki ha ilyenről lenne szó. Attól én nem tartok, hogy szét lenne toborozva, hiszen Jó páran, már voltunk Hordásak de szinte mindenki volt már bármely más klán tagja is.

Kár is tagadnotok a dolgot, egyértelmű hogy valaki löki nektek az infót,de megnyugtat a tudat, hogy 2*-es túlerő a 3-as szövi még mindig nem elég, de még így kémmel is alig megy valami. Nem semmi teljesítmény a részetekről. A "Nagykutyák" csak hogy Eki-t idézzem.

Nem tudom ki volt a támadás szervező, de elismerésem, fake-nek gondoltam az egészet, mert ki lenne az az elvetemült aki oda befoglalna? Ez viszont egészen jó dolog volt, érdekes volt látni, egy kis újdonságot a részetekről.

Minden elismerésem az =SBT=-nek, mert amit leművelnek az már szinte ember feletti, ha kicsit összeszedik magukat, simán megfordíthatják a jelenlegi állapotot, kitartás nektek ott, Egyéniben sokkal jobbak vagytok bármelyiknél.

És minden elismerésem Ben Solo fióknak, hogy nem adta fel már csak azért sem. :D

Üdv: SF

Részrehajló vagy. :p
 

DeletedUser18625

Vendég
3-as kém vagyok ,igazából az sbt-nek adom az infót mert ők is adnak cserébe , ez ilyen kereslet kínálat ,( de ezt mind azért , hogy a végén az atlantisz nyerje a szervert) head-el aki a féltestvérem eldöntöttük , hogy közös fiókot csinálunk a végén hogy a nővérünk miléna ne tudjon minket lekatázni , így anyánk nikita büszke lesz ránk és apánk eki is végre leszokik a drogról .

Aki ezt cáfolja az kérdezze meg legjobb barátaimat felhőlovast és vadit .
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Valakitől kérhetnék olyat,mint a múltkor,hogy kontira lebontva mennyi barbár maradt? Körülbelüli Adatom van csak,és kíváncsi lennék a pontos számra,valamint arra,hogy mennyi felszedhető faluja van még az SBT-nek, valamint a szövetségnek.
Előre is köszönöm,de ha le írjátok,hogy hol tudok pontos adatot nézni,azt még jobban megköszönném,ha jól emlékszem utoljára öreg le írta,hogy hol hány méter,de nem találtam az írását. Köszönöm előre is,ha tud valaki segíteni.
Ui:Én is gratulálok a védekezéshez utólag,szép volt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Valakitől kérhetnék olyat,mint a múltkor,hogy kontira lebontva mennyi barbár maradt? Körülbelüli Adatom van csak,és kíváncsi lennék a pontos számra,valamint arra,hogy mennyi felszedhető faluja van még az SBT-nek, valamint a szövetségnek.
Előre is köszönöm,de ha le írjátok,hogy hol tudok pontos adatot nézni,azt még jobban megköszönném,ha jól emlékszem utoljára öreg le írta,hogy hol hány méter,de nem találtam az írását. Köszönöm előre is,ha tud valaki segíteni.
Ui:Én is gratulálok a védekezéshez utólag,szép volt.

ÉK (85):

K35: 7
K45: 43
K46: 35

DK (95):

K55: 24
K56: 25
K65: 46

DNY (317):

K53: 54
K54: 197
K64: 66

ÉNY (138):

K34: 22
K43: 53
K44: 63


hu50.tribalwarsmap.com-ra felmész, kapcsolsz egy szűrőt, beállítod csak az elhagyatott falukat, majd a falukeresőre mész, kiválasztod a beállított szűrőt és beírod a kontinensek számát amire kiváncsi vagy.
 

DeletedUser19651

Vendég
Amint az SBT felszedte a 85 barbárfalut onnantól kezd majd a giotin haladni szép lassan lefele és a visszaszámlálás elindul.
 

DeletedUser19764

Vendég
NEWS!!
dimbimdingidindongidin
*************************************
tab - Satöbbi semmit sem ér hátsó nélkül?
tab - A találomra lesz valaha akkora, mint mikor még spárta volt?
tab - Ki buktatja le végleg a tiszteletes csalóit?
tab + A fórumon viszont kezd családiasodni a hangulat?

Mindezt megtudhatják a folytatásban, most azonban...
...TOP SHOPunkban a híres, médiaszereplő, a háttérhatalom feje, az egyetlen, az igazi, az utánozhatatlan EKLÉÉZIIIÁS fogja önöknek bemutatni a Szent Turmix 2000-est!
(már CSAK 100 darab van!)
*************************************
tindingdonbintinting
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent