Elemzés

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
DOBaHb9.png

Q70sf7G.png
 

DeletedUser18312

Vendég
Gyerekek, van az úgy hogy kikell mondani, gratulálni kell az ellenfélnek. Bár ismét sok-sok hibát elkövettünk, mégse erről szeretnék szót ejteni.
Azt kell kiemelni, ami kiemelkedő volt. Ez pedig az SBT védekezése.

Random VS SBT = 13/9 = 4 tiszta falu
HNK VS SBT = 7/4 = 3 tiszta falu
Respekt VS SBT = 24/13 = 11 tiszta falu

Vagyis a Szövetség 18 faluval rövidítette meg az SBT-t. Ez rettentő gyenge adat.
Ami még furcsa adat, a
Respekt 18,3milla Let
Random 11,5 milla Let
HNK 5,2 milla Let
Nem értem hogy miért ennyire alacsony a mi támadópontunk a Respekthez képest, miközbe cirka 300al több falunk van.
Egyébként én tudom rá a választ, de nem szeretnék elővenni senkit. Ezt a saját portánkon kell elsepregetni.

Az SBT rendkívül jól bánt a védőkkel ismét, sőt jobban mint legutóbb. A saját fiokom miatt tudom, vagy beengedtek és ledodgeoltak. Vagy betonba szaladtunk. Így spóroltak a védőkkel.
Gyerekek, én azt mondom hogy gratulálni kell az SBT-nek! Szerintem kb a maximumot kihozták ebből a védekezésből. Persze az mindent elmond az esélyeikről, hogy így is buktak majdnem 20 falut, de sztem holnapig lesz is annyi. Szóval esélyeik hosszútávon tényleg nincsenek, de kíváncsian várom, hogy meddig lesznek ilyen kitartóak.
Az én tiszteletemet most kivívták, főleg ha még 5-6 ilyen védekezést összehoznak, akkor emelem a kalapom. Arra is kív leszek, mikor bebukják ezt a szerót, elkezdik feladni vajon elkezdi-e már közbe átszervezni másik világra Krisz a tagokat, mertha nem ezt az SBT-t széttoborozzák az FS, Horda, Hydra féle klánok. Én azt mondom, hogy elkell indulniuk kb a V54-en és akkor egy igen erős keménymag maradna együtt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Arra is kív leszek, mikor bebukják ezt a szerót, elkezdik feladni vajon elkezdi-e már közbe átszervezni másik világra Krisz a tagokat, mertha nem ezt az SBT-t széttoborozzák az FS, Horda, Hydra féle klánok.

Jobban megismerve őket, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha így is lenne, Head egy szavába kerülne, és mennének vele :)
 

DeletedUser19053

Vendég
szerintem jó pár SBT-s lefogja akasztani a kabátot ezen a szerveren.. nincs értelme már maradni főleg ilyen játékos állomány miatt.. na meg néhány jó madárnak ;)
Az alatt a keves ido alatt amig volt alkalmam ott lenni (sokadjara de nem utoljara koszi hogy ott lehettem ;) )megallapitottam, hogy klanon belul a hangulat nagyon vagany, es kb ez is a lenyeg nekem, es masok is igy vannak vele. A jatekosallomanyrol meg annyit, hogy sztem meg siman kerulhet 2-3 klanra valo ember, foleg ha par vezer osszebeszel hogy na, egyet meccseljunk.

Ugyhogy egyelore en meg remenykedek, azt csak szabad :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Én ismét büszke vagyok a csapatunkra, mert egy ilyen helyzetből a maximumot hoztuk ki, ennél többet szerintem képtelenség lett volna tenni, mondom ezt úgy, hogy a realitás talaján maradok. Sőt, az is bravúr, hogy ilyen jól kihoztuk az armát. Ismét, 3/3 alkalommal sikerült dupla LET - LEV arányt produkálni, szóval ebből is meglátszik, hogy próbálunk okosan bánni a védelemmel, de tekintve, hogy kicsivel már több, mint dupla falu ellen toljuk, érthető, ha a Mi támadásaink elenyésző arányban találnak csak rést, ahogyan az is egyértelmű, hogy az ellenünk jövő armákat nem tudjuk ennyi falu ellen levédeni 0 faluvesztéssel. Én is emelem a kalapom a tagjaink előtt, mert ez amit ma is leműveltek... csapatmunkából jeles :)

Ha győzünk - ha vesztünk, már hónapok óta eldőlt, hogy ez az utolsó világunk. A csúcson kell abbahagyni és nem akarunk egy Sparta szintjére jutni, emellett 4 kontis (vagy még annyi sem) szervereken szerencsétlenkedünk. Na meg ott vagyunk már a pályán egy jó ideje, az sem túlzás, hogy elfáradtunk.

Attól viszont az SBT nem fog összedőlni, hogyha itt egy 3-as összefogás megakadályozza a 3. győzelmünket. Az SBT akkor is megmarad, ha nem lesz győztes az 50-es világon... akkor is megmarad, ha már nem lesz jelen a KH-ban, mint klán. Mert azokat a barátságokat, amelyek itt fonódtak, nem az határozza meg, hogy játszunk-e vagy sem :)

Az pedig szintén tény, hogy a tagjaink nagyrésze már nem egyszer kijelentette, hogy vagy Nálunk, vagy sehol. S szerintem ez az a pont, ahol azt mondhatom, hogy vezérként én már győztem, örökérvényűen. Az amit felépítettünk örök és halhatatlan, nincs egyetlen arma sem, ami megtöri.

Gratulálunk az ellenfeleinknek, de azon azért elgondolkodnék, hogy 3-as szövetség és 2x-es faluelőny mellett tényleg szükség van-e téglára? Mert ha ez is kell még a 2x-es túlerő mellé, akkor van ott baj, nem is kicsi...
 

DeletedUser19053

Vendég
Én ismét büszke vagyok a csapatunkra, mert egy ilyen helyzetből a maximumot hoztuk ki, ennél többet szerintem képtelenség lett volna tenni, mondom ezt úgy, hogy a realitás talaján maradok. Sőt, az is bravúr, hogy ilyen jól kihoztuk az armát. Ismét, 3/3 alkalommal sikerült dupla LET - LEV arányt produkálni, szóval ebből is meglátszik, hogy próbálunk okosan bánni a védelemmel, de tekintve, hogy kicsivel már több, mint dupla falu ellen toljuk, érthető, ha a Mi támadásaink elenyésző arányban találnak csak rést, ahogyan az is egyértelmű, hogy az ellenünk jövő armákat nem tudjuk ennyi falu ellen levédeni 0 faluvesztéssel. Én is emelem a kalapom a tagjaink előtt, mert ez amit ma is leműveltek... csapatmunkából jeles :)

Ha győzünk - ha vesztünk, már hónapok óta eldőlt, hogy ez az utolsó világunk. A csúcson kell abbahagyni és nem akarunk egy Sparta szintjére jutni, emellett 4 kontis (vagy még annyi sem) szervereken szerencsétlenkedünk. Na meg ott vagyunk már a pályán egy jó ideje, az sem túlzás, hogy elfáradtunk.

Attól viszont az SBT nem fog összedőlni, hogyha itt egy 3-as összefogás megakadályozza a 3. győzelmünket. Az SBT akkor is megmarad, ha nem lesz győztes az 50-es világon... akkor is megmarad, ha már nem lesz jelen a KH-ban, mint klán. Mert azokat a barátságokat, amelyek itt fonódtak, nem az határozza meg, hogy játszunk-e vagy sem :)

Az pedig szintén tény, hogy a tagjaink nagyrésze már nem egyszer kijelentette, hogy vagy Nálunk, vagy sehol. S szerintem ez az a pont, ahol azt mondhatom, hogy vezérként én már győztem, örökérvényűen. Az amit felépítettünk örök és halhatatlan, nincs egyetlen arma sem, ami megtöri.

Gratulálunk az ellenfeleinknek, de azon azért elgondolkodnék, hogy 3-as szövetség és 2x-es faluelőny mellett tényleg szükség van-e téglára? Mert ha ez is kell még a 2x-es túlerő mellé, akkor van ott baj, nem is kicsi...

De azert meg Minecraftozunk egyutt ugyeeeeee? :(
 

DeletedUser18625

Vendég
Gratulálunk az ellenfeleinknek, de azon azért elgondolkodnék, hogy 3-as szövetség és 2x-es faluelőny mellett tényleg szükség van-e téglára? Mert ha ez is kell még a 2x-es túlerő mellé, akkor van ott baj, nem is kicsi...
Perpill nem tudom milyen tégláról beszélsz de ez most gyenge volt , egy jó szöveg mellé , mint ezeket hanyagolnod kellene főleg amiatt , hogy érdekes mód amit kíirunk csoportba , az rá egy percre publikus lesz .... egyszerű a képlet ejkora előnynél könnyebb megtalálni a rést mindig amiben semmi meglepő nincs szèpen védekeztek , viszont az éberségetek és koncentrációtok fakul érezhetően , közel sem a legerősebb legjobb arma volt a miénk jelenleg de igyekszünk fejlődni , az érdemetekből ez nem vesz el , szépen védekeztetek, további sok sikert jó harcokat !
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A múltkori armán pl rájuk időzítettetek mp re pontosan a ráfoglalásukra,hogy azt sem tudhattátok,hogy az lesz vagy,hogy mikor ér be... És nem 1x történt meg.. Legyen bárki bármilyen profi de a ráfoglalásra amit nem tud,hogy mikor ér be és pontosan ráfoglal na az kém nélkül nehezen lehetséges...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.395
A múltkori armán pl rájuk időzítettetek mp re pontosan a ráfoglalásukra,hogy azt sem tudhattátok,hogy az lesz vagy,hogy mikor ér be... És nem 1x történt meg.. Legyen bárki bármilyen profi de a ráfoglalásra amit nem tud,hogy mikor ér be és pontosan ráfoglal na az kém nélkül nehezen lehetséges...

Vagy csak jól tippelnek :eek::D
 

DeletedUser18625

Vendég
A ráfoglalásunkra tettetek egy ráfoglalást :D

Egy zseni lakozik az sbt-be aki joslatokat mond :D lehet hogy eki kettőském :eek:
 

DeletedUser18991

Vendég
A ráfoglalásunkra tettetek egy ráfoglalást :D

Egy zseni lakozik az sbt-be aki joslatokat mond :D lehet hogy eki kettőském :eek:
Félrérted
Ti jöttetek egy faluért, amire tőlünk ment a ráfoglalás. Erre tőletek jött egy időzített ráfoglalás a mi nemesünk utánra, pedig nem tudhattátok hogy megy-e egyáltalán nemes tőlünk hisz a falu akkor még nem volt nálatok. :)
Én nem rágalmazok, csak elmagyarázom neked miről van szó
 
Fent