Elemzés

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Félrérted
Ti jöttetek egy faluért, amire tőlünk ment a ráfoglalás. Erre tőletek jött egy időzített ráfoglalás a mi nemesünk utánra, pedig nem tudhattátok hogy megy-e egyáltalán nemes tőlünk hisz a falu akkor még nem volt nálatok. :)
Én nem rágalmazok, csak elmagyarázom neked miről van szó
Köszi. Azt hittem érthetően írtam pedig.
 

DeletedUser

Vendég
Helyszín: SBT csoport
Időpont: tegnap, tegnapelőtt
kiírás: minden védőm kint van
10perc múlva: elindult 4 vonat
o_O
hhhmeva'?:eek:

Úgy próbáljatok tisztázni magatokat, hogy rávetítitek a saját magatok által csinált dolgokat a másik oldalra.
 

DeletedUser18625

Vendég
Helyszín: SBT csoport
Időpont: tegnap, tegnapelőtt
kiírás: minden védőm kint van
10perc múlva: elindult 4 vonat
o_O
hhhmeva'?:eek:

Úgy próbáljatok tisztázni magatokat, hogy rávetítitek a saját magatok által csinált dolgokat a másik oldalra.
Ejha :D téged bevettek oda ? Tévedtem , lehet még sem annyira elit az sbt .
 

DeletedUser

Vendég
Nem vettek be, nem vagyok klán tagja de tudok pár dolgot.
Szerintem menj el pilóta helyett focistának, ekkora öngólt amit korábban volt írva csak ők tudnak lőni.:)
 

DeletedUser

Vendég
Jegyzetbe leírtam ki kicsoda így most már tudom te vagy Swak, asszem xD
Na akkor kedves Swak, ha nem tudsz komoly írást ide tenni, akkor én sem próbálkozom vele:

Lassan aktívkodnak az alvó ügynökök:eek: rettegj respect, nektek is fő a kávé!;)

azé szánalomból ment a lájk jót nevettem
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Félrérted
Ti jöttetek egy faluért, amire tőlünk ment a ráfoglalás. Erre tőletek jött egy időzített ráfoglalás a mi nemesünk utánra, pedig nem tudhattátok hogy megy-e egyáltalán nemes tőlünk hisz a falu akkor még nem volt nálatok. :)
Én nem rágalmazok, csak elmagyarázom neked miről van szó

Nem feltétlen kell ebbe csalást szimatolni, lehet hogy előre látóak. Anno én is nem egyszer csináltam, hogy előreküldtem egy vonatot, a céllal, hogy foglaljanak rá, mert tudtam, hogy hol tarthat a közelbe nemest az emberke, majd közelről raktam két nemest a vonatom mögé nem sokkal. Akkor megkaptam, hogy csak úgy megy hogy látom az ellen támadásait, pedig csak gondolkodtam egy kicsit. A legális csalás :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Jegyzetbe leírtam ki kicsoda így most már tudom te vagy Swak, asszem xD
Na akkor kedves Swak, ha nem tudsz komoly írást ide tenni, akkor én sem próbálkozom vele:

Lassan aktívkodnak az alvó ügynökök:eek: rettegj respect, nektek is fő a kávé!;)

azé szánalomból ment a lájk jót nevettem
Igaz a mondás akinek nincs esze legyen notesze ;)
 

DeletedUser19651

Vendég
Az SBT azt hitte majd a szövetség egymást marva egymás ellen fordul és nekik jó lesz. Egy gyönyörűen kivitelezett ritka világok egyike ahol szervezett Technikai klán győzi majd le a főellenséget. Feldarabolt világ áll szemben egy egységes északkelettel. Az SBT beszorult január középére. A frontok beálltak és itt már csak a túlerő tud átütő erőt képviselni.

A véres tavasz sokak skalpját hozza majd el, s beköszöntaz apokalipszis.
 

DeletedUser19651

Vendég
Az SBT nyári kapitulációja előidézi majd a Messiás eljövetelét, a DSA klán létrejöttét.
 
Fent